Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 28

Poptávka: Hledám muzikanta11. prosince 2017 (VČERA)   
Ahoj,
tímto hledám i začínajícího muzikanta pro vytvoření chlapeckého Dua.
Jsem 27-letý kluk z Prahy, jemuž stále zní v hlavě nějaké melodie, ale sám nikde profesně nevystupuju.
Už bych ale konečně chtěl zúročit ty spousty hodin svého zpěvu,který prozatím zní jen v malém bytě na jedné pražské adrese.
Sousedi zatím na dveře neklepou, tak to snad tak strašné nebude.
Stylově bych upřednostnil klasický pop, rock a baladické melodie.
Hodil by se člověk, který umí hrát na jakýkoli přenosný nástroj, aby bylo třeba kam zajít zazpívat/zahrát si - případně nadaný textař na vlastní tvorbu.
Pokud cítíš silnou potřebu se v hudbě dále realizovat, napiš mi. Nepohrdnu nikým, kdo odpoví. Na schůzce bychom se eventuálně dohodli
PS: Zkušebnu a organizaci zkoušek zajistím.
Potřebuji jen čas, chuť a odhodlání od Tebe.
A.
Detail

Poptávka: Kytaristka08. listopadu 2017 
Hledám někoho ke společnému hraní,např.kytara,klavír,klávesy,akordeon atd.já hrají na kytaru a zpěv.Hledám někoho kdo to opravdu myslí vážně a chce hrát popř.ví kde a taky co s tím.Stylově folk,folkrock atd.
Detail

Nabídka: PRAHA, Alt-Saxofonistka hledá kapelu04. listopadu 2017 
Hledám uplatnění v kapele hrající ska, rocksteady, reggae, oi!, punk, swing, klezmer, prostě cokoliv, na co se dá tančit až do kuropění. Sama hraji v saxofonovém orchestru již třetím rokem, zkušenost s koncerty nechybí. Celá Praha, spíš centrum. Tel.773027077.
Detail

Poptávka: Kapela hledá16. října 2017 
Multižánrová partička z Plzně hrající akusticky převzatou i vlastní tvorbu na různých akcích, hledají sólový nástroj jako třeba kytaru, housle, saxofon, akordeon, foukačku atd. Není důležitý být profík, ale umět trochu improvizovat !
Detail

Poptávka: Hudba pro radost13. října 2017 
Hledám lidi, co mají rádi hudbu, hrají na nějaký hudební nástroj nebo zpívají a chtěli by si pro radost společně zahrát:-)Olomoucko, Praha, Vysočina, Jihomoravský kraj
Detail

Poptávka: Hraní pro radost13. října 2017 
Hledám lidi, co mají rádi hudbu, hrají na nějaký hudební nástroj nebo zpívají a chtěli by si pro radost společně zahrát:-)Olomoucko, Praha, Vysočina, Jihomoravský kraj
Detail

Poptávka: Improvizace- Praha27. září 2017 
Ahoj. Hledáme někoho, koho víc baví improvizovat, než přehrávat tu samou melodii pořád dokola. Teď právě máme saxofon, kdybys ho chtěl/chtěla vyzkoušet. Hrát ani umět nemusíš, možná by ti to jenom bránilo zkoušet věci jinak :) Těším se, že poznáme někoho, kdo se k nám bude hodit. Lukáš a Marie
Detail

Ahoj hraju na trumpetu a snažím se dát do kupy kapelu. Kdokoli pišteeeee.....
Detail

Kytara a zpěv (country a folk) hledá do dua, nebo tria k sobě hráče např. banjo (nezáleží na typu banja), mandolína, domra, brač, dobro, ukulele, housle, steel. kytara, kontrabas, bas. kytara, klávesové nástroje, foukací harmonika, flétna, cajon, bicí, druhá kytara buď elektrická, nebo akustická. Hraní a zkoušky Benešov, Tábor, Praha, Sázava a okolí. Založení nové skupiny, nebo hraní pro radost. Mandolínové banjo, mandolínu, a kytaru můžu na zkoušky zapůjčit. Jsem z Benešova, nabídky nejlépe do 60 km. Nabídky telefonicky, zavolám zpět. Tel. 737 578 737.
Detail

Hledám někoho (na pohlaví nezáleží) na hraní akustických poprockových, ideálně dvojhlasných písniček (minimálně zatím coverů třeba s vlastními aranžemi). Primárně by to mělo být o zpěvu, když budeš ještě na něco hrát (piano, kytara, ukulele, harmonika, housle), tím lépe. Orientačně (pro představu, kterým směrem) Beatles, Bee Gees, Simon and Garfunkel, Birdy, Damien Rice, Dylan, Kalandra.
Hrát se dá u mě doma. Mám doma piano, akustiku, elektriku, harmoniky, ukulele, bubínky i možnost nahrávat.
Já hraju hlavně na akustiku a teď jsem si pořídil piano, tak se na něj učím.
Místo Praha Karlín
Detail

Hledám především hráče na mandolínu a housle, kteří by si rádi zahráli country muziku. Zkušenosti s hraním ve skupině vítány, další vhodné nástroje pro tuto muziku rovněž. Ozvěte se a dáme řeč a třeba se na něčem domluvíme.
Detail

Někdo z HK, Pardubice nebo okolí, kdo by chtěl hrat Irskou, stredovekou lidovou hudbu?
Detail

Nabídka: Bicmen 20 let13. srpna 2017 
Nazdarek, (OSTRAVA)
je mi 20 let hraju zhruba 8 let, sadu mám vlastní Pearl (Vission) a Pearl (Export) a kachon (Meinl) i s Mikrákama Audix d6 ,vyšel jsem uměleckou školu ve Studence.
Zkušenosti - Hraní se zábavovkou REBEL https://www.youtube.com/watch?v=Yy4plD786Sw s kterou hraju nadále.
Potom hraní s Republikovým Jazzbandem ze studenky (swing,jazz).
A příležitostní záskoky s různyma kapelama. :)
Mail - Zdenafik11@seznam.cz
https://www.youtube.com/watch?v=OckbTt-r8Oc
https://www.youtube.com/watch?v=DCQhWkXQwus
https://www.facebook.com/zdenek.chvostek/videos/vb.100001250843338/1444128922305455/?type=3&theater
https://www.facebook.com/zdenek.chvostek/videos/vb.100001250843338/1477941512257529/?type=3&theater
Detail

Zavedená hardrocková kapela REGEN z Lanškrouna http://bandzone.cz/regen hledá generačně spřízněného basáka + klávesákanejlépe pro stále častější koncerty, kteří by toho šli naplno.
Detail

Ahoj, hledám člověka na společnou hru na alt saxofon. Já osobně jsem absolvoval rok v hudební škole. Dále bych se chtěl něco přiučit. Sám nemám dostatek motivace a tak zkouším touto cestou zda se mezi Vámi najde někdo se společným záměrem. Díky :)
Detail

Hledám cca 4 členy do kapely, kteří bydlí v Plzeňském kraji.

Na pozici:
1. Bassová kytara
2. Akustická a Elektrická kytara
3. Bicí
4. Klavír, Keyboard

Podmínky pro přijetí:
- Věk: 19-23 let
- Svůj vlastní nástroj (+ u el. kytar vlastní combo)
- Minimální vzdělání na nástroj: abslovent 1. nebo 2. cyklu v ZUŠ (čím větší vzdělání na dyný nástroj, tím lépe)
- Zkušenosti s hraním v kapele nebo orchestru (čím více zkušeností, tím lépe)

Pro více informací mě kontaktujte: Michal.Krutin@seznam.cz
Detail

Poptávka: Hledám lidi18. července 2017 
Ahoj hraji na klávesy,bicí a učím se na kytaru a zpěv. Ráda bych touto cestou našla někoho z Kladna a okolí, kdo by se mnou mohl hrát a případně založit kapelu.
Nástroje mám akorát nemám vyřešenou zkušebnu..
Jsem hudbě velmi otevřená a ráda experimentuji...
Škatulky pro mě nejsou.Těším se..
MARKÉTA MATOUŠOVÁ: 723 406 315
Detail

Poptávka: Hledám Violocellistu či Violoncellistku16. července 2017 
Zdravím,
do malého amaterského hudebního projektu v Praze hledám Violoncellistu či Violoncellistku.
Skládáme především vlastní hudbu a improvizujeme přitom.
Přátelská atmosféra:-)
Detail

Ahoj, jsem zacínající kytarista ,(akustika)
rád bych našel někoho k sobě , pop,rock,country prostě všechno klidně i vlastní tvorba, něco nazkoušet zahrat si po hospodách a časem i něco víc . já 25 let
Detail

Poptávka: Hledam hudebnici26. června 2017 
Rad bych nasel fajn kamosku z Prahy co hraje treba na kytaru,housle nebo jiny nastroj,mam spoustu vlastni tvorby,ja hraju na kytaru,treba si zahrat jen pro radost na naplavce,budu se tesit na odpoved.
Detail

Poptávka: Folk/Rock a alternativa?12. června 2017 
Ahojky, touto cestou hledám nějakou dívku, která si ráda a klidně i jen tak pro radost zazpívá, ještě lépe i píše texty či básně a případně umí i trochu hrát na kytaru... :-)

Mám pár svých vlastních skladeb včetně rozpracovaných textů a mám i představu o tom, jak by se to mělo odzpívat, ale já sám zpívat neumím a ani na to nemám hlas, takže bych rád našel nějakou zpěvačku na dopracování těch písní a případné nahrání studiovek.

Zabralo by nám to pár hodin až dní a výsledek by třeba nemusel být špatný, tedy pokud bychom si sedli, ale i tak - za zkoušku nic nedáš... :-)

Žánr těžko upřesnit, mám skladby někde mezi folkem, country, rockem, ale i středověky znějící a také hodně alternativní a jiné... :-)

Nejlépe Karlovarsko - Cheb / Aš. Budu se těšit na odpověď. David (Dejv.cr@email.cz)
Detail

Poptávka: Hledám spoluhráče na kytaru28. května 2017 
Ahoj,
jsem mírně pokročilý kytarista a hledám kamaráda/kamarádku na společné hraní. Společně můžeme zkoušet, cvičit a vzájemně se jeden od druhého učit. A kam to až dotáhneme, kdo ví? Třeba skončíme i na pódium. Více informací si řekneme po mailu martinplay@email.cz . ( Praha a okolí )
Detail

Poptávka: Without music life would be a mistake26. května 2017 
Zdravím vševny! Pokusím se představit mojí vizi a třeba se někdo chytne :) Jsem 26 letá milovnice hudby z Prahy. Ráda bych založila menší skupinu, s kterou bychom pro začátek pouze tvořili krásnou atmosféru za pomocí jíž sepsaných songů. Vidím to na restaurace a klidně i svatby. Nejde mi rozhdoně o slávu, ale o pohodu. Možná časem by bylo možné pokusit se o něco vlastního, ale to nejdříve musíme nějak fungovat. Hledám především kytarisru/baskytaristu a bubeníka samo. Sama hraju na klavír no a hlvaně zpívám.
Repertoár aka pohoda. Žádnej metal, žádnej punk, max. možná nějakou rockovou baladu. Ale spíše třeba Maloko, Papooz a dlaší a další a potažmo předělat i nějakou písničku jako třeba One more od MO a tak dále. No to je spíše na pokec. Ale opakuji žádnej Metal :D Kdyby měl někdo zájem, opravdovej a je normální a hlavně má smysl pro humor ať se ozve ať můžeme konečně stát na tom "podiu" a dělat to lidem na rande pěkný. Pís!
Detail

Poptávka: Hudba a chlast20. května 2017 
Zdravím dámy a páni :J Som gitarista/spevák/alkoholik, ktorý nemá záujem hrať otrepané covery na svatbách ani byť pred-pred-predkapelou miestneho dychového zboru za pár drobných. Ale ak by ste mali niekto chuť si občas zahrať len tak pre radosť, v parku, v hospode, na ulici, dajte vedieť, bude mi cťou.
Štýl: podľa nálady, hlavne nech to dobre znie, improvizácia vítaná
Skill-level: 0 - 100, ja som niekde okolo 30
Miesto: Kdekoľvek v Prahe

Igor
Detail

Poptávka: Založení nové kapely z okolí Ostravy17. května 2017 
Zdar hledám lidi do kapely (metal,rock) jsem celkem amatér ale casem by se to zlepšilo ja hrají na klávesy a mohl bych i zpívat .všechno se da domluvit tak pokud bys chtěl založit kapelu tak napiš Věkově okolo 18 let holky i kluci pište .
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 2
Přejít na stránku:[1]  2    >> Poslední >