Stríbrné prívesky na Darkont.cz
26. 7. 2017

Mighty Sounds 2017

Třináctý ročník festivalu Mighty Sounds je za námi a asi pro mnohé z nás je to vrchol letní festivalové sezony. Akce se konala na prověřeném místě, letiště v Táboře. Počasí byla jako naobjednávku - žádný extrém, bylo příjemně. Co musím vypíchnout je naprosto perfektní organizace festivalu. Je vidět, že celý tým je sehraný a všechno šlapalo jako hodinky. Rád bych zmínil dvě věci - v celém areálu fungoval perfektně úklid. A za druhé občerstvení - připadal jsem si spíš jako na nějakém food festivalu. Paráda.


Popisovat tři dny festivalu asi nemá smysl. Vzhledem k množství pódií a kapel se nedalo stihnout všechno. Nezbylo než si vzít rozpis a užívat si třídenní nálož hudby. Každý si určitě přišel na to svoje. Jedinou vadou na kráse byla občas kolísající kvalita zvuku na Mighty Stage, ale to je opravdu jenom detail. Jinak samá pozitiva.

Pro mě osobně bylo v pátek největším překvapením vystoupení partičky Dubioza Kolektiv - pro mě velký objev a příjemné překvapení. Toasters, H2O, Lions Law atd.....opravdu bych mohl vyjmenovat skoro všechny kapely. V sobotu byli hlavní hvězdou ostrovní veteráni Cock Sparrer. Až na horší kvalitu zvuku prvních dvou songů si myslím, že roli headlinera potvrdili beze zbytku. Opět zábava až do rána. Hlavní nedělní hvězdou byli Agnostic Front. Tyhle legendy NYHC potvrdily to co už vím dávno - pohodáři co si rozhodně na nějaké hvězdy nehrajou. A zase bych mohl asi vyjmenoval většinu v neděli hrajících kapel. Trochu honička, ale určitě to za to stálo. Při troše organizačního talentu a rychlých nohou se toho dalo stihnout opravdu dost. Tři dny utekly jako voda a mě nezbývá než netrpělivě odškrtávat v kalendáři do dalšího 14 ročníku. A těšit se na to jaké kapely nám organizátoři přivezou.

Díky moc všem, nejen organizátorům, ale i všem kapelám i účastníkům za neskutečně pozitivní atmosféru plnou pohody a zábavy. Já si jí užil plnými doušky. A to v dnešní hektické době není málo.....Foto ZDE

https://www.mightysounds.cz/Autor článku: Pigeon


Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist