Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 185

Nabídka: LEKCE KYTARY pro začátečníky i pokročilé (Praha)22. května 2015 (PŘIDÁNO DNES!)   
Nabízím individuální lekce hry na kytaru - klasická kytara, doprovodná akustická kytara,
elektrická kytara. Jsem vítězem tří krajských soutěží, a to jak ve hře na sólovou kytaru, tak v komorní hře a mám několikaleté zkušenosti
s hraním v kapele.
Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy,
hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd.
Cena – 300 Kč za 1 vyučovací hodinu (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.

radim.vysoky@seznam.cz
+420 720 594 735
Detail

Nabídka: Baskytara napříč žánry!!!20. května 2015 
Jsem absolventem VOŠ Jaroslava Ježka - obor - Jazz... Nabízím výuku hry na baskytaru. Styly Jazz, pop, rock atd... Technika, noty, akordické značky, improvizace, příprava na přijímačky na konzervatoř. Individuální přístup. Cena po domluvě.
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Mám doma dvě kytary i aparáty , tak se nemusíš s ničím tahat . Prijmu ještě pár lidiček na výuku hry kytary , kluky i holky . Naučím i základy na basovou kytaru .
Tel.: 739 900 343
Detail

V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 17 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. pop, rock, blues, funky, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Poptávka: UČITEL NA PERKUSE BRNO17. května 2015 
Hledám učitele na perkuse - představení nástrojů a výběr dle toho, který nejvíce zaujme.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu15. května 2015 
Nabízím výuku populárního zpěvu pro začátečníky i pokročilé. Při hodinách zpěvu se studenti učí zacházet s hlasem tak, aby i po dlouhé době cvičení a zpívání byl hlas stále svěží a jeho kvalita rostla. Zaměřuji se tedy hlavně na volnost, znělost a přirozenost hlasu, a to správným osvojováním pěveckých technických zásad. Výuka může probíhat pravidelně nebo jen formou občasných konzultací citlivým způsobem a na základě individuálních potřeb a možností každého studenta. Připravuji i k přijímacím zkouškám na konzervatoř, včetně potřebné hudební teorie.

Litoměřice a okolí, Roudnice nad Labem a okolí, Štětí a okolí

Daniela Novotná
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Spousta různých technik hry (arpeggios, tapping,...). Cena za 1 hodinu(60 minut) = 300,-Kč, (45 minut) = 250,-Kč

Více info v odkazech.
Detail

Nabídka: Výuka na bicí14. května 2015 
Pomohu začínajícím mladým bubeníkům-chlapec nebo děvče překonat těžké začátky hry na bicí.Rokycansko.
Detail

Již 7 let aktivně vyučuji na kytaru. Styl rock, blues, metal, nebo jen akordy k ohni. Podle toho co kdo chce. Máte-li zájem zlepšit svůj kytarový skill - ozvěte se :-)
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertně interpretační praxí nabízím žákům všech věkových skupin špičkovou výuku v následujících uměleckých oborech: KLAVÍR,AKORDEON,KEYBOARD,VARHANY. Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující osobnostní individualitu.Absolventům hudebních oborů může být také nabídnuta spolupráce na koncertních projektech.
Detail

Nabídka: Zvukařská škola12. května 2015 
Zvukařská škola Jindry Varhana www.jindravarhan.estranky.cz nebo www.zvukarskaskola.cz opět zahajuje další ročník Rekvalifikačního kurzu pro zvukaře. Kurz je akreditován u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky .
Tento kurz je určen nejen začínajícím ale i mírně pokročilým zvukařům a hudebníkům.
Při zahájení kurzu dostane každý student skripta v tištěné podobě, která jsou v ceně školného a jsou samostatně neprodejná. Kurz se skládá celkem z více než 160 hodin, z čehož 100 hodin je teoretických přednášek s názornými ukázkami z praxe a zbylých 60 hodin je práce se software ProTools a odborné stáže na ozvučování koncertů. Po skončení výuky je povinná zkouška a písemná práce z odborné stáže. Po splnění všech úkolů dostane absolvent celostátně platný certifikát.
Výuka probíhá od října do dubna každé pondělí od 14 hodin na adrese: TJ Sokol Hostivař, ulice U Branek 674/7, Praha 10 - Hostivař.
Více informací a přihláška na www.zvukarskaskola.cz
Detail

Poptávka: Hledá se učitel na bicí PRAHA11. května 2015 
Ráda bych našla někoho, kdo by mi pomohl jakožto začátečníkovi samoukovi s hrou na bicí. Nejlepší by bylo, kdyby to šlo jako tandem výměnou za výuku angličtiny. Studovala jsem anglistiku na FFUK a učení angličtiny se věnuji už řadu let. Tento tandem se mi už jednou osvědčil :-) Výuka může být klidně u mě doma nebo jinde.
Detail

Nabídka: Příměstský kytarový kurz11. května 2015 
Příměstský kytarový kurz Pro všechny kteří chtějí zlepšit svoji hru na kytaru. Pořádá kyt.škola Diesis Brno ELEKTRICKÁ A AKUSTICKÁ KYTARA 5.7. - 10.7. 2015.
Cena 1700 kč. ( rock, blues, metal) možnost bezplatného zapůjčení vybavení ! Závěrečný jam session - Hudební klub Stará pekárna
Info: tel. 603736076 e-mail: diesis@volny.cz http://diesis.xf.cz
Detail

Poptávka: Kdo naučí hraní na kytaru09. května 2015 
Hledám někoho,kdo pomůže samoukovi hrát na kytaru. Nehledám konzervatoristu, neumím noty,neumím ještě všechny akordy,nemám rytmus v pravé ruce. Jen bych chtěla se naučit hrát s někým a dle někoho jednotlivé písně. Je mně 45 let.Časově se přizpůsobím,výuka u mně.
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha09. května 2015 
Aktivní muzikant (v současné době baskytara v kapelách Fourth Face a Psychotix, dříve Luca Brasi, Method 9, Dark Season, atd.) a firemní hráč Spector bass nabízí soukromé lekce baskytary. Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, atd.) a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru, popř. i základy hry na kytaru klasickou. Naučím jak úplné začátečníky, tak i pokročilé hráče. Učím různé techniky doprovodů a sóla(od tapingu přes Arppegia). Dále pak hru podle sluchu(naučit se vyposlouchávat z nahrávek), ale i podle tabulatur nebo not. Nakonec i trocha teorie a základy improvizace. Výuka je u každého individuální a záleží na něm, co se bude chtít naučit(např. skladby od oblíbených kapel). Mám mnohaleté zkušenosti s vystupováním i práci s nahráváním ve studiu. Jsem studentem kozervatoře v Ostravě. Cena za 1 hodinu(60 minut) = 300,-Kč, cena za 45 min = 250,- Kč.
Detail

Nabídka: BASKYTARA - BRNO soukromé lekce04. května 2015 
Nabízím soukromou výuku hry na baskytaru v okrese Brno.
Moje praxe: 14 let, studium hry na baskytaru (přechod z houslí), poté kapely stylu grunge, folk, world music, alternativní rock.
Na požádání poskytnu reference.
Lekce jsou určeny jak začátečníkům tak pokročilým hráčům na basu, mohou se konat u mě nebo u Tebe.
Ve všední dny po 16. hodině, o víkendech dle domluvy.
Cena: 200 Kč/60 minut
Detail

Nabízím výuku hry na klavír pro začátečníky i pokročilé a výuku zobcových fléten (dle výběru). Poté nabízím výuku příčné flétny, kterou i studuji. Seznámím i se základy hudební teorie. Výuka může probíhat u vás doma nebo přes skype.100 kč/60minut
Detail

Nabízím výuku hry na klavír pro začátečníky i pokročilé a výuku zobcových fléten (dle výběru). Poté nabízím výuku příčné flétny, kterou i studuji. Seznámím i se základy hudební teorie. Výuka může probíhat u vás doma nebo přes skype.100kč/ 60minut
Detail

Ahoj všem hudebním nadšencům!
Nabízím výuku zpěvu začínajícím i pokročilým. Pomůžu vám se zvládnutím populárního příp. klasického zpěvu. A ráda se přizpůsobím vašim požadavkům.
Sama zpívám celý život a je to pro mě vším, proto mě těší projevený zájem a nadšení každého. Zároveň mám zkušenosti s výukou soukromou i v rámci hudební školy.
Dále pak nabízím výuku hry na klavír /klávesy/ v podstatě v podobném rozsahu jako u zpěvu.
Nebojte se ozvat na uvedený kontakt, třeba spolu prolomíme ledy. Výuka probíhá buď u studenta nebo u mě, kde mám vše potřebné vybavení, lze si vyzkoušet i zpěv na dva typy mikrofonů. Těším se!!!
Detail

Otvíráme novou školu POP ACADEMY v Ostravě. Prvotřídní lektoři, výborné výsledky, profesionální přístup! Zápisy probíhají již nyní. Více na www.popacademy.cz.
Detail

Ahoj, sháním někoho, kdo by mě naučil hrát na elektrickou kytaru. Nějaký čas už hraju na akustiku, myslím, že dobře, ale s elektrickou kytarou se nějak nemůžu sehrát.
Detail

Nabídka: Chcete se stát rockovým bubeníkem?27. dubna 2015 
ZUŠ v Praze 4 (metro Vyšehrad, Pražského povstání) přijme od září několik žáků na obor bicí nástroje, finančně výhodné pro žáky ZŠ a SŠ. Vyučuje zkušený rocker, důraz na praxi.
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertní praxí nabízím všem věkovým skupinám výuku v následujících uměleckých oborech : KLAVÍR,KEYBOARD,AKORDEON,VARHANY.
Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující individualitu žáka. Studenti hudebních oborů se mohou aktivně účastnit strukturovaných přednášek nerůznějších témat,např.HARMONIE,POLYFONIE,KONTRAPUNKT,IMPROVIZACE,HUDEBNÍ ESTETIKA,NAUKA O INSTRUMENTACI...atd.
Detail

Zdravim.

Je mi 28 a hraju zhruba 10let na bici, prevazne mix punkrock hardcore, rock, indie a ska. Tak jsem si rekl, ze se o sve zkusenosti muzu podelit se zacinajicima punkacema, rockerama a nebo proste s nekym, kdo chce zacit hrat na bubny a rad by se naucil par zakladnich rifu, prechodu a vychytavek, ktery se hodej do zacinajici kapelky. Misto nasi zkusebny je v Kulturaku na Vltavsky kde je i perfektni zvuk a cena na hodinu je 250kc.

Nebojte se zavolat, muzeme se na cemkoli domluvit.723403873
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >