Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 3887

Ostravská kapela Spektra nabízí živou hudbu na ples, svatbu, večírek, narozeniny a jiné rodinné oslavy, karneval, městské slavnosti a jakékoliv společenské akce. Hráváme v různém složení ( jako duo, trio, kvartet), český i zahraniční repertoár a spousty žánrů jako rock, pop, country, disco, latino, muzikálové hity a další od 70.let až po současné hity, včetně lidových písní. Profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí. Nejčastěji hrajeme na Moravě v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Nový Jičín, Bruntál, Jeseník, Olomouc, Vsetín, Zlín, Šumperk, Kopřivnice, Uherské Hradiště, Přerov, Brno. Více na www.skupinaspektra.cz .
Detail

Poptávka: Ostravská kapela hledá zpěvačku15. června 2017 
Hledáme zpěvačku 23-40 let z Ostravy a okolí. Hrajeme svatby, plesy, zábavy a jiné. Univerzální repertoár: pop, rock, folk, disco 60. léta až po současnost. Požadavky: zodpovědnost, pěvecká praxe, profesionalita a nepůsobící již v jiné zábavové kapele.
Detail

Poptávka: Hledáme bubeníka /bubenici Praha14. června 2017 
Ahoj, jsem zpěvačka z Prahy a sháním k sobě bubeníka nebo bubenici. Nedávno se nám rozpadla kapela ale zůstal mi kytarista. Máme to už rozjeté. Sháníme k sobě tedy člověka který : Se tím chce do budoucna živit, bere to vážně ale vidí to zároveň i jako zábavu.Bude mít čas na zkoušky aspoň 2x týdně. Bude schopen hrát často na koncertech a to čím dál častěji, nesmí dávat hudbu na poslední místo a měl by mít čas skládat s kapelou nové písně do repertoáru. Hlavně teď potřebujeme nutně rozšířit repertoár. Máme na seznamu několik ( zatím akustických koncertů). Styl - pop, rock, novodobé RnB. Budu ráda za odezvu, napíšu pak více do soukromých zpráv.

odkaz na písně : https://www.youtube.com/channel/UCVzKsrroVwIOElHHJOW9eOA/videos
Detail

Nabídka: Ráda si zahraji-Slečna zpěvačka :D14. června 2017 
Zde je odkaz na mou fb hudební stránku https://www.facebook.com/musicismybestfriend.cz
S pozdravem Dina
Detail

Nabídka: Hledá někdo Zpěvačku?14. června 2017 
Hudbě se věnuji od 5ti let..Jmenuji se Dina a je mi 25 let.Jsem ze Znojma-JM.Samouk..Texty i hudbu si tvořím sama.
Dlouhou dobu se snažím prosadit,ale je to těžké být na vše sám.
Proto hledám kapelu,o které sním už spoustu let.
Zde je odkaz na mou fb hudební stránku https://www.facebook.com/musicismybestfriend.cz
S pozdravem Dina
Detail

Poptávka: Zpěvačka ztrácející naději14. června 2017 
Hudbě se věnuji od 5ti let..Jmenuji se Dina a je mi 25 let.Jsem ze Znojma-JM.Samouk..Texty i hudbu si tvořím sama.
Dlouhou dobu se snažím prosadit,ale je to těžké být na vše sám.
Proto hledám manažera,který by mi pomohl se vším potřebným..
Zde je odkaz na mou fb hudební stránku https://www.facebook.com/musicismybestfriend.cz
S pozdravem Dina
Detail

Poptávka: BASA na hardrock/ rockmetal !!!!14. června 2017 
Zdar,
jsme hardrock/rockmetal kapela z Prahy, máme nazkoušeno 10+ songů, supr zázemí vlastní zkušebny a chuť hrát. Jediné co nás dělí od koncertů je najít pořádnou basu.
Jestli máš zájem s náma hrát napiš o sobě do mailu nějaké info a nejlepší rovnou s nějakou malou nahrávkou ;).
Detail

Poptávka: Hudební producent14. června 2017 
Hudební producent hledá zpěvačku s dobrou angličtinou, věk 18-25let. V případě zájmu pošlete svou nahrávku se zpěvem, krátké info o vás a fotografii na email: produkcepraha@seznam.cz
Detail

Nabízím letní lekce klavíru pro děti (od 7 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Poradím, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Poradím, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se učil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou kariéru jsem prošel řadou kapel, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). Praxe s výukou na hudebních školách i soukromě. Vyučovat mohu do konce srpna. Neučím předškolní děti. Cena: 250 Kč za lekci u mě v učebně (Brno - Kr. Pole) nebo u žáka doma (+50 Kč nebo podle ceny jízdného). Těším se na vás :)
Detail

Nabídka: ZOOM NS 70CD14. června 2017 
Kytarový efekt, 10% stav, nevyužitý
• Kytarový multiefekt/stompbox
• Počet efektů: 70 (CHORUS, DELAY, REVERB)
• Počet efektů spustitelných naráz: 6
• Display: LCD
• Paměť na uložené efekty: 50
• Chromatická ladička
• Napájení: 2x AA baterie (výdrží až 7 hodin nepřetržitého provozu) /USB konektor
Detail

Nabídka: Skladatel a textař nabízí své služby14. června 2017 
Chcete zpívat vlastní tvorbu a nezvládnete si napsat píseň? Jsem tu pro Vás. Rád s Vámi proberu Vaše představy a napíši Vám kompletní píseň.
Případně mohu otextovat Vaši melodii.
Dejte vědět, těším se na spolupráci.
Patrik
Detail

Poptávka: Screamer/Growler hledá kapelu.Vysočina13. června 2017 
Zdravím,je mi 22 let pocházím z Pelhřimova.Zhruba přes půl roku dělám Screaming/Growling.Mám zkušenosti převážně s rapem,ale učím se průběžně i zpívat.
Hledám kapelu (spolehlivou),kterou baví hudba a chtěla by se rozvíjet.Mám představu o Hardcore,Rapcore a Posthardcore.Najde se tu kapela,která by chtěla hrát tento styl ? Budu rád za každou příležitost.
Detail

Poptávka: Screamer/Growler hledá kapelu.Vysočina13. června 2017 
Zdravím,je mi 22 let pocházím z Pelhřimova.Zhruba přes půl roku dělám Screaming/Growling.Mám zkušenosti převážně s rapem,ale učím se průběžně i zpívat.
Hledám kapelu (spolehlivou),kterou baví hudba a chtěla by se rozvíjet.Mám představu o Hardcore,Rapcore a Posthardcore.Najde se tu kapela,která by chtěla hrát tento styl ? Budu rád za každou příležitost.
Detail

Nabídka: Textařka13. června 2017 
Dobrý den všem, kteří fandí hudbě. Jelikož hudební texty píši několik let, sama zpívám, hraji na kytaru i piano, hudbě rozumím. Studuji český jazyk, takže i v tomto ohledu dokáži být bezchybná. Jsem zvyklá psát písně i v roli muže, díky zkušenostem v předešlých kapelách. Vešekré žánry, témata, vše záleží na domluvě. V případě zájmu pište na níže uvedený email.
Detail

Poptávka: Hledá se bubeník! Brno13. června 2017 
Ahoj, naši alternative metalovou trojici opouští bubeník, a tak hledáme náhradu. Zkoušky v Brně, bicí k dispozici, nahrávky k poslechu zde: https://soundcloud.com/user-72551450/sets/setlist/s-amrOl
Detail

Punk-Rocková kapela 008 z Mníšku pod Brdy (Praha-Západ) hledá pohodového basáka či basačku :-)
Náš současný basák je bohužel časově vytížený a proto hledáme někoho nového koho baví muzika,koncerty,skládání hudby a prostě všechny tyhle věci které se kolem muziky točí.
Hrajeme už přes 6 let a máme za sebou již mnoho koncertů po různých místech České Republiky s nejrůznějšími interprety.
Máme vlastní zkušebnu a zkoušíme každý pátek od 16 do 18 hodin.
Koncerty máme do konce roku zařízené a proto budeme rádi když se někdo z vás brzy ozve :-)
Zde je odkaz na náš bandzone a v případě zájmu napište na mail
kapela.008@gmail.com
http://bandzone.cz/008
Detail

Nabídka: Prodám piáno Scholze po celkové opravě13. června 2017 
Prodám pianino Scholze ve velmi dobrém stavu. Provedení tmavě hnědý dub, model moderní, země původu Čechy, výška 115 cm. Nástroj je po celkové opravě – má nový lak, repasovanou mechaniku, je vyčištěné a naladěné. Na toto piáno poskytuji záruku po dobu 5 let. Doprava možná. Cena 47.000 Kč. Pronájem 1.180 Kč měsíčně. Více na http://www.pianos.cz/produkty/pianina/scholze-842/.
Detail

Poptávka: Koupím starší pianino nebo klavír13. června 2017 
Koupím vaše pianino nebo křídlo renomované značky. Cena závisí na domluvě, platba v hotovosti při odvozu klávesového nástroje. Předem děkuji za vaše nabídky.
Detail

Ahoj, hledáme baskytaristu a zpěváka, hrajeme vlastní tvorbu, vybavená zkušebna k dispozici.Nahrávky poskytneme, případně nezávazná návštěva na zkušebně výhodou.Požadujeme jistou zkušenost a chuť dělat co nás všechny baví...
Detail

Poptávka: Hledáme spolehlivýho basáka13. června 2017 
Ahoj hledáme spolehlivýho zkušenýho a dobře hrajícího basáka ve stylu power melodickýho metalu více info na e-mail tempel.martin@seznam.cz jen vážní zájemci,nechceme hrát zábavy jsme střední generace a berem to vážně.V červenci točíme klip a nahrávku,10 až 15 věcí a vyrážíme centrum dění Sušice
Detail

Nabídka: Oran-Gutan nabízí vystoupení!13. června 2017 
Hledáte rockovou kapelu hrající český a zahraniční standard? Nabízíme vám naši produkci! Hrajeme zábavy, motosrazy, oslavy atd. Především Vysočina a jižní Morava.
Více na webu: www.oran-gutan.cz
Detail

Rocková kapela - POSEIDON -,hraje ty největší hity z celého světa.Zahrajeme vám na vašich oslavách,nebo zabavách,letních parketech,motosrazů, všech hudebních akcích.Rezervujte si volné termíny,dejte nám vědět - tel" 736 646 777 - Michal.

Vlastnímě špičkovou zvukovou aparaturu 12Kw a vlastní světelný park

Hrajeme staré pecky od kapel SLADE,SWEET,DEEP PURPLE,E.L.O,STATUS QUO,THE OUTFIELD,QUEEN A HLAVNĚ OD KAPELY U2 a spousty dalších a také českou rockovou scenu.Muziky je opravdu hodně a každý si najde tu svou.Proto neváhejte a objednejte si kapelu POSEIDON ještě dnes.Hrajeme i vlastní tvorbu,tak stačí napsat,přijedeme...!!!!
Detail

Rocková kapela - POSEIDON -,hraje ty největší hity z celého světa.Zahrajeme vám na vašich oslavách,nebo zabavách,letních parketech,motosrazů, všech hudebních akcích.Rezervujte si volné termíny,dejte nám vědět - tel" 736 646 777 - Michal.

Vlastnímě špičkovou zvukovou aparaturu 12Kw a vlastní světelný park

Hrajeme staré pecky od kapel SLADE,SWEET,DEEP PURPLE,E.L.O,STATUS QUO,THE OUTFIELD,QUEEN A HLAVNĚ OD KAPELY U2 a spousty dalších a také českou rockovou scenu.Muziky je opravdu hodně a každý si najde tu svou.Proto neváhejte a objednejte si kapelu POSEIDON ještě dnes.Hrajeme i vlastní tvorbu,tak stačí napsat,přijedeme...!!!!
Detail

Nabídka: Hudba k tanci-Duo Jans13. června 2017 
Duo JAN'S - zpěváka a hudebníka JANA ŽIŠKY - Vám zahraje současné a minulé zahraniční, CZ - SK , hity známých interpretů, skupin a legend v profi podání k tanci a poslechu, na různých společenských akcích, pro naše a zahraniční hosty, po celé ČR . www.duojans.sweb.cz
Detail

Bohumil Bláha je absolventem pražské konzervatoře hudby, obor akordeon, 45 roků učitelská praxe.
Spolupracoval jsem na nahrávkách s Karlem Gottem, Helenou Vondráčkovou, Ivanem Mládkem a s Karlem Vlachem.
Podle mých publikací se vyučuje na ZUŠ v Česku a na Slovensku akordeon.
Spolupráce s rozhlasem a televizí, s ministerstvem školství, jsem vydavatel hudebních publikací pro akordeon, klavír, keyboard a všeobecné hudební vzdělání.
Vyučované obory: akordeon, klávesy, keyboard, klavír, hudební nauka, kompozice, hra podle akordových značek, improvizace.
Výuka na klávesové nástroje:
- přijímám začátečníky i pokročilé
- výuka na klavír, keyboard a akordeon
- připravíme Vás na konzervatoř Jaroslava Ježka

Speciální výuka na klávesové nástroje:
akordeon, klávesy (elektronické piano)
žánry: klasika, pop-music, jazz, hra podle akordových značek, improvizace
Přijímáme začátečníky i pokročilé.
Příprava na konzervatoř Jaroslava Ježka.
Výsledky mé práce na YOU TUBE: Bohumil Bláha a jeho žáci
Cena za lekci 300,-
Detail


Zobrazena stránka: 5 z 156
< PrvníPřejít na stránku:<<   1 2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  11   ...  >> Poslední >