Reklama

Detail akce

THE BROADCAST (USA), Špinaví lůzři


Edituj informace

Název akce:THE BROADCAST (USA), Špinaví lůzři
Typ akce:Koncert
Datum:26.08.2018 (Neděle)
Čas:21:00
Hrají:THE BROADCAST (USA), ŠPINAVÍ LÚZŘI
Země:CZ
Město:Praha
Okres:Praha 1
(kraj Praha)
Místo konání:Klub Vagon, pasáž Metro, Národní 25
Vstupné:299,-
Další info:Poprvé, a zároveň na jediné vystoupení v ČR, se na konci prázdnin chystá americká skupina THE BROADCAST.
Skupina soustředěná kolem charizmatické a neuvěřitelně dobré zpěvačky Caitlin Krisko, nás přijíždí nakazit obrovským množstvím pozitivní energie a osobitým přístupem k podání rock´n´rollu,
Jejich tvorba vychází z klasického rock´n´rollového zvuku sedmdesátých let a je známá velkou, výbušnou energií jejich živých vystoupení.
Caitlin se sice narodila v Detroitu, ale její rodina se záhy přestěhovala do New Yorku. Tam také absolvovala prestižní hudební školu „Professional Performing Arts School“, jako nejlepší v ročníku a poté pokračovala v soukromém studiu s několika nejlepšími hlasovými lektory na Manhattanu. Dnes kromě svého působení ve skupině THE BROADCAST se sama věnuje pedagogické činnosti v oboru zpěvu.
Po velice úspěšném albu THE BROADCAST - „Dodge The Arrow“ z roku 2013 a odehraním více jak 1.000 koncertů po celé Severní Americe a Evropě, přichází v roce 2016 s novinkou „ From The Horizon“, která jejich stoupající hvězdu zcela potvrdí. Jistě na tom má zásluhu i producent (jeden z nejlepších) – sedminásobný vítěz Grammy Jim Scott, který v minulosti spolupracoval mimo jiné s Tomem Pettym, Stingem, Johnny Cashem nebo Foo Fighters. A právě tenhle člověk vkládá hodně nadějí do této skvělé newyorské formace. Ale nemá cenu popisovat hudbu – nejlepší je přijít a poslechnout si ji. A tahle je opravdu hodně dobrá.
WWW:facebook.com/events/1673107119442156