Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 3887

Nabídka: Hudba nejen na svatbu19. června 2017 
Naše živá hudba dokáže zpříjemnit Vaše kulturní a společenské akce, jako jsou narozeniny, ples, soukromá nebo firemní oslava, často jsme pozváni, abychom účinkovali jako hudba na svatbu. Společenské akce jako je svatba, je naší doménou. Tel. : 604 957 433, www.chduo.cz
Detail

Nabídka: Zkušebny Brno19. června 2017 
- vybavené zkušebny v centru Brna
- on-line rezervační rozhraní
- elektronické zabezpečení napojené na PCO
- uskladnění vlastního vybavení
- možnost nahráváni zkoušek
- hraní není omezené žádnou denní dobou
- WC, voda, topení, Wifi
- každodenně udržované a uklízené
- dobře dostupné z MHD, vedle Nákupní galerie Vaňkovka
- vyhrazené parkoviště pouze pro kapely
- půjčovna vybavení
- slevy na nákup hudebního vybavení

www.zkusebnybrno.cz
Detail

Nabídka: Duo Metropol - hudební skupina kapela19. června 2017 
00420607215319 - http://www.metropolmusic.cz/ -
Bez hudby by nebyla ani svatba – rodinná oslava, ani ples
Každá oslava je okořeněna hudbou. Někteří lidé, zejména teenageři, preferují spíše DJ, který zahraje ultramoderní hudbu, jak ji můžeme slyšet například v rádiu. Ale to je jen pouštění originálních studiových nahrávek bez živých hudebníků. Dnešní moderní doba se neobejde bez kvalitní živé hudby. Posluchači rádi pozorují hbité prsty hudebníků na pódiu. Živá hudba hrající všechny společenské tance je nezbytná na svatbách, plesech, ale také různých oslavách, například oslavy padesátin či jiných kulatých narozenin.
Velké oblíbenosti se těší hudební skupina Metropol, která zajistí na Vaší svatbě nejen živou hudbu jako takovou, ale i zábavu. Kapela se hodí jak na Váš významný den, tedy svatbu, tak i pro různé společenské akce, kde o zábavu nesmí být nouze. Jakmile nastane leden, začne plesová sezóna. Jestliže pořádáte plesy a stále Vás nenapadá vhodná hudební skupina, obraťte se na Duo Metropol. Kapela vytváří atmosféru významného dne. Hudba, kterou Metropol hraje, rozproudí hosty k tanci. Můžete si nechat zahrát písničky na přání dle vlastního vkusu. Hudební skupina je oblíbená zejména díky neutrálnosti žánrů a pestrostí hudby.
Živá hudba by neměla chybět na žádném výročí, ani na svatbě. Každý si rád na oslavách zatančí. Hudební skupina Metropol hraje nejen v České republice, ale také po celé Evropě. Můžete si ji tedy objednat kamkoliv budete chtít. Kapela je vhodná pro všechny věkové kategorie, tudíž se nezaměřuje na specifickou kategorii, pro kterou by hrála výhradně jejich žánr. Zábavu s živou hudbou vyhledávají nejen starší lidé, ale i mladí, protože živá interpretace moderní hudby vytváří výbornou atmosféru.
Hudební skupina Metropol se může pyšnit bohatou a dlouholetou praxí v zahraničí. Sedmnáct let působila v zemích EU – Španělsko, Švýcarsko, Německo, Rakousko a Lucembursko. Kvalita hudby je zajištěna špičkovou audio aparaturou. Její oblíbenost vzrostla i v zahraničí. Nejvíce posluchačů má hudební skupina z Anglie, Německa, Rakouska a Holandska. Zamluvte si termín pro svou společenskou akci ještě dnes. Zaručujeme Vám, že hudba rozproudí krev v žilách i Vám.
Detail

Nabídka: Vánoční a country písně19. června 2017 
Country skupina JAN HONKYŠ & HURY BURY BAND vydala dvě CD. První se jmenuje ČAS JE NĚJAK MIMO a to druhé VÁNOČNÍ ČAS. Ukázky si můžete poslechnout na:  http://www.supraphonline.cz/umelec/187469-jan-honkys

  www.klusacek.webnode.cz 
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za lekci je 300,-Kč.

Absolvent konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
https://www.youtube.com/watch?v=DLStsmhtmGk
Detail

Poptávka: Hledáme bicmena. Classic rock18. června 2017 
Zdravíme,
kytarista, basák a zpívající klávesák/pianista hledají kolegu, který by usedl za bicí. Klasický rock / hard rock s prvky blues a částečně i soulu a funky. Coververze, do budoucna vlastní tvorba, se kterou už začínáme, převážně angličtina. Zkušebna naše vlastní s elektronickou bicí soupravou ve slušné kvalitě, bezplatná, čisté prostředí. Pro začátek nezávazně, nejsme žádní profíci a nejde nám o výdělek ale pokud si budeme muzikantsky i lidsky rozumět, určitě bychom to chtěli dotáhnout k dobře fungujícímu bandu, pravidelnému koncertování a časem k nahrávání. Praha-východ (Brandýs n/L), případně Praha, věkově nejlépe 18-30. Schopnost příležitostně zahrát i na jiný nástroj vítána, není podmínkou.
Je-li v okolí někdo přibližně našeho věku, kdo alespoň trochu umí s paličkami a měl by chuť hrát poctivý sedmdesátkový rock, pak je to náš člověk!:)
Detail

Poptávka: Amatérská zpěvačka18. června 2017 
Hledám jakékoliv lidi, amatéry, skupinu, se kterými bych mohla zpívat. Zpívala jsem skoro do 17 let ve sboru. Zpěv je pro mě velmi důležitý a chybí mi, nikdy jsem nezpívala s kapelou, ale toužím zpívat lidem. Jsem atraktivní žena, nemám skoro žádnou trému před lidmi ani před publikem, tak trochu exhibicionistka. Děkuji za všechny odpovědi. email katerinaujp@centrum.cz
Detail

Nabídka: Hledáte zpěvačku ?18. června 2017 
Zpívám a hledám k sobě jednoho či více muzikantů, kteří stejně jako já milují hrát lidem písně, jež znají, a dělají to nejen zdarma, abych touto cestou mohla propojit příjemné s užitečným, a získala tak prostředky i na realizování vlastního autorského repertoáru. :-) LÁSKU HUDBĚ VE VŠECH JEJÍCH PODOBÁCH
Detail

Rocková kapela z Prahy ( dr,kb,bg,gtr. ) - vlastní tvorba - hledá vyhranějšího sóláka s vlastní invencí a poctivým přístupem - ukázky z naší tvorby
na - http://bandzone.cz/_94788
dreamscape@seznam.cz
776562901
Detail

PRODÁM RŮZNÉ HW DOPLŇKY - ZBOŽÍ JE V TOP STAVU.
FOTO A CENY JSOU ZDE:
http://bubenicke-stranky.webnode.cz/bazar-prodej/
Detail

Poptávka: Zkušený basák 40,stále hledá kapelu18. června 2017 
Zkušený,vyhraný basista hledá umístění v zábavové kapele (škatulkování,country,bigbeat,rock,covery,apod.),dobrou a pohodovou partu podobného věku okolo,co hraje skoro vše,s častým vystupováním na různých akcích,zábavách,plesy,svatby apod.Jsem zpívající basák s pětistrunkou a rád bych si po létech na prknech,zahrál kvalitní muziku.Hudbě zdar muzikanti a těším se na Váš případný zájem.Metalovky prosím nereagujte,nic pro mne.Lokalita-Beroun,Hořovicko,Zbiroh a okolí,elko.lubos@seznam.cz,722285713
Detail

Nabídka: Prod. nové čtyřvstupé18. června 2017 
Kombo Classic Cube 120 W 4 x LO,HI, VOLUME - nezávislé korekce basů,výšek a hlasitosti pro každý vstup,vhodné pro zpěv, kytaru, klávesy i akustickou kytaru se snímačem, možné připojit i CD, MC, MP3 přehrávač nebo PC, linka do mixu nebo pro ladičku, vynikající do zkušebny i na koncerty nebo pro ozvučení menší kapely. Je možné zapojit i čtyři mikrofony najednou za 3.690 Kč. Nebo levnější třívstupé CC120W pro mikrofon a dva nástroje za pouhých 3.390 Kč na fotu č 2. Čistý, přirozený, nezkreslený zvuk pro mikrofon, kytaru, klávesy, všechny nástroje i pro akustiku se snímačem. Perfektní vzhled i zvuk, hudební výkon 150 W, tři roky záruka, zašlu i na dobírku se záručním listem. Více informací na váš e-mail.
Detail

Nabídka: Prodám nové basové kombo18. června 2017 
Bass Cube 120 W regulace vstupní citlivosti Gain pro připojení aktivní i pasivní baskytary, 5-ti pásmový EQ, s frekvencemi 50 Hz,250 Hz,1 kHz,4 kHz, 8 kHz a rozsahem +,-18 dB, který umožní nastavit zvuk od folku, rocku až po jazz a tvrdý metal, nádherný přenos jak hlubokých tak i slapových tónů, linka do mixu nebo pro ladičku, hudební výkon 150 W. Osazené reproduktorem RANDALL 12“/150W, který je zárukou vynikajícího basového zvuku a maximálního akustického tlaku jenom za 3.490 Kč. Více informací na váš e-mail.Perfektní vzhled i zvuk, nehrané, tři roky záruka, zašlu i na dobírku.
Detail

Ahoj,
bubeník (29 let) hledá kapelu nebo muzikanty na založení kapely v Kroměříži a blízkém okolí. Ideálně post-grunge/alternative metal (kapely typu Seether, Alter Bridge, Tremonti, Rev Theory, Drowning Pool, Shinedown, Godsmack, Helmet, Breaking Benjamin, Puddle of Mudd...). V případě potřeby dokážu hrát s metronomem a samply. Máte zájem? Kontaktujte mě na mail Ivan.Svec@centrum.cz
Detail

Nabídka: Hudební skupina/kapela Duominor18. června 2017 
Hledate kvalitni hudebni produkci na Vasi akci? Svatba, oslava, kavarna, restaurace, silvestr apod.?

Hudebni dvojclenna skupina Duominor dokaze zabavit jak k poslechu, tak k tanci svym sirokorozsahlym repertoarem, ktery naleznete na nasich strankach vcetne hudebnich ukazek a fotografii. - www.duominor.cz

Cenu vzdy pri dohode dopredu odvozujeme od mista, kde se Vase akce kona.

Tesime se na vzajemnou spolupraci!

Kapela DUOMINOR!

www.duominor.cz

Lejčko Jan

tel. 604 955 225
Detail

Poptávka: Hledáme bubeníka s vervou a dynamikou18. června 2017 
Hledáme volného bubeníka, který dělá hudbu naplno.
Lehký grunge
Okolí Zlína
PS: Nirvana isn't cool
Detail

Zdar, sháním bubeníka, zpěváka a kytaristu do heavy/speed metalové kapely.. hraju na kytaru je mi 19 a nejvíce mně inspirují accepti, judasi a staří helloweeni...dělám na vlastní hudbě, mám toho hodně a chce to už začít hrát...dávám si na těch skladbách hodně záležet, aby to stálo za to...mám kámoše který hraje na basu a doma dává dohromady zkušebnu. Už se prosím ozvěte vy, co to s hudbou myslíte vážně. Děkuju!
Detail

Hledám učitele / učitelku hry na saxofon pro začátečníka v Brně v okolí Slatiny (tj. Slatina, Líšeň, Vinohrady, Židenice, ...). Možnost i výuky u nás doma.
Detail

Nabídka: Klasická kytara elektroakustická17. června 2017 
Nabízím k prodeji novou, ještě nepoužitou elektroakustickou klasickou kytaru Stagg s nízkým tělem (7,5cm).  Aktivní elektronika, kobylkový piezo snímač + předzesilovač s ekvalizérem. Barva transparentní modrá - stínovaná. Povrchová úprava lesklý lak. Koupeno na Fajnzvuk. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.
Detail

Nabídka: Hledáte zpěvačku ?17. června 2017 
Ahoj,hledám kapelu nebo klávesáka z okolí Loun.
Detail

Poptávka: Bicí a bassa17. června 2017 
Čus, najde se tu basák na dnb ? 704201969 Teplice
Detail

Nabídka: Textař otextuje dobrou muziku.17. června 2017 
Textař otextuje rock, pop, country aj.
Skládáte-li muziku na hotové texty, mám jich asi 400ks
Detail

Rocková kapela - POSEIDON -,hraje ty největší hity z celého světa.Zahrajeme vám na vašich oslavách,nebo zabavách,letních parketech,motosrazů, všech hudebních akcích.Rezervujte si volné termíny,dejte nám vědět - tel" 736 646 777 - Michal.

Vlastnímě špičkovou zvukovou aparaturu 12Kw a vlastní světelný park

Hrajeme staré pecky od kapel SLADE,SWEET,DEEP PURPLE,E.L.O,STATUS QUO,THE OUTFIELD,QUEEN A HLAVNĚ OD KAPELY U2 a spousty dalších a také českou rockovou scenu.Muziky je opravdu hodně a každý si najde tu svou.Proto neváhejte a objednejte si kapelu POSEIDON ještě dnes.Hrajeme i vlastní tvorbu,tak stačí napsat,přijedeme...!!!!
Detail

Zajetá kapela s vlastní tvorbou, vystupující i jako zábavovka - pop, rock - svatby, plesy, zábavy, hledá zpěváka zpívajícího česky i anglicky, který je současně i kytarista se zkušenostmi. Akce zajištěny včetně Silvestra.
Detail

Poptávka: Hledáme zpěváka-kytaristu Brno a okolí17. června 2017 
Zajetá kapela s vlastní tvorbou, vystupující i jako zábavovka - pop, rock - svatby, plesy, zábavy, hledá zpěváka zpívajícího česky i anglicky, který je současně i kytarista se zkušenostmi. Akce zajištěny včetně Silvestra.
Detail


Zobrazena stránka: 3 z 156
< PrvníPřejít na stránku:<<   1 2  [3]  4  5  6  7  8  9   ...  >> Poslední >