Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 151

Nabídka: VÝUKA HRY NA BASKYTARU - PRAHA27. září 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
*
*
*

Více informací na www.davidvrestal.cz
Detail

Poptávka: Hledám lektora klavíru27. září 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Dobrý den, hledám někoho, kdo by mě naučil hrát na klavír. Jsem úplná začátečnice. Vlastní klavír nemám.
Detail

Nabídka: Naučím na bicí27. září 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Začínáš a nemůžeš si fin. dovolit lektora ?? U mne (Vítkov)časově flexibilní,individuální přístup , bez fin. nároků.. ozvi se
Detail

Nabízíme několik volných míst pro žáky zajímající se o výuku hudby v oboru klavír, zpěv, elektronické klávesy, aj., zájemci o dlouhodobější spolupráci se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.21. září 2016 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na kytaru20. září 2016 
Http://hudebnibazar.cz/soukrome-lekce-na-kytaru/ID1001531/
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na kytaru20. září 2016 
Zdravím všechny nadšence dobré muziky. Nabízím kvalitní soukromé kytarové lekce pro začátečníky a pokročilé. Lekce jsou jak na elektrickou kytaru se zaměřením na rockovější styly tak i na akustickou.

Hodina- 200kč/ Hodina (většinou jednou týdně)
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za lekci je 300,-Kč.

Absolvent konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
https://www.youtube.com/watch?v=DLStsmhtmGk
Detail

Nabídka: Výuka akustické a elektrické kytary17. září 2016 
Nabízím lekce akustické i elektrické kytary. Hraji 12 let. Mám zkušenosti jak s učením, tak i s veřejným vystupováním. Hodiny probíhají soukromě. Učím v Říčanech u Prahy, ale je také možnost dojíždění.

kontaktujte mne: kubabudin@seznam.cz
732 119 589
Detail

Nabídka: Lenyxova hudební třída16. září 2016 
Nabízí hodiny hudby prostřednictvím těchto oborů: hra na klavír - keyboard, hlasová výchova - zpěv, hudební nauka a další. Informace na tel.: 724 172 198. Další informace na webu: http://www.lenyxclass.cz/. Výuka hudby probíhá v Brně.
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)15. září 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka mé hry trochu techničtější skladby: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Nabídka: " Flétnička hrou"- výuka12. září 2016 
Nabízím výuku základů hry na flétnu pro děti od 6 let- výuka hrou. Prodám 3ks flétny- 140.-/ks
Detail

Naše Soukromá hudební školy Jitky Šťastné nabízí ještě
8 volných termínů výuky hudby v oborech zpěv, klavír, elektronické keyboardy, aj. Pokud hledáte alternativu k ZUŠ, u nás preferujeme zejména individuální přístup a podle hudebního zaměření studenta nabízíme rychlé a radostné hudební kroky. Tel.: 774303750
Detail

Nabídka: Lekce hry na kytaru Brno11. září 2016 
Výuka hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé od 9 do 99 let. Naučíte se akordy, různé rytmy,doprovody,folkové a populární písničky, časem vybrnkávání,čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Hodina výuky za 200 Kč. Nohavica, Lucie, Kryštof, Beatles atd. Trpělivost a pohoda.
Detail

Nabídka: KLAVÍR, KLÁVESY08. září 2016 
Nabízím doučování, popř. i výuku (dohodou) hry na klavír/klávesy. Mám za sebou 10 let klasické hry na klavír i kláves, průpravu hudební naukou ve stejném rozsahu. Hudbě se věnuji aktivně, jelikož mám kapelu a mám vlastní projekt, kde skládám instrumentální/soundtrackovou hudbu.

Nabízím příjemný přístup a trpělivost. Cena dohodou.
Detail

Nabídka: Hledáte učitele zpěvu?05. září 2016 
Maturant Pražské konzervatoře oboru zpěv, zakladatel dětského sboru a držitel několika hudebních cen středních pedagogických škol nabízí po absolvování hudebního gymnázia a základní umělecké školy své zkušenosti a službu výuky zpěvu v Praze.

Možnost pravidelných konzultací, pomohu nastudovat nový repertoár, připravím na talentové zkoušky (i herecká a teoretická část), rozšířím hlasový rejstřík.

Výuka je možná v místě vašeho bydliště, nebo na Smíchově.
Cena jedné vyučovací hodiny: 300 Kč
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu Praha05. září 2016 
Nabízím výuku zpěvu (pop, rock, metal, folk a v podstatě všecky moderní žánry, zkrátka nevyučuji klasiku) pro začátečníky i pokročilé. Studuji 5. ročník konzervatoře, celkově se učím asi 7 let, na začátku jsem neuměla zpívat vůbec, vypracovala jsem se u velmi dobrých učitelů. Myslím, že důležitější než ,,talent od Boha" je to, jak moc člověk chce. Pokud je ochotný se učit, věnovat tomu čas, může udělat během krátké doby znatelný pokrok. Mým zájmem je uplatnit na vás své zkušenosti, aby hodiny byly pro vás co největším přínosem, člověka tak nějak naplňuje ten proces rozvíjení a když se to někam posová : ) .Peníze si teda vezmu, jelikož jsem to také neměla zadarmo:D. 200 Kč za 45 minut, první hodina 50 Kč. Ve zkušebně v Holešovicích nebo u vás doma pokud je to v Praze.
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov nebo Skype!03. září 2016 
Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za lekci je 300,-Kč

Absolvent konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností.
Detail

Nabídka: Výuka akustické a elektrické kytary02. září 2016 
Nabízím výuku akustické a elektrické kytary. S nátrojem mám zkušenost 12 let. Učím všechny věkové kategorie.
Volejte na telefon: 731228257
Detail

V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již téměř 20 let a studoval jsem dle prof. Veselého (pražská konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. pop, rock, blues, funk, jazz, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 240 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů (pak cena dohodou-zpravidla vyšší). Vyučuji dospělé i děti. Tel.604 563 926
Detail

Nabídka: ZUŠ Praha 402. září 2016 
ZUŠ Praha 4 (u metra Vyšehrad) přijme pro školní rok 2016/2017 žáky na obor bicí nástroje se zaměřením na rockovou muziku. Cenově atraktivní pro žáky ZŠ, SŠ.
tel.608283549
Detail

Nabídka: VÝUKA POPULÁRNÍHO ZPĚVU30. srpna 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZ vyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail

Poptávka: Chci rozvinout HLAVOVÝ rejstřík. Brno29. srpna 2016 
Hledám učitele ZPĚVU na rozvinutí hlavového hlasu. Děkuji.
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU - populární hudba28. srpna 2016 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem v oblasti veškeré populární hudby, studium hlasových technik a metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Vše o mne a o výuce naleznete na webu www.zuzanajanissova.cz
Těším se na Vás :-)
Detail

Jsem absolvent pardubické a Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a naučím Tě techniku a přednes jakéhokoli moderního žánru včetně hereckého a pohybového projevu na jevišti. Dostane se ti kvalitní, pravidelná a zábavná průprava. Pokud máš zájem být nejlepší, ozvi se na: 734 458 864. Královehradecko
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 7
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7    >> Poslední >