Stríbrné prívesky na Darkont.cz
9. 11. 2012

Zoči Voči a Prague Conspiracy ve Velbloudu

V sobotu 6.10. 2012 se v budějovickém Velbloudu pařilo ve velkém. K tanci a poslechu totiž hráli kapely Vybitá baterka, The Hope, Zoči Voči a Prague Conspiracy.

První pánové na holení byli lišovští punk/rockeři Vybitá baterka, kteří jsou od každého vystoupení lepší a lepší, jejichž novější písně mají pěknou úroveň a kterým se navíc konečně podařilo (alespoň v mých očích) odprostit od nálepky Green day revival. Přesto kapela přilákala jen pár lidí.

Stav se podařilo zvýšit až další kapele, kterou se stali prachatiští The Hope. O téhle kapelce toho na netu není zrovna moc ke zjištění, ale podařilo se jí předvést opravdový nářez. Písně tohoto tria jsou pouze instrumentální, ale míchají v sobě x stylů od psychedelicu až po moderní hardrock. Uctivě se klaním a doufám, že to není moje poslední setkání s kapelou.


Třetí v pořadí hráli nitranští hoši Zoči Voči, díky jejichž sponzorovi osvětlovala velbloudovské pódium také dvojice zelených, neonových písmenek M. Kapela je momentálně docela v kurzu, protože její pop/punk/HC se teď veze na dobré vlně a ne nadarmo se považují za nástupce kapely Ine Kafe. Možná také proto si kapelu přišla poslechnout pěkná řádka lidí, která rozhodně nebyla zklamaná.

Kapele sluší kluby mnohem více, než festivaly a bylo to znát. Tentokrát se sice vystoupení obešlo bez obvyklých vtípků, ale jednalo se o pěkný nářez skupiny, kterou sice možná brzy přikryje prach, ale zatím dělá vše pro to, aby se tak nestalo.


Hřebem večera pak byla pražká smečka Prague Conspiracy. Co čekat jiného, než pózy rckových velikánů a energický rockec. Obzvláště ve druhé polovině vystoupení se jelo na 120 procent a hit následoval hit. To vše podporovala kapela tělocvikem, který nezůstal bez odezvy ani v řadách obecenstva.
Fotografie pořídil Vojta Florian.

Celá fotogalerie zde:
http://fotoreporty.rhizopus.net/2012-10-06_prague_conspiracy/
Autor článku: šrája  Související články:  


Darkont.cz

Komentáře:

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první!

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Konec Rockmagu?
(15. 2. 2018 - 23:13)
Daniel Landa - Bouře
(25. 1. 2018 - 05:24)
Komentáře ke kapelám:
MAGMARR
(1. 4. 2018 - 22:38)
Progres
(12. 3. 2018 - 18:50)
Lord
(21. 2. 2018 - 08:00)
Jan Plech
(27. 1. 2018 - 10:31)
Atariband
(30. 12. 2017 - 20:11)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Nejnovější kapely
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Antikvariát:
Darkont.cz
Plastelína:

TOPlist