3. 12. 2016

Klatovští Lord přichází s novým cd Čekání na jaro

Po úspěšném cd 1000 poschodí po dvou letech přichází LORD s horkou novinkou Čekání na jaro.O novém cd s front-manem a kapelníkem Petrem Říhou.


Ahoj Petře uběhli dva roky a setkáváme se nad vaši novinkou Čekání na jaro. Když pominu nové cd co se událo za ty 2 roky v kapele?

Ahoj Zdenku,naprosto zásadní změnou je návrat našeho “ staronového” zpěváka Alfonze Twordyho, který nahradil Zdenka Nováka, který nazpíval 1000 Poschodí. 

Takže spousta hraní a nějaká nová kytara přibyla?

(Smích) každý máme nějakou úchylku a ta moje je nastavena na kytary Gibson. J Za ty dva roky pár kousků k doplnění stáje. J

Pojďme se tedy podívat na vaši novinku .Autoři textu a hudby a kde jste točili?

Autorem slov je opět 100% Honza Petričko a hudbu a produkci obstaral nehrající člen Lordů Miloš Bešta (jinak Asmodeus atd.)Když ho teď poslouchám slyším tam i nějaký dívčí hlas takže byli hosté?

Ano pro zpestření aranží přišlo několik hostů a vlastně naši přátelé dorazili přidat něco do “ Lordského mlýna”.

  1. František Pelíšek – klávesy

  2. Katka Klailová – housle

  3. Tereza Hrubanová /Tereza Hammerschlágová /Andy Kohoutová / - zpěv

  4. Miloš Bešta a Pája Brom – nějaké ty kytary.

Po první poslechu mi přijde o proti minulému cd tvrdší přímočařejší tzv návrat ke kořenům?

Prvotní záměr byl projít “ čtvero ročních období” a tomu přizpůspbit I náladu songů.Osobně za změnu považuji zvuk který je oproti 1000 Poschodí “ sirovější”. Tím samozřejmě působí “tvrdším dojmem”.Na albu se nachází samé novinky nebo jde o prověřené skladby na vašich vystoupeních.

Album obsahuje 10 novinek, které samozřejmě prověřujeme na vystoupeních. JJistě ani toto cd nemine křest kdy bude a kdo se na něm objeví?

U tohoto alba jsme udělali změmu tím, že představíme písničky fanouškům a poté pokřtíme.V plánu je cca 3 dubnový týden roku 2017.Trochu s předstihem jste dali do světa i videoklip k novému albu jaké jsou ohlasy?

Hele tak to je docela sranda. Vznikl ze spontáních záběrů natáčení atd.Bere mě na něm pohoda kterou Miloš B. dokázal zachovat.Jaky byl rok ten letošní pro LORD kde vás mohli lidé vidět a hlavně kde vás ještě letos uvidí?

Letošní rok byl pro Lordy hodně pracovní hlavně přípravou a natáčením Čekání na Jaro.No a letos nás čeká závěrečné vystoupení 9.12.2016 v Přeštické Stodole.A poté už jen odpočinek a Vánoce.:-)Plány na příští rok ? Můžeš něco prozradit pro vaše fans?

Vzhledem k tomu, že jsme toho za ty roky moc nevydaly tak samozřejmě příprava nového materiálu a vystoupení na propagaci nového CD.

V přehrávači mi hraje poslední píseň Noc v Paříži a náš rozhovor se také dostal do finále .Příjemně stráveny čas s příjemnou hudbou a samozřejmě i s tebou přeji mnoho úspěchu a aby i ostatní fans nadchlo Čekání na jaro tak jako mne.

I pro mne příjemné děkuji a doufám, že brzy na viděnou a hlavně slyšenou. JAutor článku: zdenek svoboda  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Ortel
(28. 11. 2017 - 20:55)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist