23. 10. 2017

metalový nářez v Ostravě!

20.10.2017 se konal v Music Clubu - Barrák v Ostravě pravý ,nefalšovaný powermetalový nářez a tak jsem se tam rozjela podívat. A zároveň podpořit kapelu Moravius, která byla mimo jiné hostem Salamandry zrovna tak jako kapela Wishmasters.


                    Není žádným tajemstvím ,že zpěvák Moraviusu -  Dalibor Panther Halamíček,byl v minulosti také zpěvákem kapely Salamandra.Úderem 19 hodiny mělo vše vypuknout,bylo velice napínavé sledovat jak se fanoušci této skvělé muziky začínají scházet a netrpělivě očekávají a dá se říct,že i bez dechu ,to co bylo pro ně přichystáno.Mezi tím zvukař konal svou práci, aby bylo vše perfektně připraveno, nazvučeno a mohla vypuknout ta smršť powermetalé muziky.
Fanoušků a zájemců se sešla spousta a vytvořili pro všechny zúčastněné kapely báječný kotel a netrpělivě očekávali první tóny.
Jako první se představil všem Moravius a co to udělalo se všemi bylo neuvěřitelné.Ta atmosféra,ta reakce na každou skladbu byla jako výbuch gejzíru a reakce a komenty na kapelu byly velice uspokojivé.Jakož to přihlížející jsem měla větší možnost vnímání reakcí lidiček a naslouchat jejich komentářům.Moravius byl jimi hodnocen na výbornou jelikož se tam sešla spousta těch co tuto formaci slyšeli poprvé a vryla se jim pod kůži.
Ale nic netrvá věčně a tak Moravius musel přenechat své místo a tak nastala chvilka stěhování aparatur a připravování další kapely.
Jako druhá zahrála Salamandra a opět se vše odehrávalo podle dá se říct stejného scénáře.Plný kotel fanoušků,překrásné tóny jejich songů a burácejícího se clubu.
Není divu,že tato muzika každého zahřeje u srdce.Je plná energie,překrásných kytarových sól a vyhrávek a dokáže posluchače rozžhavit .Na závěr byl také přizván na pódium Dalibor aby si jako bývalý člen zazpíval společně se Salamandrou.
                 Ale ještě nebylo celému večeru konec.Další a posledním hostem v Ostravě byla také kapela Wishmasters.Nastalo další stěhování aparatury a práce pro zvukaře ,aby připravil i pro ně perfektní zvuk.
I tato kapela dokázala svou hudbou i zpěvem toto publikum rozpálit doběla.
Jejich vystoupení i songy bych porovnala s kapelou "Nightwish",ale pouze pro porovnání stylu ,ale přiznám se ,že mnohem zajímavější a melodičtější než výše zmíněná kapela.Je zde opravdu pouze jejich podobnost.
Se zatajeným dechem jsem si vyslechla i tuto skvělou kapelu.
              A tak celý večer mohu vyhodnotit jako velice vydařenou akci plné nádherné muziky a myslím si ,že nemluvím jen za sebe ,ale i za ostatní příznivce powermetalu a vlastně všechny milovníky krásné hudby.
Jménem svým i kapely Moravius ,bych velice ráda poděkovala za pozvání kapele Salamandra a doufám,že takováto sešlost se bude v budoucnu opakovat.
              Všem kapelám přeji hodně takových Fans jako se předvedli právě v Ostravě a "spoustu úspěchů"

                                       Iva Nožkováfoto zde – proklik

https://www.facebook.com/RadioGothic/photos/?tab=album&album_id=10154800772756571článek zaslal Alan Rohan


Autor článku: Iva Nožková

Darkont.cz

Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(20. 11. 2017 - 23:51)
Kiss Revival Praha - Official
(3. 11. 2017 - 16:14)
3-IRON
(18. 10. 2017 - 07:40)
D. Rock
(27. 8. 2017 - 10:09)
Cimrmanovo Torzo
(8. 8. 2017 - 09:40)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o něm vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce
TOPlist