29. 10. 2012

Turné kapely Harlej

Skupina Harlej vyrazila koncem září na podzimní část svého turné „Teleskopický tele“ k aktuálně vydanému stejnojmennému CD , které je v  pořadí desátým řadovým počinem kapely. Toto CD vyšlo na jaře a bezprostředně na to bylo zahájeno úspěšné celorepublikové turné, které probíhalo od druhé poloviny března do poloviny května. Poté kapela zahájila nabitou festivalovou sezónu s účastí na nejprestižnějších letních festivalech u nás a na Slovensku.Uvádí podzimní část turnéTeleskopický tele 2012

Skupina HARLEJ vyrazila koncem září na podzimní část svého turné „Teleskopický tele“ k aktuálně vydanému stejnojmennému CD , které je v  pořadí desátým řadovým počinem kapely. Toto CD vyšlo na jaře a bezprostředně na to bylo zahájeno úspěšné celorepublikové turné, které probíhalo od druhé poloviny března do poloviny května. Poté kapela zahájila nabitou festivalovou sezónu s účastí na nejprestižnějších letních festivalech u nás a na Slovensku.
Po krátké pauze začátkem září vyráží Harlej v plné síle na svoji druhou, podzimní část turné, které bude čítat 12 koncertních zastávek. Na turné Harlej podpoří silná zvuková i světelná aparatura firmy Vikosound se zbrusu novými efekty a pódiovou show. Během koncertů budou mít posluchači možnost vyslechnout jak prověřené hity Harleje, tak i ukázky z aktuálního CD. Celé turné odstartovalo 29.9. vyprodaným koncertem v Kulturním domě v Mladé Vožici a závěr je naplánován jako velký vánoční koncert 15.12. v Kulturní domě ve Strakonicích, kde jako hosté vystoupí Daniel Krob s kapelou, Törr a Hamr. Tímto vystoupením bude zakončena koncertní sezóna Harleje pro rok 2012.

Speciálním hostem na celém podzimním turné je Daniel Krob se svoji kapelou. Kytarista a zpěvák, který se pohyboval na špičce rockové scény postupně ve formacích FERAT, ARAKAIN (Thrash The Trash), KREYSON (Anděl na útěku, Láďa Křížek - Zlatej Chlapec) se vrací na pódia v přímé návaznosti na vydání svého nového CD, které vyšlo letos v únoru. V těchto dnech je v médiích nový videoklip k písni Život je reálnej. Na společném turné Daniel Krob představí posluchačům skladby z aktuálního CD a také hity skupin Arakain a Kreyson v 90 min.
Celé turné zaštiťuje zatupující agentura Magmakoncert, veškeré informace o turné jsou na webových stránkách: www.magmakoncert.cz, www.harlej.cz, www.danielkrob.cz
V říjnu také Harlej natočil videoklip k písni Katalog, která je pilotním singlem z posledního studiového alba Teleskopický tele. Videoklip bude mít premiéru na TV Óčko 25.10. v pořadu Mixxeerr. Dále bude uveden v listopadové TV Rockparádě. Režisérem je Allan Schubert a námět dávali sami členové kapely.


Darkont.cz

Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist