Všechny články dohromady

28. 3. 2017
Rozhovor s Kolinssem – 30 let Debustrolu a nové album Válka
Kapelu Debustrol, potažmo zakládajícího člena, zpěváka a kytaristu tohoto legendárního českého thrash metalového souboru Martina Kolinsse, asi není nutno nikomu nějak sáhodlouze představovat. Přinášíme Vám tedy aktuální rozhovor o dění v kapele, plánech na letošní rok a spoustu zajímavého o novém albu Válka.
Autor: DEADLY GRIND, diskuse (0)
27. 3. 2017
Ocelot až na krev - rozhovor
Vzpomínky na historii a nejen Ocelotu, o tom bude nová kniha Ocelot až na krev. O knize i kapele a vývoji v ní si povídal s baskytaristou, lead vocalictou, foukačem na harmoniku a keplníkem Ocelu Jindrou Heinrichem Novotným náš redaktor Zdeněk Svoboda.
Autor: zdenek svoboda, diskuse (0)
26. 3. 2017
Furie na scéně - rozhovor
Dámské hudební uskupení Furie se nám zde na stránkách Rockmag.cz rozhodl představit pomocí poměrně rozsáhlejšího rozhovoru náš aktuálně asi hlavní rozhovorář Zdeněk Svoboda. Tak se pojďme na ty Furie podívat...
Autor: zdenek svoboda, diskuse (0)
25. 3. 2017
Vladimír Mišík: Koncertování mě pořád baví - Generic inteview
Osmého března, na výročí známé jako Mezinárodní den žen, Vladimír Mišík oslavil kulaté sedmdesáté narozeniny. K té příležitosti měl premiéru nový dokumentární film režisérky Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka, a také vyšla jubilejní edice jeho slavné první sólové desky, mezi příznivci dnes známé podle už nesmrtelného hitu Stříhali dohola malého chlapečka. O týden později, ve středu 15. 3. na koncertě byl pak Mišík v Malostranské besedě oceněn Jubilejní diamantovou deskou Supraphonu. Právě letošní jubileum, výpravná reedice kultovního alba a dokument jsou i hlavními tématy našeho rozhovoru.
Autor: TZ od SUPRAPHON a.s., diskuse (0)
24. 3. 2017
Rozhovor s Mordors gang
Vezměte pěkně uzrálého Elvise a Johnnyho Cashe a vhoďte do mixéru, nadrobno nakrájejte country a surf music, přikořeňte lžící punku. Míchejte a když směs začne modrat, přidejte slovní eskamotérství Felixe Hollzmanna a zbytky šminek po Marillyn Monroe. Takto zhotovenou směs za stálého míchání vlejte do nejbližšího kanálu. A jsou tady Mordors gang, hudba, která nezřídka pobaví!
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
23. 3. 2017
Mgr. Petr Korál, dělník bigbítu - rozhovor
Synonymem pro rockovou muziku a bigbít zvlášť je Petr Korál. Hudební publicista, textař, zpěvák, moderátor a scenárista, komunální politik.... (I když jak Petr Korál píše: "P.S. To poslední platilo jen čtyři roky, už v 90. letech. Ale kdo ví, co bude, nikdy jsem nevyloučil, že se k tomu zas nevrátím a doba mě k tomu celkem vede, abych o těchtot věcech přemýšlel...")
Autor: zdenek svoboda, diskuse (2)
22. 3. 2017
Vendeta - Failure of Humankind
Slovenská thrash metalová parta VENDETA za podpory labelu Support Underground Records vydala v loni své druhé album „Failure of Humankind.“
Autor: Adam, diskuse (0)
21. 3. 2017
Pearly Seconds - rozhovor
Že, ještě neznáte skupinu Pearly Seconds z Plzně? Tak od toho jsme tu my, abychom vám je pomocí rozhovoru mohli přiblížit... Takže ještě jednou - dovolte nám představit skupinu Pearl Second.
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
18. 3. 2017
Rozhovor se skupinou Sirkyskon
Rozhovor s pop-rockovou skupinou Sirkyskon ze Sušice nám po letech přinesl na stránky Rockmagu náš staronový redaktor Alan Rohan. Pojďte se pustit do čtení...
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
17. 3. 2017
Hlavou Dolů - rozhovor
Rozhovor se začínající, ale nadějnou a osobitou hudební pop-crossoverovou partou Hlavou Dolů, která vznikla v Pardubích a před kterou jsou nyní její první koncerty. Nejen na ně, ale i na jejich hudební tvorbu a plány jsme se poptali a výsledkem je toto interview...
Autor: David Havlíček, diskuse (0)
Zobrazena stránka: 5 z 417
< PrvníStránka:<<   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(24. 5. 2017 - 12:54)
Ruplex
(1. 5. 2017 - 07:46)
Žlutý Pes
(15. 4. 2017 - 11:45)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce
TOPlist