Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 130

Nabídka: Výuka kytary Praha23. února 2017 (VČERA)   
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: Hlavní Role, Method Of Touch. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict, Feeling, Grand Slam.Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu21. února 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to ! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com , skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy STAŇ SE SUPER STAR vyučuje populární zpěv ! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail

* aktivní muzikant s dvacetiletou praxí
* profesionální přístup
* 10 let praxe s výukou baskytary

více info na www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: VÝUKA AKORDEONU20. února 2017 
VÝUKA AKORDEONU A HUDEBNÍ TEORIE. Chcete se skvěle bavit a přitom se učit něco nového? Chcete neustále rozvíjet svoji osobnost? Vyhovovalo by Vám být hvězdou oslav a večírků? Absolvovali byste rádi úspěšně přijímací řízení na konzervatoř a Vš? Chcete se uplatnit v kapele? NABÍZÍM: 1) Výuku hry na klávesový akordeon a na elektrické klávesy. 2) Uzpůsobení repertoáru Vašim plánům a potřebám (dle možností). 3) Začátečníkům nabízím ZDARMA pomoc a poradenství při výběru a koupi nástroje, pokud si předplatí 10 vyučovacích hodin. 4) Při předplacení 20 vyučovacích hodin 10% sleva. 5) Výuka je možná i o víkendu. 6) Samozřejmostí je evidence hodin a probrané látky. 7) Připravím Vás na přijímací zkoušky na konzervatoř. Proberu s Vámi teoretickou i praktickou část, vyzkoušíme si "přijímačky" nanečisto. 8) První vyučovací hodina ZDARMA . 9) Výuka může probíhat přímo u Vás doma (nemusíte nikam docházet), nebo v zajištěných prostorách (v Praze).
Detail

Nabídka: Lektor hudby17. února 2017 
Hudební škola Klíček přijme lektory hudebních kroužků. Pro více info pište na skolaklicek@email.cz
Detail

Zdravím, tímto nabízím hodinové lekce hry na elektrickou kytaru. Lekce jsou vhodné zejména pro začátečníky, probereme základy hry, tvorby akordů, improvizace nebo třeba písničky které se vy sami chcete naučit. Specializuji se zejména na metal a rock. Mohu Vám i velmi dobře poradit s výběrem kytary nebo aparatury. Rád bych abyste se na lekce těšili a něco si z nich odnesli. Lekce se mohou odbývat u mne v Bystrci nebo u Vás ale to záleží na domluvě. Cena je 300Kč/h. Kontaktní email: Joker.Potter6@gmail.com
Pěkný den
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě . Naučím i základy na basovou kytaru .
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Všechny možné druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Cena za 1 lekci (45 minut) = 300,-Kč, (60 minut) = 350,-Kč
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU03. února 2017 
Absolvent Pražské konzervatoře - hlavní obor "Hra na kytaru". Studium hudební vědy na FF. Od roku 2004 pedagog v ZUŠ - v současnosti ZUŠ Petřiny a ZUŠ Taussigova. Cena: 400,-/45minut. Místa: Praha 5, 6, 7, 8, Hostivice, Buštěhrad, Unhošť, Kladno a okolí.
Detail

Nabídka: Hudba pro každého01. února 2017 
Nabízím profesionální výuku zpěvu, klavíru, hudební teorie pro přípravu na SŠ i VŠ.Dlouholetá praxe,VŠ vzdělání AMU. Pardubice a okolí.
Detail

Nabízím lekce hry na el. i ak. kytaru, tenorové banjo, mandolínu a ukulele. Absolvent konzervatoře, praxe v ZUŠ i soukromě, aktivní hudebník ( Irish Dew, Dobrohošť, Inflagranti a další). Individuální přístup k výuce, různé žánry, hudební teorie. Úvodní konzultace zdarma.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu28. ledna 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy „Staň se Super Star“ vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-) Web: http://www.skolazpevu.com
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu- Praha27. ledna 2017 
Nabízím výuku populárního zpěvu. Studentka 4. ročníku Konzervatoře Jarolsava Ježka v Praze- obor muzikál, sólové vystupování, finalistka Zlíntalent 2015. Koncerty po ČR/SR/IT mj. Struny Podzimu 2015. Vzdělání v oblasti tanec, zpěv, herectví. Možnost přípravy k talentovým zkouškám na konzervatoř. Jevištní pohyb/ mluva/ zpěv..
Detail

Poptávka: Hladam niekoho na vyuku spevu/gitary25. ledna 2017 
Hladam ucitela/ ucitelku spevu v pardubiciach tak isto aj gitary...zaner blues-rock. Mam odohrane nieco, spevu sa venujem taktiez par rokov...potrebujem sa posunut dalej
Detail

Dobrý den, v kulturním centru Novodvorská na Praze 4 nabízím individuální lekce klavíru a akustické kytary. Lekce trvá 45 minut. Vyučuji děti i dospělé, druhé pololetí začíná 6 února. Přihlásit se můžete na telefonu 603268255, nebo mne kontaktujte emailem Matisc@seznam.cz. Budu se těšit na spolupráci.
Detail

Výuka hry na kl. a el. kytaru. Pro začátečníky i pokročilé. Individuální přístup. Teorii ani noty netřeba ovládat, v případě zájmu není problém naučit. Žánry: klasika, rock i doprovody k táboráku. Vše dle Vašeho přání.

Začátečníky a mírně pokročilé naučím hře na klavír (již od 5ti let věku dítěte).

Přijedu k Vám: Děčín a okolí.

Praxe v několika kapelách různých žánrů + výuka v hudební škole a v ZŠ.

Cena dohodou.
Bc. Dagmar Švarcrová, DiS.
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU v populárních žánrech23. ledna 2017 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU ve všech žánrech populární hudby, s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem, studium hlasových technik, muzikoterapie a relaxačních metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Těším se na Vás :-)
www.zuzanajanissova.cz
Detail

Poptávka: Výuka na el. kytaru19. ledna 2017 
Zdravím.Hledám dobrého učitele na elektrickou kytaru, který by mi poradil jak a co cvičit a přiblížil mě k mému cíli. Okres Svitavy
Detail

Nabídka: Hudebník nabízí výuku17. ledna 2017 
Nabízím výuku nebo konzultace v oborech kytara, baskytara, zpěv a základy hudební nauky na Praze 6. V tomto obvodě mohu i docházet.
Detail

- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vlastnímu hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?

Pokud jsi na jednu nebo více těchto otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke svému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s námi získáš specifický plán, který je ti přímo šitý na míru a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál, ozvi se na číslo 777 608 569 nebo na E-mail uvedený dole a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA!
Lekce kytary probíhají v Brně.
Detail

Nabízím lekce klavíru pro děti (od 6 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Praha - výuka u vás doma, Brno - výuka u mě ve zkušebně nebo u vás doma. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Velice dobře dokážu poradit, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se naučil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Troufám si říct, že s touto problematikou dokážu poradit tak jako asi málokdo v České republice. Dokážu také poradit, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou hudební kaiéru jsem prošel řadou hudebních uskupení, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). V letech 2015 - 2016 jsem učil klavír na hudební škole Pavel Hokr v Praze, od září do prosince 2016 jsem učil na hudební škole v Prušánkách. Cena: 250 Kč za lekci.
Detail

Poptávka: Hledá se učitel ukulele12. ledna 2017 
Ahoj,
ráda bych se naučila hrát na ukulele,ale samouk sem nemožnej. Chtěla bych najít někoho,kdo bude mít nervy na to, mě to naučit :-)
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje11. ledna 2017 
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Kutná Hora, Čáslav
Cena: 300kč/hod.
Tel: +420776365420
Detail

Nabídka: Výuka na kytaru11. ledna 2017 
Zkušený muzikant s 40letou praxí nabízí výuku na kytaru/akustickou,basovou,elektrickou/honorář dle dohodnuté ceny,Most a okolí*volejte na tel. 722152698
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >