Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 440

Poptávka: Hledá se bubeník/bubenice30. června 2016 (VČERA)   
Brněnská pop-rocková kapela Sedmé přání shání nového bubeníka/bubenici. Hrajeme pouze vlastní tvorbu a zatím koncertujeme cca 1-2x do měsíce. Hledáme někoho, kdo si udělá jednou týdně čas na zkoušku a rád si zahraje i před publikem :-) Pokud máš zájem, ozvi se na sedmeprani@gmail.com nebo mob. 702089182

P. S. zkušebnu máme vlastní
Detail

Poptávka: Hard Rock Drummer wanting to join a band30. června 2016 (VČERA)   
Hello
My name is Jon Miller and I have recently moved from Mississippi to Nachod, Czech Republic. I have been a professional rock drummer for over 10 years and have played over 150 shows around the Southeastern United States. I have played everything from 80's rock such as Poison, Guns and Roses etc. to modern hard rock such as 3 Days Grace, Shinedown, Godsmack etc. I have professional gear and attitude and I am willing to travel some for rehearsals. I can be contacted at:

Phone - 778 027 858
email - Raphen@bellsouth.net
email - Raphen@email.cz
facebook - facebook.com/DrummerJonMiller
Detail

Poptávka: DeTex zhání bicmana-spěchá!!29. června 2016 
Zábavová kapela deTex hledá bicmena, na věku nezáleží, zkušebna ve Velké Bíteši... děláme i vlastní věci, připravujeme remaster cd a tvorbu nového + trdlování na zábavách... Pokud máš chuť a nebaví tě sedět doma, nebo hledáš dobrou partu, ozvy se, rádi tě uvítáme :) www.kapeladetex.webnode.cz , kapeladetex@email.cz , mob: 725295391 - Martin
Detail

Nabídka: Rockabilly hledá bubeníka29. června 2016 
Ahoj, hledáme bubeníka, který je schopný zahrát Cashův train a zvládá swingový rytmus. Hlavně nadšence tohodle stylu, jinak se ta muzika ani hrát nedá. Máme rádi Eddieho Cochrana, Gene Vincenta, Johnnyho Cashe a Stray Cats. Jsme kytara/zpěv a baskytara a jako kapela fungujeme 2 roky, zatím hrajeme věci předělané po svém a cílem je i vlastní tvorba, věkově kolem 27....zkušebna Hlubočepy, ukázky http://bandzone.cz/_83082
Detail

Poptávka: !!!HLEDÁ SE THRASH DRUMMER!!!28. června 2016 
Kapela OLD hledá drummera. Základ bicích Pearl k dispozici na zkušebně. Songy na www.bandzone.cz/old
Detail

Poptávka: Bubeník rock-hardrock28. června 2016 
Hledáme dobrého bubeníka na oživení kdysi dobré kapely,jestli hraješ na dvoušlapku a klik a jsi z plzeňska,ozvi se
Detail

Poptávka: Hledá se bubeník - Plzeň27. června 2016 
Ahoj, kytarista (22 let) hledá bubeníka do začínající rockové kapely. Kontakt: iwannabeyourman@email.cz
Detail

LEDÁ SE LEMMY!!!!!!!!!!!
HLEDÁ SE LEMMY!!!!!!!!!!!
HLEDÁ SE LEMMY!!!!!!!!!!!
Motorhead Czech Republic Revival hledá akutně na post LEMMYHO náhradu. Můžeš být i kytarista který by se přeorientoval na Lemmyho kytarovou hru na basu. Najde se v ČR ??Pokud si myslíš,že máš podobnou intonaci hlasu a jsi velkej fanda Motörhead.Můžeš být z celé ČR . Podmíny" být mobilní,zápálenost o věc jako např. image,nástroje atd. Jezdíme i mimo ČR.
Pokud existuješ a jsi přesvědčenej,že bys to zvládl
neváhej. Velmi spěchá. Stejnojmenný FB
www.motorheadrevival.cz
Detail

Nabídka: Rockabilly bubeník z Prahy26. června 2016 
Ahoj, hledáme bubeníka, který je schopný zahrát Cashův train a zvládá swingový rytmus. Hlavně nadšence tohoto stylu, jinak se ta muzika ani hrát nedá. Máme rádi Eddieho Cochrana, Gene Vincenta, Johnnyho Cashe a Stray Cats. Jsme kytara/zpěv a baskytara a jako kapela fungujeme 2 roky, zatím hrajeme věci předělané po svém a cílem je i vlastní tvorba, věkově kolem 27....zkušebna Hlubočepy, ukázky http://bandzone.cz/_83082
Detail

Poptávka: Bubeník do moderního rocku!!!24. června 2016 
Kytarista a basák hledají spolehlivého bubeníka, kterej by naší muzice dal pořádný koule. Chceme hrát moderní rock jako např. Sixx A. M., Buckcherry, Velvet Revolver,...!!! Věk 20 - 30 let!!! Jen pro vážné zájemce!!!! Praha
Detail

Brněnská kapela Finessa hledá hráče na cajon / perkusistu, který by byl schopný obohatit naši hudbu a dodat ji potřebnou rytmiku :). Pouze pro vážné zájemce, kteří jsou ochotni zkoušet 1x týdně v Brně, chtějí hrát vlastní tvorbu a vystupovat na koncertech.
Přikládám odkaz na bandzone s naší tvorbou a kdo bude chtít, může se ozvat a domluvíme se na nějakou zkoušku. Těsíme se :)
Detail

Poptávka: Bicman brno22. června 2016 
Ahoj,sháním lidi,kteří by si chtěli jednou týdně zahrát pro radost,já bych mohl hrát bicí(mám jen činely,ale ve zkušebnách bicí jsou),techniku mám základní,ale myslím,že cit mám:)Mám rád např.the cure,smashing pumpkins,depeche mode,nick cave,priesnitz,buty,mnaga,psytrance,world music,nebo třeba mucha...je toho hodně,spíš jde o to,abychom byli na stejné vlně.Rád bych postupně spoluvytvářel i vlastní tvorbu,ale nejspíš jen česky.suchanec@mail.muni.cz
Detail

Poptávka: Blesrockman hledá kolegy!!!21. června 2016 
Zdravím kolegové muzikanti. Rád bych touto cestou našel kreativní a už zkušené hráče kteří rádi žánr blues, blues rock apod. Mám spousty vlastní tvorby které bych rád začal s někým zkoušet a nahrávat. Vlastím nahrávací studio takže bez problémů zkoušky i samotné natáčení. Vše v AJ, píšu svižné boogie i pomalé náladové slow blues, rád kombinuji klasické blues o moderní sound ale i opačně, více po telefonu či mailem. Každopádně hledám muzikanty se srdcem pro improvizaci a chutí, koncerty pouze v případě slušných akcí s významem pro posun kapely, žádné honění se za dětským snem. Můžete být i členem jiné kapely a toto mít jako vedlejší project. Na věku absolutně nezáleží! Hledám Varhany, Basu, Bicí popřípadě i dechy jako saxo či trubka, zpěvačka atd...Klidně celá ČR pokud nevadí jednou za čas dojíždění!
Detail

Poptávka: Hledám bicmana do začínající kapely21. června 2016 
Zdravím všechny hudebníky,hledám do mé začínající kapely bicmana,už jsme tři(zpěv a dvě kytary).Pokud tu někdo umí válet na bicí,budu ráda,když se ozvete.

S pozdravem Ingrid
Detail

Poptávka: Hledáme bubeníka BRNO21. června 2016 
Ahoj, jsme zkušení muzikanti, co chtějí rozjet lehce progresivní rock/metalovou kapelu. Z části instrumentální, z části se zpěvem(ženským). Ale chybí nám bubeník nadšený do tohoto stylu. Máme rádi liché rytmy a kapely jako Opeth, David Maxim Micic, Special Providence apod. Za zkoušku nic nedáš, ozvi se, pošleme nějaký materiál k poslechu a dál se uvidí.
Detail

Hledám kapelu která mi má co nabídnout v oblasti pop , rock ,jazz. Myslím tím koncerty ,nahrávání ve studiu atd. Já nabízím své zkušenosti, zodpovědnost a své dovednosti. Prošel jsem kapelama: Laura a její tygři , Šum svistu , kapela Davida Krause.
Detail

Nabídka: Bubeník hledá kapelu ( Metal )17. června 2016 
Ahoj,

hraju 4 roky aktivně. Hledám energickou kapelu, na věku mi vůbec nezáleží. Hlavně chci vidět elán! Preferuji spíše Metalcore,Deathcore.. všechno co je core. ( Architects,PWD,BMTH,BTM ) nemám problém nastoupit hned. Nejlépe Praha. Mám za sebou kapelku kterou jsem musel opustit kvůli stěhování do Prahy za prací. Neskutečně mi to chybí takže jsem ready hned hrát!

Marián, 26

773 826 151
Detail

Poptávka: Hledáme BUBENÍKA! a basáka16. června 2016 
Máš zapálení pro hudbu a umíš hrát na bicí, basu nebo kachon? Tak se nám ozvy! :) Jen, kdo to myslí vážně, nejlépe okolí Písek, Tábor a věkem tak kolem 20.
Detail

Poptávka: Bubeník do pop-rockové kapely, Plzeň15. června 2016 
Do nově vznikající kapely v Plzni hledáme ambiciózního bubeníka, který to chce v hudbě někam dotáhnout. Věk ideálně 20-25 let. Důležité je nadšení pro budování kapely a dostatek času. Žánr pop-rock.
Detail

Nabídka: Bicí Ostrava15. června 2016 
Hladáme hráče na bicí, který hraje i na cajon,chceme hrát i akusticky podle typu koncertu, vlastní písně+revival.tel 722046908
Detail

Pražská progressive rock/metalová kapela Deep Stare přijme do svých řad nového bubeníka. Ukázky tvorby z loňského EP „Triplet“ na YouTube. Podrobnější informace o kapele naleznete na www.deepstare.eu nebo na našem FB profilu. Podmínkou je technická zručnost, čas a chuť se podílet na působení kapely. V případě zájmu nás kontaktujte na email deepstare@deepstare.eu nebo na tel. +420 777 704 119.

Stránky: www.deepstare.eu
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=CivSiZQvCXI
Detail

Poptávka: Hledá se bubeník pro tvrdší styl14. června 2016 
Ahoj, hledá se spolehlivý bubeník do zkušené metalové kapely, nejlépe z okolí Hradce Králové, kde máme zkušebnu, nebo můžu brát do auta z Prahy a zpět. Zkoušky večer 1x týdně/14 dní. Jsme 3 pohodový kluci nad 40, nějaký pátek už to táhneme, víme co od toho očekávat, chceme dokončit nový playlist a začít hrát. Dvojšlapka super, ale není podmínkou, písně se případně upraví. Neváhej a ozvi se! Pro představu viz bandzone.cz/sebastian, ... nový playlist je již klidnější :-)
Detail

Poptávka: DeTex hledá bicmena - Velká Bíteš13. června 2016 
Ahojte, jelikož nám, z časových důvodů, odešel náhle bubeník, hledáme na jeho místo spolehlivého člověka. Zkušebna ve Velké Bíteši,. hrajeme jak vlastní tak zábavovou tvorbu. Věk nehraje roli, jen chuť hrát a tvořit. Takže pokud sedíš doma, nebo chceš zažít něco nového, máš bicí tak neváhej a přidej se k nám... Kontakt: Martin 725 295 391, www.kapeladetex.webnode.cz .
Detail

Poptávka: Rockabilly hledá bubeníka13. června 2016 
Ahoj, hledáme bubeníka, který je schopný zahrát Cashův train a zvládá swingový rytmus. Hlavně nadšence tohoto stylu, jinak se ta muzika ani hrát nedá. Máme rádi Eddieho Cochrana, Gene Vincenta, Johnnyho Cashe a Stray Cats. Jsme kytara/zpěv a baskytara a jako kapela fungujeme 2 roky, zatím hrajeme věci předělané po svém a cílem je i vlastní tvorba, věkově kolem 27....zkušebna Hlubočepy, ukázky http://bandzone.cz/_83082
Detail

Nabídka: Bubeník z Prahy hledá kapelu!12. června 2016 
Ahoj,

22 letý bubeník hledá kapelu z Prahy. Ideálně trochu rozjetou s pár nahrávkami. Styl trochu tvrdší rock, punk nebo naopak klidnější metal. Něco energetického a zajímavého.

Díky za odpovědi a krásný večer.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 18
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >