Stríbrné prívesky na Darkont.cz
24. 6. 2009

Léto rockové kapely Keks

Chcete si zpříjemnit svoje léto? Pak si zajděte na koncerty středočeské rockové kapely KEKS. KEKS jsou tu pro vás! A věřte, že na jejich koncertech zažijete tu pravou letní pohodu.

Pokud to nevíte, kapela KEKS hraje bez přestávky už od 81. roku a za ta léta se s ní mělo možnost potkat velké množství lidiček, kteří vyznávají právě tento hudební styl. Kapela byla a stále je k vidění po celém Česku, v klubech, na letních akcích i festivalech.

Nikdy neměla nouzi o písničky, protože leader její kapely, Štěpán Kojan, je hudebník i skladatel celou duší a na svém kontě má více než 500 písniček, z nichž mnohé se staly hity :
Za dobu své existence má kapela vydala 11 alb, poslední vyšlo v minulém roce s názvem „To se mi líbí“ a jak se ukázalo, líbí se všem těm, které se měli možnost potkat s těmito písničkami. Nejznámějšími písničkami jsou Proč holky pláčou, Človíček, nově To se mi líbí a samozřejmě Víš a kapela je dává jako přídavky na každém koncertě.

Na svoje letní koncerty vás za kapelu pozve Štěpán Kojan:
Ahoj, zvu vás všechny na naše koncerty, kde se s námi můžete potkat uvidíte při návštěvě našich webových stránek www.keksrock.cz.

No, ale Štěpáne, to je příliš málo. Takže prosím prozraď ještě něco na sebe i na kapelu:
Co je u vás nového? Určitě máš v rukávu nějakou tu letní písničku, kterou představíte na vašich koncertech?

Mně to nějak příliš rychle utíká. Proto ani nevím, co je to nuda. Jo, snad naposledy jsem se nudil v čekárně u doktora ,když mně přestaly fungovat hlasivky.To je asi zatím to nejhorší co mě potkalo. To by byla naprostá katastrofa, protože já chci dělat především muziku, vždyť se jí věnuji celý svůj živost Dělat něco jiného mně připadá zcela nemožné..Byl jsem silný kuřák a dobré pití jsem nikdy neodmítl,ale to už je minulost.Vše funguje bezvadně, až jsem se tomu sám podivil, ale už bych neměnil.
Na léto připravujeme několik písniček o které nám fanoušci říkají -.rodí se směs písní, taková 20min smršť. Myslím že na závěr večera to bude ono.


Co letní dramaturgie?
To je přesně to ,na co jsme nedávali důraz. Máme vše rozdělané, tak uvidíme.

Nějaká změna, překvapení?
Změna v obsazení nebude,jestli někdo tak já,ale to už jsem někde povídal. Původně jsme chtěli tento rok dělat klip na píseň „To ani náhodou“ Dokonce jsme sehnali tank a kulomety , chtěli jsme něco vybrat z různých live koncertů a vytvořit DVD. Nakonec po delších úvahách zvítězila příprava dalšího CD, taky chceme propracovat live show.V tom jsme vždy improvizovali a to je málo.Tak uvidíme…

Písniček jsi napsal opravdu hodně, tak, kterou bys doporučil? Jaké hraje kapela nejradši, a která je písnička tvého srdce?
Za kluky asi mluvit nemůžu.Nevím kterou mají rádi, ale mě se stále líbí novinka To se mi líbí.

Co myslíš, jak bude vypadat léto kapely KEKS?
Ani kapka,vlastně jsem chtěl říct že bude slunečno,a to se mi líbí. /Vždyť to máme v písničce/Tak nashledanou na našich letních koncertech!

Nabídka z připravovaných letních koncertů:
26.6. Konopiště
9.7. Přeštěnice
31.7. Sázavafest

Zdroj: tisková zpráva kapely KEKS  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína: