27. 2. 2013

Devět životů - Černobílá

Jihlavská pop/rocková kapela Devět životů má sice v současnosti pauzu a na pódiích se nevyskytuje, ale to není důvod k tomu, abychom si zde nemohli představit jejich poslední desku Černobílá.

Kapela si drží svůj styl a vždy jednou za dva až tři roky potěší své fanoušky deskou s cca šesti skladbami. Ani Černobílá není výjimka a servíruje nám pět skladeb, zabalených do pěkného černobílého obalu.

Hudba kapely je postavená na příjemném pop/rocku, kterému vládne zpěvačka Andrea Bartušková spolu se skoročlenkou kapely, doprovodnou zpěvačkou Kamilou Drbalovou. Písně mají díky tomu pěknou atmosféru, ale je tu jeden háček.

Devět životů neumí posluchače pořádně chytit tak, aby se opravdu zaposlouchal a vnímal texty skladeb. Spíše je to hudba na podbarvení k učení nebo nakupování v Globusu.

Skladbám ale chybí opravdu jen málo. Možná by jen stačilo, aby se do toho kapela víc opřela (třeba jako ve skladbě Negativ). Ženský vokál je také fajn, ale když se spojí s mužským (viz opět skladba Negativ), jsme v úplně jiné dimenzi.

Líbí se mi hudební doprovod. V každé písni si najdu nějaký moment, na který se při poslechu těším. Tu je to kytarový riff, tu klávesy a nebo pouhé zakvičení kytary.

Doma v přehrávači si desku asi často pouštět nebudu. Jestli ale bude Devět životů někdy vystupovat v mé blízkosti, tak rozhodně přijdu, protože naživo je hudba kapely bez chyby.


Interpret:Devět životů
Album:Černobílá
Počet stop:5
Rok vydání:2012


Autor článku: šrája

Darkont.cz

Komentáře:


 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist