23. 10. 2017

metalový nářez v Ostravě!

20.10.2017 se konal v Music Clubu - Barrák v Ostravě pravý ,nefalšovaný powermetalový nářez a tak jsem se tam rozjela podívat. A zároveň podpořit kapelu Moravius, která byla mimo jiné hostem Salamandry zrovna tak jako kapela Wishmasters.


                    Není žádným tajemstvím ,že zpěvák Moraviusu -  Dalibor Panther Halamíček,byl v minulosti také zpěvákem kapely Salamandra.Úderem 19 hodiny mělo vše vypuknout,bylo velice napínavé sledovat jak se fanoušci této skvělé muziky začínají scházet a netrpělivě očekávají a dá se říct,že i bez dechu ,to co bylo pro ně přichystáno.Mezi tím zvukař konal svou práci, aby bylo vše perfektně připraveno, nazvučeno a mohla vypuknout ta smršť powermetalé muziky.
Fanoušků a zájemců se sešla spousta a vytvořili pro všechny zúčastněné kapely báječný kotel a netrpělivě očekávali první tóny.
Jako první se představil všem Moravius a co to udělalo se všemi bylo neuvěřitelné.Ta atmosféra,ta reakce na každou skladbu byla jako výbuch gejzíru a reakce a komenty na kapelu byly velice uspokojivé.Jakož to přihlížející jsem měla větší možnost vnímání reakcí lidiček a naslouchat jejich komentářům.Moravius byl jimi hodnocen na výbornou jelikož se tam sešla spousta těch co tuto formaci slyšeli poprvé a vryla se jim pod kůži.
Ale nic netrvá věčně a tak Moravius musel přenechat své místo a tak nastala chvilka stěhování aparatur a připravování další kapely.
Jako druhá zahrála Salamandra a opět se vše odehrávalo podle dá se říct stejného scénáře.Plný kotel fanoušků,překrásné tóny jejich songů a burácejícího se clubu.
Není divu,že tato muzika každého zahřeje u srdce.Je plná energie,překrásných kytarových sól a vyhrávek a dokáže posluchače rozžhavit .Na závěr byl také přizván na pódium Dalibor aby si jako bývalý člen zazpíval společně se Salamandrou.
                 Ale ještě nebylo celému večeru konec.Další a posledním hostem v Ostravě byla také kapela Wishmasters.Nastalo další stěhování aparatury a práce pro zvukaře ,aby připravil i pro ně perfektní zvuk.
I tato kapela dokázala svou hudbou i zpěvem toto publikum rozpálit doběla.
Jejich vystoupení i songy bych porovnala s kapelou "Nightwish",ale pouze pro porovnání stylu ,ale přiznám se ,že mnohem zajímavější a melodičtější než výše zmíněná kapela.Je zde opravdu pouze jejich podobnost.
Se zatajeným dechem jsem si vyslechla i tuto skvělou kapelu.
              A tak celý večer mohu vyhodnotit jako velice vydařenou akci plné nádherné muziky a myslím si ,že nemluvím jen za sebe ,ale i za ostatní příznivce powermetalu a vlastně všechny milovníky krásné hudby.
Jménem svým i kapely Moravius ,bych velice ráda poděkovala za pozvání kapele Salamandra a doufám,že takováto sešlost se bude v budoucnu opakovat.
              Všem kapelám přeji hodně takových Fans jako se předvedli právě v Ostravě a "spoustu úspěchů"

                                       Iva Nožkováfoto zde – proklik

https://www.facebook.com/RadioGothic/photos/?tab=album&album_id=10154800772756571článek zaslal Alan Rohan


Autor článku: Iva Nožková


Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist