Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 165

Zdravím!

Hraji asi 6 let na kytaru, nyní působím v metalové kapele, koncertujeme po ČR a mám dost zkušeností. Na žánru moc nezáleží, mohu naučit jak teorii (čtení tabulatur, pentatoniky atd atd) tak i klasické základy na akustickou a elektrickou kytaru.

Stačí se domluvit. :)
Detail

Ahoj !
Vyučuju akustickou i elektrickou kytaru (rockovou) , možno i basovou kytaru .
Výuka probíhá individuálně u mne doma , kde mám vše potřebné i druhou kytaru včetně aparátů . Máš li zájem ozvi se !
Detail

Nabídka: ROCKOVÁ ŠKOLA.CZ15. ledna 2015 
Nabízíme výuku elektrické kytary, akustické kytary, basové kytary, bicích a zpěv. Pro začátečníky, pokročilé i profesionály. Jsme akreditovanou vzdělávací institucí MŠMT. Učíme děti od 9 let a dospělé každého věku!! Nahrávací studio, zkušebna pro žáky zdarma, půjčujeme nástroje. Pro mimo pražské nebo studenty s nedostatkem času máme ONLINE KURZY. Bližší informace na www.rockovaskola.cz
Detail

Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Jsem absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music a další). Cena: 250 Kč/60 min.
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru v Brně11. ledna 2015 
Nabízím soukromé lekce na baskytaru, jak pro úplné začátečníky tak pro středně pokročilé, od nastavení kytary až po užití technik v praxi.
Možnost dojíždět za žákem.
Cena 200 Kč za 60 až 90 minut.
Zn. Brno.
Martin
Detail

Nabídka: Kurzy hry na bicí Brno10. ledna 2015 
Zveme Vás na otevřené kurzy hry na bicí.

Naučíte se ovládat paličky, číst jednoduché notové party, koordinace za soupravou, různé inspirace rytmů a výplní. Pořádáme různé semináře s předními českými i zahraničními muzikanty, Jam session pro získání praxe, nahrávací studio.

Jsme věkově neomezení !!

facebook/drumstudio
Detail

Nabídka: Výuka zobcové flétny a saxofonu07. ledna 2015 
Nabízím výuku sopránové a altové zobcové flétny, saxofonu, hudební teorie a přípravu na konzervatoř. Výuka možná na Praze 5, 6, případně i v dalších částech Prahy pouze u žáka. Je mi 20 let a studuji saxofon a klarinet na Konzervatoři Jaroslava Ježka.
Cena výuky 180Kč/hod.
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu07. ledna 2015 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail

Nabídka: KLAVÍR A ZPĚV07. ledna 2015 
Nabízím výuku klavíru a zpěvu (populárního) pro děti i dospělé.
Jsem absolventkou Pražské konzervatoře oboru skladba a aranžmá populární hudby a v současné době studuji v 6. ročníku obor populární zpěv.

Individuální přístup s ohledem na přání a možnosti žáka.
Klavír: úhoz, hra z not (i akordických značek), doprovod, hra dle sluchu.
Zpěv: dechová a hlasová technika, interpretace různých žánrů.

V případě zájmu mohu též nabídnout výuku hudební teorie, základů skladby a aranžování.

Cena 300 Kč./hod.
Detail

Nabídka: Kytarové Lekce06. ledna 2015 
Profesionální kytarista s praxí z kapel Vilém Čok a Bypass, Dobrohošť nebo TAM nabízí kytarové lekce. Akustická či elektrická kytara všech žánrů a levelů :) tak neváhejte
300 Kč/hod
Detail

Zdravim,
Je mi 28 a hraju zhruba 9let na bici, prevazne mix punkrock hardcore, rock, indie a ska. Tak jsem si rekl, ze se o sve zkusenosti muzu podelit se zacinajicima punkacema, rockerama a nebo proste s nekym, kdo chce zacit hrat na bubny a rad by se naucil par zakladnich rifu, prechodu a vychytavek, ktery se hodej do zacinajici kapelky. Misto nasi zkusebny je v Kulturaku na Vltavsky kde je i perfektni zvuk a cena na hodinu je 250kc.

Nebojte se zavolat, muzeme se na cemkoli domluvit.

723403873

Petr
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje04. ledna 2015 
Ahoj všem,rád bych Vás bubeníky pozval na hodinu bicích nástrojů. Můžeme řešit techniku,groovy nebo pilovat timing s nahrávkama. Hraní na bubny je hlavně zábava.Info o mě je zde :http://www.davidbartosek.cz/
Detail

Nabídka: Lekce kytary01. ledna 2015 
Trpělivý a zkušený pedagog naučí hrát na kytaru děti, mládež i dospělé. Doprovody písní, tvorbu akordů, klasiku (různé styly a žánry), základy hudební teorie. Individuální přístup. Lze se zúčastnit komorní a souborové hry. Během školního roku - 3 přehrávky.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.29. prosince 2014 
Nabízím výuku na el. a akustickou kytaru a základy hudební teorie. Jsem členem kapel: Jiří Štědroň band, Relict, Method Of Touch. Moji úroveň hry, kompozici, videa najdete na: www.bandzone.cz/radovansokol
Detail

Nabídka: UČITELKA ZPĚVU28. prosince 2014 
Rádi zpíváte a chtěli by jste se naučit víc? Jsem studentka JAMU v Brně-obor zpěv. Mám vystudovanou konzervatoř s titulem Dis,na Janáčkově akademii múzických umění BcA a 2 roky praxe v Zuš. Nyní učím soukromě v Brně a Brno-Lelekovice (sólový zpěv, populární písně+karaoke, muzikály, dechovka, opera)
Detail

Nabídka: Hlasovy coachig25. prosince 2014 
Je urcen pro zacatecniky,tak profesionalni zpevaky ruznych stylovych formaci.
Detail

Nabídka: Hodiny zpevu-Praha Vinohrady12. prosince 2014 
Hodiny zpevu jsou urceny,jak zacatecnikum,tak profesionalnim zpevakum,amaterskym zpevakum ruznych stylovych formaci,nebo tem kteri chapou zpev jako praci s vlastnim telem a chteji se mu venovat pro radost a relaxaci v ramci osobnostniho rozvoje.
Detail

Nabídka: Lekce na kytaru11. prosince 2014 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru.Hodiny jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.. Zaměřuji se též na přípravu a pomoc studentům pedagogických škol. Výuka bude zaměřena na zvládnutí nástroje po stránce doprovodné i solové hry. Vyučovací hodina trvá 60 min. Odborné vzdělání a zkušenosti jsou samozřejmostí.
Detail

Nabídka: Lekce kytary na SKYPE09. prosince 2014 
Ahoj. Jsem absolvent akadémie umění a vyučuju hru na kytaru. Začátečníci i pokročilí. Základy, technika, teorie, koncertní prax, improvizace.... po vzájemní dohodě i výuka teórie přímo na hmatniku, K dispozici je množství studijního materiálu a škol od popředních hudebníku. Moderni přistup. První hodina zdarma!
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha09. prosince 2014 
Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, atd.) a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Chceš hrát bigbít, rock - hardrock ,metal , seš začátečník a nevíš jak na to ? Naučím a poradím , ukážu jak na to . Mám doma dva aparáty i kytary , takže nic nepotřebuješ . Stačí jen zavolat či napsat . Můžeš i prozvonit , zavolám zpátky !
Detail

Nabídka: Jazz/pop piano09. prosince 2014 
Jsem student klavírního a skladatelského oddělení na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Naučím improvizaci na klavír - jazz, pop, připravím na příjímačky atd. Cena 250 Kč/hod
Detail

Nabídka: Lekce Baskytary -Praha07. prosince 2014 
Nabízím výuku hry na baskytaru.

pevná cená: 200,- /hodina

Určeno pro začátečníky a mírně pokročilý.

Obsah lekce: technika, základy hudební teorie, walking bass, improvizace.
Můžu taky připravit na přijímačky na konzervatoř.

lokace: zkušebna v Dejvicích

pro zájem volejte: 606 808 287
Detail

Máte rádi hudbu? Chtěli byste se naučit hrát na nějaký hudební nástroj, zpívat nebo se zdokonalit v herectví? Pak neváhejte a napište mi. Jsem soukromá učitelka, která vyučuje v pohodlí svého domova. Zpěv, herectví a hra na klavír, keybord, flétny, kytary nebo české dudy - to vše není problém naučit od začátečníků až po přípravu na konzervatoř, hudební gymnázium nebo vysokou školu. Sami si zvolíte den a čas, jak bude výuka probíhat, co se chcete naučit i jak rychle se budete učit. Vyučuji v Praze - Stodůlky. Těším se na Vás! Viktoria
Detail

VÝUKA ZPĚVU NEJEN PRO RADOST & PRO ZÁBAVU, ALE I PRO PROFESIONÁLY ... se správnou technikou to jde lépe
°°° Tel. 608 742250 °°° pop rock jazz swing klasika country blues metal °°° technika je všude nutná °°° NAVŠTIVTE MÉ STRÁNKY
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 7
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7    >> Poslední >