22. 4. 2012

Rock nad Labem – kompilace

Hned na úvod – výběr Rock Nad Labem ( Rock an der Elbe ) je skvělý počin mapující kapely z měst na řece Labi. Ano. Výběr Rock Nad Labem ( Rock an der Elbe ) je skvělý počin mapující kapely z měst na řece Labi.


Hned první kapelu bych asi jinak neobjevil – Kalamazoo z Hamburku, hrající nadupaný rock, musím vypíchnout skvělý zvuk nahrávky. Real Incident je hard rock z Ústí nad Labem a kapele to šlape moc dobře.Vombat Kruton z Brandýsa hrají spíš zábavnější rock, ti mě příliš nezaujali. Nymburští Crossband svůj rok osvěžili trumpetou a perkusemi a hned to má šťávu. A text je taky perfektní. Neratovičtí Desort nám servírují melodický punk a vůbec ne špatnej, má to odpich! Lhotská Mastaba nám servíruje heavy metal a je znát, že už je to vyhraná parta. Ústečtí Nerrea do vás zase naperou melodický crossover, zpěv v češtině super. Rockoví Cate z Pardubic stojí rozhodně za poslech. Styl Ska tu prezentuje kapela z Brandýsa Interpret Neznámý. Duobetic Homunkulus z Brandýsa servíruje progresivní metal – to je zajímavá kapela tvořící ve dvou, tohle si fakt určitě poslechněte, já jdu pídit po dalších nahrávkách dua. Hradec Králové reprezentují Your Last Breath. Ti se vezou na vlně post hardcoru a na to, že existují teprve od roku 2009 , tak klobouk dolů. Následující Spwash z Čelákovic jsou už starý páky , hrající od roku 1994 a je to taky znát. Z Brandýsa je i následující rocková kapela Vombat Kruton. Eyes Creamje nu-metalový nátěr z Kolína. Heavy rock hraje kapela Nerushit z Kutné Hory / Kolína – dívčí vokál moc dobrý!!! A hopsa hejsa zpátky do Brandejsa – Porno Bazookas s jejich speed rock n rollem mě na albu zaujali ze všeho nejvíc – super!!! Následující Točílas jsou z Ústí , je to korcková partička hrající svůj rock už nějaký pátek od roku 1995 v docela rozsáhlém nástrojovém obsazení a je to fakt sehraná kapela. Nymburští Straton mě s jejich heavy metalem taky překvapili, sehraná partička! A z Ústí je další kapela Ústecká Špína – hard rock s vtipným textem, to jsem se fakt pobavil. Druhým hostem z Německa jsou 7IEBEN z Drážďan hrající alternativní rock. A stejně jako jsem psal u Kalamazoo – opět skvělý zvuk nahrávky a produkce! Třešničkou na dortu je Petr Henych a jeho kapela G-Bod. Při vší účtě ke všem kapelám na výběru je vidět, že jsou to profíci ošlehaní větráky mnoha klubů.


Na výběru najdete ke všem zúčastněným kapelám všechny údaje a tak pokud vás nějaká zaujme můžete mrknout na jejich profil a nějakou nahrávku si opatřit. Škála stylů je široká a je z čeho vybírat. Navíc tahle nahrávka představuje i méně známé kapely od našich západních sousedů ( celkem dvě německý kapela – a pozor vůbec ne špatný!!!) - kéž by takových počinů bylo víc!

Autor článku: Pigeon


Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Annabel - rozhovor
(11. 1. 2018 - 23:13)
Ruští Blind Ivy poprvé v ČR!!
(28. 12. 2017 - 07:55)
Konec Rockmagu?
(30. 11. 2017 - 17:12)
Rozhovor s Jarkem Filgasem
(27. 11. 2017 - 19:32)
Invader a Headfire Tour 2017
(20. 11. 2017 - 12:11)
Komentáře ke kapelám:
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Ortel
(28. 11. 2017 - 20:55)
Kiss Revival Praha - Official
(3. 11. 2017 - 16:14)
3-IRON
(18. 10. 2017 - 07:40)
D. Rock
(27. 8. 2017 - 10:09)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o něm vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce
TOPlist