Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 413

Nabídka: Rocková skupina PELL MELL hledá basáka05. září 2014 
Poměrně dobře zajetá skupina Pell Mell z Chomutova nabízí volnou pozici baskytaristy. Hledáme po hudební stránce zkušeného a pohodového kluka s vybavením. Zn. Spěchá. Více po emailu, nebo po telefonu.
Detail

Poptávka: Rocková skupina PELL MELL hledá basáka05. září 2014 
Poměrně dobře zajetá skupina Pell Mell z Chomutova nabízí volnou pozici baskytaristy. Hledáme po hudební stránce zkušeného a pohodového kluka s vybavením. Zn. Spěchá. Více po emailu, nebo po telefonu.
Detail

Poptávka: Nutně hledám basáka pro grunge žánr03. září 2014 
Nutně hledám basáka co by hrál grunge žánr bicí kytara doprovod kytara sólo všechno jsem připraveni rozjíždímě nový projekt ve stylu Nirvany
Nemusí být smíšeném stačí začátečník obsazení ve věku 18-28 zkušebna by byla zajištěna v mém baráku že staré dílny. Nejlíp ozvěte se někdo rychle díky jack volat psát spamovat :)
Detail

Poptávka: HLEDÁME BASÁKA - PŘÍBRAMSKO03. září 2014 
Hledáme basáka z příbramska nejlépe sedlčany hrajeme rock-punk jsme začínající kapela
Detail

Poptávka: Hledáme zpívajícího basistu03. září 2014 
Hledáme zpívajícího basistu ze Zlínska. Folkrock.
Detail

Nabídka: Bass player looking for serious project03. září 2014 
Hi everybody,

I am looking for a band with serious project in Praha ( concert-album...).
I like rock and trip hop music but I can play different type of music ( heavy, pop, blues...).

About me :
Intermediate level ( I am not a professional!)
Few years experiences in rock band ( > 5 )
Experience of concert ( > 100)
Experience of record album ( 2 )
Available 1 or 2 times per week

Don't hesitate to contact me ;-).
Detail

Poptávka: Hledáme basu26. srpna 2014 
Čau, jsme Punk/Rocková kapela z Prahy (přesněji část Praha 9) o třech lidech (bicí, kytara/zpěv, kytara/zpěv) a hledáme pohodovýho člověka ve věku kolem 20, kterej by u nás chtěl brnkat na basu, my sami jsme hrozně kůl. Máme cca 20 songů, některé z nich můžeme v případě zájmu poslat, nebo zbytek zahrát osobně. Hrajeme ve vybavený zkušebně a inspiraci nacházímě v kapelách jako třeba Offspring nebo Billy Talent, nebo podobní husťáci. Tak v případě zájmu jestli se chceš hudbou bavit a díky plné sestavě časemt hrát i někde na veřejnosti (ale jako nějaký ty expy už taky máme), se ozvi na přiložený mail či telefon.
Detail

Čau, jsme začínající kapela, chceme hrát hardcore, hardcore/punk. Máme zpěvačku, bicí a 2 kytary, nějakou vlastní tvorbu a hrajeme i covery.
Hledáme baskytaristu, který není úplný začátečník.
Na věku nám úplně nezáleží, ovšem aktuálně je nám 20-30 let.
Zkoušíme na v Praze na Hájích.
Více info po mailu :)
Detail

Baskytarysta, 28 let, by se rád uplatnil v rockové, bluesové nebo metalové kapele, případně i v jiném žánru. Přerov, Olomouc, Hranice...
Detail

Poptávka: Hospodské hraní hledáme basáka24. srpna 2014 
Ahoj,jsme parta starších muzikantu která si jde jednou za 14 dní zahrát pro radost u pivka staré country hrajeme v obsazení solovka,housle,banjo,kytary 6+12 a malá bicí souprava.Basový kytarista co ...
Detail

Poptávka: Hledá se solidní BASÁK24. srpna 2014 
Parta zajetých muzikantů hledá zkušeného basáka použitelného i do vokálů (ještě lépe sólově zpívajícího) pro nový projekt moderní americké country (Alabama, Blackberry Smoke, Kentucky Headhunters..), nejlépe z oblstí Jičínsko, Semilsko, Trutnovsko, Královéhradecko.
Detail

Poptávka: SPĚCHÁ - baskytarista23. srpna 2014 
Pražská tribute banda (covery Nightwish) hledá schopného basáka, zkušebna zajištěna, zkoušky v neděli
Detail

Nabídka: Baskytarista Hulín23. srpna 2014 
Kapela z Hulína hledá basáka do zajímavého projektu s vlastní tvorbou.
Detail

Jsem absolventem Státní konzervatoře a hledám místo v kapele,souboru,orchestru.Nabízím praxi a profesionální přístup.
Detail

Poptávka: Hledáme basáka!!!23. srpna 2014 
Znojemská Heavy Metalová smečka HEADFIRE hledá basáka,vlastní tvorba, hraní po celé ČR,SK,PL,DE, ozvy se nebo piš na tel: 603257974
www.headfire.cz
Detail

Poptávka: Hledáme basáka. SPěchááá21. srpna 2014 
Ostravská street rock kapela hledá basáka.Zkušebna je k dispozici a koncerty jsou možné.Nečekej a nasedni.Více na: bandzone.cz/snadnepohyby
Detail

Poptávka: Baskytaristka z Brna hledá skupinu...19. srpna 2014 
Ahoj, rok si drnkám na basu jenom tak do zdi, a ráda bych své dovednosti zúročila s partou lidí, kteří jsou na tom podobně jako já. Prakticky na samém začátku. S hraním ve skupině nemám žádné zkušenosti, proto bych nejradši začínala na cover verzích ( třeba Blood Brothers, Fugazi, Wolfmother, Queens of the Stone Age nebo Jimiho Hendrixe), časem by jsme určitě vymysleli něco vlastního). Je mi 21. Tak pište!x)
Detail

Ahoj, jsme začínající, nicméně ne úplně amatérská kapela, hrající melodický rock s menší příchutí punku či indie. Máme zpěvačku, bicí a kytaru, komplet vlastní tvorbu s anglickými texty a pro zpestření hrajeme i některé covery. Styl velmi zhruba Guano Apes, pravděpodobně i The Cranberries či The Offspring. Nehrajeme death metal, nu-metal či naprostý, totální punk. Nejsme zábavová kapela. Máme energii a chuť určitým způsobem prorazit na klubové scéně v Praze či v ČR.
-
Hledáme baskytaristu, který není úplný začátečník, amatér. Nehledáme ovšem totálního virtuóza, či naprostého profíka. Na věku nám úplně nezáleží, ovšem aktuálně je nám 25-33 let. Náš nový baskytarista by měl umět samozřejmě hrát podle metronomu, měl by mít schopnost týmové spolupráce, schopnost nahrávat svoje linky do compu, mít možnost 1-2 zkoušek týdně po večerech, a samozřejmě by to měl být pohodář i po lidské stránce. Vlastní aparát samozřejmě výhodou. Parádní zkušebna zajištěna v Praze 4 - Michle, možnost vlastní umělecké reflexe samozřejmostí.
-
Vše včetně odkazu na naše FB stránky k nalezení na http://bandzone.cz/thelost .
-
PS Máme na BZ aktuálně zvěřejněný jediný song, zbytek samozřejmě rádi předvedeme osobně.
Detail

Poptávka: Rock and Roll - basa19. srpna 2014 
Ahoj, jsme parta postarších, ale poměrně zkušených muzikantů, hrajeme cca 1/2 roku rokenrol spíše v bigbítovém pojetí, máme zatím hodinový program a za sebou dvě poměrně úspěšná hraní ( minifestival a motosraz ), ale z osobních důvodů nás opouští basák. Hledáme náhradu, pokud možno zpívající. Zkoušíme na Praze 9.
Detail

Poptávka: Basa - Praha18. srpna 2014 
Zajetá kapela Little Fish shání nového basáka. Zkušebna Praha 9- Běchovice, zkoušky 1x týdně.Nejsme a nebudeme zábavová kapela, pouze motosrazy, festivaly, kluby atd. Hledáme pohodáře, který má již vše srovnáno a muziku má též jako relax. Tendence hrát 1-2 x měsíčně. Vítan alespoň vocal, tvořivost, show na podiu a určitá perspektiva. Základní info na stránkách, ostatní později.
Detail

Poptávka: CandleWick hledá basáka18. srpna 2014 
Ahoj basáci!
Hledáme jednoho z Vás, protože náš basák odchází do zahraničí. Jsme fungující rocková kapela CandleWick a snažíme se dělat hudbu srdcem s důrazem na melodii a čistý zpěv. Inspirujeme se spíše zahraniční scénou (Gotthard, Pink Cream 69, W.E.T, Eclipse, Europe, Wig Wam, Khymera a mnoho dalších). V posledním roce jsme došli do semifinále Skutečné ligy, kde jsme se umístili na 14. místě. V soutěži RockPro jsme skončili druzí. Právě nahráváme album. Koncertujeme, skládáme, bavíme se hudbou. K dispozici máme vlastní zkušebnu. Nejsme začátečníci. Hledáme nejen basáka, ale hlavně i dalšího kamaráda do party. Rozhodně se neboj napsat ;-)

Požadavky:
- vlastní basový aparát
- jednoduché doprovodné zpěvy v AJ
- Čas a chuť na sobě pracovat a chtít něco v hudbě dokázat
- zodpovědný přístup
- věk přiměřeně našemu (my 22-32)
- Pohodář :-)

Více info o nás:
bandzone.cz/candlewick
http://www.facebook.com/candlewick.music
Detail

Ahoj. Je mi 23 let a jsem z Chlumce nad Cidlinou, kousek od Hradce Králové. Studuji konzervatoř v Pardubicích a Pražskou konzervatoři obor Populární zpěv. Rád bych touhle cestou našel ROZJETOU kapelu, která už má hodně dobré koncerty ( ne pro 20 lidí ) a kde se budu moct realizovat jak s basou, tak se zpěvem :) Aparát mám Hartke 500W pololampu a basu 4strunnou Ibanez :) ovládám, jak hru prsty, tak trsátkem, tak slap a taping. Mám zkušenosti z podií s kapelami a různými žánry od klasiky až po punk rock a metal. Pokud bude mít nějáká kapela zájem, ozvěte se na 734 458 864
Detail

Ahoj muzikanti,

jsme pražská folková kapela hrající autorské písničky v pop folkovém stylu, ve složení doprovodný kytarista + bubeník (oba zpívající) a sólový kytarista. Po roce svého působení k sobě hledáme baskytaristu ve věku od 18ti do 21ti let.

V případě, že by se nakonec vstoupil mezi nás, měl by:

MÍT KONZERVATOŘ
BÝT NAPROSTO SPOLEHLIVÝ A POHODÁŘ
SCHOPNÝ PRAVIDELNĚ A VČAS DOCHÁZET NA ZKOUŠKY

Naše kapela má za rok působení za sebou koncerty vlastní po pražských klubech i několik předskokanství a od letošního dubna jsme držiteli ceny "PORTA DIVÁKŮ 2014


Těšíme se na každou odpověď. Kdo z Vás by měl chuť to alespoň zkusit, nechť se ozve. Za zkoušku nic nedá

pište na: zhecu.band@seznam.cz

web: facebook.com/zhecu
bandzone.cz/zhecu - zde ukázky tvorby

Hezký den všem

Za kapelu Z HECU zdraví Ondra
Detail

Poptávka: Přerovská kapela hledá bassáka11. srpna 2014 
Hledáme bassáka.Jsme Alternativně Metal Corová kapla z přerova.Nejlíp stylaře :D....Pište mi na FB Martin Petřivalský věk okolo 16-20 let
Detail

Poptávka: Basgitarista do formujúcej sa kapely11. srpna 2014 
Hľadá sa basgitarista do začínajúcej Brnenskej kapely so skúsenými hudobníkmi (gitara, klávesy, bicie, vek 21-26r). Rock & Metal, možnosť vlastnej tvorby. Backvocaly výhodou.
Detail


Zobrazena stránka: 4 z 17
< PrvníPřejít na stránku:<<   1 2  3  [4]  5  6  7  8  9  10   ...  >> Poslední >