Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 3887

Nabídka: Zkušebna Zlín13. června 2017 
Ahoj, mám volno ve sdílené, vybavené zkušebně ve Zlíně. V případě zájmu napiš dohodneme se.
Detail

Nabídka: Nabízím kazety13. června 2017 
Nabízím kazety krásných čekých i zahraničních zpěváků a skupin- disco, dechovka aj., cvičení s hudbou, relax hudba aj. Cena kazet- 30.- nahraný výběr
50.- originál kazety
Detail

Nabídka: CD, kazety13. června 2017 
Nabízímj kazety a CD- taneční, ploužáky, lidovky aj. všechn žánrů- levně od 30.-. Seznamy pošlu dle zájmu.
Detail

Nabídka: VYNYL BAND13. června 2017 
Pražská hudební skupina Vynyl band nabízí kompletní zajištění Vašich akcí hudební produkcí. Již dvacet let produkujeme 100% živá vystoupení pro své partnery. S jednotlivými druhy akcí máme bohaté zkušenosti. Jedná se především o klasické zábavy, firemní večírky, svatby, výročí a jiné oslavy. V našem repertoáru je více jak 100 písní české i zahraniční provenience, které osloví široký věkový rozsah posluchačů. Disponujeme kompletní hudební aparaturou. Profesionální přístup ke každé akci je pro nás prioritou! Jakýkoli dotaz Vám rádi zodpovíme, pro Vaši akci navrhneme to správné řešení a obratem nabídneme individuální cenu dle Vašeho zadání. Další informace a současný repertoár naleznete na našich webových stránkách www.vynylband.cz, nebo se můžete telefonicky kdykoli obrátit na manažera kapely na telefonním čísle 775 777 175
Detail

Poptávka: Multižánrová kytara13. června 2017 
V kapele Maybe 7 hledáme pohodového a multižánrového kytaristu nebo kytaristku. Hrajeme převzaté kousky, od Beatles az po Adele, a to převážně na soukromých akcích a zkoušíme čtvrtky večer ve Vršovicích. Jsme v nejlepších letech, je nám vesměs tak nějak 37 let a do party nám chybí elektrická kytara. Zájemci a zájemkyně, pište na maybe7band@seznam.cz
Detail

Ahoj, jsme kapela Hlavou Dolů z Pardubic a hledáme zkušeného kytaristu. Hrajeme vlastní tvorbu ve stylu pop-crossover (Pop-rock, funk, rap, electro atd.). V nejbližší době se chystáme natočit singl společně s klipem. Požadujeme spolehlivého zkušeného parťáka s vlastním vybavením, zodpovědný přístup a nasazení. Veškeré info o kapele a nahrávky najdeš na www.hlavou-dolu.cz a na bandzone.cz/hlavou

e-mail: skupinahlavoudolu@gmail.com
Detail

Ahoj, hledám parťáky na jamování a následné založení kapely, popř. vyplním chybějící post kytaristy v již fungující kapele. Nejbližší jsou mi kapely jako Pearl Jam, Stone Temple Pilots, Nirvana, Smashing Pumpkins, ale i Faith No More a raná tvorba RHCP. Jsem pokročilý hráč, ale rozhodně ne nějaký profík - ideálně takové spoluhráče k sobě hledám. Vlastní tvorbu pošlu v případě zájmu mailem.
Detail

Ahoj, hledám parťáky na jamování a následné založení kapely, popř. vyplním chybějící post kytaristy v již fungující kapele. Nejbližší jsou mi kapely jako Pearl Jam, Stone Temple Pilots, Nirvana, Smashing Pumpkins, ale i Faith No More a raná tvorba RHCP. Jsem pokročilý hráč, ale rozhodně ne nějaký profík - ideálně takové spoluhráče k sobě hledám. Vlastní tvorbu pošlu v případě zájmu mailem.
Detail

Poptávka: Big beat Míkovice12. června 2017 
Hledáme kytaristu, nemusí být virtos.Hudební styl-Rock
Detail

Poptávka: HLEDÁME HUDEBNÍKY NA BENEFIČNÍ AKCI12. června 2017 
PROSBA DOBRÝCH DUŠÍ
Krásný den, jsme regionální zpěváci z Východních Čech a hledáme pro projekt BENEFIČNÍ KONCERTY PRO PEJSKY (Nadační fond PSÍ NADĚJE a Nadační fond Pes v Nouzi) hudebníky z Pardubického kraje, kteří by nás doprovodily na dvou benefičních koncertech, které se budou konat v říjnu. Hledáme bubeníka, kytaristu, baskytaristu, pianistu a houslistu.
Je nutné minimálně od srpna zkoušet písničky, které na koncertě zazní. Přibližně 14 písní.
Pomozte nám udělat krásné dva koncerty a pomoci pejskům z celé České republiky.
Pokud byste měli zájem se na tomto benefičním projektu podílet zavolejte na číslo 773 650 424 nebo nám napište email aw08@seznam.cz
Za všechny
Regionální zpěvák
Ondřej Pavlák (Zahaluk)
Detail

Jsem zkušený zpěvák hledající kapelu s Power Metalovým a podobným zaměřením. Mám vysoký hlas,který docela využívám. Něco na porovnání ( Pellek , D.Heiman , K.Diamond )
V případě zájmu email nebo mobil.

Mobil...........606 265 837
Email...........Johnydiamond@seznam.cz
Detail

Poptávka: Brno - Založení Kapely12. června 2017 
Ahoj Muzikanti. Hledám spolehlivé hudebníky do kapely. Vlastní tvorba v angličtině. Je to práce, potřeba je hlavně zájem a spolehlivost. Fana
Detail

Kytara(64),basa(45),hledají bubeníka,druhý sólo nástroj a zpěváka, které baví tvořit blues,jazz,rock,šanson. Zábřeh(zkušebna s bicími)-Mohelnice-Šumperk a okolí.
Mob.:774041765
Detail

Hledá se ZPĚVÁK do hotové kapely ( Klatovsko )
tel. 604641866
Detail

Poptávka: Violoncello12. června 2017 
Ahoj,

jsem z Bílovce a hledám hráče na violoncello, který si rád zahraje s doprovodem klavíru (pop). Texty jsou české, vlastní tvorby. Chtěla bych nahrát nějaké písničky, případně vystupovat na komorních akcích.

Děkuji :)
Detail

Nabídka: Zkušebna Kačerov/Michle, Praha12. června 2017 
Nabízíme možnost zkoušení v částečně vybavené zkušebně (bicí, zpěvový aparát, basové kombo) v Michli, kousek od zastávky Michelská. V areálu umývárna a WC. Ostraha 24h. Příjemné prostřední - žádný sklep.Vzhledem k velikosti zkušebny ideálně pro kapely do 5 lidí. Nájem dohodou, levně.
sam.t (zav) email.cz
Detail

Poptávka: Vysocina12. června 2017 
Ahoj. Hledáme zpívajícího kytaristu schopného zahrát i jednoduchá sóla. Blues, Hardrock. Angličtina výhodou ne však podmínkou. Na veku nezáleží.
Detail

Zabýváme se myšlenkou, že bychom magement kapely přesunuli na bedra někoho schopnějšího.. Najde se někdo takový? ;-) Více infa o kapele najdete na :
1) www.kapela-kumpani.cz
2) bandzone.cz/kumpani
3) FB - Kumpáni Rock-Pop
Detail

Kapela Poseidon hledá klávesáka,který svůj nástroj ovládá.Zpěv výhodou,není podmínkou.Máme kšefty a celý PA aparat i světelný park.Pokud by jsi byl ze středních Čech,jako Nymburk- Kolín- a pod bylo by to fajn,jestli ti nevadí dojíždění na zkoušky,tak je to jedno odkud jsi.Tak se ozvy a co hrajeme?? Tady se podívej www.kapela-poseidon.cz
Detail

Poptávka: Folk/Rock a alternativa?12. června 2017 
Ahojky, touto cestou hledám nějakou dívku, která si ráda a klidně i jen tak pro radost zazpívá, ještě lépe i píše texty či básně a případně umí i trochu hrát na kytaru... :-)

Mám pár svých vlastních skladeb včetně rozpracovaných textů a mám i představu o tom, jak by se to mělo odzpívat, ale já sám zpívat neumím a ani na to nemám hlas, takže bych rád našel nějakou zpěvačku na dopracování těch písní a případné nahrání studiovek.

Zabralo by nám to pár hodin až dní a výsledek by třeba nemusel být špatný, tedy pokud bychom si sedli, ale i tak - za zkoušku nic nedáš... :-)

Žánr těžko upřesnit, mám skladby někde mezi folkem, country, rockem, ale i středověky znějící a také hodně alternativní a jiné... :-)

Nejlépe Karlovarsko - Cheb / Aš. Budu se těšit na odpověď. David (Dejv.cr@email.cz)
Detail

Nabízím psaní textů na návrh, hotové texty, i psaní na připravenou hudbu. Cena dohodou. Tady je ukázka mého textu, který jsem složil na francouzskou píseň - Tombe la neige:
Sníh padá v dáli
Na hrob těch co žijí v nás
Sníh padá v dáli
Vzpomínky zlé veme ďas
Hlas jejich zní v dálkách
Ale každý v nás zůstává
I když všem jednou zamává
Pluje řekou srdcem dál

Bůh ti prý vždy pomůže
Jen jedno slovo stačí říct
Někdy sám nic nezmůže
Když smrt lidi odváží
Detail

Hej! Sorry for writong in English. I can speak Czech, but I'm really bad writing.

Ok, so the usual thing.... I just moved to Prague last year (for 2nd time) and I'm looking for a Heavy Metal or Hard Rock band. Influences....well, quite a few... Dio, Judas Priest, Helloween, AC/DC, Skid Row. I also write my own stuff, so I can help with that part too. I'm 38, but I don't really care about your age, if you don't either.

If interested, just gimme a shout and we can give it a try.

Cheers!
Nick.

elrumcajs777@gmail.com
Detail

Nabídka: Akustická 12-ti strunná kytara11. června 2017 
Prodám úplně novou 12-ti strunnou kytaru Stagg. Vrchní deska smrk, spodní deska a luby mahagon, krk nato, hmatník a kobylka palisandr. Barva přírodní, lesklá. V nabídce na fajnzvuk. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.
Detail

Poptávka: Zpěvačka hledá kapelu z Ostravy11. června 2017 
Ahoj, jsem zpěvačka z Ostravy, která by moc ráda našla kapelu, ve které by mohla zpívat ;-)Hudbu a zpěv miluju, zpívám nejraději v angličtině, mohla bych i psát texty, pokud by se jednalo o vlastní tvorbu a trochu umím i hrát na kytaru. Je mi 19 let, takže bych byla ráda, kdyby členové byli podobné věkové kategorie. Mockrát děkuji za vaše nabídky :)
Detail

Poptávka: Hledáme kapely!11. června 2017 
Ahoj, sháníme kapely, hudebníky, muzikanty a jiné umělce na Léto bez nájmu do JammClubu!
Příjemné klimatizované prostory, technická vybavenost a dostupnost jsou samozřejmostí. Podívejte se na naše stránky Jammclub.cz nebo rovnou pište naší skvělé produkční maryskova.alzbeta@jammclub.cz a domluvte si datum koncertu.
Detail


Zobrazena stránka: 6 z 156
< PrvníPřejít na stránku:<<   1 2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  11  12   ...  >> Poslední >