Reklama
20. 10. 2012

Turné kapely HarlejUvádí podzimní část turnéTeleskopický tele 2012

Skupina HARLEJ vyrazila koncem září na podzimní část svého turné „Teleskopický tele“ k aktuálně vydanému stejnojmennému CD , které je v  pořadí desátým řadovým počinem kapely. Toto CD vyšlo na jaře a bezprostředně na to bylo zahájeno úspěšné celorepublikové turné, které probíhalo od druhé poloviny března do poloviny května. Poté kapela zahájila nabitou festivalovou sezónu s účastí na nejprestižnějších letních festivalech u nás a na Slovensku.
Po krátké pauze začátkem září vyráží Harlej v plné síle na svoji druhou, podzimní část turné, které bude čítat 12 koncertních zastávek. Na turné Harlej podpoří silná zvuková i světelná aparatura firmy Vikosound se zbrusu novými efekty a pódiovou show. Během koncertů budou mít posluchači možnost vyslechnout jak prověřené hity Harleje, tak i ukázky z aktuálního CD. Celé turné odstartovalo 29.9. vyprodaným koncertem v Kulturním domě v Mladé Vožici a závěr je naplánován jako velký vánoční koncert 15.12. v Kulturní domě ve Strakonicích, kde jako hosté vystoupí Daniel Krob s kapelou, Törr a Hamr. Tímto vystoupením bude zakončena koncertní sezóna Harleje pro rok 2012.

Speciálním hostem na celém podzimním turné je Daniel Krob se svoji kapelou. Kytarista a zpěvák, který se pohyboval na špičce rockové scény postupně ve formacích FERAT, ARAKAIN (Thrash The Trash), KREYSON (Anděl na útěku, Láďa Křížek - Zlatej Chlapec) se vrací na pódia v přímé návaznosti na vydání svého nového CD, které vyšlo letos v únoru. V těchto dnech je v médiích nový videoklip k písni Život je reálnej. Na společném turné Daniel Krob představí posluchačům skladby z aktuálního CD a také hity skupin Arakain a Kreyson v 90 min.
Celé turné zaštiťuje zatupující agentura Magmakoncert, veškeré informace o turné jsou na webových stránkách: www.magmakoncert.cz, www.harlej.cz, www.danielkrob.cz
V říjnu také Harlej natočil videoklip k písni Katalog, která je pilotním singlem z posledního studiového alba Teleskopický tele. Videoklip bude mít premiéru na TV Óčko 25.10. v pořadu Mixxeerr. Dále bude uveden v listopadové TV Rockparádě. Režisérem je Allan Schubert a námět dávali sami členové kapely.
  Související články:  


Darkont.cz

Komentáře:


 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(28. 3. 2017 - 12:52)
Žlutý Pes
(16. 3. 2017 - 00:34)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
New Bells
(28. 2. 2017 - 23:23)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce