Stríbrné prívesky na Darkont.cz
31. 1. 2017

Rock pro Klubíčko v Prdeli

Poslední lednová sobota patřila v Berouně v RC Prdel benefici pro Klubíčko. Klubíčko? sociální firma nejen pro lidi s postižením Šlo již o 4 ročník a zdá se že i nejzdařilejší.Výběr kapel šel napříč žánry i věkovými kategoriemi.


Přísun Povolen, Radiator , Houpací kun, Thorax, Authentic, Bulldog, Roxor, Amper, Shitstorm. Začátek patřil mladé punkové kapele která od posledního vystoupení udělala rázný krok dopředu Druzí vystoupili Klatovští Radiator ryzí punkrock.Během vystoupení zazněli i písně z 3 pravě připravovaný desky.

Authentic pro mne ale i pro řadu návštěvníku jedno z největších překvapení večera. Kostýmy pódiová show,krásná basistka a kvalitní songy.

Thorax trash z Prahy i zde zazněli songy z čerstvé desky jejíž křest proběhne v nejbližší době v Kainu, Houpací kun i s novým basakem působil sehraně .A máme se na co těšit v budoucnu.

Bulldog vznikem nejmladší kapela a místní když říkám místní tak doslova domovská scéna je RC Prdel.Loni vydali debutové cd a tak si o nich tady na stránkách Rockmagu ještě v brzké době uvidíme.

Přišel čas hedlainery večera Roxor na nazvučení potřebovali nejmenší čas a ve výsledku mněli nejlepší zvuk,Jestli bylo na parketu před vystoupením místo tak ted se zaplnilo. Vystoupení patřilo hlavně písním z posledního cd ale na závěr nesměla chybět současná hymna českých rockeru Metal heart.

Večer gradoval a na scénu přišla legenda heavy metalu Amper .Telepatie kovu tak téhle písni je 30 let tady trochu kapela nepodržela zpěváka.Chyběli vokály a sbory ale jinak 1- Závěr večera patřil Shitstormu to nejtvrdší na konec,Trash death z Hořovic završil tento povedeny večer.

Je vidět že i ty tvrdí rockeři dokáží podpořit užitečnou akci a za to jim patří dík. Tak zas v Prdeli


Autor článku: zdenek svoboda


Komentáře:


 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist