Reklama
18. 9. 2011

Kontroverzní kampaň Daniela Landy jako předzvěst kontroverznímu turné?

Podzimní turné Daniela Landy VOZOVÁ HRADBA se nekompromisně blíží a s ním gradují i jeho přípravy. Lidé měli jedinečnou šanci stát se součástí reklamní kampaně propagující toto turné. Z více než stovky přihlášených zájemců vybral produkční tým v čele s Mirjam Landa pět výrazných osobností reprezentujících všechny věkové kategorie i sociální vrstvy. Právě oni se stanou hrdiny kampaně propagující turné Vozová hradba.

Na billboardech a citilightech se tak setkáme se studentem, dělníkem, konstruktérem, pokladní i s profesionálním lyžařem. Každý z protagonistů se bude prezentovat vzkazem, který chce poslat veřejnosti prostřednictvím této kampaně.

Snímky vznikly v ateliéru profesionálního fotografa Roberta Tichého. Mirjam nezapřela profesi režisérky a temperamentně se vrhla do předehrávání póz účinkujícím a byla doslova ve svém živlu.

„Bylo vidět, že všichni, kteří se přihlásili, to brali velmi zodpovědně a poctivě. Bylo opravdu velmi těžké vybrat z více než stovky přihlášených ty nejvhodnější kandidáty. Vsadili jsme na různé typy lidí napříč všemi věkovými kategoriemi a různými profesemi. Je neuvěřitelné, kolik se našlo statečných lidí, kteří mají odvahu vyjádřit svůj názor a zároveň se nebojí spojit svou osobu s kontroverzní osobou Dana“, říká nadšeně Mirjam Landa. O tom, jak se kampaň povedla a co přesně její protagonisté chtěli sdělit národu, se dozvíte 1. zářijový týden.

Termíny jednotlivých koncertů turné VOZOVÁ HRADBA jsou: 3. 11. Ostrava, ČEZ Aréna; 9. 11. Brno, Hala Rondo; 12. 11. Pardubice, ČEZ Aréna a 25. 11. Praha Tesla Aréna. Vstupenky můžete zakoupit již nyní v předprodejní síti Ticketportal.

Více informací o samotném turné naleznete na www.daniel-landa.cz

  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína: