Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 128

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje Praha 4 Kunratice23. dubna 2017 (PŘIDÁNO DNES!)   
Veškeré informace na www.skolabicich.cz
Detail

Nabízím lekce klavíru pro děti (od 6 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Učím klasiku i populární styly, dále kompozici a hudební teorii. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Poradím, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Poradím, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se učil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou hudební kaiéru jsem prošel řadou hudebních uskupení, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). Praxe na hudebních školách i se soukromou výukou. Cena: 300 Kč za lekci u mě ve zkušebně (+ 100 Kč za dojíždění k vám domů). tel: 728 397 048
Detail

Ve dnech 22.4. a 6.5. 2017 proběhne v naší učebně zápis zájemců o výuku hudby - obor zpěv, hra na klavír či kombinace (zpěv, hra na klavír), zarezervujte si svůj termín zápisu. Tel.: 774303750
www.hudebniskolajstastne.websnadno.cz
Detail

Nechcete promarnit letní měsíce nečinností? Přihlaste se do letních Akceleračních kurzů, naučíme Vás lépe zpívat, pracovat s hlasem, i začátečníky hrát na piano, děti i dospělé.
774303750
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně . Plzeň13. dubna 2017 
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu12. dubna 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail

Dobrý den,
jsem studentkou ZUŠ v Pardubicích, kde jsem letos absolvovala poslední ročník hry na klavír a příští rok absolvuji zpěv. Nabízím soukromé lekce zpěvu a hry na piáno v Pardubicích především malým hudebníkům, kteří se chtějí něco naučit, případně potřebují pomoci při studiu. Mohu také doučit základy hudební nauky. Na lekcích se s Vámi ráda domluvím, je možné chodit i o letních prázdninách, ve školním roce odpoledne či o víkendech.
Cena 90 Kč/h
Těším se na vás.
Více informací na můj email.
Detail

Ovládnete hru z not i doprovody písní podle akordů. Získáte správné návyky pro nejlepší možné výsledky. V případě zájmu také výuka hudební teorie a příprava na talentové zkoušky na hudební školy. Absolvent Pražské konzervatoře - hlavní obor "Hra na kytaru". Studium hudební vědy na FF UK. Dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Od roku 2004 pedagog v základní umělecké škole - v současnosti ZUŠ Petřiny. Cena výuky: 400,-/45min. + 100,- doprava k Vám. Místa výuky: Praha 5, 6, Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a okolí.
Detail

Nabídka: Výuka hry na klavír09. dubna 2017 
Vyučuji hře na klavír v Praze na Vinohradech a blízkém okolí děti od 5 do 15 let. Mám více než 20 let praxe na ZUŠ. Docházím domů za žáčky, volné hodiny mám nyní už pouze v první části odpoledne v pondělí, čtvrtek a pátek. Výuku předškolních dětí preferuji v ranních či dopoledních hodinách, mohu je dovést nebo přivést ze školky. Cena vyučovací hodiny (45 minut), která zahrnuje také cestu, je 300,- Kč s tím, že platíte pouze hodiny, které se uskuteční.
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail

Nabídka: Bubny jsou věc!!04. dubna 2017 
Nemáš kačky na drahé lekce ?? Naučím hrát tak , ať to šlape...bez časového omezení,levně nebo protislužba. Vítkov(Op) a širé okolí........
Detail

Přijmeme tři pracovité děti, jejich rodiče, dospělé na výuku zpěvu, hry na klavír.
Nabízíme letní Akcelerační hudební kurzy.
Šárka business park, 591/4, Praha 6.
Telefon: 774 303 750
Detail

Nabídka: Výuka el.kytary31. března 2017 
Od základní hudební nauky k praxy v konfrontaci se studiem,kde se poslechem můžete sami ubezpečit o tom co jste schopni vytvořit i případně opravit.
místo-Praha.Individuální plán na první konzultaci.
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )23. března 2017 
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra. Začátečníci i pokročilí. Tel.: 725 518 017
Detail

Nabízím kvalitní lekce el. a akustické kytary, plus základy hudební teorie. Moji úroveň hry, kompozici, a videa najdete na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem několika hudebních seskupení: Method Of Touch, Propozit. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3. Lekce trvá 45min. a cena je 350 kč. Více info. poskytnu po telefonu, nebo mailu. Můj tel. je: 739 539 169
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )16. března 2017 
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra a volné dny jsou zatím středa a čtvrtek od 18 - 22 hodin, příp. domluvou. Výuka je koncipovaná tak, 1) aby bylo možné věci, které se naučíš okamžitě použít a postupně je zlepšovat a 2) aby to bylo i zábavné :-) Díky

725 518 017
Detail

Dobrý den,
nabízím vysoce kvalitní výuku kytary a bicích nástrojů.

Mám zkušenosti s výukou dospělých i dětí, úplných začátečníků i velmi pokročilých.
Mám velmi individuální přístup ke každému studentovi a především se snažím probudit co největší nadšení pro nástroj a hudbu jako takovou.

Rád poskytnu další informace, použijte prosím emailovou adresu.
Detail

Hledám na přechodnou dobu - přibližně na půl roku učitele bicích. Jedná se o záskok. Výhodou je časová flexibilita, pěkná učebna i technické zázemí. Smlouva na DPP.
Detail

Nabídka: Výuka hry na klavír a akustickou kytaru13. března 2017 
V kulturním centru Novodvorská na Praze 4 nabízím soukromé hodiny hry na klavír a akustickou kytaru, včetně hudební teorie. Vítáni jsou děti i dospělí. Cena jedné lekce je 230 kč za vyučovací hodinu. Po dohodě je možnost dojíždění do rodin. Kontaktujte mně prosím telefonicky, nebo mailem. Mob 603268255. Email- Matisc@seznam.cz. Budu se těšit.
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné12. března 2017 
Přijmeme tři pracovité děti nebo dospělé do oborů zpěv, hra na klavír či kombinace. Nabízíme Akcelerační hudební letní kurzy na červenec - srpen.
774303750
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné12. března 2017 
Přijmeme tři pracovité děti nebo dospělé do oborů zpěv, hra na klavír nebo kombinace zpěvu a hry na klavír.
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU v populárních žánrech06. března 2017 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU ve všech žánrech populární hudby, s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem, studium hlasových technik, muzikoterapie a relaxačních metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Těším se na Vás :-)
www.zuzanajanissova.cz
Detail

Nabídka: Lekce kytary06. března 2017 
Dobry den, ponukam multi-zanrove sukromne lekcie gitary pre vsetky vekove kategorie. Praha
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu v Ostravě05. března 2017 
Zkušená pedagožka a pěvkyně nabízí výuku zpěvu začátečníků i pokročilých. Sólová dráha v oblasti opery a operety (25 let), výuka klasického zpěvu soukromě i na školách (25 let), řada mých odchovanců slaví výrazné úspěchy na poli operního zpěvu. Pěvecká technika mnou vyučovaná vychází z tradic vynikající pěvecké školy prof. Idy Černecké, která vychovala řadu předních operních pěvců působících po celém světě (např. Peter Dvorský, Miroslav Dvorský, Ján Galla, Jozef Kundlák).
Detail

Poptávka: Hledám učitele kytary05. března 2017 
Hledám učitele kytary v okolí Krnova, Opavy, muj tel: 721 778 726, díky
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >