Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 145

Nechcete promarnit letní měsíce nečinností? Hudební škola J. Šťastné učí děti, mládež i dospělé výborně zpívat nebo hrát na klavír či na elektronické keyboardy. 774303750
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru v Brně27. července 2016 
Nabízím soukromé lekce na baskytaru, jak pro úplné začátečníky tak pro středně pokročilé, od nastavení kytary až po užití technik v praxi.
Možnost dojíždět za žákem.
Cena 200 Kč za 60 až 90 minut.
Zn. Brno.
Martin
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné nabízí ještě několik volných termínů v oborech - zpěv, hra na klavír (na piano, na keyboardy), hra na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Poptávka: Hledám učitele zpěvu - hodiny přes skype20. července 2016 
Dobrý den, z důvodu časové vytíženosti hledám učitele zpěvu přes skype. Aktivně zpívám 4 roky, z toho 2,5 roku v kapele. Hledám učitele, který by mě naučil různé rockové a metalové techniky zpěvu - chrapot, scream atd.
Díky za odpovědi.
Detail

Nabídka: Angličtina / kytara17. července 2016 
Nabízím individuální výuku akustické a elektrické kytary za lekce angličtiny – Brno Žabovřesky.
Zaměření: rock – blues – folk – flamenco – klasika
Věkově neomezeno!
Informace:
tel. 603 736 076
email: diesis@volny.cz
http://diesis.xf.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně . Plzeň12. července 2016 
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail

Poptávka: Chci se naučit na bicí11. července 2016 
Hledám bubeníka z Ostravy a okolí, který mě naučí na bicí :-)Na ceně se dohodneme. Ozývejte se, prosím, na k1rst@post.cz
Díky za nabídky, Kristýna
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu11. července 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail

Výuka smerována na konkrétní styl a prání studenta.
Od základního doprovodu pres teorii, harmonii, improvizaci, fingerstyle až po klasickou kytaru.

Lekce probíhají individualne u mne na Praze 7 nebo kdekoli v Praze - záleží na Vašich potrebách :) Cena: 190Kc e-mail: jari@guitarrista.cz mob.: 777 678 898
Detail

Nechcete promarnit letní měsíce nečinností? Hudební škola J. Šťastné učí děti, mládež i dospělé výborně zpívat nebo hrát na klavír či na elektronické keyboardy.
Telefon: 774303750
Detail

Nabídka: Naučím kytaru - Praha02. července 2016 
Dobrý den, jsem student a nabízím výuku hry na kytaru pro úplné začátečníky i lehce pokročilé, mám znalosti o různých hudebních stylech včetně konkrétních technik známých hudebníků (klasika, rock, blues, country, metal...), moderní přístup k výuce, rychlý postup, cena 200kč za hodinu (60 minut). Pouze v praze, výuka buď u žáka nebo u mě doma na Praze 4. Tel: 775 666 458
Detail

Nabídka: UČITELKA ZPĚVU01. července 2016 
Rádi zpíváte a chtěli by jste se naučit víc? Jsem studentka JAMU v Brně-obor zpěv. Mám vystudovanou konzervatoř s titulem Dis,na Janáčkově akademii múzických umění MgA a 5 let praxe v Zuš. Nyní učím soukromě v Brně a Brno-Lelekovice (sólový zpěv, populární písně+karaoke, muzikály, dechovka, opera)
Detail

Dobrý den,
jsem studentkou ZUŠ v Pardubicích, kde jsem letos absolvovala poslední ročník hry na klavír a příští rok absolvuji zpěv. Nabízím soukromé lekce zpěvu a hry na piáno v Pardubicích především malým hudebníkům, kteří se chtějí něco naučit, případně potřebují pomoci při studiu. Mohu také doučit základy hudební nauky. Na lekcích se s Vámi ráda domluvím, je možné chodit i o letních prázdninách, ve školním roce odpoledne či o víkendech.
Cena 90 Kč/h
Těším se na vás.
Více informací na můj email.
Detail

Nabídka: Soukromá učitelka klavíru30. června 2016 
Mé jméno je Vetchá Soňa, je mi 24 let a celý život se zabývám hrou na klavír a skladbou. Klavír mám vystudovaný na šestileté Brněnské konzervatoři, nyní jsem ukončila studium bakalářského stupně skladby na Akademii múzických umění v Praze. Doučování nabízím na Praze jedna poblíž Náměstí republiky. Cena jedné lekce je 350 korun za 60 minut.Co se týče výuky, mám praxi s různými věkovými kategoriemi studentů.
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)30. června 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka mé hry trochu techničtější skladby: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru28. června 2016 
Nabízím soukromou výuku hry na basovou kytaru, a to pro začátečníky i pokročilé. Společně zlepšíme vaši techniku hry a posuneme vás dál tam, kde už si nevíte rady. Součástí výuky je i osvojení si notového zápisu, který můžu případné zájemce vyučovat i zvlášť. Rovněž můžu napsat basové tabulatury na vaše oblíbené písně.
Pokud na sobě chceš tvrdě pracovat a zlepšovat se, pak je tento inzerát právě pro Tebe!
Detail

Nabízím kvalitní lekce el. a akustické kytary, plus základy hudební teorie. Moji úroveň hry, kompozici, a videa najdete na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem několika hudebních seskupení: Method Of Touch, Propozit. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3. Lekce trvá 45min. a cena je 350 kč. Více info. poskytnu po telefonu, nebo mailu. Můj tel. je: 739 539 169
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru20. června 2016 
Nabízím soukromou výuku hry na basovou kytaru, a to pro začátečníky i pokročilé. Společně zlepšíme vaši techniku hry a posuneme vás dál tam, kde už si nevíte rady. Součástí výuky je i osvojení si notového zápisu, který můžu případné zájemce vyučovat i zvlášť. Rovněž můžu napsat basové tabulatury na vaše oblíbené písně.
Pokud na sobě chceš tvrdě pracovat a zlepšovat se, pak je tento inzerát právě pro Tebe!
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA ZPĚVU (Praha 2)12. června 2016 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem v oblasti veškeré populární hudby, studium hlasových technik a metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Vše o mne a o výuce naleznete na webu www.zuzanajanissova.cz
Těším se na Vás :-)
Detail

Nabídka: Lekce na baskytaru !!!11. června 2016 
Nabízím lekce i konzultace na basu, klasickou a také fretless (bezpražcovou) Vstřícnou a pochopitelnou formou, která je nejvhodnější pro začátečníky, ale i pro pokročilé! I když, těm už "jen stačí“ pořádně a pravidelně cvičit? :-) Důležité ovšem je ale vědět co cvičit, jak cvičit a proč cvičit. Nabízím dlouholeté zkušenosti z nejrůznějších žánrů. Nejdůležitější je ovšem společné hraní! Více o mně na: http://wagonbass.wixsite.com/wagonbass
Detail

KLASIKA - JAZZ - POP - KOMPOZICE - Klavíristům, kteří mají chuť na sobě skutečně poctivě pracovat a někam to v hudbě dotáhnout, nabízím profesionální vedení. Naučím jak klasické, tak i jazzové piano.

U klasiky velmi dbám především na uvolněnost rukou, dokážu poradit jak se protahovat před hraním a jak pečovat o svoje tělo, aby ruce ani záda při hraní nebolely a aby člověk cítil při hraní komfort. Dále mi jde o to, aby hudba byla víc než jen správně odehraným notovým materiálem v různých úrovních dynamiky a tempa, ale aby skutečně žila svým vlastním životem a něco vyjadřovala. Pracuji s představivostí studenta. Při hře na klavír také velmi pomáhá zpěv - naučím základy pěvecké techniky.

Naučím jazzové harmonie - dominantní jádra, práce s tenzemi, jazzové stupnice a jejich uplatnění v jazzových standardech.

Poradím se skladebnými pokusy. Pomůžu s vedením hlasů, formou, s instrumentací, naučím práci s notačním programem Sibelius.

Připravím na konzervatoř, poradím s repertoárem, s hudební teorií.

Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, nyní beru konzultace na JAMU. Mám několikaletou praxi s učením na hudební škole i soukromě.

Vyučuji pouze v Brně. Výuka u vás doma. Preferovaný věk žáků 15 - 25 let.

Cena 300 Kč/60 min, první lekce zdarma.

Tel: 728397048
Detail

Jsem hudební skladatel a aranžér a naučím začátečníka i pokročilého muzikanta skladbu a aranžmá pro orchestr. Moje písně otextoval i Jiří Suchý a zpívali je např. Jiří Suchý, Marcela Králová, Karel Hála, Jitka Molavcová, Jana Matysová aj. Cena 350 Kč/60 minut. K žákovi docházím. galantnifirma@centrum.cz, 777 658 983
Detail

Ahoj hudebníci, hlavně budoucí kytaristé. Nabízím soukromé hodiny hry na akustickou, ale i na elektrickou kytaru. Vše zábavnou formou, aby se žák rychle naučil a mohl si hrát písně sám nebo s kapelou. Rozhodně se výuka nebude ubírat nudným směrem, který se vyučuje na školách.
Nabízím výuku základních postupů, akordů, doprovodů a sól. A to zcela zdarma.
Napište mi a domluvíme se.
Karlos lokalita: Zlínsko, Olomoucko
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >