Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 194

Nabídka: VÝUKA HRY NA BICÍ !!! - PRAHA20. srpna 2014 (PŘIDÁNO DNES!)   
V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 17 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, funky, blues, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku v Soukromé hudební škole Jitky Šťastné se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Poptávka: Výuka klavíru17. srpna 2014 
Hledám učitele nebo učitelku klavíru pro soukromou hudební školu na Praze 7. Rozsah výuky jedno až dvě odpoledne. Vhodné i pro studenty hudební nebo pedagogické školy.
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha16. srpna 2014 
Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary a baskytary15. srpna 2014 
El. i ak. kytara. Bez rozdílu věku. Pro začátečníky i pokročilé.
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Spousta různých technik hry (arpeggios, tapping,...). Cena za 1 hodinu(60 minut) = 250,-Kč, (45 minut) = 200,-Kč

Více info v odkazech.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu14. srpna 2014 
Nabízím výuku populárního zpěvu pro začátečníky i pokročilé. Při hodinách zpěvu se studenti učí zacházet s hlasem tak, aby i po dlouhé době cvičení a zpívání byl hlas stále svěží a jeho kvalita rostla. Zaměřuji se tedy hlavně na volnost, znělost a přirozenost hlasu, a to správným osvojováním pěveckých technických zásad. Výuka může probíhat pravidelně nebo jen formou občasných konzultací citlivým způsobem a na základě individuálních potřeb a možností každého studenta. Připravuji i k přijímacím zkouškám na konzervatoř, včetně potřebné hudební teorie.

Litoměřice a okolí, Roudnice nad Labem a okolí, Štětí a okolí

Daniela Novotná
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru (Praha)12. srpna 2014 
Nabízím výuku hry na kytaru. Mám pětiletou praxi s výukou dětí i dospělých. Vyučuji hru ze zpěvníku včetně klasické hry z not nebo hry na elektrickou kytaru. Začátečníkům rád pomohu s výběrem nástroje. Výuka je možná u Vás doma nebo na Praze 5.
Detail

Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Jsem student 6. ročníku Konzervatoře Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music a další). Cena: 250 Kč/60 min.
Detail

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka a aktivní hráč Tomáš Jochmann nabízí lekce (nejen) jazzového klavíru a improvizace pro jazzové začátečníky, středně pokročilé až vysoce ambiciózní pianisty. Výuka je zaměřena hlavně na rozvoj harmonického cítění a hudebního sluchu. Individuální přístup k žákovi - záleží jen na Vás, kterým stylům se chcete věnovat. Zajímá Vás jazz, funk, afro-kubánská, nebo brazílská hudba? Potřebujete doučit hudební teorii? Nebo připravit na konzervatoř? Ozvěte se ještě dnes! SMS a E-maily pište kdykoliv!
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertně interpretační praxí nabízím žákům všech věkových skupin špičkovou výuku v následujících uměleckých oborech: KLAVÍR,AKORDEON,KEYBOARD,VARHANY. Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující osobnostní individualitu.Absolventům hudebních oborů může být také nabídnuta spolupráce na koncertních projektech.
Detail

Nabídka: Zvukařská škola11. srpna 2014 
Zvukařská škola Jindry Varhana www.jindravarhan.estranky.cz nebo www.zvukarskaskola.cz opět zahajuje další ročník Rekvalifikačního kurzu pro zvukaře. Kurz je akreditován u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky .
Tento kurz je určen nejen začínajícím ale i mírně pokročilým zvukařům a hudebníkům.
Při zahájení kurzu dostane každý student skripta v tištěné podobě, která jsou v ceně školného a jsou samostatně neprodejná. Kurz se skládá celkem z více než 160 hodin, z čehož 100 hodin je teoretických přednášek s názornými ukázkami z praxe a zbylých 60 hodin je práce se software ProTools a odborné stáže na ozvučování koncertů. Po skončení výuky je povinná zkouška a písemná práce z odborné stáže. Po splnění všech úkolů dostane absolvent celostátně platný certifikát.
Výuka probíhá od listopadu do dubna každé pondělí od 14 hodin na adrese: TJ Sokol Hostivař, ulice U Branek 674/7, Praha 10 - Hostivař.
Více informací a přihláška na www.zvukarskaskola.cz
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena – 300 Kč za 1 vyučovací hodinu (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.

Daniel Heřman
tel.:+420 739 629 140
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru, popř. i základy hry na kytaru klasickou. Naučím jak úplné začátečníky, tak i pokročilé hráče. Učím různé techniky doprovodů a sóla(od tapingu přes Arppegia). Dále pak hru podle sluchu(naučit se vyposlouchávat z nahrávek), ale i podle tabulatur nebo not. Nakonec i trocha teorie a základy improvizace. Výuka je u každého individuální a záleží na něm, co se bude chtít naučit(např. skladby od oblíbených kapel). Mám mnohaleté zkušenosti s vystupováním i práci s nahráváním ve studiu. Jsem studentem kozervatoře v Ostravě. Cena za 1 hodinu(60 minut) = 250,-Kč, cena za 45 min = 200,- Kč.
Detail

Jmenuji se Maya Baranová a více než 15 let se zabývám zpíváním, hlasem a vším, co k tomu patří.V tuto chvíli vzniká projekt s názvem Zpívání bez hranic. Chcete-li umět dobře a zdravě zpívat, naučit se pracovat s různými pěveckými technikami, získat pódiovou průpravu, zpěvácké sebevědomí a objevit svou frontmanskou osobnost, podívejte se na web www.zpivanibezhranic.cz. Lekce probíhají poblíž Kubánského náměstí.

E-mail: maya@zpivanibezhranic.cz
tel: +420 6072340462
Detail

Poptávka: Populární zpěv -Opava :)02. srpna 2014 
Zdravím.Je mi 15 let a měla bych zájem o hodiny populárního zpěvu.Zatím nemám moc zkušeností-jen pár festivalů nebo soutěže,kdy jsem vystupovala zpěv+hra na kytaru.Chtěla bych se v tomto odvětví hudby zlepšit. Ozvěte se,kdyžtak se domluvíme :)
Detail

Ahoj všem hudebním nadšencům!
Nabízím výuku zpěvu začínajícím i pokročilým. Pomůžu vám se zvládnutím populárního příp. klasického zpěvu. A ráda se přizpůsobím vašim požadavkům.
Sama zpívám celý život a je to pro mě vším, proto mě těší projevený zájem a nadšení každého. Zároveň mám zkušenosti s výukou soukromou i v rámci hudební školy.
Dále pak nabízím výuku hry na klavír /klávesy/ v podstatě v podobném rozsahu jako u zpěvu.
Nebojte se ozvat na uvedený kontakt, třeba spolu prolomíme ledy. Výuka probíhá buď u studenta nebo u mě, kde mám vše potřebné vybavení, lze si vyzkoušet i zpěv na dva typy mikrofonů. Těším se!!!
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BICÍ !!! Praha 10 - Vršovice31. července 2014 
V centru Prahy nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky a mírně pokročilé. Od držení paliček, základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 16 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, metal, funky, blues atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč.Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Nabídka: BASKYTARA - BRNO soukromé lekce30. července 2014 
Nabízím soukromou výuku hry na baskytaru v okrese Brno.
Moje praxe: 14 let, studium hry na baskytaru (přechod z houslí), poté kapely stylu grunge, folk, world music, alternativní rock.
Na požádání poskytnu reference.
Lekce jsou určeny jak začátečníkům tak pokročilým hráčům na basu, mohou se konat u mě nebo u Tebe.
Ve všední dny po 16. hodině, o víkendech dle domluvy.
Cena: 200 Kč/60 minut
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu v Ostravě!!!29. července 2014 
Nabízím soukromou výuku zpěvu v Ostravě.
Klasický zpěv, populární zpěv.
Pro více informací mail : simonamrazova.opera@gmail.com
Detail

Otvíráme novou školu POP ACADEMY v Ostravě. Prvotřídní lektoři, výborné výsledky, profesionální přístup! Zápisy probíhají již nyní. Více na www.popacademy.cz.
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertní praxí nabízím všem věkovým skupinám výuku v následujících uměleckých oborech : KLAVÍR,KEYBOARD,AKORDEON,VARHANY.
Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující individualitu žáka. Studenti hudebních oborů se mohou aktivně účastnit strukturovaných přednášek nerůznějších témat,např.HARMONIE,POLYFONIE,KONTRAPUNKT,IMPROVIZACE,HUDEBNÍ ESTETIKA,NAUKA O INSTRUMENTACI...atd.
Detail

Nabídka: Učitel, učitelka klavíru21. července 2014 
Hledám učitele klavíru na částečný úvazek pro soukromé kurzy v Říčanech.Konzervatoř podmínkou - pouze hlavní obor. Spolehlivost, flexibilita - kladný vztah k dětem. Auto výhodou.
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov, nebo on-line!19. července 2014 
Individuální soukromá výuka hry na elektrickou, akustickou nebo klasickou kytaru. Základy hudební teorie. Není nutná znalost not. Určeno jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Záleží jenom na Vás, co se budete chtít naučit!

Cena za 60 minut = 250,-Kč
Cena za 45 min = 200,-Kč.

Výuka probíhá v Havířově, nebo přes Skype u vás doma...

Student ostravské konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností...

Více informací v přiložených odkazech.
Detail

Nabídka: Lekce na kytaru15. července 2014 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru.Hodiny jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.. Zaměřuji se též na přípravu a pomoc studentům pedagogických škol. Výuka bude zaměřena na zvládnutí nástroje po stránce doprovodné i solové hry. Vyučovací hodina trvá 60 min. Odborné vzdělání a zkušenosti jsou samozřejmostí

200 kc/ 60 min
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >