Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 130

Poptávka: Výuka na el. kytaru19. ledna 2017 (VČERA)   
Zdravím.Hledám dobrého učitele na elektrickou kytaru, který by mi poradil jak a co cvičit a přiblížil mě k mému cíli. Okres Svitavy
Detail

Nabídka: Hudebník nabízí výuku17. ledna 2017 
Nabízím výuku nebo konzultace v oborech kytara, baskytara, zpěv a základy hudební nauky na Praze 6. V tomto obvodě mohu i docházet.
Detail

- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vlastnímu hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?

Pokud jsi na jednu nebo více těchto otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke svému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s námi získáš specifický plán, který je ti přímo šitý na míru a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál, ozvi se na číslo 777 608 569 nebo na E-mail uvedený dole a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA!
Lekce kytary probíhají v Brně.
Detail

Nabízím lekce klavíru pro děti (od 6 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Praha - výuka u vás doma, Brno - výuka u mě ve zkušebně nebo u vás doma. Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Velice dobře dokážu poradit, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se naučil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Troufám si říct, že s touto problematikou dokážu poradit tak jako asi málokdo v České republice. Dokážu také poradit, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou hudební kaiéru jsem prošel řadou hudebních uskupení, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). V letech 2015 - 2016 jsem učil klavír na hudební škole Pavel Hokr v Praze, od září do prosince 2016 jsem učil na hudební škole v Prušánkách. Cena: 250 Kč za lekci.
Detail

Poptávka: Hledá se učitel ukulele12. ledna 2017 
Ahoj,
ráda bych se naučila hrát na ukulele,ale samouk sem nemožnej. Chtěla bych najít někoho,kdo bude mít nervy na to, mě to naučit :-)
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje11. ledna 2017 
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Kutná Hora, Čáslav
Cena: 300kč/hod.
Tel: +420776365420
Detail

Nabídka: Výuka na kytaru11. ledna 2017 
Zkušený muzikant s 40letou praxí nabízí výuku na kytaru/akustickou,basovou,elektrickou/honorář dle dohodnuté ceny,Most a okolí*volejte na tel. 722152698
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU05. ledna 2017 
Získáte pevné základy, naučíte se hrát z not i doprovázet písně podle akordů. Jsem absolvent Pražské konzervatoře - hlavní obor "Hra na kytaru". Mám pedagogickou praxi přes 10 let jako učitel hry na kytaru v ZUŠ. Místa výuky: Praha 6, Hostivice, Buštěhrad, Unhošť, Nové Strašecí, Kladno a okolí. Na Vašem věku nezáleží.
Detail

Nabídka: LEKCE BASKYTARY03. ledna 2017 
Nabízím na míru šité lekce baskytary pro zájemce všech úrovní. Jsem profesionální hudebník s dlouholetými zkušenostmi na podiu i s výukou. Hodiny jsou koncipovány podle individuálních cílů studentů. Obecně se zaměřuji na co nejvíce "hudební" přístup - okamžité uvádění technických a teoretických poznatků do praxe, práce s nahrávkami, doprovodnými tracky apod.
Bohaté notové i audio materiály jsou studentům plně k dispozici. Společně budeme spojovat techniku, hudební teorii, rytmus, feeling, stylové výrazové prostředky a kreativitu v jeden celek, který Vám pomůže cítít se lépe na podiu, ve zkušebně nebo Vás pro ně připraví:-) První ukázková hodina za 50% ceny.
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU v populárních žánrech29. prosince 2016 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU ve všech žánrech populární hudby, s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem, studium hlasových technik, muzikoterapie a relaxačních metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Těším se na Vás :-)
www.zuzanajanissova.cz
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru27. prosince 2016 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO22. prosince 2016 
Škola je zaměřena pro začátečníky i pokročilé … na věku nezáleží.
Vyučovací hodina trvá 60 min. a je ve skupinkách 1 - 3 žáků.
Při domluvě je možno i individuální přístup.

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Výuka je zaměřena na moderní způsob hry na soupravu. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít paličky a trpělivost.
Naši žáci si projdou širokou škálou různých rytmů od Blues přes Hip Hop, Rock, Metal, DnB až po Jazz.

Notový materiál ze kterého čerpáme je převážně od Miloše Veselého, Tuzara, ale také zahraniční publikace jako je Joe Morello, George Lawrence, Carmine Appice, Johnny Rabb a jeho Jungle/DnB.

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou a mohou sem docházet cvičit. Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Vyučuji hru na akustickou a elektrickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu, orientace na hmatníku, stupnice a pentatoniky, různé techniky hry.
Na přání žáka možnost výuky práce s programy Guitar Pro, Mixcraft, Nuendo a Cubase

MOŽNOST DOJÍŽDĚNÍ K ŽÁKŮM!

Vzdělání: LŠU, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka)
Studium klasické kytary a teorie u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila
Studium el. kytary u R. Hladíka a I. Sekyry, M. Trojana.

Hra na kytaru od r. 1972, bohatá studiová a koncertní praxe

Ukázky hry:
youtu.be/LBLP_MBQ5Mo
youtu.be/zky8cJ87qQY
Detail

Nabízím profi kytarové lekce na míru v Hradci Králové. Žánrově od blues-rocku až po heavy metal. Délka lekce: 45 min./250,-Kč.
Detail

Vyučuji hru na akustickou a elektrickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu. Hra na kytaru od r. 1972.
Na přání žáka možnost výuky práce s programy Guitar Pro, Mixcraft, Nuendo a Cubase

Ukázky hry:
youtu.be/LBLP_MBQ5Mo
youtu.be/zky8cJ87qQY
Detail

Nabídka: Kvalitní hodiny akustické kytary14. prosince 2016 
Kvalitní hodiny akustické kytary od Bakaláře hudebních umění (Cornish College of the Arts) pro začátečníky a pokročilé; děti a dospělé. Klasika, blues, pop a rock. Přednost dostává technika prstů zatímco noty a teorie hudby se učí společně dle přáni žáka. Vyučování probíhá v ANG nebo ČS v hudebním studiu na Praze 2 (Folimanka). 45 min @ 350 Kč nebo 60 min @ 400 Kč. Pro informace kontaktujte prosím Nicolase @ 777 598 054 nebo somnambula@email.cz První lekce vždy zdarma.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje13. prosince 2016 
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Detail

Nabídka: LEKCE ZPĚVU11. prosince 2016 
Chceš se naučit zpívat
Nebo už zpíváš a potřebuješ
se zdokonalit?Tak neváhejte
hodiny probíhají individuálně
Dle možnosti žáka.

Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru10. prosince 2016 
Chcete se naučit hrát na kytaru? Vylepšit techniku? Rock, blues, country? Jsem aktivní kytarista, hraju v několika kapelách - Kranz, Judas Priest Revival atd... Učím v Praze 4 - Hodkovičky. http://www.az.kytara.sweb.cz
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu Ostrava10. prosince 2016 
Sólistka opery a operety s třicetiletou pedagogickou praxí nabízí soukromou výuku klasického zpěvu.
Detail

Nabídka: Naučím Vás psát písničky!08. prosince 2016 
Chcete ohromit své přátele vlastní tvorbou?
Dát svým nápadům smysl a tvar?
Přestat psát do šuplíku?
Naučím Vás, jak vytvořit kompletní skladbu od návrhu textu až po výslednou melodii. Vše můžeme také nahrát ve studiu!
Můžete mě bez obav kontaktovat na 605 808 239 nebo na doubravka.burianova@gmail.com
Více o mně i o tom, co všechno můžeme podniknout, najdete na
piseme-pisnicky.webnode.cz
Doubravka Burianová.
Detail

Nabídka: Učitel na bicí - Praha08. prosince 2016 
Ahoj,nabízím hodinu bicích nástrojů. Můžeme řešit technické či koordinační cvičení,zabývat se doprovodem v různých hudebních žánrech nebo jen hrát s nahrávkama a zdokonalovat bubenické cítění. Mám spoustu not i muziky a dlouholetou lektorskou praxi ( + konzervatoř ). Budu se těšit.

info o mě:
http://www.davidbartosek.cz/
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >