Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 173

Ahoj !
Vyučuju akustickou i elektrickou kytaru (rockovou) , možno i basovou kytaru .
Výuka probíhá individuálně u mne doma , kde mám vše potřebné i druhou kytaru včetně aparátů . Máš li zájem ozvi se !Telefon: +420739900343
Lokalita: Plzeň
Detail

Nabídka: Začínáš s bicíma ?02. března 2015 
Rád pomohu. u mne ( Vítkov ) nebo u tebe... na tom nezáleží. Neváhej a ozvi se. vše probereme osobně.
777719785
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov nebo Skype!01. března 2015 
Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 300,-Kč. Cena za 45 min = 250,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností.
Detail

Nabídka soukromé výuky hry na hudební nástroje. Absolvent Státní konzervatoře a Vysoké školy múzických umění s 15letou praxí výuky na ZUŠ nabízí soukromou výuku na tyto hudební nástroje: Kontrabas, kytara klasická a elektrická, basová kytara, klavír, elektrofonické klávesové nástroje, keyboard, housle. Výuka hudební teorie a příprava na přijímací zkoušky na prof. umělecké školy.
Detail

Nabídka soukromé výuky hry na hudební nástroje. Absolvent Státní konzervatoře a Vysoké školy múzických umění s 15letou praxí výuky na ZUŠ nabízí soukromou výuku na tyto hudební nástroje: Kontrabas, kytara klasická a elektrická, basová kytara, klavír, elektrofonické klávesové nástroje, keyboard, housle. Výuka hudební teorie a příprava na přijímací zkoušky na prof. umělecké školy.
Detail

Nabídka: VÝUKA POPULÁRNÍHO ZPĚVU27. února 2015 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZ vyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail

Nabídka: Lekce rockové kytary26. února 2015 
Nabízím individuální lekce (nejen) klasické rockové, hard-rockové, metalové kytary. Pro začátečníky i pokročilé. Teorie i praxe technik hry na elektrofonickou popř. akustickou kytaru, s důrazem na přání žáka. Výuková zkušebna na Praze 5 v těsné blízkosti -M-, popř. přijedu v rozumném dosahu MHD dle dohody. Délka jedné hodiny je 60 min.
Cena 250,- / hod. Tel. : 211 143 315
Detail

Nabídka: Kytarová škola26. února 2015 
Naučím Vás doprovázet písničky k táboráku, hrát jedoduché melodie případně hru z not. Dále také nabízím výuku hudební teorie. Zájemce o studium na konzervatoři můžu připravit k talentovým zkouškám. Na lekce je možné docházet na Prahu 5 (metro B Hůrka, bus Bucharova) nebo mohu docházet já k Vám. Věnuji se dětem i dospělým. Chystáte se koupit svůj první nástroj nebo přejít na lepší, rád Vám pomohu s jeho výběrem. Pokud Vás tedy moje nabídka zaujala, kontaktujte mne.
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU25. února 2015 
Profesionální výuka hry na kytaru. Na věku studenta nezáleží. Jsem absolvent Pražské konzervatoře a 10. rokem učitel hry na kytaru v ZUŠ. Cena: 350,-/45min. + 50,-/dojíždění (pokud bude výuka probíhat u Vás). Lokality: Dejvice, Nebušice, Praha západ, Kladno, Hostivice a okolí.
Detail

Nabídka: Výuka hry na elektrickou kytaru25. února 2015 
Výuka hry na elektrickou a basovou kytaru pro začátečníky i pokročilé
ukázka různých druhů používaných technik, převážné zaměření na BLUES, ROCK, HARD ROCK, METAL
individuální výuka jednou týdně (den a čas dle dohody)
zajištěno potřebné vybavení, zkušenosti
po absolvování kurzu by měl žák být schopen najít uplatnění v uvedených hudebních žánrech na vyšší úrovni
cena: 200,- kč za vyučovací hodinu (60 minut)
místo výuky: Náměstí Bratří Synků, Nusle
kontakt: tel. 720 485 648
ukázka mé tvorby: www.bandzone.cz/spreadingdread.cz
email_simon.kotrc@seznam.cz
Detail

Nabízím výuku hry na sopránovou, altovou , tenorovou a popřípadě na basovou flétnu. Dále nabízím výuku hry na klavír a příčnou flétnu, kterou studuji na konzervatoři. Seznámím Vás i se základy hudební teorie a přípravu na talentové zkoušky na konzervatoř. Cena výuky 70 kč/45 min. Výuka možná u mne (nejsem přímo ze Zlína) i u žáka.
Detail

Nabízím výuku hry na sopránovou, altovou , tenorovou a popřípadě na basovou flétnu. Dále nabízím výuku hry na klavír a příčnou flétnu, kterou studuji na konzervatoři. Seznámím Vás i se základy hudební teorie a přípravu na talentové zkoušky na konzervatoř. Cena výuky 70 kč/45 min. Výuka možná u žáka.
Detail

Nabídka: Lekce na kytaru24. února 2015 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru.Hodiny jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.. Zaměřuji se též na přípravu a pomoc studentům pedagogických škol. Výuka bude zaměřena na zvládnutí nástroje po stránce doprovodné i solové hry. Vyučovací hodina trvá 60 min. Odborné vzdělání a zkušenosti jsou samozřejmostí.
Detail

Poptávka: Hledá se učitel na bicí23. února 2015 
Hledám učitele na bicí z Regionu Ústecký kraj: Louny, Žatec, Most, Chomutov, Kadaň... se školou Miloše Veselého, který je schopen vyučovat ve svých prostorách. Výuka by měla probíhat nejen formou nácviku techniky, ale také bych velmi ocenila znalost hudební teorie a not.
Naprosto nezbytný je pro mě aktivní přístup učitele, spolehlivost, dochvilnost a pravidelná výuka.
Nabízím pracovitost a odhodlání i když nejsem právě nejmladší a navíc začátečník.
P.S. Cena za hodinu dohodou. Výše není nejdůležitější, rozhodující je kvalita výuky.
Detail

Nabídka: Výuka flétny a saxofonu v Praze23. února 2015 
Nabízím výuku hry na sopránovou a altovou zobcovou flétnu, saxofon, hudební teorie a přípravu na zkoušky na konzervatoř. Výuka v Praze u žáka. Studuji hru na saxofon na Konzevatoři Jaroslava Ježka. Cena výuky 180 Kč/45 min.
Detail

Nabídka: Lekce kytary Praha21. února 2015 
Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Vystudoval jsem Konzervatoř Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music a další). Výuka je možná i v angličtině. Cena: 300 Kč/60 min.
Detail

Nabídka: Lekce bicích/drum lessons19. února 2015 
Nabízím výuku hry na bicí nástroje. Rád poskytnu lekce jak úplným začátečníkům (držení paliček, základní groovy, čtení not atd.), tak i mírně pokročilým (zlepšování techniky, groovů, schopnosti improvizace atd…). Hraju víc než 15 let, z toho 8 let v ZUŠ, působil jsem v několika kapelách, mám zkušenosti s živým hraním a různými hudebními styly – rock, progressive rock, pop, funky, reggae, jazz… Kladu důraz na individuální přístup – vy sami si určíte, co se chcete naučit hrát, a na to, aby Vás lekce bavily. Pokud máte svoje bicí, můžu za Vámi dojíždět. Pokud ne, mám vlastní zkušebnu kousek od metra Vltavská, která je Vám k dispozici. Cena od 200,-/60 minut + cestovné.
For English speakers – If you want to start playing the drums or improve your technique, grooves, improvisational ability etc., don’t hesitate to contact me. Price from 200 CZK/60 minutes.
Budu se těšit.:)
Honza B.
Detail

Individuální přístup . Vše potřebné mám , nepotřebujete ani druhou kytaru . Volejte nebo pište .
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru Brno18. února 2015 
Nabízím lekce hry na kytaru hlavně pro začátečníky. Základy akordů, harmonie, improvizace, technika.
Pro bližší info mail.
Detail

Nabídka: Kytara, akustická elektrická18. února 2015 
Vyučuji kytaru, akustickou i elektrickou, bluegrass, jazz, rockabilly, rock, country, blues, stavba akordů, stupnice, harmonie, pohoda, praxe. cena 300,-
Nějaké ukázky na: http://bandzone.cz/_79895
Detail

Poptávka: Bicí, kytara?18. února 2015 
Ahoj, najde se tady někdo, kdo by mě naučil na bicí? Hudbu miluju a chci se jí věnovat. Už od mala jsem vedená k tomu, abych na něco uměla a bicí jsou můj sen!
Detail

Nabízím kvalitní výuku na příčnou, zobcovou flétnu, dále výuky hry na klavír a keyboard. Vyučuji začátečníky i pokročilé. Dále nabízím přípravu ke všem druhům zkoušek z hud.nauky(noty,hudební pojmy, rytmus,klasická, moderní hudba). Mám několikaleté zkušenosti s výukou dětí i dospělých.Své zkušenosti jsem načerpala při studiu konzervatoře,kde jsem se naučila i nové moderní praktiky, jež uplatňuji při výuce. Mám možnost na výuku dojíždět po okolí K.Varů.
Detail

Nabídka: Lekce na Kytaru13. února 2015 
Ponúkam lekcie na Gitaru pre začiatočníkov aj pokročilých. Základy, technika, teória, orientácia na hmatníku, koncertná prax, výraz, improvizácia.... Po vzájomnej dohode aj výuka teórie priamo na hmatníku.
!!ŽIADNE NUDNÉ POUČKY-PRAX!!
K dispozícii je množstvo študijného materiálu a škôl od popredných hudobníkov.
Preferujem pohodový ľudský prístup a pri výuke dávam dôraz na príjemnú atmosféru
Detail

Nabídka: Lekce na Kytaru13. února 2015 
Ponúkam lekcie na Gitaru pre začiatočníkov aj pokročilých. Základy, technika, teória, orientácia na hmatníku, koncertná prax, výraz, improvizácia.... Po vzájomnej dohode aj výuka teórie priamo na hmatníku.
!!ŽIADNE NUDNÉ POUČKY-PRAX!!
K dispozícii je množstvo študijného materiálu a škôl od popredných hudobníkov.
Preferujem pohodový ľudský prístup a pri výuke dávam dôraz na príjemnú atmosféru
Detail

Nabídka: Naucim zaklady punkrocku na bici13. února 2015 
Zdravim,
Je mi 27 a hraju zhruba 8 let na bici, prevazne mix punkrock hardcore a ska. Tak jsem si rekl, ze se o sve zkusenosti muzu podelit se zacinajicima punkacema, rockerama a nebo proste s nekym, kdo chce zacit hrat na bubny a rad by se naucil par zakladnich rifu, prechodu a vychytavek, ktery se hodej do zacinajici kapelky. Misto nasi zkusebny je v Praze v Kulturaku na Vltavsky kde je i perfektni zvuk a cena za vyucovaci hodinu (45min) je 200kc.
Nebojte se zavolat, muzeme se na cemkoli domluvit.

Petr: 723403873
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 7
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7    >> Poslední >