Reklama
16. 11. 2017

Drzý čert - Navěky prokleti

Black trash z Nového Jičína před 8 lety se objevili a hned zaujali jak fans, tak kritiky  Dva roky byl klid. Blízká se na časy?
Ano, pokud se to dá takto říci, tak ano. Máme v plánu vydat další CD a k tomu udělat samozřejmě pár koncertů. Živých vystoupení bude jen omezené množství… fanoušci si nás budou muset najít, ale včas se dozvíte na našich informačních kanálech, jak na FB, tak na našich internetových stránkách.


Ahoj, v posledních letech jediná novinka. Došlo k personálním změnám, takže současná sestava?

 Abychom mohli občas živě vystoupit, měnili se vždy kytaristi, kteří zrovna měli čas, protože i kytaristi od nás, mají například více kapel a je potřeba to nějak zkombinovat. Současná sestava je v původním složení, taková, jaká byla při založení kapely a najdete ji na našem webu. Takže žádné změny… :) Kužel, Milla, Viki, Emča a Jarda… = Drzý Čert.

 

Ve kterých uskupeních vás mužem vidět?

Kytaristé, kteří průběžně alternovali na koncertech s Drzým čertem, hrají i v kapelách B.B.R., Public Relations a Cohorta.Otázka, která zajímá nejen mne, ale i ostatní fans co nového?

Budeme se na novém albu zaujmout novým zvukem, který bude snad ještě pekelnější než byl a to samé na živých koncertech udělat pořádný bugr, aby si to naši „posluchači“ fakt užili. Dáme jim zase nějakou tu ENERGII do toho zkurveného života kolem.:)

 

Máte nový zvuk, ale myslím že ten old shool byla jedna z věcí, která dělala Drzého Čerta...

Bude to ještě větší a silnější OLD school, ale jde hlavně o to, aby to bylo více sladěno v kytarových aranžích, konkrétnější a celé se to lépe poslouchalo. A tohle je spíše o nové zakoupené technice, na které plánujeme, tohle nové peklo natočit. Myslím tím hlavně kytarové aparáty a další ďábelské mašiny.


Nějaký koncert?

 Jak jsem zmínil, vše se včas dozvíte, … všechno je připraveno s vydáním alba.

Takže co album "Navěky prokleti", jde se do finále?

Nejde do finále, pracujeme na něm, nechceme vydat sračku… z toho už jsme vyrostli. Snažíme se najít co nejvíce času, na to, abychom to udělali správně… tempo je pomalé, ale za to vytrvalé… my říkáme… pomalu, ale furt.

 

Takže výhledově nebo jste si dali závazek s nějakým termínem?

Výhledově budeme všichni šťastni… :) he, he, vypadá to až na rok 2018, je před námi ještě spousta práce, ale singl vyjde určitě dříve.


Čtyři roky od posledního veleúspěšného alba Codex Gigas je dost dlouhá doba. Kde byl problém?

Žádný problém, prostě my se hudbou neživíme a žijeme taky obyčejné životy, jako každý jiný… máme svoje starosti a povinnosti, takže to, že u nás je u některých kapel zvykem sypat alba, třeba ob rok, tak u nás to takhle nefunguje. Jak už jsem zmínil, pro nás je důležitá kvalita a taky trošku zábava… užít si to. I když pokud se podíváš na zahraničí, je absolutně normální, když kapely vydávají alba po čtyřech, ale třeba i šesti letech, to není nic zvláštního, a to jsou legendy, jako třeba Slayer. 

 

To je sice pravda, ale mezitím dali jste nějaký koncert a nebyli zavřeni celou dobu ve studiu?

My nejsme zavřeni celou dobu ve studiu, to bychom si už lezli asi na nervy a taky bychom se nedoplatili… ale často sedíme třeba i v hospodě. :) Tohle fakt neřešíme… všechno má svůj čas a svou dobu, kdy to přijde a kdy budeme mít chuť a energii zase hrát. Nejsme ničím vázáni, a to nás svým způsobem osvobozuje.

Závěrem - heslo, motto, moudro?
Moudro… he, he, he, to po mně zatím nechtěj, zeptej se na to za 20 let… a motto kapely: Nikdo nás nenasere a vždy si půjdeme svou cestou!

 

 

za kapelu odpovídal: Kužel.

 

https://www.youtube.com/watch?v=oV5xaCAorbo

 

 

https://www.facebook.com/pg/drzy666cert/posts/

 Autor článku: zdenek svoboda  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist