Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 396

Nabídka: KH BAND - EVENTOVÁ SKUPINA Z KRÁLOVSKÉHO MĚSTA11. prosince 2017 (VČERA)   
KH BAND - EVENTOVÁ SKUPINA Z KRÁLOVSKÉHO MĚSTA.
KUTNÁ HORA. HRAJEME PO CELÉ REPUBLICE. PLESY, MATURITNÍ PLESY, VIP AKCE, FIREMNÍ AKCE.
KONTAKT : +420 777288479 ; http://khband1.webnode.cz; https://www.facebook.com/KH-Band-175278635846525/
fACEBOOK: KH BAND
Detail

Poptávka: Profesionální bubeník11. prosince 2017 (VČERA)   
Profesionalní bubeník s dlouholetou praxí, hledá profesionální kapelu.Hrál jsem s mnoha významnými světovými osobnostmi. Hraji Hard´n heavy, hard rock. Tím, že jsem lektor výuky bicích nástrojů, hraji také ostatní styly - pop,latino music,swing,funky, mimo jazzu.Hledám tedy uplatnění.
Kontakt:Bonzobonham@centrum.cz. Děkuji za nabídky.Denny Oliver.Celá ČR.
Detail

Nabídka: Živá hudba k tanci-pro všechny akce-Duo Jans11. prosince 2017 (VČERA)   
Duo JAN'S - zpěváka a hudebníka JANA ŽIŠKY - Vám zahraje současné a minulé zahraniční, CZ - SK , hity známých interpretů, skupin a legend v profi podání k tanci a poslechu, na různých společenských akcích-svatby-oslavy aj. pro naše a zahraniční hosty.Více na: www.duojans.sweb.cz
Detail

Nabídka: Metalový eshop11. prosince 2017 (VČERA)   
Internetový obchod s originálními metalovými/Rockovými motivy. Vybírejte z mnoha zboží v nabídce. Trička, Hrnky, Polštáře atp...
Detail

Jsme hudební duo hrající na akcích, jako jsou plesy, svatby, oslavy, narozeniny, firemní večírky, párty a různé společenské akce. Hrajeme převážně české písničky-pop rock country lidovky(Jezdíme po celé čr.Brno, Třebíč, Jihlava, Břeclav, Mikulov, Vyškov, Olomouc,Kyjov a okolí ) tak i po domluvě přijedeme do kterékoli vesničky či města v České republice i v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi v ČR i v zahraničí. Profesionální aparatura značky RCF zajišťuje dobrou kvalitu zvuku. Více informací naleznete na naších stránkách.
Těšíme se na setkání s vámi Duo Arcona

Více zde: http://arcona-music.webnode.cz/
Detail

Nabídka: Hudební duo na svatbu,večírek....09. prosince 2017 
Hudební duo Pavel & Renata nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku či jiné příležitesti k tanci.Objednávky na tlf.608271127,nebo mail:hudba.decin@centrum.cz V reportoáru máme 350 písní všech žánrů pro všechny příležitosti.přávážně od 60-tých let až po současnost z repertoáru českých a zahraničních hvězd.Můžete využít naší nabídky karaoke,cca 700 písní.kontakt tel.608271127.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně středočeský a severočeský kraj,ale po dohodě kamkoliv:-)Cena za hodinu(700,-) a náklady na dopravu 3,-Kč/km,když je to dál než dojdem pěšky.
Detail

Nabídka: Manuál Cubase VST09. prosince 2017 
Prodám český manuál - uživatelskou příručku, pro uživatele PC hudebního programu CUBASE VST, 150 stran tištěného textu s obrázky.
Detail

Nabídka: Pracovní manuály09. prosince 2017 
Prodam český manual na klávesy workstation Korg PA-50 či Yamaha 1500.
Detail

Nabídka: Hudbanasvatbu.cz08. prosince 2017 
Hudební duo Two Pets (dříve-Pavel & Renata) nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku či jiné příležitosti k tanci.Objednávky na tlf.608 27 11 27,nebo mail:hudba.decin@centrum.cz Hrajeme to co všichni ostatní:písně všech žánrů pro všechny generace,ale LÍP :-)Můžete využít naší nabídky karaoke.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně středočeský a severočeský kraj,ale po dohodě kamkoliv:-)Cena za hodinu(700,-) a náklady na dopravu 3,-Kč/km,když je to dál než dojdem pěšky.
Detail

Nabídka: Plzeň Borská07. prosince 2017 
Ahoj volné místnosti 20m2 vhodné jako zkušebny nebo třeba jen sklad.Hlídaný areál možnost parkování. Nachází se na Borské ulici. V případě zájmu mě prosím napište a domluvíme prohlídku.
Detail

Nabídka: Spektra - kapela na večírek, ples, svatbu03. prosince 2017 
Ostravská kapela Spektra nabízí živou hudbu na ples, večírek, svatbu, narozeniny a jiné rodinné oslavy, karneval, městské slavnosti a jakékoliv společenské akce. Hráváme v různém složení (duo, trio, kvartet). Profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí. Vše o nás najdete na www.skupinaspektra.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/SkupinaSpektra/ .
Detail

Nabídka: Živá hudba Nikola (Moravskoslezský kraj)03. prosince 2017 
Nabízím kvalitní živou hudbu k tanci či poslechu pro různé příležitosti.

Hudební produkce na večírek, svatbu, ples, rodinnou oslavu, atd.

Bohatý repertoár: české i zahraniční písničky různých žánrů (pop, rock, folk, country, lidovky)

klávesy, zpěv: Nikola Hamplová

cena: 350 Kč/hod. + dopravné dle dohody

Více na www.zivahudbafm.cz
Detail


Nabídka: Živá hudba - Music Band - Orchestra Party02. prosince 2017 
Hrajeme soukromé a firemní akce. Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz nebo facebook - music band orchestra party.
Detail

Nabídka: Spektra - kapela na večírek, ples, svatbu01. prosince 2017 
Ostravská kapela Spektra nabízí živou hudbu na ples, večírek, svatbu, narozeniny a jiné rodinné oslavy, karneval, městské slavnosti a jakékoliv společenské akce. Hráváme v různém složení (duo, trio, kvartet). Profesionální aparatura, světelné efekty, 100% spolehlivost a zodpovědný přístup samozřejmostí. Vše o nás najdete na www.skupinaspektra.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/SkupinaSpektra/ .
Detail

Nabídka: Hudební duo,žívá hudba na svatbu26. listopadu 2017 
Hudební duo Pavel a Renata nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku či jiné příležitosti k tanci.Na FB jsme HudbaNaSvatbu.Objednávky na tlf.608 27 11 27,nebo mail:hudba.decin@centrum.cz V reportoáru máme písně všech žánrů pro všechny příležitosti.převážně od 60-tých let až po současnost z repertoáru českých a zahraničních hvězd.Můžete využít naší nabídky karaoke.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně středočeský a severočeský kraj,ale po dohodě kamkoliv:-)Cena za hodinu(700,-) a náklady na dopravu 3,-Kč/km,když je to dál než dojdem pěšky.
Detail

Nabídka: FRAM Havlíčkův Brod25. listopadu 2017 
Oslavy,večírky,svatby. Country,Lidovky,Olympic,Beatles,Kabát,Ď.Bill,Sting,D.Bárta,Wanesa Mey,Čardáše,Matuška,Šlapeto,Elvis,aj.
Detail

Nabídka: Hudba na svatbu , ples , firemní akci24. listopadu 2017 
Hrajeme soukromé a firemní akce. Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz nebo na facebooku Music Band - Orchestra Party.
Detail

Nabídka: Music Band - Orchestra Party24. listopadu 2017 
Hrajeme soukromé a firemní akce. Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz nebo na facebooku Music Band - Orchestra Party.
Detail

Nabídka: Music Band - Orchestra Party18. listopadu 2017 
Hrajeme soukromé a firemní akce. Info o nás najdete na www.orchestraparty.cz nebo na facebooku Music Band - Orchestra Party.
Detail

Jsme Kvalitní,levné Znojemské hudební duo Arcona hrající na akcích, jako jsou plesy, svatby, oslavy, narozeniny, firemní večírky, párty a různé společenské akce. Hrajeme převážně české písničky pop rock country lidovky(Brno, Třebíč, Jihlava, Břeclav, Mikulov, Vyškov, Olomouc,Kyjov a okolí ) tak i po domluvě přijedeme do kterékoli vesničky či města v České republice i v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi v ČR a zahraničí. Profesionální aparatura značky RCF zajišťuje dobrou kvalitu zvuku. Více informací naleznete na naších stránkách. Těšíme se na setkání s vámi Duo Arcona Více zde: http://arcona-music.webnode.cz/
Detail

Nabídka: Živá hudba na svatbu16. listopadu 2017 
Hudební duo Pavel & Renata nabízí vystoupení na Vaši svatbě, večírku,společenském plesu či jiné příležitesti k tanci.V reportoáru máme 350 písní všech žánrů pro všechny příležitosti.Možnost karaoke,cca 700 písní.kontakt tel.608271127.Seznam písní, termínů i ukázka na stránkách www.hudbanasvatbu.cz ,hlavně Praha,středočeský a severočeský kraj.
Detail

Nabídka: Živá hudba na Vaši akci16. listopadu 2017 
Hudebník-zpěvák nabízí hudební produkci ke každé příležitosti a pro všechny generace,svatby,narozeniny,rodiné oslavy,večírky,zábavy a jiné....
Zajímavá cena,vlastní doprava-přijedu kamkoliv.Pokud hledáte hudbu na Vaši akci,pak jste na správné adrese.Živou produkci možno kombinovat s diskotékou i karaoke. Odkaz:www.hudbaprovsechny.webnode.cz
Detail

Nabídka: Hudba na svatbu15. listopadu 2017 
Sháníte hudbu na vaši společenskou nebo rodinnou akci ? Jsme tu pro vás. V případě zájmu volejte nebo pište … tel. : 604 957 433 - joschot@seznam.cz www.chduo.cz
Detail

Nabídka: Hudba na svatbu -ples-firemní akci- oslavy15. listopadu 2017 
Dobrý den, jsme hudební skupina s profesionální praxi v České republice a zahraničí - hráli jsme například v Německu, Švýcarsku, Polsku, Itálii, Slovensku a jiných zemích EU, hrajeme na akcích jako jsou - plesy, soukromé a firemní večírky, venkovní zábavy, gala večery, svatby a jiné. Profesionální vybaveni a přistup je samozřejmostí, široká oblast hudebního zaměření - pop music, disco, rock, oldies, lidovky, dance hity 2000 info o nás najdete na webových stránkách http://www.orchestraparty.cz, nebo facebook - Music band Orchestra Party
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 16
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >