Stríbrné prívesky na Darkont.cz
7. 12. 2011

Massage - Massage

Kapela Massage vydala na začátku letošního roku svou debutovou desku. Pánové se moc nezatěžovali vymýšlením názvu desky, takže deska dostala název Massage. Pokud by vás zajímalo, jestli se kapela zamýšlela alespoň na hudbě a textech ke své první desce, jste na správné stránce.

Do zelena laděný booklet obsahuje fotografie z nahrávání desky a nějaké to info o nahrávání a kapele. Samozřejmostí je seznam songů, kterých je na desce 12 a celkově vám jejich poslech zabere něco přes 40 minut.

První píseň mi připomíná nové Ready kirken, ale projevem zpěváka také Chinaski nebo něco na ten způsob. Jedná se o pop-rockovou píseň, na které se mi líbila výraznější basa a samozřejmě melodický refrén.

Na začátku druhé písně jsem si už myslel, že se kapela pouští do psychedelickcých vod, ale naštěstí to tak nebylo. Navíc, refrén písně Už jsem si zvyknul, je ještě lepší, než u první písně. Kapela se zde ale přesunula do trochu alternativnější polohy.

Další píseň přináší další změnu stylu. Tentokrát je totiž velký prostor věnován akustické kytaře a také ženský vokál. Jen by to chtělo zamakat na tom textu, protože, přestože na mě píseň působí velmi pozitivně, tak když se zamyslím nad tím, že je to píseň o mouše…

Píseň číslo čtyři trochu přitvrdí. Nejen kvůli kajtrám, ale také díky zpěvákovi, který konečně nasadil chraplák. To ale ještě není nic proti písni 1939, která je o dítěti, které zachránil Nicholas Winton. Tato píseň je asi nejpůsobivjejší z celé desky. Možná je to tím, že zatímco má kytara pomalé, klidné sólo, jsou na pozadí slyšet povely a výstřely. Rozhodně nejlepší píseň celé desky.

Kapela stihne do konce desky vystřídat ještě pár stylů a vše zakončuje akustická Napořád. Je to více než dobrý závěr desky, od které jsem nic nečekal a nakonec se z ní vyklubalo více než příjemné překvapení.


Interpret:Massage
Album:Massage
Počet stop:12
Rok vydání:2011


Autor článku: šrája

Darkont.cz

Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist