15. 4. 2016

Horkýže Slíže na turné 2016

Horkýže Slíže vyrazili na turné 2016. A protože tato skupina patří mezi mé oblíbené, rozhodla jsem se toto turné navštívit hned 2x. Poprvé 11. března 2016 ve Frýdku-Místku a po druhé ve Valašském Meziříčí 9. dubna 2016. Na obou akcích jsem byla velmi příjemně překvapena skvělou organizací, kdy obě místa byla otevřena včas a nemuselo se čekat venku v dešti. V nabídce byla možnost občerstvení a to dokonce bez dlouhých front.

Horkýže Slíže jsou známí tím, že vždy předvedou skvělou show na pódiu a ani tentokrát nezklamali a nejen, že fanoušky potěšili svými skvělými hity, tak také všechny pobavili. Hostující předkapelou ve Frýdku-Místku byla rock-screamová kapela ze Šuran – The Paranoid, která má už sama o sobě hodně fanoušků, kteří na tuto akci dorazili a koncert Horkýže Slíže pro ně byl zároveň i koncertem The Paranoid a večer si tak užili od zaznění prvních tónů. Ve Valašském Meziříčí dali Horkýže Slíže možnost představit se mladé začínající kapele Ajdontker z Havířova, která na to, že je začínající kapelou odehrála svůj Playlist skvěle. Na můj vkus, bych řekla, že ovšem moc nevyužili příležitost komunikace s publikem a písničky odehráli téměř v kuse za sebou. Což je škoda, protože hráli opravdu výborně a jistě by to publikum ocenilo, pokud by k tomu dostalo prostor.

Po hostující kapele a chvilce čekání odehráli na pódiu dva muži vtipnou scénku s červeným kobercem a ampliónem s tím, že potřebují, aby lidé uvolnili koridor k natažení červeného koberce k limuzíně u hlavního vchodu. Publikum nezmátli a koberec se jim nepodařilo natáhnout a limuzína odjela. Hned poté se na pódiu objevil zpěvák Kuko (Petr Hrivňák) jako bezdomovec. Poté co se humorně uvedl, postavil se k mikrofonu a začal zpívat pomalý song o starém muži. V tom přišli na pódium ostatní členové kapely a začali koncert songem „Traja spití roboši“ a publikum začalo pařit. Během večera zazněly také nejznámější hity jako například LG Song, Logická Hádanka, Líza a Wendy, Silný refrén a nechybělo ani Mám v P… na lehátku.

Horkýže Slíže své songy prokládali vtipnými poznámkami a předvedli jako vždy skvělou show. Na závěr přidali 3 písničky. Jako první R´n´B Soul, kdy se představili jako DJové a rappeři, kdy místo desek měli krabice od pizzy a parodie tak byla dokonalá. Tak ale přece nemohli skončit a odehráli ještě další dvě jejich nejtvrdší písničky a to Cavaleru a parodii na Rammsteiny Bernardýna. Na závěr si kapela podala ruce s lidmi v prvních řadách, včetně mě a koncert skončil.

Myslím, že si koncert všichni užili a Horkýže Slíže opět nezklamali. Dokonce fanoušky potěšili tím, že se chystá nové album.


Autor článku: Andy  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(30. 11. 2017 - 17:12)
Rozhovor s Jarkem Filgasem
(27. 11. 2017 - 19:32)
Invader a Headfire Tour 2017
(20. 11. 2017 - 12:11)
Medium - S Tebou noc je dlouhá
(16. 11. 2017 - 22:38)
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(28. 11. 2017 - 20:55)
Kiss Revival Praha - Official
(3. 11. 2017 - 16:14)
3-IRON
(18. 10. 2017 - 07:40)
D. Rock
(27. 8. 2017 - 10:09)
Cimrmanovo Torzo
(8. 8. 2017 - 09:40)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o něm vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce
TOPlist