Reklama
13. 1. 2012

Pell mell - Made in paradise

Kapela Pell mell vydala v roce 2011 svůj debut, který nazvala Made in paradise. Pozorný člověk však zjistí, že deska se nenahrávala v ráji, ale v Dolních Rápoticích.

Na CD se skrývá celkem 11 tracků. Stopáž většiny z nich má přes čtyři minuty, takže celkově vám bude poslech desky trvat něco přes 45 minut.

První píseň začíná duněním zvonů. Píseň se ale brzy vyvine v klasický hard rock, plný kytarového kvílení a refrénu o tom, jak „Rájem zní zvon.“ Píseň má pěkný zvuk, takže je dobře, že se kapela s aparaturou netrmácela až do ráje.

Následuje titulní Made in Paradise. Přes anglický název je píseň zpívaná (stejně jako celá deska) v češtině. Opět se zde vsadilo na dlouhé kytarové vyhrávky a klasický hardrockový hutný refrén.

Na tomto mustru je postavená drtivá většina desky, ale přesto jednotlivé písně nesplývají dohromady a najdou se tu opravdu vyvedené kousky. Jedním z nich je určitě song s názvem Hledači. Pojednává o hledání ráje a zaujme už od pomalejšího začátku až ke kytarovému vyvrcholení.

Velezajímavý je ale song, nazvaný Emanuel. Píseň, která začíná slovy: „V mechu a kapradí mlhy chladnou. Umřel Křemílek s Vochomůrkou…“ se ani jinak nazvat nedá. A to ještě není to nejlepší, protože v písni se ještě dozvíte, že „Emanuel něčím se sjel.“ Tato píseň se sice mezi ostatní zrovna dvakrát nehodí, ale rozhodně stojí za poslech.

Jedná se o desku, která zaujme hlavně fanoušky českého tvrdého rocku. Nepřináší na scénu nic nového, ale to, co hraje, hrát umí. Co mi ale k desce moc nesedí, je obal. Vůbec bych se nedivil, kdyby se pod takovýmto obalem skrýval HIP-HOP. Nejde o to, že by byl udělaný špatně, ale moc se nehodí k muzice, kterou kapela produkuje.


Interpret:Pell mell
Album:Made in Paradise
Počet stop:11
Rok vydání:2011


Autor článku: šrája  Související články:  Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist