Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 129

Nabídka: Výuka hry na kytaru Praha 629. května 2017 (VČERA)   
Nabízím výuku hry na elektrickou a akustickou kytaru - Praha 6. Stupnice, technika, aranže a studiové nahrávání. Reference: praxe 12 let, několik kapel, odehrány stovky koncertů po celé ČR. Více info telefonem.
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU - populární hudba29. května 2017 (VČERA)   
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem v oblasti veškeré populární hudby, studium hlasových technik a metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Vše o mne a o výuce naleznete na webu www.zuzanajanissova.cz
Těším se na Vás :-)
Detail

Nabídka: Kytarová škola Václava Veselého26. května 2017 
Nabízíme soukromé lekce hry na elektrickou kytaru. Výuka je zaměřena na rozvoj širokého spektra hráčských technik (bending, legatové hraní, sweeping, tapping, chicken-picking atd.), improvizačních schopností a pohotovosti v rozličných stylech a na orientaci v hudebni teorii (harmonii, kontrapunktu...) a její využití v praxi kytaristy.

Škola vychází z dlouholetých zkušeností Václava Veselého, který působil ve skupinách jako Etc... Vladimíra Mišíka, Framus 5 Michala Prokopa, spolupracoval s Janou Kratochvílovou, Bratry Nedvědy a mnoha dalšími, v současnosti vystupuje se svými kapelami Doborhošť a Irish Dew. Mezi řady jeho žáků patří i Jan Dick Daniels (Steve Vai, Al Di Meola,...) Rudy Linka, Lenka Filipová, Petr Roškaňuk (Žlutý pes, ABBand,...) a další.

Spolu s individuální výukou jsou spojené také výjezdní víkendové semináře určené zejména pro žáky, které se konají jednou za půl roku a jsou zaměřené na praktické zkušenosti s hraním v kapele. Dále nabízíme letní intenzivní kurzy kytary a pravidelné přednášky o hudební teorii a jejím využití v praxi (zejména) kytaristy.
Detail

Vyučuji hru na akustickou a elektrickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu, orientace na hmatníku, stupnice a pentatoniky, různé techniky hry.
Na přání žáka možnost výuky práce s programy Guitar Pro, Mixcraft, Nuendo a Cubase

MOŽNOST DOJÍŽDĚNÍ K ŽÁKŮM!

Vzdělání: LŠU, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka)
Studium klasické kytary a teorie u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila
Studium el. kytary u R. Hladíka a I. Sekyry, M. Trojana.

Hra na kytaru od r. 1972, bohatá studiová a koncertní praxe

Ukázky hry:
youtu.be/LBLP_MBQ5Mo
youtu.be/zky8cJ87qQY
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru22. května 2017 
Jsem aktivní profi kytarista, kytaru vyučjuji již 10 let. Praha 4 ... cena 250 dospělí, 150 děti. Hraju v kapelách Judas Priest revival, Smokie revival, McEllen, hrál jsem s Milan Schelinger band, Pavlou Kapitánovou atd.. http://www.az.kytara.sweb.cz Učím doma, vybavení mám. Můžu učit i u vás.
Detail

Chceš se naučit hrát na basovou kytaru? Nebaví Tě na Tvůj nástroj opakovat jen jednoduché podklady zábavových písniček? Chtěl by ses na svou baskytaru naučit opravdu hrát? Rád bys ovládal slap, hru prsty nebo by ses chtěl zdokonalit ve hře trsátkem? Tak napiš a třeba se domluvíme.
Na basovou kytaru hraji 12 let, mám 4letou praxi ve výuce. Těším se na všechny zájemce!
Detail

Nabídka: Příměstský kytarový kurz11. května 2017 
Pro všechny kteří chtějí zlepšit svoji hru na kytaru. Pořádá kyt.škola Diesis Brno ELEKTRICKÁ A AKUSTICKÁ KYTARA 9.7. - 14.7. 2017.
Cena 1700 kč. ( rock, blues, metal) možnost bezplatného zapůjčení vybavení ! Závěrečný jam session - Hudební klub Stará pekárna
Info: tel. 603736076 e-mail: diesis@volny.cz http://diesis.xf.cz
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU10. května 2017 
Ovládnete hru z not i doprovody písní podle akordů. Získáte správné návyky pro dosažení nejlepších výsledků. V případě zájmu také výuka hudební teorie a příprava na talentové zkoušky na hudební školy. Absolvent Pražské konzervatoře - hlavní obor "Hra na kytaru". Studium hudební vědy na FF UK. Dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Od roku 2004 pedagog v základní umělecké škole - v současnosti ZUŠ Petřiny. Cena výuky: 400,-/45min. + cestovné. Místa výuky: Praha 5, 6, Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a okolí.
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné10. května 2017 
Soukromá hudební škola přijme do letních Akceleračních hudebních kurzů zájemce o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír, aj. Tel.: 774 303 750
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné10. května 2017 
Soukromá hudební škola přijme do letních Akceleračních hudebních kurzů zájemce o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír, aj.
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 350,-Kč. Cena za 45 min = 300,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )05. května 2017 
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra. Moderní přístup k výuce, vhodné i pro začátečníky. :)
Detail

Nabídka: Objev taje kytary! (Lekce kytary v Brně)03. května 2017 
- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vysněnému hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš si rady s tím, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný neefektivním samostudiem kytary?
- Chceš upoutat pozornost svými kytarovými party své spoluhráče?
- Bydlíš v Brně a okolí?
Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděl(a) kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:
V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát písně, které tě zajímají,
- získáš efektivní techniku hraní pomocí osvědčených strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, abys dělal pokroky a směřoval ke svému cíli v hraní na kytaru,
- zjistíš, jak se vyhnout nejčastějším chybám, kterých se dopouští studenti kytary,
- pochopíš teoretické základy, na kterých jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů, a zjistíš, jak je efektivně využít ve vlastním hraní.
Studiem kytary u nás získáš praktický plán, který je přímo šitý na míru tobě, a tím i nejjednodušší cestu ke svému cíli.
Rozviň své hudební schopnosti,
zavolej na číslo 777 608 569 nebo napiš na E-mail uvedený dole
a domluv si termín úvodní hodiny, která je ZDARMA!
Lekce probíhají v Brně.
Detail

Nabídka: Hodiny zpěvu a hudební teorie (Praha)01. května 2017 
Nabízím výuku zpěvu a hudební teorie. Možnost rezervace hodin přes hodinyzpevu.reservanto.cz
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme zájemce o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír, na piano, na keyboardy. Zápis proběhne 6.5., individuální čas dle dohody předem na telefonu 774303750.
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru v Brně28. dubna 2017 
Nabízím soukromé lekce na baskytaru, jak pro úplné začátečníky tak pro středně pokročilé, od nastavení kytary až po užití technik v praxi.
Možnost dojíždět za žákem.
Cena 200 Kč za 60 až 90 minut.
Zn. Brno.
Martin
Detail

Do zaběhlých hudebních kurzů hledáme schopné a šikovné lektory, kteří mají zájem učit děti i dospělé. Měli by být i organizačně schopní a pokud možno aktivní muzikanti. Učíme moderním způsobem. Vhodné i pro studenty hudebních škol.
Detail

- Hledáš učitele akustické nebo elektrické kytary, který by tě vedl ke tvému hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?

Pokud jsi na jednu nebo více těchto otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke svému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s námi získáš specifický plán, který je ti přímo šitý na míru a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál, ozvi se na číslo 777 608 569 nebo napiš zprávu do textového pole pod tímto inzerátem a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA! Lekce kytary probíhají v Brně.
Detail

Jsem absolventka celé základní umělecké školy (13 let) na klavír. Ráda bych předala své zkušenosti dál a vyučovala děti, u kterých chtějí rodiče velice individuální přístup a nechtějí, aby jejich dítě docházelo do ZUŠky. I základy hudební nauky. Pokud vaše dítě bude chtít hrát ze zpěvníku, klasiku, pop, jazz a tak dále, jsem mu plně k dispozici. K vám domů klidně dojedu- 150 kč/hod (výuku, která může samozřejmě hodinu přesahovat)
Detail

Veškeré informace na www.skolabicich.cz
Detail

Nabízím lekce klavíru pro děti (od 6 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Učím klasiku i populární styly, dále kompozici a hudební teorii. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Poradím, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Poradím, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se učil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou hudební kaiéru jsem prošel řadou hudebních uskupení, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). Praxe na hudebních školách i se soukromou výukou. Cena: 300 Kč za lekci u mě ve zkušebně (+ 100 Kč za dojíždění k vám domů). tel: 728 397 048
Detail

Ve dnech 22.4. a 6.5. 2017 proběhne v naší učebně zápis zájemců o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír či kombinace (zpěv, hra na klavír), zarezervujte si svůj termín zápisu. Tel.: 774303750
www.hudebniskolajstastne.websnadno.cz
Detail

Nechcete promarnit letní měsíce nečinností? Přihlaste se do letních Akceleračních kurzů, naučíme Vás lépe zpívat, pracovat s hlasem, i začátečníky hrát na piano, děti i dospělé.
774303750
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně . Plzeň13. dubna 2017 
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu12. dubna 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >