Stríbrné prívesky na Darkont.cz
15. 8. 2017

Invader a Headfire Tour 2017

Objev letošního roku - Invader se spolu se stálicí metalového nebe Headfire vydává na Tour 2017. Více s frontmany Invader a Headfire - Miroslavem St. Iron Hochem a Lubošem Kozderou


Ahoj chlapi, tak u koho vznikl ten nápad na společnou Tour?

 

Iron : Byl to nápad Libušky nám se nápad líbil takže jsme na něj kývli.

 

 

Invader představuje nejen debutovou desku, ale i kapelu. Jaké jsou ohlasy na desku?

Iron : ohlasy na desku jsou výborné a opravdu velmi pozitivní, deska oslovila celkovým podáním a vlastně všichni chválí provázání hudby s texty a výkony členů kapely. Máme z pozitivních ohlasů velikou radost a těšíme se na turné.

 

Luboši u vás proběhli začátkem roku personální změny a nová fošna se teprve připravuje v jakém je stádiu?

 

Ohledně změn v Kapele ano máme nového basáka Jaromira Dufka ex Salamandra vzhledem k tomu že bývalý basák Hraje ještě v jedné kapele a neměl moc prostoru pro hraní v Headfire. Tak jsme musely vzít jiného. co se týče nového cd vše je připravené ale vzhledem k tomu že ted jedem podzimní tour se nahráváni cd přesouvá na zimní měsíce takže na jaře 2018 bude venku a fanoušci se můžou těšit.

 

Headfire se objevil na většině velkých festivalu letošní sezony a podíval se i do zahraničí třeba do Francie...

 

Ano ve Francii jsme byli na jaře a sklidili velký úspěch a dostali nabídky na další vystupování

 

Nějaký objev ve Francií pro Rockovou Hostim?

Ano LoneWolf a určitě němečtí Palac.

 

 

Je rozdíl mezi fanoušky tady doma v Čechách a ve Francii?

Ano je, fanoušci ve Francci jsou plně jiný, jsou extremně nabití energii a hladový po Heavy Muzice,jsou na každém koncertu od začátku do konce což je skvělý prostě si to umí užít naplno skandují,tvoří neskutečný kotel prostě hrát ve francii přeji každé České kapele je to super.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ani Invader nezahálel a svoji premiéru si odbyl na Basinfire

Iron : Ano Invader byl výherce soutěže eliminace kapel. Bylo to takové kratší vystoupení kdy jsme si zahráli pro radost.

 

Pojďme zpátky k Tour. Kde a kdy začínáte a kde končíte?

16.září začínáme v Plzni a končíme zřejmě v Karlových Varech.

 

Těch měst je samozřejmě více, namátkou mužem jmenovat?

Iron : Jsou to všechna krajská města v Česku, před koncem roku se podíváme na Slovensko.

Plán práce máme dost nabytý musíme dokončit anglickou verzi desky a vyrazit na promo turné po celém Rusku. Poté se vydáme na skutečné turné po Rusku.

Na příští rok je plánováno dokončení turné po Rusku, Bělorusku, Kazachstánu. A zahájení turné po Evropě, kdy plánujeme zahrát v Itálii, Francii, Portugalsku, Belgii, Německu a chtěli bychom se podívat i do Skandinávie. V létě příštího roku producenti připravují vystoupení Invaderu na obřích festivalech v Rusku a na podzim půjdeme do studia na další desku, protože Invader má nabito a fandové se mají na co těšit.


 

Rusko, Italie, Belgie atd. nemáš z toho strach? Nemyslím z těch zemí, ale úspěch se v Čechách neodpouští...

 

Zdenku my jsme udělali Invader proto aby jsme koncertovali a ano hudba Invader v angličtině se dá hrát v Čechách i v Austrálii v Rusku i v Německu. My jsme s fanouškama jedna rodina myslím že právě fanoušci budou hrdi na to když bude jejich Invader válcovat Evropu. Invader potáhne Evropou ve svém taženi pro fandy Heavy Metalu a to nadšeni a sila jsou povznášející. Ne nebojím se my hlásáme Heavy Metal a je naši povinnosti nést odkaz těch nesmrtelných. Kdo se boji sere v síni.

 

Seznam měst je už uzavřen nebo se bude ještě rozšiřovat?

Iron : nikdy neříkej nikdy – záleží na fanoušcích, pokud budou opravdu chtít my vylezeme z kůže, abychom jim vyšli vstříc.

 

Koukal jsem že nejde jen o rockové kluby ale i amfiteátr atd, takže i venkovní akce?

Iron: Původně mělo být turné pouze venkovní, nakonec jsme sáhli k rockovým klubům a to vzhledem k tomu, že turné začne na sklonku léta a nelze odhadnout jaké bude počasí, neradi bychom koncerty rušili, takže je to spíš sázka na jistotu – do klubu neprší (smích).

 

Zajímavostí je, že jste si pozvali v každém městě jiného hosta: Brno -Moravius,Pardubice -Roxor apod. Podle jakého klíče jste vybírali? místní kapely to zdaleka nejsou.

 

Iron: Původně to měla být akce – Invader pomáhá regionálním kapelám, ale nakonec některé kapely měly skutečně velký zájem o hostování, proto jsme souhlasili.

 

 

Na Rockovou Hostim 2018 se odtajnili první kapely, bude mezi nimi Invader?

Iron: předběžně jsme domluveni že ano. Musíme se samozřejmě podřídit plánu producentů, kapela s vystoupením problém nemá, pokud se toto vystoupení nebude křížit s jiným, rádi vystoupíme na festu Hostim 2018.

 

 

Nějaké společné plány do budoucna nebo vše je teprve otevřené?

Iron: spolupráce začíná jsme všichni otevřeni spolupráci a dalších turné a víš co? Mohla by z toho vzniknout taková tradice. Čas ukáže.

 

Na závěr nějaké vzkazy tedy ve vašem případě pozvánky na TOUR HEADFIRE INVADER 2017?

Iron: Invader pro fanoušky dýchá. Invader se těší na koncerty které budeme hrát pro fanoušky poctivého Heavy Metalu

A pokud se fanoušci budou těšit na nás, pak na koncertech bude takové souznění duší, jaké zažíváme na koncertech Iron Maiden. A proto je dobré žít.

Každopádně se fanoušci můžou těšit na speciální show v každém městě Invader má připravený dvouhodinový program doprovázený video projekcí,pyro a laser show,Headfire hodinový program plný originální Motor Heavy Muziky:

 

 

Díky za rozhovor a někde na tour se uvidíme v mém případě asi Liberec, ahoj

Iron: Díky Zdenku a v Liberci se uvidíme.Autor článku: zdenek svoboda  Související články:  


Darkont.cz

Komentáře:

20. 11. 2017 12:11
Gorgo
Tak jak borci. To daleko nedojelo. Jooo Oběvy roku a stálice už asi lidi netáhnou. A my co jsme psali jen pravdu tomu samozřejmě nerozumíme.
6. 10. 2017 09:15
Jakub
Co takhle nový článek o tom jak se nám Potěmkinova vesnice jménem Invader rozsypala jak domeček z karet?
Né kluci, dost uštěpačných poznámek. Přeju vám abyste to dali zase do kupy a co nejdřív začali hrát...a příště prosím trochu skromnosti a pokory...abyste zase nebyli za jitrnice.
11. 9. 2017 09:53
IRČA
Chtěla bych také reagovat na komentáře některých zasvedcenych rádoby znalců muziky.Jsem z muzikantské rodiny a muzikou žiju celý život/již dost dlouhý/a kvalitní muziku a nadčasové texty poznám.CD Ivander jsem slyšela již mockrát a je za ním vidět tvrdá práce.Chtela bych celé kapele vzkázat, ať si nedělají nic z negativních komentářů,je to jen závist.Jdete si tvrdě za svým snem,nepolevuje ať dokážete některým hlupákům,co jste za kvalitní kapelu a že o vás ještě uslyšíme.Diky vám za skvělé zážitky s vaší muzikou a přeji vám tolik slávy u nás i venku co se do vás vejde!!!!!
22. 8. 2017 08:21
vlada Vlach
Četl jsem článek a nic co by mě pobouřilo jsem tam nenašel a taky jsem četl rwcenzi na desku takže všechno to napadánį a uraženį je obyčejná závist asi tak. Hudba skvëlá texty boźí.
21. 8. 2017 18:13
Gorgo
Prvně nějakej Frelich, teď zase Jindřich kdo to bude příště??? Vondráčková???? Asi máte hodně nepřátel když zvládáte jmenovat tolik lidí.
21. 8. 2017 17:55
Jan Krofta Plzen
Jindřichu Jindřichu asi budu muset zveřejnit ve který kapele hraješ na basu abys přestal psát sračky. My už to tady víme od začátku co se navážíš do kapel
21. 8. 2017 14:14
Gorgo
Pravda že nemá cenu psát. Tyhle kapely se ukopou sami svojí arogancí a povyšováním. Jenom se mi hrozně líbí jak jsou ty chválivé komenty vždy pár minut po sobě. To si myslíte že jsme opravdu tak blbý??? Že nám nedojde že za vším stojí jeden pacoš?
20. 8. 2017 18:33
Kodl Prochor Karlovy Vary
Ahoj fandové metalu. Házíe tu na sebe špįnu jeden na druhýho. Proč? Kapela natocila cedéčko. Dobře zajįmá mi to? Ok. Nezajímá? Tak proč psát komentáře a hádat se. Jeden chce druhýmu rozbít hubu ale vį že je anonymní tak pįše a ma sílu.Druhý sohlasí protože ví že se nikdy nesetkaji. Jde tu o kapely nebo o několik buranů co nemají co dělat? Člen kapely napsal férový komentář. V pposledních komentářích jeden z vás napsal že lidi v kapele neumí hrát to je ale hloupost protože kdo to slyšel musí uznat že muzikanti umí. Nechápu proč dotyčný píše že jsou strašné texty a to bych rozhodně neřekl. Je v tom cítit zášť možná nějaká závist nebo dávná křivda. Už to ale neni o muzice. A ješte o R.Čechovi nezaznamenal jsem že by ho někdo urazil.Faktem zůstává že kapely nejsou lhostejné a to je asi to nejlepší právě pro kapely. Tįm to mám vyřešené. Metalu zdar
20. 8. 2017 17:25
Štěpánek
Milane Koubku bydlim v Litvínově tak jestli mi chceš dát po hubě přijeď nebo pošli adresu já si pro ten výprask rád dojedu. A jinak prečti si blbe co jsem psal o Ringovi pozorně. I když fakt je že dementů kteří posrali kapely ktery budou na turné je tady víc. Fakt česká klasika. Škoda že se nepotkáme jsi srab Koubku obyčejný sráč
20. 8. 2017 17:15
Jan Krofta Plzen
Milan Koubek je čur..k závistivec a idiot
20. 8. 2017 11:54
Milan Koubek
Bavím se. Dvě podprůměrné okresní skupiny si pronajaly fleky k hraní a vytvořily turné. V pohodě. Nevím, co vás na tom sere. Způsob, jakými se prezentují, je sice velmi legrační, ale je to jejich věc. Většina příspěvků tady není od fanoušků, ale od členů skupin, stačí se trochu začíst....Štěpánku, nebo jak se ve skutečnosti jmenuješ, ukrást Frantovi Čechovi téma a povyšovat se s těmito hrůzostrašnými texty nad Císaře českého hard rocku, to je od tebe nebetyčná drzost a rád bych ti za to osobně dal po hubě. Závěrem bych chtěl oběma snaživým, ale mizerným skupinám dát jednu radu : nevyhazujte už zbytečně peníze za studia, protože hrát neumíte a zřejmě se to jako padesátníci už asi nenaučíte. Starého vola totiž novým kouskům nenaučíš. Tak do mě.
19. 8. 2017 12:35
Jindra Kuzel
Tak jestli jsi ty Gorgo Marek gorgo Frelich tak tě moc prosim raděj nic nepiš protože tu hrůzu co produkuješ nejde poslouchat ani na záchodě a o Invader se neotirej protože my Invader milujeme jak se říká žij a nech žít
19. 8. 2017 12:25
Pavel Knobloch
Do prdele jdi sám a nás tam neposílej
19. 8. 2017 12:23
Pavel Knobloch
zase další kretén ktere nic nevi ale hlavně píše Invader je super muzika a když se ti nelíbí tak jí neposlouchej a nás co jí máme rádi neotravuj
19. 8. 2017 12:13
Gorgo
Oběv letošního roku a stálice metalového nebe???? No děte mi do prdele vy umělci namyšlený.....
18. 8. 2017 18:12
Michaela Rádlová
Invader je báječná kapela. A držím klukům palce. A těším se na koncert.

Každý má svůj názor, ale co jsem tu četla (některé příspěvky) mě zarazilo. Většina skupin i zpěváků se někým inspiruje, to není trestné. Kluci se inspirovali něčím, co je jejich srdcovka. Proč ne.

A pak, některé naše skupiny mají úděsný text, který nemá hlavu ani patu, ale kluci mají nádherné texty. Nikdo nikoho nenutí poslouchat něco, co se mu nelíbí, ale já kluky poslouchat budu. Tohle sice není druh hudby, který normálně poslouchám, ale je si poslechnu kdykoliv. Protože ty texty...........bože........jsou báječné!!!!!!!!!!
Takže kluci: JEDEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
18. 8. 2017 13:52
Chromajz
Zdar,
jen tak brouzdám po bandzone, narazim na kapelu, vidim 16 fanoušků, no nic moc, poslechnu si a sem mile překvapen. Vůbec mi nevadí, jestli to zní postaru, neřešim zvuk, dle mýho je dobrej.
Abych slyšel více zadám do vyhledávače vaše jméno, koukám na yutub, proč ne, řikam si. Postupně jsem se prohrabal až sem.
Čtu rozhovor pak názory… hele Křeček, nebo jak se jmenuje prostě napsal svůj názor. Dle mýho to napsal celkem korektně, nikoho neurazil, studio dokonce pochválil, tak co vám jebe?
To nedokážete unýst, že se taky něco někomu nelíbí a vyjádří svůj názor.??Vy tady píšete silácký kecy, div mu za chvíli nebudete chtít dát někde přes držku.
Hodte se do klidu, protože pak ze sebe děláte akorát lopaty. Taky se doma podiváš na film a řekneš, že to byla kravina, nebo supr film.. a si snad režisér?? Tak neber jinýmu právo na názor, ikdyž je jinej.
Pokud je ti dvanáct, tak to možná beru, ale z příspěvků vidim, že už ste chlapi, tak se trochu seberte.
Jinak kapele přeju hodně zdaru a málo zpřetrhaných strun, je to dobrý a pro ty, kterym se to líbí prostě vždycky dobrý budete.
18. 8. 2017 13:14
Jan Krofta Plzen
A jeste dovetek takové ty kecičky, jako že má bejt Iron tolerantní to na něj nezkoušej neznáš čím si prošel dáš mu ránu a dostaneš dvě zpátky tady jsi taky šlápnul vedle. Co neuděláš všechno špatňe chlape.
18. 8. 2017 13:09
Jan Krofta Plzen
Jaroslave Krčku
Moje rada zní nepiš bláboly, nebudeš nasranej
Už ti to tady lidičky napsali aneb netluč hlavou do zdi
18. 8. 2017 12:31
Jaroslav Krček, Teplice
Samozřejmě chápu, že si to své hájíte a hájit si to vždy budete evidentně do roztrhání těla, čili zde není prostor pro opravdu objektivní diskuzi, více se k tomu vyjadřovat nebudu pouze s pár vyjímkami.
Nepsal jsem, že jste si dělali náborové nahrávky sami a šli s nimi do studia. Psal jsem, že do onoho rozuměj – pro mě – zastaralého typu zvuku jste si to pasovali sami vaší nástrojovkou (vaše věc) a studio v tomto případě odvedlo dobrou práci. Nemusíš mi tedy hned předhazovat a obhajovat se, co vše skvělého tam bylo natočeno, když já studiové práci nic nevyčítám.
Za svým názorem si prostě stojím, jako ty si stojíš za svým, mohl by ses ale ve svém věku naučit respektu k jinému, než Tvému stanovisku.
Pitvat se ve srovnáních vaší produkce s IM, abych musel něco dokazovat rozhodně nehodlám, protože vaši produkci jsem slyšel, napsal názor a více již slyšet nepotřebuji.
18. 8. 2017 12:18
Jan Krofta Plzeň
taky musim napsat. Dobře si to napsal Irone, známe se už víc než třicet let to je pravda né? Až mě to zvedlo ze židle. Ty pisálkové o moderním zvuku. Takže mi chceš ty Jardo Krčku tvrdit, že všichni ty výrobci Marshall, Citrus, Peavei a další výrobci zesíků, kytar a bubnů který vyrábí stejný aparáty už padesát let, to jsou vlastně blbci bez budoucnosti? Irone ty jsi o tom psát nechtěl, protože si diplomat a nechceš nikomu ubližovat, ale já to klidně napíšu. Byl jsem na Basinfire festu ve Spáleným, mám to kousek. Invader jsem si nechtěl nechat ujít. Zvuk kterej šel z aparátu PA byl strašnej a za to nemůže kapela, ostatně je to slyšet na jednom videu. Klobouk dolů před klukama, který se vlastně neslyšeli a přeci odehráli svůj set. Proto nemohli udělat pořádnej bugr. A hned se najde kritik kterej se k tomu musel odborně vyjádřit.
Ale já jsem sám slyšel, jak je lidi i organizátoři chválili. Placku taky mám dokonce podepsanou a písničky jako Babylon nebo Bůh deště pláče nad Mexikem vejdou do dějin to říkám na plnou hubu. Texty všech písniček jsou úplně nejlepší, co jsem kdy slyšel. Když pouštím Thansk stará u toho bulí, jak kbyby jí za to platili. Nenechte se kluci nasrat i já s Marčou zdravím INVADER JSOU NEJLEPŠÍ
18. 8. 2017 10:49
Vojta Wolfe
INVADER super skupina a tady v u Nás v Čechách vůbec jako jediná kapela co udělala taková kytarová sola že to tu ani nejde s někým jiným srovnávat.. Invader bych si dovolil nazvat jako český Iron Maiden. Jinak pro všechny netalentovaný závistivce co nikdy nic nezkusily a jenom mluvěj tak si svoje negativní názory nechte pro sebe a taky něco dělejte :-) SLÁVA INVADER
18. 8. 2017 10:00
Miroslav St. Iron Hoch
Mně se nelíbí, když kdokoliv mluví o moderním zvuku a neví, co za tím pojmem je, vsadím se, že nedokážeš smysluplně charakterizovat, co je to moderní zvuk. Pak o něm nepiš. Dále ke dalším názorům jiných přispěvatelů. Pokud pášeš o vykrádání Iron Maiden, pak napiš konkrétně jaký song nebo jaká část našeho songu je vykradená od songu IM. Ano napiš to konkrétně, budeš pak mít nálepku znalce a ne člověka, který hází špínu na autora i kapelu a to bez jakéhokoliv důkazu. Jen pro důvod pošpinit ublížit, bohužel pro tebe ublížil jsi jen sobě, soudě dle ohlasů na tvůj příspěvek Jakube.Jsem přesvědčen, že by měla panovat především slušnost, urážky nejsou vůbec dobré, toto je mířeno na naše příznivce - používejte argumenty, předkládejte důkazy, ty budou dostatečné pro obhájení kapely. Kapela Invader není tou kapelou, která touží mít fanoušky úplně ze všech lidí. Kdo kapelu a hudbu kapely má rád, tan ji bude poslouchat, kdo nemá rád, poslouchat ji nebude. V každém případě můžu odpovědně sdělit, že nám je úplně jedno, jestli se někomu naše hudba nelíbí. Jde o naši hudbu, naše životy a my budeme dělat vše tak, aby byli spokojeni naši fandové a pak budeme spokojeni i my.
Opatrujte se všichni. Iron
18. 8. 2017 09:59
Miroslav St. Iron Hoch
zdravím vás srdečně všechny. Musím se vyjádřit k několika ' ZASVĚCENÝM' hodnocením, které zde zazněly. Vím, že píchám do vosího hnízda, ale nemůžu jinak. Nejprve k tobě Jaroslave Krčku z Teplic. Nebudu se omlouvat za nějaké chyby v pravopisu, protože nejsou zas tak moc důležité - o ně v rozhovoru nešlo. To že vystupuju s určitým egem je v pořádku nejsem zvyklý stát, jako připosránek v koutě, až si nás někdo všimne, že hrajeme po knajpách. Podle tebe velkého odborníka, který ve skutečnosti ví úplný hovno i tom, co je old school metal, má kapela hrát po hospodách a knajpách, až se objeví velký manažer od strýčka Sama, který si náhodou zajde na svý cestě do putyky koupit cigára a objeví tam kapelu, která bude plnit stadiony. Tak miláčku takto showbyznys nefunguje a nikdy nefungoval. Podle tebe jsou všichni ti lidé, kteří mimochodem se prodejem hudby živí na hlavu padlí, protože ty který tomu strašně rozumíš přeci víš, že kapela nemá budoucnost, jestli má nebo nemá ukáže čas, ale ne ty. Dále zasvěceně píšeš, že to přeci stojí peníze a ty víš rozumbrado, kolik to všechno stálo a stojí? Dále píšeš zasvěceně o tom, jak to probíhalo ve studiu, že jsme si přinesli hotové nahrávky a ve studiu to zmasterovali - tak čti pozorně. Mercury studio je velice kvalitní studio u nás jedno z nejkvalitnějších, co do výbavy tak i obsluhou, přičemž zrovna pan 'Masha' Šandor je i vyborný muzikant, skladatel a jeden z nejpoctivějších lidí v oboru a upozorňuji tě, že kdyby jsme tam přišli s hotovou nahrávkou, tak nás vyhodí a nikdy opakuji NIKDY by se pod nahrávku nepodepsal. Nahrávání trvalo od 28.09. 2016 do 23.3.2017, tedy dostatečně dlouhou dobu, aby byla konečná nahrávka kvalitní. Což ale nezjistíš tím, že si pustíš video na youtube. Kdyby jsi četl rozhovory s kapelou v Rockmagu nebo i ve Sparku, věděl by jsi, že cílem prvního alba bylo dát jasně najevo, že jsme vyšli z odkazu Iron Maiden, Judas Priest Manowar a dalších kapel, které nás utvářely. Zvuk charakteristický pro kapelu i toto album je zvuk osmdesátých let. Tedy my vše toto říkáme od začátku a tím je to v pořádku - a hle ty jsi bez informací objevil Ameriku. Saxon třeba vydali nové album, kde mají zvuk, jako v osmdesátkách - ano vše se vrací i v módě i v muzice.
18. 8. 2017 07:34
Jaroslav Krček, Teplice
Co mě zarazilo hodně, je ovšem ono „Ego“ s jakým kapela, nebo resp. její člen vedl výše uvedený rozhovor. Nebudu brát nyní zřetel na spoustu, ale opravdu nečekaně velkou spoustu gramatických chyb, které se v tomto interview nachází a které značně snižují hodnotu tohoto webu.
Dnešní drsný svět hudby nefunguje tak, že lusknutím prstu, či otočením kouzelného prstenu se v daný okamžik stáváte hvězdou, což frontmen bere v několika fázích rozhovoru až téměř drze automaticky. Ona pasáž s pomocí regionálním kapelám mě naopak zase spíše rozesmála. Jak chce kapela pomáhat regionálním kapelám, když ač sestavou je skoro mezinárodní, tak dočasnými výsledky se na úroveň regionální ještě ani nedostala. Trochu pokory a především soudnosti by vážně neškodilo.
Na závěr tedy asi takto… Před 25ti lety na učňáku s dvojčetem magičem na rameni v křiváku s nášivkami tehdejších světových kapel by pro mě byl Invader byl supr kapelou, ale dnes ovlivněn moderními trendy je toto pro mě osobně (neberu kapele její fanoušky a neurážím ani jejich odpůrce jako jiní zde) nezajímavý a vyčpělý old school metal bez budoucnosti. Sny a plány jsou jedna věc, ale realita dnešní doby druhá. Pokud se bude skupina chtít státi hvězdnou, bude je to minimálně stát mnoho peněz, protože samo o sobě na tomto projektu není moc, co by mohlo získávat popularitu příjemně samo.
18. 8. 2017 07:34
Jaroslav Krček, Teplice
narazil jsem na tento článek sice úplnou náhodou, nicméně diskuze pod ním mě donutila se přidat. Předně tedy jsem si poslechl kapelu, protože o hudbu jde především a shlédl jsem nějaká videa na youtube.
Neříkám, že jsou to vykradení Ironi, ale po poslechnutí tří skladeb Invaderu musím říct, že o značnou inspiraci touto skupinou se rozhodně jedná. A to nejen linkami zpěvovými a kytarovými, ale i zvukem.
Zvuk, který tady někdo níže označil jako příšerný bych hodnotil dvěma úhly pohledu. Z hlediska soudobého zvuku opravdu moderních kapel je to opravdu retro podání. Spíše se ale domnívám, že kapela, která v tomto duchu vlastně jede, si možná vlastními nástroji nahrávku nabarvila a studio už pak pouze zmasterovalo celkový zvuk dle přání kapely. V tomto případě studio odvedlo práci dobrou. Nahrávka je dobře smíchaná, je čitelná, vyvážená, všemu je dobře rozumět.
K vizuální stránce skupiny bych se vyjádřil, asi tak, že se jedná o velmi statické podání. Na podiu až na pár vyjímek kapela jen stojí a to až zbytečně u sebe, viz záznam z Basinfire, žádnou proklamovanou show (nemyslím slibovanou pyroshow) jsem rozhodně neviděl. Kapela se musí na podiu předvést i pro oko, aby mohla zanechat nějaký dojem, o oblečení nemluvě.
17. 8. 2017 15:16
Jindra Kuzel
Invader jsem zatim poradne neslysel poustel mi je kamos v aute cena desky mi nevadi uvazuju ze si ji koupim nechci stahovat vim ze to kapely nici a maji pekelne pekny booklet a celkoce grafika je pekna. Ten Jakub urazil hned devet kapel to musi byt kreten
17. 8. 2017 13:46
Pavel Knobloch
Hele lidicky co je zac ten Jakub, ze je takovy chytry. Ja hsem celozivotni fanda Iron Maiden v roce 1992 vydali dvojalbum Fear of the dark a jak posloucham tak posloucham ale ze by Invader vykradli Iron Maiden to neni pravda neni tam podobny ani styl pisnicek ani vlastne jediny ton. To je jedna vec a druha vec je ze objektivne musim uznat ze Invader udelali opravdu poctive album. A treti vec je ze ten Jakub podelal nejen kapelu ktera udelala dobrou muziku ale i jedno z nasich nejlepsich hudebnich studii, kde nahravaji vsichni kdo u nas neco znamenaji od Karla Gotta, Pepu Vojtka, Ale treba i Limetal. Pokud chces chlape nekoho kritizovat musis si sehnat informace a byt objektivni, jinak ze sebe udelas pako, jako jsi to udelal dnes
17. 8. 2017 12:29
Ivo Wolf
Zase nějakej kritik co hovnu rozumí že ten jakub. Hele Vetchý měl pravdu, když říká že v čechách jsou lidi kteří hovnu rozumí, ale budou dělat že sou chytrý že Invader jsou vykrádačky Iron Maiden, mohl napsat jen totální idiot
17. 8. 2017 12:24
Míra Štěpánek
Ahlavně se kokote podepiš celým jménem a to jednou jsi ronnie, podruhý Jakub. Se bojíš nebo co?
17. 8. 2017 12:21
Míra Štěpánek
Jakub je píčus. Já mám od mejdnů všechny alba a že by zrovna Invader vykrádali mejdny může napsa fakt jen vyhulenej mozek. Když napíšeš blbe, že není dobrej zvuk tak jsi neměl cedéčko v ruce a ani jsi nečetl, kde se to nahrávalo. Každýho věc jestli cd koupí nebo ne já ho mám a peněz nelituju, jsem spokojenej. A turné ty hovne hrajou tam tři kapely za třistapáďo je to dobrý. Jdi na činasky vole za patnácet. Proč sem tihle hovada píšou nechápu
17. 8. 2017 12:12
Jakub
Hele sorry, ale nežijeme v roce 1992...Invader jsou vykrádačky IM, nemastné zpěvové linky, dlouhé a nevýrazné songy, žádná image, celkově špatný zvuk CD, jak kdyby nebyl ani ze studia...hudebnicí jste možná dobří, ale k čemu to je.
Tvorbu jsem slyšel na YT, CD si opravdu nekoupím...za cenu 500,-...hoši novou Metallicu jsem si kupoval za 380,-Kč....další věc je to vaše tour...opravdu čekáte nějakou návštěvnost, když prodáváte lístek na jeden koncert za 350,- Kč...WTF?
17. 8. 2017 11:56
Míra Štěpánek
Invader jsou prostě boží. Texty vůbec ještě Ringo Čech byl schopnej udělat pro Shelingera texty třeba Kartágo, ale tohle je jiná třída, když to posloucham mám husí kůži až na pr...li. Kytary bezvadný správně se jim říká český Ironi
17. 8. 2017 11:51
Ivo Wolf
Invader jsou makáčí kam se na ty kytarový sola hrabou tady ty obyčejný kapely co se chtěj dohrabat na slavíka.
17. 8. 2017 11:00
Anna Kovalova
INVADER jsou naše nejlepší metalová kapela. Hudba a texty jsou prostě úžasné. Právem jsou objevem roku.
CD SUPER. Kluci jsou naprosto perfektní.
17. 8. 2017 10:50
Marta Rádlová
INVADER, je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Chlapům držím palce, ať se daří co nejvíc a stále nám dávají hodně svojí hudbou.....
17. 8. 2017 06:05
Vojta
INVADER - BOMBA
17. 8. 2017 06:04
Ilona
i já mám album Invader, dokonce podepsané a? JE FAKT SUPER
17. 8. 2017 06:01
Anastazia
nerozumím proč se někdo naváží do lidí, kteří hovoří o svých plánech. Samozřejmě dokud nebudou plány realizovány, jsou to jen plány, ale velmi dobře vím, že jestli se producenti rozhodli kapelu prodávat, ak asi vědí proč se tak rozhodli. Není třeba tedy kritizovat kohokoliv za to, že má touhu prorazit a být úspěšný, ať je to v práci nebo modelka nebo kapela. A tito Ronnie a Tonka, co se vysmívají jsou směšní.Vysmívají se lidem, kteří do hudby dali nejen mnoho peněz, ale především času, o čemž mohou zasvěceně hovořit pouze oni sami a jejich rodiny. Asi by bylo divné, kdyby měla kapela za cíl zahrát v místní sokolovně. A kdo si četl rozhovor, kde pan redaktor správně uvedl, že v Čechách se úspěch neodpouští, tak ano už se první hnidopiši ozvali. Je mi z toho smutno.
17. 8. 2017 05:43
Zdenek Černý
album mám a je prostě skvělé,nic podobného v Čechách nikdo nehrál.
17. 8. 2017 05:41
Radek Kraus
komentáře jsou dosti vostrý no hlavně kvůli tomu, že jsou anonymní a to češi uměj. Podepište se celým jménem a napište něco, co má hlavu a patu. Upřímně kdo slyšel desku Invader, by takový komentář nepsal. I já mám desku invader a mně se fakt líbí.
17. 8. 2017 05:35
Robert + fans Invader
rozhovor vcelku dobrej. Jen mně zaráží tady ty komentáře. Koupil jsem si cd Invader a nic podobnýho u nás nikdo nikdy nehrál, každej se držel při zdi. Jo kdysi Láďa Křížek, než se vyteplil se svým bráchou a na nás fandy se vykašlal. A pak se objeví kapela, která mně fakt baví, jak muzika tak texty, který nejsou o hovně a zase přijde nějakej buzík a hned všechno kritizuje. Kluci nenechte se nasrat a makejte my vám fandíme.
15. 8. 2017 11:57
Ronnie
Na ty otázky odpovídalo pětiletý děcko?Nebo velkohubá Libuše? "Kapely", na který chodí do klubu max 20 lidí i s personálem? Proč lžete? :):) :):)
15. 8. 2017 10:25
Tonka
Hele kluci, rozhovory s vámi mě opravdu baví a rád se vždy u toho zasměju. Kapela, která neodehrála skoro jediný koncert plánuje tour skoro po celém světě. Vážně držím palce at vám vše vyjde. Ps: sundejte růžové brýle a místo hvězdných manýrů opravdu začněte hrát :-)
15. 8. 2017 10:16
Tonka
Hele kluci, rozhovory s vámi mě opravdu baví a rád se vždy u toho zasměju. Kapela, která neodehrála skoro jediný koncert plánuje tour skoro po celém světě. Vážně držím palce at vám vše vyjde. Ps: sundejte růžové brýle a místo hvězdných manýrů opravdu začněte hrát :-)

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Annabel - rozhovor
(11. 1. 2018 - 23:13)
Ruští Blind Ivy poprvé v ČR!!
(28. 12. 2017 - 07:55)
Komentáře ke kapelám:
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Ortel
(28. 11. 2017 - 20:55)
Kiss Revival Praha - Official
(3. 11. 2017 - 16:14)
3-IRON
(18. 10. 2017 - 07:40)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist