24. 10. 2011

Hentai corporatin - Dr. Zaius

Hentai corporation jsou už nějaký ten pátek záruka kvality. Jejich vystoupení jsou šílené minimálně jako trash/rock n roll, který prodkují. Povedlo se jim dostat se do širšho povědomí a řekl bych, že u studentů jsou momentálně jedna z nejoblíbenějších kapel.

A tato kapela vydala v roce 2011 čtyřpísňové EP, nazvané podle jednoho opičáka z Planety opic Dr. Zaius. Deska má komiksově laděný obal na kterém je již zmiňovaný Dr. Zaius a podobně laděný booklet, který obsahuje texty, info o desce, složení kapely a povahy jednotlivých členů a manažera.

První píseň je titulní Dokktor Zaius. Už od tohoto songu musí být každému jasné, že kapela na své dosavadní energii nic neubrala. Zpěvák má ještě pořád hlasivky na to, aby v jedné vteřině zpíval neskutečné výšky a ve druhé vteřině byl najednou o pár oktáv níž. Tato píseň je zajímavá také tím, že je zde jediná česká věta celé desky. A to: Jando, ty stará kurvo. Nejvíce mě potěšilo, že v písni dostaly velký prostor klávesy.

Píseň číslo dvě nese název Call me! Woman! A obsahuje hodně dobrej riff a skvělý refrén, který jsem si hodněkrát opakoval. Would you give me more? Sice trochu zvolní tempo, ale tím více vyniká píseň No more love, ve které se Hentai corporation spojili s Altari terror. Tahle píseň u mě naprosto převálcovala všechny ostatní, protože tyhle dvě kapely se opravdu hledali, až se našli. Song je navíc opatřen i klipem, který vám mohu jen doporučit.

Celé EP je také na bandzonu kapely, takže si můžete ověřit, jestli jsem měl pravdu a možná si pak EP koupíte. Seženete ho na bandshop.cza to za 100 Kč.


Interpret:Hentai corporation
Album:Dr. Zaius
Počet stop:4
Rok vydání:2011


Autor článku: šrája  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist