Reklama
26. 1. 2008

Co dělá Vladivojna La Chia

Vladivojna La Chia zažila poměrně rušné období, během kterého stihla připravit nový hudební materiál, dokončit školu, umělecky se inspirovat v New Yorku a zahájit výstavu svých obrazů v Praze. Více se dozvíte v následujícím rozhovoru, kdy se Vladivojny ptala Martina Švehlová.

Vladivojna La Chia natočila v létě 2007 čtyři nové elektro-akustické skladby (limitovaná edice), které si můžete poslechnout na www.myspace.com/vladivojna (rovněž si tam můžete prohlédnout fotografie pro obal CD , které vznikly na podzim v Brooklynu/ New York/, fotky z hostování s Lenkou Dusilovou na Manhathanu-club Don Hill a fotky ze zahájení obrazové výstavy v Praze na podporu studia nepálských mnichů.) Křest tohoto autorského mini CD proběhl 8.1. 2008 v galerii Senzor – Praha , Haštalská ul.1, - www.samaya.cz v Praze při příležitosti zahájení její autorské výstavy obrazů, tisků a komiksů nazvanou ,,Zimní obrazy", která potrvá do 1.2. 2008. Vladivojna souběžně vedle vlastní tvorby pracuje na novém materiálu s domovskou skupinou Banana a experimentálním hudebním projektu s kytaristou Amitem Chatterjee.


Po loňském vydání desky ses předvedla jako předskokanka na koncertě Marylin Mansona a Scorpions a od té doby, i přes velmi kladné reakce publika i novinářů, o tobě nebylo příliš slyšet. Čím to je?

Tak asi to bylo především tím, že jsem hned po oněch koncertech dělala diplomové zkoušky, takže jsem úspěšně dokončila pětileté studium v intermediálním ateliéru Doc. Petra Lysáčka a také jsem odjela na několik měsíců do New Yorku, kde jsem se věnovala hudbě a rozvíjela kontakty jak v hudební tak výtvarné oblasti a snažila se tak trochu pochopit ten, pro mě do té doby nedostupný a neznámý svět. Dalo mi to hodně. Ptala jsem se sama sebe jestli se vrátím se schlíplýma ušima jako malé nic a nebo ne. Překvapivě mi Amerika potvrdila, že můj vnitřní svět a víra v sebe samotnou je obrovsky důležitá a že New York má rád cokoli opravdového i bláznivého. Prostě ten svět je myslím si otevřen všemu, ale také tě klidně zaživa pohřbí, když uděláš chybný krok. Jedna velmi vlivná americká agentka z hudební sféry v USA mi nedávno napsala, ať se nevzdávám svého osobitého přístupu k hudbě a ať zůstanu soustředěná na svou vlastní cestu a nenechám se odradit. Stejně nechci být trubkou v drátěných kraťaskách s opíchaným předloktím a oslintaným krkem, která poskakuje na přání strýčka pantoflíčka a o přestávce kouše zajíce. Takže dobrý, je to dobrý :-)


Kromě hudební tvorby se věnuješ i malování. Na čem pracuješ teď?

Teď momentálně maluji sérii tzv. Pohádkových milenců a nadměrných hlav.


Plánuješ v blízké budoucnosti vydání nové desky?

Pracuji souběžně na několika projektech, včetně těch hudebních. Na přípravě nového materiálu s domovskou skupinou Banana, se kterou jsme vydali už 3 desky, také mám mnoho svého materiálu viz.ípíčko QC 2007, které ale pravděpodobně vydáno u mateřské firmy Universal nebude, protože se příliš vymyká českému standartu, no a také s Amitem Chatterjeem pracujeme na zvláštním materiálu, kde chybí už snad jen texty, na kterých jsem začala již pracovat. Hudba to je velmi jemná a náladová.
Zdroj: Tisková zpráva D Smack U Promotion  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(30. 11. 2017 - 17:12)
Rozhovor s Jarkem Filgasem
(27. 11. 2017 - 19:32)
Invader a Headfire Tour 2017
(20. 11. 2017 - 12:11)
Medium - S Tebou noc je dlouhá
(16. 11. 2017 - 22:38)
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(28. 11. 2017 - 20:55)
Kiss Revival Praha - Official
(3. 11. 2017 - 16:14)
3-IRON
(18. 10. 2017 - 07:40)
D. Rock
(27. 8. 2017 - 10:09)
Cimrmanovo Torzo
(8. 8. 2017 - 09:40)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o něm vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce