Reklama

Detail akce

Buskers fest - Mezinárodní festival pouličního umění


Edituj informace

Název akce:Buskers fest - Mezinárodní festival pouličního umění
Typ akce:Festival
Datum:19.06.2017 (Pondělí)
Čas:14:00
Hrají:Buskers fest 2017 - Mezinárodní festival pouličního umění
5 dní / 10 scén

19. — 23. června v centru Českých Budějovic
vstup dobrovolný (do klobouku přímo umělcům)

PROGRAM:

Pondělí

Náměstí Přemysla Otakara II.
17:00 - 17:30 Gus Ring - Music / SWE
17:30 - 18:00 Bowl of Dust - Music / USA
18:00 - 18:30 Chabela Poderosa - Street show / A
18:30 - 19:30 Cristian Manuk - Music / Chile
19:30 - 20:00 Tsubasa Watanabe - Diabolo&Circus / JAP
20:00 - 20:30 Mimi - Performing Art / JAP
20:30 - 21:00 Performer Monk - Street circus / JAP

Zlatý most
17:30 - 18:00 Tanchi - Tanec / CZ
18:00 - 18:30 Fuera de Orbita - vzdušná akrobacie / ARG
18:30 - 19:00 Tomík a Ráďa - Music / CZ

Široko
18:30 – 21:30 - Busking Free Jam
Barbora Plachá
Dominik Pokorný
Petr Hubík
Adam Pokorný

Úterý

Zlatý most
16:00 - 19:00 Bude Cirkus - vzdušná akrobacie / CZ
19:00 - 19:30 Chabela Poderosa - Street show / A
19:30 - 20:00 Performer Monk - Street circus / JAP
20:00 - 20:30 Fuera de Orbita - vzdušná akrobacie / ARG
20:30 - 21:00 Mimi - Performing Art / JAP

Lannovka
16:00 - 17:00 La Sirena Theoni - Living statue / GR
17:00 - 18:00 Láďa Latka Trio - Music / CZ
18:00 - 18:30 Paolo Garbanzo - Žonglér / USA
18:30 - 19:00 Gus Ring - Music / SWE
19:00 - 19:30 Bowl of Dust - Music / USA
19:30 - 20:00 Cristian Manuk - Music / Chile
20:00 - 20:30 Petr Petrlík - Music / CZ
20:30 - 21:00 Kamil Houška - Music / CZ

Černá věž
15:00 - 16:00 Tribal Fusion Lucie Slaninová, Radim Duda Stickman, portrétistka - CZ
16:00 - 16:30 Thaalavattam - Music / IND
16:30 - 17:30 Mašlovačka - Divadlo pro děti / CZ
17:30 - 18:00 Gus Ring - Music / SW
18:00 - 18:30 Tsubasa Watanabe - Diabolo&Circus / JAP
18:30 - 19:00 Humungus - Music / CZ
19:00 - 19:30 Petra Göbelová - Music / CZ
19:30 - 20:00 Paolo Garbanzo - Žonglér / USA
20:00 - 21:00 DS Zropuch - Divadlo / CZ

Klášterní zahrada
10:00 - 10:30 ZŠ a MŠ Waldorfská ČB - Divadlo / CZ

Středa

Náměstí Přemysla Otakara II.
16:00 - 17:00 Tribal Fusion Lucie Slaninová, Radim Duda Stickman, portrétistka - CZ
17:00 - 18:00 La Sirena Theoni - Living statue / GR
18:00 - 19:00 Cristian Manuk - Music / Chile
20:00 - 20:30 Performer Monk - Street circus / Jap
20:30 - 21:00 Mimi - Performing Art / JAP

Černá věž
14:30 – 15:00 Téměř divadelní společnost - divadlo pro děti / CZ
15:30 – 16:00 Téměř divadelní společnost - divadlo pro děti / CZ
16:30 – 17:00 Téměř divadelní společnost - divadlo pro děti / CZ
17:30 – 18:00 Téměř divadelní společnost - divadlo pro děti / CZ

Lannovka
16:00 - 17:00 Krantofel Combo - Music / CZ
17:00 - 17:30 Matyáš Cahák - Music / CZ
17:30 - 18:30 Thaalavattam - Music / Indie
18:30 - 19:00 Šrája - Music / CZ
19:00 - 20:00 ONI - Music / CZ

Zátkovo nábřeží
18:00 - 19:00 Bowl of Dust - Music / USA
19:00 - 19:30 Chabela Poderosa - Street show / A
19:30 - 20:00 Tsubasa Watanabe - Diabolo&Circus / JAP
20:00 - 20:30 Fuera de Orbita - Street circus / ARG

Čtvrtek

Plachanda Open - Sousedská slavnost v Plachého ulici
14:00 - 15:00 Bowl of Dust - Music / USA
15:00 - 15:30 Bez vady divadlo
15:30 - 16:00 Fuera de Orbita - Street circus / ARG
16:00 - 17:00 The Funkers - Music / CZ
17:00 - 17:30 Mimi - Performing Art / JAP
17:30 - 18:00 Chabela Poderosa - Street show / A
18:00 - 19:00 Never Been 2 Jamaica - Music / CZ
19:00 - 19:30 Tsubasa Watanabe - Diabolo&Circus / JAP
19:30 - 20:00 Performer Monk - Street circus / Jap
20:00 - 22:00 Cristian Manuk - Multiinstrumentalist / Chile

Doprovodný program:
Prezentace místních obchodníků
Magic machine - mikromagie
Divadlo Studna - Úzasný svět her
Cetare - ukázky tance
Ohňová show
pouliční muzikanti
posezení přímo na ulici
Dobroty k pití i k snědku
… a další


Na Sadech
16:00 - 18:00 Literární stage

Náměstí Přemysla Otakara II.
18:00 - 19:30 Jihočeský univerzitní orchestr

Pátek

Sokolský ostrov – Open Air Festival

Hlavní stage
16:30 - 17:30 The Dark Blue Elephants - Music / CZ
18:00 - 19:00 Moritz Schulz - Music / CZ
19:30 - 21:00 Lenka Dusilova & Baromantika - Music / CZ
21:30 - 22:30 Sunflower Caravan - Music / CZ
23:00 - 00:00 Žlutý Fijalky - Music / CZ

Busking stage
14:00 - 16:00 DJ Antonín Padrta - Music / CZ
16:00 - 16:30 Cristian Manuk - Music / Chile
17:30 - 18:00 Šrája - Music / CZ
19:00 - 19:30 Bowl of Dust - Music / USA
21:00 - 21:30 Funkasin Street Band - Music / IT
22:30 - 23:00 Cetare – ohňová show

Doprovodný program po celý den
Divadlo Studna - Úžasný svět her
Bazárek Odlož veteš
venkovní restaurace Bouda
venkovní Čajírna & Kafírna
Chill out zóna
venkovní výstava obrazů
Graffiti workshop
...a další

Mapa scén:http://buskersfestbudejovic.wixsite.com/buskersfest2017/mapa

Umělci:
http://buskersfestbudejovic.wixsite.com/buskersfest2017/umelci

www.buskersfest.cz
Země:CZ
Město:České Budějovice
Okres:České Budějovice
(kraj Jihočeský)
WWW:https://www.facebook.com/events/1400436923369427