Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 525

Nabízím svou neshopnost komukoli kdo si oní zažadá. "Hrají" na elektriku a zahrál bych si v naké kapele na basu... Basu zatím nemám... ;)
Detail

Nabídka: Hledáme basáka do Plzeňské kapely04. března 2014 
Hledáme basáka z okolí Plzně do již rozjeté kapely. Cvičíme cca 2x týdně. Na věku nezáleží, naše složení 20-30 let. Hrajeme převážně rock-big-beat, vlastní tvorba. Pro více info se ozvěte na o-ouc@seznam.cz .Těšíme se na spolupráci.
Detail

Poptávka: Hleda se basak z parahy04. března 2014 
Rozjizdime novou kapelu, jsme z prahy, zatim 2 kytaristi a bubenik, nejsme zacatecnici a napadu mame hodne, zpevaka zatim nemame ale snazime se hledat taky, styl rock metal, pri zajmu muzu poslat ukazku
Detail

Nabídka: Opava,Ostrava a okolí.03. března 2014 
Basa+bicí hl. uplatnění v rocku nebo metalu,(vl.tvorba vítána).
Detail

Poptávka: Zpěvačka hledá basáka do kapely03. března 2014 
Zpěvačka Paya hledá basáka do nově vznikající doprovodné kapely. Vlastní repertoár (soft-rock, rock), texty v angličtině. Hledám kreativního, šikovnýho, pohodovýho člověka, kterej chce dělat hudbu a to pořádně! Moje věci najdeš na http://www.soundcloud.com/payazone - pár dalších svižnějších věcí je rozdělaných ;)
731 203 442
mlckova.paja@seznam.cz
Detail

Poptávka: Hledáme basáka do kapely03. března 2014 
Hledáme basáka do kapely z Třebíče. Dva songy k poslechu zde http://bandzone.cz/soulkitchen . Zbytek skladeb pošleme. Nebojte se ozvat, třeba si padneme do noty :-).
Detail

Hudební skupina z Benešova u P. hledá basáka, nebo kontrabas. Hrajeme country písně a folk. V tomto inzerátu jsou naše webové stránky. Jen jako kmenový hráč skupiny. Nejedná se jen o občasné zahrání, pouze natrvalo. Tel: 737 578 737.
Detail

Poptávka: Hledáme basáka na metal (Praha)02. března 2014 
Čau, hledáme středně pokročilého basáka s vlastním zesilovačem a odhodláním trochu trénovat naše písničky. je nám všem okolo dvaceti, ale na věku tolik nezáleží. Zkoušíme 1x týdně ve zkušebně v Hostivaři. Náš styl je trochu zvláštní, často to lidi označujou jako Thrash-metalcore, zpíváme anglicky. ozvěte se, za zkoušku nic nedáte.
Detail

Nabídka: Charlie Band02. března 2014 
Charlie band hledá basáka ze zkušenostma a chutí hrát
hrajeme rock zájemci mohou kontaktovat na tel:730637528
Detail

Ahoj! Zakládáme český REVIVAL MIKA OLDFIELDA! Chceme odvést dobrou práci aby jsme se co nejvíc schodovali s originálem, ale samozřejmě že jde hlavně o hraní pro osobní potěšení :)

Prosím piš/te v případě zájmu! Chceme si splnit sen! Na mail: OldfieldBand@seznam.cz

ZKOUŠKY NEJSPÍŠ V PRAZE,. ale až podle složení skupiny :) alespoň jednou za měsíc, třeba ale i víc, záleží na technických možnostech :)
Detail

Nabídka: Jsem basák od Plzně a hledám kapelu01. března 2014 
Je mi 16 let, dva až tři roky hraju na kytaru a nedávno jsem se naučil na basu, nejsem žádný Jimi Hendrix, ale kdyby měla ňáká kapela chuť to se mnou zkusit, budu jedině rád.
Detail

Poptávka: Hledame basáka - Brno28. února 2014 
Zaběhnutá kapela s vlastní tvorbou hledá spolehlivého basáka.

Naše nahrávky:
fistampoxar(tečka)eu
Detail

Ahoj! Najdu tu někoho, koho baví kapelky jako Machine Head, Korn, Slipknot, Sepultura, Mesuggah, zkrátka někoho, kdo vyrostl na metalu. Hraju i na violoncello přes buster. Mám v pohodě zkušebnu v Praze v Bohnicích.
Díky moc za nabídky.
Detail

Skupina Martin Band ( rozpadlá ) z Benešova hledá basáka, nebo kontrabas. Pouze jako kmenový hráč, nejedná se o občasné hraní. Hrajeme country písně a folk ( trempské písně )Zkoužky a hraní na Benešovsku, máme vlastní webové stránky. Skupina bude tří člená, nebo čtyř člená. V součastné době hledáme stálé hraní někde v restauraci dvakrát do měsíce. Zkoužky a hraní min. třikrát do měsíce. V součastné době hledáme restauraci, kde by se dalo pravidelně hrát, někde na Benešovsku a okolí. Tel: 737 578 737.
Detail

Country skupina Martin Band z Benešova hledá Basového kytaristu, nebo kontrabas, jen na stálo jako kmenový hráč. Tel: 737 578 737
Detail

Nabídka: Basák hledá kapelu- metal27. února 2014 
Hledám metalovou kapelu (metalcore, melodic death, progressive...) na basu hraju celkem dlouho, řekl bych, že dobře.
Praha a okolí, popřípadě Mladá Boleslav.
Ozvěte se bud na: divis.jan2@seznam.cz nebo na
606 774 862
Detail

Poptávka: Hledáme kontrabasistu/ku27. února 2014 
Hledáme kontrabasistu/ku do muziky folklorního souboru Šáteček, hrajeme folklor středního polabí, scházíme se cca 1-2x do měsíce v Lysé nad Labem a okolí + občas nějaké to vystoupení.. Více informací na klicpera@satecek.cz dále na webu http://www.satecek.cz nebo na http://www.facebook.com/satecek.cz
Detail

Dva kytaristi a bubeník hledají basáka ve věku 14-22 let z okolí Litomyšle. Nehledáme žádného mistra, ani uplného začátečníka, ale hlavně pohodáře, který už nějakou dobu hraje a má aspoň trochu talentu.
Pokud to s námi chceš zkusit, ozvi se. Za zkoušku nic nedáš.
Detail

Poptávka: Hledáme basistu25. února 2014 
Country a trampská kapela hledá kontrabasistu (popř.baskytara)Zpěv vítán.
Detail

Vlastní zkušebna, koncerty na obzoru! Neváhej a přijd to zkusit! Nemusíš hrát jako bůh.. stačí že to umíš držet a hlavně chceš hrát! Na věku nezáleží.. Těšíme se na tebe !
Detail

Poptávka: Jsi basák?21. února 2014 
Ahoj,jsme začínají kapela (Kolín a okolí),která hledá basu,věk mezi 14-17 ;)určitě pište!
Detail

Poptávka: Liberec-basak20. února 2014 
Hleda se basak do threshmetalove kapely Ratejna.Prevazne vlastni tvorba.Kopirky napr.Overkill.Zkusebna vlastni v Liberci Basa i aparat k dispozici.Specha...
Detail

Poptávka: POZOR! hledá se BASÁK do punk skupiny !!20. února 2014 
Hledá se basák do punkové skupiny Strhlej závit
http://bandzone.cz/strhlejzavit
kdo by měl zájem,pište na jejich webovky na fb
https://www.facebook.com/pages/Strhlej-Z%C3%A1vit/129607367154414?fref=ts
nebo na uvedené číslo v ( o kapele → kontakty) na bandzone.cz
Detail

Hledám basáka, zpěváka nebo zpívajícího kytaristu ve věku 16 - 25 let. Hlavně Tě musí hudba bavit a jsi spolehlivý, jinak to nemá cenu. Styl pop-rock, pop-punk, punk-rock. Zařízená zkušebna v Ústí nad Orlicí. Kontakt email : kokorov@centrum.cz Tel. 608 074 461 Sms nebo volat po 16 hod.
Detail

Poptávka: Jo-Ann hleda basaka19. února 2014 
Kapela Jo-Ann hleda basaka s aparatem a chuti se do toho oprit:)
http://bandzone.cz/joann
http://www.youtube.com/watch?v=OrowAt4ZVsE
Detail


Zobrazena stránka: 4 z 21
< PrvníPřejít na stránku:<<   1 2  3  [4]  5  6  7  8  9  10   ...  >> Poslední >