Stríbrné prívesky na Darkont.cz
4. 9. 2013

The Pant s novou deskou

TISKOVÁ ZPRÁVA:

Po téměř čtyřech letech od vydání poslední řadovky Louder! přichází hardrockové trio THE PANT s novou deskou, která nese název Out There.

Album vyšlo 17.8.2013 a na novince najdete deset songů, které se nesou v duchu moderního svěžího hard rocku. Kapela přichází i s jednou vlastní cover verzí, opět ve stylu world music.

"Materiál na desku jsme dávali dohromady téměř tři roky a některé sklatby jsou již dnes stabilní součástí našeho koncertního programu a jsou tedy odzkoušené i naživo."

prozradil k novince zpěvák a baskytarista kapely Roman Kočiřík. Společně s bubeníkem Tomášem Vacou a se známým multiinstrumentalistou Víťou Jelínkem natočili album v osvědčeném nahrávacím studiu Šopa v malebném jihomoravském Lipově, kde vlastní CD vznikalo během šesti červnových dní pod producentskou taktovkou zvukového mistra Standy Valáška."Takovou zásadnější změnou oproti minulým počinům je fakt, že na této desce zpíváme všichni tři většinu refrénů ve vícehlasech, což sice nebylo úplně jednoduché, ale výsledek rozhodně stojí za to a víceméně se tak na desku přenáší i část koncertní atmosféry, kde tento prvek praktikujeme už dávno i v provedení starších skladeb." doplnil kytarista Víťa Jelínek.

Bez zajímavosti jistě nezůstává ani výčet hostů, kteří se na nahrávce podíleli. Na klávesové nástroje kapelu již tradičně doprovodil Václav Srouhal, a to hned několika skladbách. Sólem na saxofon se na albu představl i dvorní textař kapely Vojta Urbánek a některé vokální linky nazpíval Ondra Jelínek ,syn kytaristy Víti .THE PANT přichází i s neobvyklým řešením obalu nové desky."Obal OUT THERE je v plně papírovém provedení a s neotřelým designem známého bruntálského grafika Jaromíra "Deathera" Bezruče, který s kapelou spolupracuje již od vydání Louder! . Myslím, že v době hromadného stahování z internetu a pseudorecyklace různých digitálních médií jsme si i na obalu desky dali záležet." poznamenal Kočiřík.

Kapela pokřtila novinku v rámci bruntálského festivalu Letnice právě 17.3.2013 a kmotrem desky byl kytarový mág a legenda tuzemské tvrdě rovkové scény Miloš DODO Doležal.Na podzim plánují THE PANT k nové desce společné tour se spřízněnými WITCH HAMMER.

ZKRÁCENÁ VERZE TISKOVÉ ZPRÁVY:

Po téměř čtyřech letech od vydání poslední řadovky Louder! přichází severomoravské hardrockové trio THE PANT s novou deskou, která nese název Out There. Novinka vyšla 17.8.2013 a najdete na ní deset zbrusu nových skladeb v duchu svěžího a moderního hard rocku. Nechybí ani tradiční vlastní coververze ve stylu world music. Novinka vznikala během šesti červnových dní osvědčeném studiu ŠOPA v Lipově pod producentskou taktovkou zvukového mistra Standy Valáška. Album vychází jako digipack s neotřelým designem známého designera a grafika Jaromíra "Deathera" Bezruče.Na podporu nové desky připravují THE PANT společné podzimní turné se spřízněnými WITCH HAMMER. Více info včetně ukázek z aktuálního CD najdete na www.thepant.cz .

THE PANT http://www.thepant.cz
Vystoupení zajišťuje:
Roman Kočiřík- jednatel
METALGRANT o.s.
1.máje320 , Břidličná 79351
IČO: 22888390
http://www.metalgrant.cz
tel.: +420603962972 , mail: roman@thepant.cz
http://www.myspace.com/thepantmusic
http://www.bandzone.cz/thepant

  Související články:  


Darkont.cz

Komentáře:


 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Ortel
(28. 11. 2017 - 20:55)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína: