Stríbrné prívesky na Darkont.cz
15. 10. 2011

Rock Out – nová hudební talk show

Praha – V říjnu 2011 se na internetu objevuje první díl hudební talk show ROCK OUT. Pořad vyrábí společnost Ducháček Movies ve spolupráci s Music City a portálem Jam Stage, na kterém vždy poběží premiéra každého nového dílu.

Duchovním otcem pořadu ROCK OUT je Pavel Žďárek, který jeho koncepci připravil se svým kolegou z Ducháček Movies Radkem Císařem. Ten se u projektu ujal pozice hlavního kameramana, zatímco Pavel se stará o dramaturgii celého pořadu a režii.

„Jsme rádi, že se ROCK OUT stal realitou,“ říká Pavel Žďárek. „Podobný pořad jsme nabízeli i televizi Óčko, ale chtěli, abychom za jeho nasazení platili, což za nastavených podmínek nebylo reálné. Nakonec jsme se rozhodli, že v dnešní době není vysílání pořadu na internetu žádný hendikep, a tak ROCK OUT uvádíme tam. Samozřejmě se vůbec nebráníme tomu, kdyby některá z televizí projevila zájem zařadit ho do svého programového schématu. Něco takového tady totiž chybí.“

Prvním partnerem pořadu se stal největší obchod s hudebními nástroji v České republice, jehož obří kamenná prodejna se nachází v Praze 9 – Vysočanech. Music City disponuje kromě rozlehlé prodejní plochy plné kytar, bicích a audiotechniky také svým klubem, jehož součástí je kompletně vybavený sál s vynikajícím zvukem, kde se pořad natáčí.

součástí je kompletně vybavený sál s vynikajícím zvukem, kde se pořad natáčí.

Hudební portál Jam Stage se zase stal partnerem, který vždy exklusivně uvede premiérový díl pořadu. Následně se pořad bude šířit internetem virálně, aby se dostal k co největšímu počtu diváků.

„ROCK OUT je hudební talk show,“ vysvětluje Pavel Žďárek, co je nový pořad vlastně zač. „V praxi to znamená, že si do každého dílu zveme jednoho hosta – interpreta nebo celou kapelu, kterého naši moderátoři podrobí palbě otázek, na které se možná ještě nikdy nikdo nezeptal. V plánu máme obsah pořadu rozšiřovat, ale v této chvíli se prozatím zaměřujeme právě na talk show. Po natáčení prvních dílů můžu říci, že se vše odvíjí tak, jak jsem si představoval. Diváci se tedy nejenom dozvědí mnoho novinek o svých oblíbencích, ale také se pobaví.“

Hostem úplně prvního dílu pořadu ROCK OUT je kapela Harlej. Mezi dalšími hosty se objeví např. Jana Šteflíčková, kapela Debustrol a řada dalších známých i méně známých jmen je v jednání a produkce je zatím nechce prozradit.

Projekt si prozatím nevytvořil klasickou webovou prezentaci, ale usadil se na Facebooku. Adresa: www.facebook.com/pages/Rock-Out/181940958543062

ROCK OUT by ovšem nikdy nevznikl bez dalších partnerů, kteří přispěli finančně. První díly tak vznikly díky těmto společnostem:


SoundYard – nahrávací studio v blízkosti Prahy (www.soundyard.cz).
ICNET s. r. o. - působící dlouhodobě na trhu poskytování IT služeb a aplikací, se zaměřuje na vývoj a distribuci aplikací téměř výhradně na technologiích společnosti Microsoft (www.icnet.cz).
Red Bull – energetický nápoj, který vám dává křídla (www.redbull.cz).

Premiéra prvního dílu proběhne v týdnu od 17. 10. do 23. 10. Nalaďte si www.jamstage.cz.

Pro více informací kontaktujte:

Pavel Žďárek
e-mail: duchacek@duchacek.com
tel: 724295336

www.duchacek.com
www.music-city.cz


Komentáře:


 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína: