Reklama
9. 4. 2014

Isacaarum - Whorecraft

Jihočeští bohové perverze se smilovali nad svými fanoušky a dva roky od předchozího Vaseline přicházejí s novou řadovkou, nazvanou Whorecraft.

Isacaarum změnili label, a tak nová deska vychází u MetalGate records, které je mnohem “mainstreamovější,” než Obscene Productions, u kterého kapela vydávala doteď. Mohlo by se zdát, že tato změna a také fakt, že kapela působí již dvacet let a její členové tedy dávno nejsou drzí teenageři, by mohla přispět ke změně dosavadního stylu kapely, založeném na textech, plných pornografických narážek a extrémního hudebního doprovodu. Ale ono ne.

Nová deska Whorecraft si v ničem nezadá se svými předchůdci. Skladby jsou opět plné jazykových špílců z pera frontmana Chymuse a již úvodní Felch me nestoluje více než smrtelné tempo, které zvolní pouze na dobu nezbytně nutnou pro nádech před další slušnou dávkou drcení těžkého kovu.

Zajímavý je design desky, kterou kromě klasického plastového chrání ještě obal papírový. Každá skladba je v bookletu desky doplněna latinským citátem z Bible. Ostatně Biblí se Isacaarum inspirovali také při číslování veršů tamtéž.

Již názvy jako Born to porn, Whoreshift nebo Public Enema naznačují, že inspirace a nápady pánům ještě dávno nedošly a stejné to je i se samotnými texty k jednotlivým skladbám. Fanoušci tohoto tělesa se tedy můžou těšit na plnohodnotnou dávku, z reproduktorů v litrech prýštícího, spermatu, doplněného o další vylučovatelné tekutiny.

Díla kapel jako Isacaarum se vlastně ani nedají moc hodnotit. Konkurenci u nás tihle budějovičáci nemají úplně na každém rohu a za své dlouholeté bádání v oboru bizardností ze sexuálního života by si zasloužili nějakou tu cenu. Fanoušci extrémních odnoží metalu již o skupině dávno ví a ti ostatní by novou desku stejně ocenit nedovedli.


Interpret:Isacaarum
Album:Whorecraft
Počet stop:9
Délka:30:49
Rok vydání:2013
Vydavatelství:MetalGate
Seznam skladeb:Felch Me
Spermafrost
Queef Corps
Born for Porn
Revulver
Whoreshift
Public Enema
Twat Machine Gun
Cum Together


Autor článku: šrája

Darkont.cz

Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist