Detail akce

DIRT RIVER RADIO (Australia), SILENT SESSION


Edituj informace

Název akce:DIRT RIVER RADIO (Australia), SILENT SESSION
Typ akce:Koncert
Datum:30.09.2018 (Neděle)
Čas:21:00
Hrají:DIRT RIVER RADIO (Australia), SILENT SESSION
Země:CZ
Město:Praha
Okres:Praha 1
(kraj Praha)
Místo konání:Klub Vagon, pasáž Metro, Národní 25
Vstupné:299,-
Další info:Party milující, těžce chlastající australská úderka DIRT RIVER RADIO je připravena k vydání nového alba. Již podruhé se vydává na starý kontinent, aby zde absolvovala v srpnu a září, dvouměsíční turné, které ve svém závěru, konečně zasáhne poprvé i nás. Jediné české vystoupení těchto australských divochů se odehraje přímo v centru hlavního města – v legendárních klubu Vagon na Národní třídě.
V současné době dokončují, zalezlí kdesi v centru Melbourne s producentem Richardem Stolzem, své třetí album nazvané „Sun City White“, které bychom měli mít již k dispozici na zmíněném koncertu. Tedy – jestli na nás zbyde, protože pražský koncert je vyvrcholením celé šňůry.
Skupina, která vznikla již v roce 2008, si vybudovala již slušnou fanouškovskou základnu po celé západní Evropě, Australii a Asii. Doufejme, že se jim podaří řádně zatnout drápek i u našich fanoušků se svou směsí rocku, starého dobrého bluegrassu, prvky irského folku a kdo ví, čeho všeho ještě. Vystupují v klasické sestavě – 2 kytary, basa a bicí, doplněné o dvě vokalistky. Není bez zajímavosti, že kromě řady vlastních koncertů si již zahráli s takovými jmény jako Steve Miller nebo Carlos Santana.
WWW:facebook.com/events/554232374959902