Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 168

Nabídka: Hodiny zpevu-Praha Vinohrady12. prosince 2014 
Hodiny zpevu jsou urceny,jak zacatecnikum,tak profesionalnim zpevakum,amaterskym zpevakum ruznych stylovych formaci,nebo tem kteri chapou zpev jako praci s vlastnim telem a chteji se mu venovat pro radost a relaxaci v ramci osobnostniho rozvoje.
Detail

Nabídka: Lekce na kytaru11. prosince 2014 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru.Hodiny jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.. Zaměřuji se též na přípravu a pomoc studentům pedagogických škol. Výuka bude zaměřena na zvládnutí nástroje po stránce doprovodné i solové hry. Vyučovací hodina trvá 60 min. Odborné vzdělání a zkušenosti jsou samozřejmostí.
Detail

Nabídka: Lekce kytary na SKYPE09. prosince 2014 
Ahoj. Jsem absolvent akadémie umění a vyučuju hru na kytaru. Začátečníci i pokročilí. Základy, technika, teorie, koncertní prax, improvizace.... po vzájemní dohodě i výuka teórie přímo na hmatniku, K dispozici je množství studijního materiálu a škol od popředních hudebníku. Moderni přistup. První hodina zdarma!
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha09. prosince 2014 
Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, atd.) a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Chceš hrát bigbít, rock - hardrock ,metal , seš začátečník a nevíš jak na to ? Naučím a poradím , ukážu jak na to . Mám doma dva aparáty i kytary , takže nic nepotřebuješ . Stačí jen zavolat či napsat . Můžeš i prozvonit , zavolám zpátky !
Detail

Nabídka: Jazz/pop piano09. prosince 2014 
Jsem student klavírního a skladatelského oddělení na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Naučím improvizaci na klavír - jazz, pop, připravím na příjímačky atd. Cena 250 Kč/hod
Detail

Nabídka: Lekce Baskytary -Praha07. prosince 2014 
Nabízím výuku hry na baskytaru.

pevná cená: 200,- /hodina

Určeno pro začátečníky a mírně pokročilý.

Obsah lekce: technika, základy hudební teorie, walking bass, improvizace.
Můžu taky připravit na přijímačky na konzervatoř.

lokace: zkušebna v Dejvicích

pro zájem volejte: 606 808 287
Detail

Máte rádi hudbu? Chtěli byste se naučit hrát na nějaký hudební nástroj, zpívat nebo se zdokonalit v herectví? Pak neváhejte a napište mi. Jsem soukromá učitelka, která vyučuje v pohodlí svého domova. Zpěv, herectví a hra na klavír, keybord, flétny, kytary nebo české dudy - to vše není problém naučit od začátečníků až po přípravu na konzervatoř, hudební gymnázium nebo vysokou školu. Sami si zvolíte den a čas, jak bude výuka probíhat, co se chcete naučit i jak rychle se budete učit. Vyučuji v Praze - Stodůlky. Těším se na Vás! Viktoria
Detail

VÝUKA ZPĚVU NEJEN PRO RADOST & PRO ZÁBAVU, ALE I PRO PROFESIONÁLY ... se správnou technikou to jde lépe
°°° Tel. 608 742250 °°° pop rock jazz swing klasika country blues metal °°° technika je všude nutná °°° NAVŠTIVTE MÉ STRÁNKY
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nastroje Brno06. prosince 2014 
Zaměřujeme se na čtení a hry z not, držení paliček, posed za soupravou, různé úderové techniky, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího.

Jsme plně vybavení, takže si stačí vzít pohodlnou obuv a trpělivost.

Škola není věkově omezená a přihlásit se můžete i během školního roku.

Hudební kurzy chápeme jako oblast populární hudby v nejširším slova smyslu: rock, metal, jazz, blues, pop, fusion,
funky, jungle, DnB, atd.

Pro pokročilé hráče:
Objevování nových zvuků,rytmické opakování, hovor a odezvu. Počítání, koordinační tvary a pohyb. Tempo, dynamika, progresivní počítací systémy. Vytváření a skládání rytmů pro sólové a skupinové práce.
koordinace, a obratnost. Synkopa, sekvence taktu. Kombinace rytmů.
Improvizace, složení a složitost rytmu. Fyzické a prostorové uvědomění a výkon dovednosti.
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru05. prosince 2014 
Jsem aktivní profi kytarista. Nabízím individuální výuku. Doprovody, sóla. Styl rock, hardrock, blues, nebo "jen" akordy k ohni. Pro začátečníky i pokročilé. Ukázky mp3 a další info na http://az.kytara.sweb.cz
Zakl cena 250,-Kč/hod, pro děti 150,-Kč/45 min
Praha 4 - Hodkovičky, případně mohu dojíždět k Vám.
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu v Ostravě02. prosince 2014 
Zkušená pedagožka a pěvkyně nabízí výuku zpěvu začátečníků i pokročilých. Sólová dráha v oblasti opery a operety (25 let), výuka klasického zpěvu soukromě i na školách (25 let), řada mých odchovanců slaví výrazné úspěchy na poli operního zpěvu. Pěvecká technika mnou vyučovaná vychází z tradic vynikající pěvecké školy prof. Idy Černecké, která vychovala řadu předních operních pěvců působících po celém světě (např. Peter Dvorský, Miroslav Dvorský, Ján Galla, Jozef Kundlák).
Detail

Nabídka: Naučím sólovou kytaru!01. prosince 2014 
Ahoj!
Pokud hraješ na elektrickou kytaru a chceš hrát něco víc než obyčejné akordy a vyhrávky, tak přesně tobě nabízím výuku sólové hry.
Způsob výuky záleží na naší dohodě: budeš-li mít zájem, můžu s tebou rozebírat konkrétní sóla a naučit tě, jak je zahrát.
Lepší je ale podle mého názoru pomoct ti objevit tvoje vlastní možnosti, jak hráčské, tak (pokud jde o tvorbu a stavbu sól) skladatelské, jinými slovy rozvinout tvůj potenciál.
A konečně jsem schopný ukazovat extravagantní kytarové techniky, které ti otevřou úplně nové možnosti a získají ti ohromný respekt, pokud je budeš předvádět naživo. :D
V případě zájmu napiš a můžeme se na všem dohodnout!
-Greg
Detail

Nabídka: Looking for bass teacher29. listopadu 2014 
Hi,

I am looking for a bass teacher.
1 hour each two weeks.

Thank you,

Aurélien
Detail

Nabízím pro zájemce výuku hry na kytaru. Jsem učitel v ZUś s 20 letou praxí. Vzdělání - konzervatoř a praxe v hudebních uskupeních nejrůznějšího typu. Způsob a směr výuky určíme po vzájemné domluvě první lekci která jako seznamovcí je zdarma. Poté 120,-Kč/45 min lekci + případné uhrazení cesty do místa výuky.
Detail

Nabídka: David Wurczel - Soukromý Kytarový Kurz27. listopadu 2014 
Chcete se naučit hrát na kytaru rychle a efektivně? Nechcete se učit noty? Nebo se chcete ve svém kytarovém umění posunout dál a nevíte jak?
Jsem aktivní skladatel, koncertní hráč a inovátor kytarové techniky. Mám za sebou čtrnáct let studia kytary, čtyři roky koncertování jak sólového tak společného v rámci originálních programů s mistrem Štěpánem Rakem a dalšími umělci světového věhlasu. Do svého vlastního fudamentálního kytarového základu počítám soukromé lekce klasické kytary s Dianou Chytilovou, vlastní specifický trénink, a Masterclasses s mistrem Štěpánem Rakem, Miroslavem Žárou a Stanislavem Jelínkem. Mezi studiem vysoké školy, hraním sólových koncertů a skládáním hudby pro film a videohry mám dostatek volného času na to, abych mohl konečně otevřít originální kytarový kurz. Nechystám se následovat žádný zavedený koncept, žádnou starou školu. Kdokoliv by se vám snažil tvrdit, že existuje jen jeden možný způsob výuky hry na kytaru, nevidí celou skutečnost. Systém výuky už je ve vás, jen někdo musí přijít a probudit ho tím správným způsobem.
Za léta praxe jsem si vytvořil svůj systém self-developmentu v kytarové technice. Tento systém jsem aplikoval do výukového programu. Jeho největší síla je v maximálním individuálním přístupu. Učitel tu není od toho aby vám nutil svůj pohled na problematiku, ale aby vám dal dostatek prostředků k vzniku vašeho vlastního přístupu. Stanete se sami sobě učitelem a já budu váš rádce.
Žánrově se výuka týká jak klasické kytary tak doprovodného hraní. Je jen na vás jakou cestou se budete chtít vydat.

Kurz začátečnický:
Pro dospělé 180Kč/h
Pro děti od osmi let 200Kč/h

Kurz pro pokročilé:
Od třinácti let 280Kč/h

Přijímám první čtyři zájemce.
Výukové dny: pondělí, pátek, sobota.
Místo a čas výuky je předmětem osobní domluvy.

Mobil: 723182901
Email: davidwurczel@gmail.com
Youtube: https://www.youtube.com/channel/Ucw04TrjPlVvHJY1vndEkGOA
Pro další informace a uměleckou biografii navštivte web: www.davidwurczel.com
Detail

Chcete se naučit zpívat?

Máte kapelu a rád/a by jste odzpíval/a celý koncert bez známky únavy hlasu?

Chcete se přihlásit do pěvecké soutěže, ale nevíte jak se připravit?

Rád/a by jste zpíval/a v muzikále, či úspěšně složil/a přijímací zkoušky na konzervatoř?

Ráda Vám předám své zkušenosti získané jak ze studií na konzervatoři, tak z celé své učitelské a hudební praxe.

NAUČÍM VÁS správné dechové technice,používat různé techniky, feelingy a zpívat na mikrofon.

Pravidelné koncerty žáků.

Hodiny zpěvu pro začátečníky i pokročilé, děti či dospělé.


První hodina ZDARMA.

(délka lekce je 60 minut.)

Těším se na Vás,Lucie :-)
Detail

Nabídka: Elektrická kytara pro začátečníky.25. listopadu 2014 
Nabízím výuku kytary pro začátečníky v Olomouci a v Brně. Nybízím jak akustickou tak elektrickou kytaru. Cena je 200kč/hodina. Hodina trvá 60 minut, ne 45! V Brně je můj časový plán Pondělí-čtvrtek, Olomouc potom zbytek. Na výjimkách je možno se individuálně domluvit. Preferuji hodiny u mě v bytě v ulici Milady Horákové 10. Zpravidla jsem zvyklý se každému věnovat individuálně, bez zajetých osnov, možnost věnovat se jen Vašemu stylu hudby. V Olomouci mám byt na Lazcích.
Možnost chodit ve dvou zároveň za 300kč/hodina na celý pár.

Kontaktujte mě v případě zájmu na mail t.flusi@gmail.com
Budu se těšit!!! :)
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Ostrava25. listopadu 2014 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka. Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Dobrý den,
jsem absolventkou pražské konzervatoře. Nabízím výuku zobcové flétny a lesního rohu. Dále vyučuji hudební teorii. Mám bohaté zkušenosti s výukou. Cena 200Kč/45 minut. Možná výuka u Vás doma či v mém bytě (Vinohrady.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné vypisuje přijímací výběrové řízení do 2. programu Hudba jako velký koníček pro hudební talenty v oborech zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, rádi přivítáme děti, dospělé i seniory, zájemci o výuku se mohou přihlásit do 8.12. 2014 telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu jinak22. listopadu 2014 
Co vám Zpíváni bez hranic přinese?

- naučíte se správně dýchat
- posadíte si svůj hlas
- naučíte se rozlišovat a používat hlasové rejstříky
- získáte pěvecké sebevědomí
- naučíte se pracovat s mikrofonem
- získáte praktické zkušenosti na pódiu
- zdokonalíte své interpretační schopnosti
- začnete se aktivně zapojovat do hudebního dění (chcete-li)
- natočíte si své demo
...a mnoho dalšího


O čem je Zpívání bez hranic?

Zpívání bez hranic poskytne každému individuální přístup. Výuka probíhá přesně tak rychle, jak si sami stanovíte.
Základem filozofie Zpěvu bez hranic je, že zpívat může každý, kdo chce zpívat. Jde jen o to, abychom eliminovali návyky, které fyzicky brání zdravému a přirozenému projevu.
Zpěv je zábava a to je základem každé lekce.
Výuka Zpěvu bez hranic se řídí pravidlem "nechat hlasivkám, co jejich jest" a dát žákovi prostor pro jeho přirozený vývoj.

Při učení se řídím starým čínským příslovím " Daruješ-li člověku rybu, nasytíš ho na jeden den. Naučíš-li ho lovit, nasytíš ho na celý život ". Mým cílem je, aby každý žák uměl bezpečně cvičit, dokázal rozpoznat, kdy je s jeho hlasivkami něco v nepořádku, nebo která technika hlasivkám nesvědčí a která naopak funguje.

Průběh hodiny
Na prvních hodinách si vysvětlíme, jak správně dýchat a jak naslouchat svým hlasivkám.
Dostanete svá první hlasová cvičení, která si důkladně vysvětlíme, aby jste přesně věděli, co a jak doma cvičit.
Nakonec si spolu si stanovíme cíl a kroky, pomocí kterých k němu postupně dospějeme.

Další hodiny vždy začínají rozdýcháním a tzv. aktivací zpěváka. Poté přijde na řadu technika a "posazování" hlasu pomocí hlasových cvičení.

V případě pokročilejších zpěváku je zbytek hodiny věnován interpretaci, rozvíjení jejich repertoáru a technice zpívání na mikrofon.
Velmi účinnou metodou, jak získat naprosté pěvecké sebevědomí, je nahrávání.
Díky špičkovému vybavení třídy, je nahrávání neoddělitelnou součástí výuky.

A co ještě?
- Žákovské koncerty
- Společné akce v karaoke klubech
- Pódiový tréning (pohyb po pódiu, zvuková zkouška, -- překonání strachu z pódia)
... a monoho dalšího ...
Detail

Nabídka: Výuka hry na pětistrunné banjo22. listopadu 2014 
Nabízím výuku základů hry na 5-ti strunné banjo v Praze. Mám 15-ti leté zkušenosti s výukou a 35 let aktivně hraji na banjo. Výuka probíhá individuálně od po-pá dle dohody mezi 15-19 h. v Praze v prostorách kulturního centra Vltavská (Bubenská 1) – kousek od metra Vltavská. Zároveň vám případně pomohu s výběrem nástroje vč.příslušenství a jeho seřízením. Líška
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné Vám nabízí odbornou konzultaci, zhodnocení Vašich momentálních hudebních dovedností, sestaví individuání hudební plán k úspěšnému zvládnutí přijímacího řízení (obor zpěv, hra na klavír, na housle), zájemci o výuku se mohou přihlásit do 8.12. 2014 telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Novinka17. listopadu 2014 
Novinka odkaz dole.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 7
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7    >> Poslední >