Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 3270

Poptávka: Zpěvačka hledá kapelu Olomouc21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj, je mi 20 let jsem zpěvačka z Olomouce a sháním místo v kapele, nejlépe v zábavovce. 6 let jsem zpívala v ZUŠ. V případě zájmu o to slyšet mě zpívat si klidně napište o nahrávku, ráda ji zašlu. Klára
Detail

Poptávka: Mariánské Lázně Basák hledá kapelu21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj je mi 26 let jsem z Mariánek, hledám kapelu, kde bych mohl nabrat nové zkušenosti a rozhledy... děkuji za nabídky :)
Detail

Poptávka: Kytaristka z Prahy,hledá kapelu21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj hraji na elektrickou kytaru už 2 roky. Mám zkušenosti, měla jsem kapelu.Je mi 14,5. Hraji metal a rock. Pokud máte zájem napište.
Detail

Poptávka: Hledá se zpěvák do kapely21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Hledá se zpěvák do pop,blues kapely ve stylu J.Mayer, E.Clapton atd. hraní kluby, koncerty, festivaly atd. později vlastní tvorba. kontakt: 736287953
Detail

Poptávka: Nehledá někdo zpěváka do své skupiny21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj lidi
Jmenuji se Dominik a je mi 18 let.
Chtěl bych se zeptat jestli je tady někdo kdo zpěváka do své skupiny. Zpívám spíše v českém jazyce a žánr spíše pop.
Detail

Poptávka: Black Metal21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Zdravím, hledám hudebníky k založení black metalové kapely ze Zlínského kraje. Chci dělat vokály a tvořím i nějaké texty. Na věku mi vpodstatě nezáleží.
Detail

Nabídka: Kapela POSEIDON21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Rocková kapela - POSEIDON -,hraje ty největší hity z celého světa.Zahrajeme vám na vašich oslavách,nebo zabavách,letních parketech,motosrazů, všech hudebních akcích.Rezervujte si volné termíny,dejte nám vědět - tel" 736 646 777 - Michal.

Vlastnímě špičkovou zvukovou aparaturu 12Kw a vlastní světelný park

Hrajeme staré pecky od kapel SLADE,SWEET,DEEP PURPLE,E.L.O,STATUS QUO,THE OUTFIELD,QUEEN A HLAVNĚ OD KAPELY U2 a spousty dalších a také českou rockovou scenu.Muziky je opravdu hodně a každý si najde tu svou.Proto nevahejte a objednejte si kapelu POSEIDON ještě dnes.Hrajeme i vlastní tvorbu,tak nevahejte!!!!
Detail

Nabídka: Hudba k tanci-Duo Jans21. ledna 2018 (PŘIDÁNO DNES!)   
Duo JAN'S - zpěváka a hudebníka JANA ŽIŠKY - Vám zahraje současné a minulé zahraniční, CZ - SK , hity známých interpretů, skupin a legend v profi podání k tanci a poslechu, na různých společenských akcích, pro naše a zahraniční hosty, po celé ČR . www.duojans.sweb.cz
Detail

Poptávka: Kapela hledá zkušebnu v Litoměřicích20. ledna 2018 (VČERA)   
Kapela hledá prostor k pronájmu (cca 20 m²) na zkušebnu v Litoměřicích.
Nutnost vytápění, přívodu elektřiny a hygienického zařízení.

email: michael.halina@email.cz
tel. : 723 192 416
Detail

Poptávka: Deep Stare - bubeník20. ledna 2018 (VČERA)   
Pražská progressive rock/metalová kapela Deep Stare shání bubeníka. Podmínkou je technická zručnost, čas a chuť se podílet na působení kapely. Složení: zpěv, kytara, basa, bicí. Ukázky instrumentální i zpívané tvorby lze poslechnout na youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=CivSiZQvCXI

deepstare@deepstare.eu
Tel: 777 704 119
Detail

Poptávka: Hledá se Bubeník pro hardrock20. ledna 2018 (VČERA)   
Zdravím,

hledáme BUBENÍKA, melodické styly 80.let - hardrock, glam metal, AOR (např: Bon Jovi, Def Leppard, Firehouse, Danger Danger, Ratt atd...)
Jsme zkušení hudebníci, máme ambice a znalosti něčeho dosáhnout. Věkově kolem 20-30. Vlastní tvorba v angličtině. Brno/Jihlava.
V případě zájmu kontaktujte
-
demoxxx@seznam.cz
Detail

Poptávka: Rockový bubeník20. ledna 2018 (VČERA)   
Hledáme bubeníka do nově se rodící sestavy. V plánu jsou pro začátek a rozjezd rockové covery, mezitím se vymyslí další směrování. Cílem rozhodně není hraní po zábavách a plesech (kšefty), ale hraní pro radost po klubech a pod. Ideálně z prostoru OL-PR-HRA. Tel:608443352
Detail

Kytara a zpěv ( country písně a folk ) hledá k sobě do dua houslistu, hráče na banjo, dobro, apod. Hraní Benešovsko a okolí. Praha a okolí. Tel. 737 578 737.
Detail

Nabídka: Živá hudba20. ledna 2018 (VČERA)   
HUDEBNÍK-ZPĚVÁK nabízí hudební produkci ke každé příležitosti a pro všechny generace:svatby,narozeniny,večírky zábavy a jiné....
Široký repertoar,včetně lidovek.
Smluvní cena,vlastní doprava-přijedu kamkoliv.Živou hudební produkci je možno na přání prokládat diskotékou. Pokud hledáte na vaši akci hudbu, pak jste na správné adrese.
Kontakt: tel.723274560, e-mail: f.hunar@seznam.cz
Odkaz:www hudbaprovsechny@seznam.cz
Detail

Poptávka: Hledám jazzovou, moderní, nebo cimbálovou kapelu20. ledna 2018 (VČERA)   
Jsem zpěvačka se silným altem a hledám kapelu v Brně a okolí. Zpívala jsem v jazzové, moderní i cimbálové kapele, takže bych byla ráda za nějakou takovou.
Chtěla bych už rozjetou kapelu, která má stále kšefty. Mám auto, takže někam přijet pro mě není problém.
Můžete mi zavolat na čísle 605185714
Budu se těšit na naši spolupráci. :)
Detail

Nabídka: Hudba na svatbu, ples, soukromou akci20. ledna 2018 (VČERA)   
Živá hudba na vaši akci.
Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz
nebo Facebook - music band orchestra party
Město: Třinec - Frýdek - Místek- Ostrava - Havířov - Karviná
Detail

Nabídka: Kapela živá taneční hudba METROPOL ples svatba oslava20. ledna 2018 (VČERA)   
00420607215319 - www.metropolmusic.cz -
Bez hudby by nebyla ani svatba – rodinná oslava, ani ples
Každá oslava je okořeněna hudbou. Někteří lidé, zejména teenageři, preferují spíše DJ, který zahraje ultramoderní hudbu, jak ji můžeme slyšet například v rádiu. Ale to je jen pouštění originálních studiových nahrávek bez živých hudebníků. Dnešní moderní doba se neobejde bez kvalitní živé hudby. Posluchači rádi pozorují hbité prsty hudebníků na pódiu. Živá hudba hrající všechny společenské tance je nezbytná na svatbách, plesech, ale také různých oslavách, například oslavy padesátin či jiných kulatých narozenin.
Velké oblíbenosti se těší hudební skupina Metropol, která zajistí na Vaší svatbě nejen živou hudbu jako takovou, ale i zábavu. Kapela se hodí jak na Váš významný den, tedy svatbu, tak i pro různé společenské akce, kde o zábavu nesmí být nouze. Jakmile nastane leden, začne plesová sezóna. Jestliže pořádáte plesy a stále Vás nenapadá vhodná hudební skupina, obraťte se na Duo Metropol. Kapela vytváří atmosféru významného dne. Hudba, kterou Metropol hraje, rozproudí hosty k tanci. Můžete si nechat zahrát písničky na přání dle vlastního vkusu. Hudební skupina je oblíbená zejména díky neutrálnosti žánrů a pestrostí hudby.
Živá hudba by neměla chybět na žádném výročí, ani na svatbě. Každý si rád na oslavách zatančí. Hudební skupina Metropol hraje nejen v České republice, ale také po celé Evropě. Můžete si ji tedy objednat kamkoliv budete chtít. Kapela je vhodná pro všechny věkové kategorie, tudíž se nezaměřuje na specifickou kategorii, pro kterou by hrála výhradně jejich žánr. Zábavu s živou hudbou vyhledávají nejen starší lidé, ale i mladí, protože živá interpretace moderní hudby vytváří výbornou atmosféru.
Hudební skupina Metropol se může pyšnit bohatou a dlouholetou praxí v zahraničí. Sedmnáct let působila v zemích EU – Španělsko, Švýcarsko, Německo, Rakousko a Lucembursko. Kvalita hudby je zajištěna špičkovou audio aparaturou. Její oblíbenost vzrostla i v zahraničí. Nejvíce posluchačů má hudební skupina z Anglie, Německa, Rakouska a Holandska. Zamluvte si termín pro svou společenskou akci ještě dnes. Zaručujeme Vám, že hudba rozproudí krev v žilách i Vám.
Detail

Kapela Metropol - Praha-Brno-Zlín 00420607215319
Hudební skupina - pořádáte ples, firemní večírek, taneční zábavu, svatbu nebo rodinnou oslavu a ještě nemáte hudbu Pak jsme tu pro vás! Kapela Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu, skladby rockové, bluesové, instrumentální a samozřejmě lidovky (valčík, polka, tango. ). Pro V. I. P. akce nabízíme produkci tzv. tafel music, kdy budeme vytvářet atmosféru pro Vaše obchodní či jiné jednání jako hudební kulisa. To vše můžete mít za přijatelných cenových podmínek. Nástrojové obsazení: kytara, altsaxofon, klávesy. Proto neváhejte a zamluvte si termín-určitě nebudete litovat! Na internetu nás nsjdete zadáním - kapela metropol,
Působnost - celá ČR.
Detail

Poptávka: Brněnská power metalová kapela hledá basáka!20. ledna 2018 (VČERA)   
Ahoj,
jsme začínající power metalová kapela z Brna. Makáme již na vlastní tvorbě ale k dokonalosti nám chybí basák. Věkový průměr je 20 let ale jako muzikanti máme již značné zkusenosti z minulych kapel (odehráno desítky koncenrtů) pokud máš zájem, neváhej se ozvat.
Tel 608 583 143
Emal drumian@seznam.cz
Detail

Poptávka: Kapela hledá hráče na cajón19. ledna 2018 
Do kapely ve složení zpěv, ukulele, kytara a violoncello hledáme hráče nebo hráčku na cajón ve věku kolem 16 let z Brna. Hrajeme vlastní hudbu. Pokud máte zájem, pošlete na uvedený email něco o vás, ukázky vašeho hraní a nějaké zkušenosti s hudbou :)
Detail

Poptávka: MANDRAGE - Revival Praha19. ledna 2018 
Chtěl bych založit revival kapely Mandrage. Po vzoru kluků z Divokyho Billa revival jsem si všiml, že i o české revivaly je zájem. Má vize by byla hrát v kostýmech a hudebně přesně tak jako originál Mandrage. Pokud umíš na nějaký hudební nástroj, který se v Mandrage objevuje a tenhle styl by tě bavil, tak neváhej napsat. Já jsem zpěvák . Praha a bližší okolí!
604427365
Detail

Rocková kapela - POSEIDON -,hraje ty největší hity z celého světa.Zahrajeme vám na vašich oslavách,nebo zabavách,letních parketech,motosrazů, všech hudebních akcích.Rezervujte si volné termíny,dejte nám vědět - tel" 736 646 777 - Michal.

Vlastnímě špičkovou zvukovou aparaturu 12Kw a vlastní světelný park

Hrajeme staré pecky od kapel SLADE,SWEET,DEEP PURPLE,E.L.O,STATUS QUO,THE OUTFIELD,QUEEN A HLAVNĚ OD KAPELY U2 a spousty dalších a také českou rockovou scenu.Muziky je opravdu hodně a každý si najde tu svou.Proto nevahejte a objednejte si kapelu POSEIDON ještě dnes.Hrajeme i vlastní tvorbu,tak nevahejte!!!!
Detail

Hledá se bubeník, bubenice, co obětuje prachy a čas kapele a dříme v něm poslední špetka naděje, že to ještě někam dotáhne, ačkoliv vnitřně tuší že to nejde. Nejlepší zájemce to s námi dotáhne až na dno.

774 799 919
Detail

Nabídka: Credit, jak dostat z dluhů19. ledna 2018 
Třeba půjčky splnit finanční potíže, nebo obnovit své aktivity, nebo pro realizaci projektu, aby se dostat z bezvýchodné situace, která způsobila banky, prostřednictvím zamítnutí jejich žádosti souborů úvěru, jsme schopni poskytnout podle svých schopností splácet s úrokovou sazbou 3% na potřebnou částku a podmínky splácení, které činí život jednodušší. Kontakt rodolfovilanes@gmail.com
Detail

Poptávka: ZKUŠENÉHO Kytaristu a Bubeníka19. ledna 2018 
Olomoucká hardrocková zábavová kapela TRIFID hledá zkušeného kytaristu a bubeníka s chutí a dostatkem času.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 131
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >