Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 129

Nabídka: Kytarové lekce Havířov, nebo on-line!25. července 2017 (PŘIDÁNO DNES!)   
Individuální soukromá výuka hry na elektrickou, akustickou nebo klasickou kytaru. Základy hudební teorie. Není nutná znalost not. Určeno jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Záleží jenom na Vás, co se budete chtít naučit!

Cena za lekci (45 minut) = 300,-Kč
Cena za lekci (60 minut) = 350,-Kč

Výuka probíhá v Havířově, nebo přes Skype u vás doma...

Absolvent ostravské konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností...

Více informací v přiložených odkazech.
Detail

Poptávka: Hledam ucitele na el. + baskytaru24. července 2017 (VČERA)   
Hledam ucitele z Pisku, ktery by mel chut pokracovat ve vyuce mych synu (15 -elektrika, 19 - baskytara). I jednotlive.
Detail

Nabídka: Lekce na baskytaru22. července 2017 
Nabízím lekce a konzultace na baskytaru-klasickou i fretless (bezpražcovou)
• Držení nástroje
• Ladění
• Techniky hry (fingers, trsátko, palec …)
• Noty, taby …
• Rytmus, groove (práce s metronomem, klikem …)
• Stupnice, pentatoniky, arpeggia …
• Teorie, technické postupy, fígly a finty 
• Baskytarista a jeho úloha v bandu
• Nástroje, struny, aparáty, efekty a vůbec celkové vybavení baskytaristy …
• Příprava na vystoupení nebo do studia …
Vstřícnou a pochopitelnou formou, která je nejvhodnější pro začátečníky, ale i pro pokročilé! I když, těm už "jen stačí“ pořádně a pravidelně cvičit  Důležité ovšem je ale vědět co cvičit, jak cvičit a proč cvičit. Nabízím dlouholeté zkušenosti z nejrůznějších žánrů. Nejdůležitější je ovšem společné hraní!  Více o mně na: http://wagonbass.wixsite.com/wagonbass
Kontakty: tel.: 723 246 998, e-mail: wagon@centrum.cz
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )21. července 2017 
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra. Moderní přístup k výuce, vhodné i pro začátečníky. Poslední dvě volná místa - středa 20-21h a 21-22h.

725 518 017
Díky, Roman
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.20. července 2017 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min, a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Nabídka: VÝUKA POP-ZPĚVU19. července 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZvyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabídka: Zvukař18. července 2017 
Nabízím od poloviny Července ozvučení koncertů a dalších událostí. Celá ČR. Mám již praxi z obou stran při studiu na Konzervatoři.
Cena dohodou
Telefon: 725 520 416
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BASKYTARU - PRAHA17. července 2017 
- aktivní muzikant s dvacetiletou praxí
- profesionální přístup
- 10 let praxe s výukou baskytary

Více informací na www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Classical Guitar - Fingerstyle12. července 2017 
Výuka může probíhat u mne na Praze 4 nebo kdekoli v Praze - záleží na Vašich potřebách :)
Výuka směřována na konkrétní styl a přání studenta. Od základního doprovodu přes teorii, harmonii, improvizaci, fingerstyle až po klasickou kytaru.
Cena: 280/60min
*Výhodná cena pro skupiny nebo pro kombinaci kytara + španělština.
Po domluvě možnost výuky i mimo Prahu
Detail

Ráda bych se naučila základní techniku a jak cvičit. Dále se uvidí, jak moc mě to bude bavit. Jsem bubeník, ale chci se naučit i na nějaký melodický nástroj.
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU02. července 2017 
Absolvent Pražské konzervatoře, FF UK - hudební věda. Praxe 13 let - v současnosti ZUŠ Petřiny. Bohaté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Cena: 400,-/45min. + 100,- cestovné. Místa: Praha 5, 6, Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a okolí. Také přes Skype.
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru Brno01. července 2017 
Výuka hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé od 9 do 99 let. Naučíte se akordy, různé rytmy,doprovody,folkové a populární písničky, časem vybrnkávání,čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Hodina výuky za 200 Kč. Nohavica, Lucie, Kryštof, Beatles atd. Trpělivost a pohoda
Detail

Chceš se opravdu naučit hrát na basovou kytaru? Víš, že se chceš hraním živit a uděláš pro to maximum? Nebaví Tě na Tvůj nástroj opakovat jen jednoduché podklady zábavových písniček? Tak napiš a třeba se domluvíme.
Detail

Poptávka: Tvorba hudby,výuka kytary, zpěv30. června 2017 
Hledám učitele kytary,umím jen základy ale chtěla bych se naučit perfektně hrát. A pak taky moc ráda zpívám, takže kdyby někomu scházela zpěvačka v začínající kapele nebo někdo kdo rád zpívá by se chtěl přidat, ozvěte se, děkují :):D jsem z Třebíče ;)
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.30. června 2017 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, METHOD OF TOUCH, RELICT. Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Letní Akcelerační hudební kurzy28. června 2017 
Přijmeme zájemce o výuku hudby, zpěv, hra na piano či kombinace.
Tel.: 774303750
Detail

Nabízím výuku bicích nástrojů v ZUŠ: Jablonném nad Orlicí, Králíkách a okolí.

Zájemci mohou kontaktovat přímo ředitele ZUŠ nebo můžete osobně navštívit mne, popř. mne zkontaktovat.
Výuka v ZUŠ začne od 1.září. Soukromá výuka začne po domluvě.

Odkazy :

http://www.zusjablonne.estranky.cz/#utm_source=firmy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-12893646

http://www.zuskraliky.cz/


Nabízím I SOUKROMOU VÝUKU bicích nástrojů v okolí : Ústí nad Orlicí, Choceň, Pardubice, Česká Třebová, Jablonné nad Orlicí, Králíky.


Jsem student Konzervatoře Jaroslava Ježka u Lukáše Doksanského a Jana Linharta - předtím u Romana Víchy, Camilo Callera.
Výuka je přizpůsobena dle individuálních možností a schopností žáka :

Zjištění předpokladů ke hře na bicí nástroje
Základní typy úderů, držení paliček, fyzické aspekty hry - protažení, atd.
Zvuk nástroje a práce s ním - hledání tónů, barev, vliv blan a paliček na zvuk nástroje, aj.
Základní technika nohou, rukou a jejich vzájemná koordinace
Čtení not, rytmické dělení, rytmické stupnice, práce s rytmem - "timing", ...
Hra s nahrávkou (playalong), groove - doprovody a rytmy v různých hudebních stylech - stylovost
Improvizace - sóla, fráze a forma, hudební výraz
Mou snahou bude, aby Vás výuka bavila a nebylo to núďo, jak se říká :).

Mohu Vás připravit také k talentovým zkouškám na Konzervatoř.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.22. června 2017 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Chceš se naučit hrát na basovou kytaru? Nebaví Tě na Tvůj nástroj opakovat jen jednoduché podklady zábavových písniček? Chtěl by ses na svou baskytaru naučit opravdu hrát? Rád bys ovládal slap, hru prsty nebo by ses chtěl zdokonalit ve hře trsátkem? Tak napiš a třeba se domluvíme.
Na basovou kytaru hraji 12 let, mám 4letou praxi ve výuce. Těším se na všechny zájemce!
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za lekci je 300,-Kč.

Absolvent konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
https://www.youtube.com/watch?v=DLStsmhtmGk
Detail

Hledám učitele / učitelku hry na saxofon pro začátečníka v Brně v okolí Slatiny (tj. Slatina, Líšeň, Vinohrady, Židenice, ...). Možnost i výuky u nás doma.
Detail

Nabízím letní lekce klavíru pro děti (od 7 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Poradím, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Poradím, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se učil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou kariéru jsem prošel řadou kapel, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). Praxe s výukou na hudebních školách i soukromě. Vyučovat mohu do konce srpna. Neučím předškolní děti. Cena: 250 Kč za lekci u mě v učebně (Brno - Kr. Pole) nebo u žáka doma (+50 Kč nebo podle ceny jízdného). Těším se na vás :)
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )08. června 2017 
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra. Moderní přístup k výuce, vhodné i pro začátečníky. :) 725 518 017
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Praha06. června 2017 
Nabízím výuku hry na akustickou a elektrickou kytaru pro začátečníky i pokročilé. Snažím se vždy pracovat s motivací žáků a výuku přizpůsobuji každému na míru. Začneme od toho co Vás baví a jakou hudbu posloucháte. Písně, které byste chtěli umět pro Vás zpracuji do odpovídající úrovně. Důležitější než hra podle not je pro mě rozvoj hudebního sluchu a Vašeho hudebního citu. Teorie musí být spojena s praxí, jinak se velmi rychle zapomíná. Improvizace není jen doménou virtuózů, ale v určité úrovni ji mohou zvládnout na nástroj např. i děti. Abyste u hraní vydrželi, měla by to být především radost a zábava a o to se společně budeme snažit.

Rád hraji a učím fingerstyle, blues, jazz, swing, reggae, ska, folk, ale samozřejmě taky pop, rock popř. živější funky. Podpořím Vás, pokud máte zájem o zhudebnění vlastních textů a skládání hudby. Ukážeme si základy kompozice a brzy budete moci tvořit hudbu v úrovni, na které se sami nacházíte. První úvodní lekce je zdarma.
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=S14KaQgPE68 nebo https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >