Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 343

Poptávka: Bubeník do kapely v Praze!!25. července 2017 (PŘIDÁNO DNES!)   
Vlastní songy, britpop, zkušebna v Podolí. Všechno připravený, jenom to nazkoušet.

Nahrávky: https://soundcloud.com/vasek-zahradnik/sets/songs
zahradnik.v@email.cz; 608452336
Detail

Poptávka: PLZEŇ/PRAHA - gothic kapela - bubeník25. července 2017 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj, jsem 22-letá kytaristka a zakládám gothic rock/metal kapelu. Buducí kapela by se měla inspirovat například tvorbou kapel Nightwish, Within Temptation, Tarja, Lord of the Lost apod. Sama s kapelami zkušenost mám. :) Pokud jsi na tom věkově obdobně a nedělá ti problém uhrát písničky od výše zmíněných kapel, neváhej mě kontaktovat! Pokud máš nějakou ukázku svého hraní, přilož ji k odpovědi. Díky!
Detail

Poptávka: Hledá se bubeník do thrash metalové kapely!25. července 2017 (PŘIDÁNO DNES!)   
Hledáme bicmana do thrash bandu. Exodus, Slayer, Municipal Waste, Kreator, Suicidal Angels, Havok, Dr. Living Dead apod. Praha
Detail

Nabídka: Bubeník Olomouc24. července 2017 (VČERA)   
Bubeník z Olomouce hledá kapelu , jen vlastní tvorbu.
Tel: 728 435 401
Detail

Poptávka: Hledá se bubeník (Pardubice, rock)24. července 2017 (VČERA)   
Kytarista a zpěvák (25) hledá základní stavební kámen pro kapelu. Pokud jsi bubeník z/okolo Pardubic a líbí se ti kapely jako Black Sabbath, Iron Maiden, Diamond Head nebo Metallica, tak je pro tebe tohle to pravé. Zkušenosti s kapelou už mám, mám i svojí zkušebnu na nádraží.

Vlastní tvorba.
Detail

Pravidelně koncertující(kluby,festivaly) brněnská kapela (na pomezí rock, new wave,big beat)hledá hráče na bicí a perkuse. Hrajeme čistě autorskou tvorbu. Pokud tě baví kapely jako Jasná páka, Garáž, B-52´s, Talking Heads, Clash, Pixies atd..., tak jsi na správné adrese.Nejedná se výdělečnou činnost (nehrajeme zábavy, plesy a jiné taškařice). V případě zájmu volej: 777 74 59 59 nebo mail: hudba.brno@seznam.cz
Detail

Poptávka: Brněnská kapela hledá zkušeného kytaristu23. července 2017 
Pravidelně koncertující(kluby,festivaly) brněnská kapela (na pomezí rock, new wave,big beat)hledá zkušeného kytaristu (zvládnutí dalších nástrojů - klávesy, saxofon vítáno, ale není podmínkou). Hrajeme čistě autorskou tvorbu. Pokud tě baví kapely jako Jasná páka, Garáž, B-52´s, Talking Heads, Clash, Pixies atd..., tak jsi na správné adrese.Nejedná se výdělečnou činnost (nehrajeme zábavy, plesy a jiné taškařice). V případě zájmu volej: 777 74 59 59 nebo mail: hudba.brno@seznam.cz
Detail

Poptávka: Hledáme bubeníka z Chebska21. července 2017 
Jsme z Lubů u Chebu a hledáme bubeníka do kapely mob. 606372969 Jirka
Detail

Poptávka: Hledá se bubeník z prahy !!!20. července 2017 
Zdar lidi... hledá se bubeník do kapely... praha.. věk okolo 25 - 30... další info do zpráv :)
Styl moderni.. papa roach, linkin park, bring me the horizon...
FB: https://www.facebook.com/paty33
mail: paty33@seznam.cz

ukazky

https://www.youtube.com/watch?v=stTXfhmnjBI
https://www.youtube.com/watch?v=NgUi6TAWKY0

hlavně nebejt dement.. :D
zatím zdar.
Detail

Hledám cca 4 členy do kapely, kteří bydlí v Plzeňském kraji.

Na pozici:
1. Bassová kytara
2. Akustická a Elektrická kytara
3. Bicí
4. Klavír, Keyboard

Podmínky pro přijetí:
- Věk: 19-23 let
- Svůj vlastní nástroj (+ u el. kytar vlastní combo)
- Minimální vzdělání na nástroj: abslovent 1. nebo 2. cyklu v ZUŠ (čím větší vzdělání na dyný nástroj, tím lépe)
- Zkušenosti s hraním v kapele nebo orchestru (čím více zkušeností, tím lépe)

Pro více informací mě kontaktujte: Michal.Krutin@seznam.cz
Detail

Poptávka: Bubeník z okolí Loun hledá..19. července 2017 
Ahoj, hledám zajetou kapelu s vlastní tvorbou nebo sem tam i covery, ne zábavovku. Žánr rock/blues/funky. Okolí Loun, Litoměřic, Roudnice n/L..
Detail

Jsme zaběhlá symphonic rock metalová kapela zahrnující experimentální prvky z Olomouckého kraje a hledáme schopného a zodpovědného bubeníka, nejlépe s vlastními nápady.
Detail

Poptávka: BUBENÍK Pardubice16. července 2017 
Kytarista (25) a basák (29) z Pardubic hledají bubeníka do rockové (melodic/alternative/poprock) kapely. Repertoár vlastní a zkušebna na pardubickém nádraží zařízena.
Detail

Poptávka: LYSOHLÁVKY HLEJÍ NEKONVENČNÍHO BUBENÍKA15. července 2017 
Kytara64,basa45,hledají bubeníka, popřípadě i jiný sólo nástroj(kytara,housle atp.), kteří chtějí tvořit vlastní blues,jazz,rock,šanson...Okolí Zábřehu(zkušebna s bicími), Mohelnice,Šumperk.
Detail

Nabídka: Hledáme hráče na cajon (Mladá Boleslav)15. července 2017 
Hledáme hráče na cajon (Mladá Boleslav)

Hudební skupina Jan Go & Company hledá hráče na bicí - ideálně na cajon v kombinaci s perkusemi.

Hrajeme AUTORSKÉ SKLADBY Jana Go charakterizovatelné jako jazz-rock-popové písně.

Zkoušíme jednou týdně u Mladé Boleslavi.

Více info (nahrávky z CD, videoklipy apod.): www.jango-company.cz Kontakt: 778 486 6226 (Honza, basa)
Detail

Poptávka: Hledá se rockový bubeník14. července 2017 
Ahoj, do nově vznikajícího projektu hledám bubeníka, který rád jazz, fusion, rock a podobně. Jsem 18-letý kytarista, společně se zpěvákem (16) bychom rádi něco rozjeli.
Petr Beneš
Detail

Nabídka: Zkušený bubeník a vokalista13. července 2017 
Přijmu nabídku do fungující kapely s honorovanými vystoupeními, klidně i revival. Nehledám metal, HC,punk ani jiné alternativy na které nikdo nechodí.Mám za sebou poměrně solidní historii, tak si mohu dovolit poptávat úroveň. STČ kraj a Praha
Detail

Jsme zaběhlá symphonic rock metalová kapela zahrnující experimentální prvky z Olomouckého kraje a hledáme schopného a zodpovědného bubeníka, nejlépe s vlastními nápady.
Detail

Poptávka: Hledá se bicmen ;)11. července 2017 
Zdravím,

začínající kapela z Loun hledá bicmena. ^^ Nemusí být kdo ví jak zkušený, klidně i nováček co má zájem se učit a hlavně hrát. x) Hrajeme převážně bigbeat (hlavně kvůli oslavám apod.), ale není to pravidlem. Nebráníme se i tvrdším věcem ba naopak lehčím(blues) a obecně prostě chceme hrát to co nás baví. Zatím jsme kytara, zpěv, basa. Zkušebnu není problém zařídit. Nejlepší by bylo kdyby jsi byl/a z okolí Loun. :)
Detail

Poptávka: The Others hledá bubeníka10. července 2017 
Jsme skupina čtyř nadšených muzikantů. Hledáme do party pátého člena s paličkami. Hrajeme ve složení basa, bicí, dvě kytary. Čtvrtý hraje na klavír, klávesy, akordeon, perkuse a zpívá ženské vokály. Nemám rád škatulkování. Hrajeme styl pop, rock, neo-punk, folk. Máme rozjetý jeden zajímavý projekt. Hledáme někoho, kdo to chce brát trochu vážněji. Rádi si s kýmkoli zahrajeme. Zkusíme to a uvidíme. Neváhej! zavolej nebo napiš. Tel: +420 773 092 848, Email: unholymark@gmail.com. Těšíme se na tebe
Detail

Poptávka: The Others hledá bubeníka10. července 2017 
Jsme skupina čtyř nadšených muzikantů. Hledáme do party pátého člena s paličkami. Hrajeme ve složení basa, bicí, dvě kytary. Čtvrtý hraje na klavír, klávesy, akordeon, perkuse a zpívá ženské vokály. Nemám rád škatulkování. Hrajeme styl pop, rock, neo-punk, folk. Máme rozjetý jeden zajímavý projekt. Hledáme někoho, kdo to chce brát trochu vážněji. Rádi si s kýmkoli zahrajeme. Zkusíme to a uvidíme. Neváhej! zavolej nebo napiš. Tel: +420 773 092 848, Email: unholymark@gmail.com. Těšíme se na tebe.
Detail

Jsme zaběhlá symphonic rock metalová kapela zahrnující experimentální prvky z Olomouckého kraje a hledáme schopného a zodpovědného bubeníka, nejlépe s vlastními nápady.
Detail

Poptávka: Bubenice do skoro dívčí kapely - Praha08. července 2017 
Ahoj! Jsi dívka, hraješ na bicí a chtěla by ses přidat k někomu do kapely? Jsme vlastně skoro všechny začátečnice, takže jestli hraješ chvilku nebo jen tak pro sebe, tak to vlastně vůbec nevadí. Důležité je, abys byla kámoš a chtěla jsi tomu věnovat nějaký čas. V plánu není být slavné, ale chceme, aby nás to všecky bavilo. Pošleme ti nějaký naše nahrávky a pak si s námi přijdeš zahrát a uvidíš!
Jo a určitě nehrajeme metal ani pop, jdeme spíš tak nějak do rocku. Je nám tak kolem 23, ale je jedno, jestli ti bude míň nebo víc:-)
Těšíme se! Napiš!
Vážně. Napiš :-)

EDIT. Dobře, bubenic je sakra málo, takže kdyby se některý mladý bubeník osmělil a chtěl se spolčit se třema holkama... teď už ví, co dělat :-)
Detail

Poptávka: Myslíš, že jsi dobrej bubeník?06. července 2017 
Už mám několik let zkušeností v oboru, hraní v kapele i výuce a sháním bubeníka z Pardubic, kterej má cit pro hudbu a dokáže držet tempo. Chci hrát vlastní tvorbu, mám několik hotových a několik rozdělaných, nových písniček, takže první vystoupení by nemělo být za dlouho. Hledám někoho, pro koho to není jenom víkendový koníček, ale chce na tom fakt makat a něco dokázat.

Taky umím mixovat a nahrávat tracky a mám vlastního kameramana pro videoklipy, pár jsem jich už dokonce udělal sólo, ale chci založit novou kapelu. Rock/Hard&Heavy. Peace:)

Mám v Pardubicích svojí zkušebnu.

Ukázka tvorby: https://www.youtube.com/watch?v=O2B-yOnQ64I

p.s.: Tuhle písničku jsem nahrával sólo jen já, neplánuju používat cello, ale 2 kytary a basu, všechny ostatní písničky jsou rychlejší a trochu agresivnější.
Detail

Českobudějovická doom/blackmetalová formace AFTER RAIN se chystá v příštím roce začít aktivně koncertovat. Doposud se jednalo pouze o studiový projekt, který má na kontě čtyři řadové desky. Dosavadní bubeník je ale bohužel příliš vytížen, proto hledáme jeho nástupce, který by měl na živé hraní dostatek času. Větší dojezdová vzdálenost není překážkou (basák je z Ústí nad Labem). Veškeré info na http://bandzone.cz/afterrain či https://www.facebook.com/afterraincz/. E-mail: ima.musicpress@gmail.com.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 14
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >