Reklama
5. 9. 2013

Hush - Endorphin

Liberecká stálice Hush vydala po dvou letech další dlouhohrající desku. Ta vyšla letos v únoru pod názvem Endorphin. Přináší poslech desky také pocit štěstí jako tento hormon?

Pamatuji si své nadšení při poslechu předchozí desky No.4. Skvěle zahraný soft-rock, plný hitových melodií, které by mně rozhodně neurazily ani v rozhlasovém éteru. Proto jsem byl na nové dílo těchto liberečáků docela zvědavý a už na začátku musím říct, že mně Endorphin nezklamal.

Obzvláště první polovina desky je nabitá kytarovými hitovkami, za které by se nestyděli ani mnohem větší jména. Jak otvírák Ignite The Fire, tak následující Hot Smoke And Blue jsou písně, které snesou několikerý poslech a pořád neskutečně baví.

Nová deska se může pyšnit hlavně dobrým zvukem, za kterým stojí liberecké Spin Studio, ale také švédský producent Jens Bogren (npř. alba Opeth, Paradise Lost, Soilwork,...), který měl na starosti masterování desky.

Výsledek je proto více než dobrý a nejen v tomto ohledu pro mne Endorphin v diskografii kapely vede. Mínusem budiž jen fakt, že to nejlepší si kapela vystřílela hned v začátku a druhá polovina alba mírně ztrácí tah (a posluchač pozornost). To je nejvíce znát na ploužácích jako Midnight.

I přesto pro mně kapela jen utvrdila svou pozici na naší rockové scéně. Z nové desky je znát, že kapela má rozhodně co nabídnout a že nejen milovníci melodických kytarovek by si ji neměli nechat ujít. Dovoluji si totiž tvrdit, že Hush jsou v tomto žánru opravdovou elitou, o jejíž existenci ví bohužel zatím převážně obyvatelé libereckého kraje.

Autor článku: šrája  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist