Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 177

Nabídka: Lekce na kytaru16. dubna 2015 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru.Hodiny jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.. Zaměřuji se též na přípravu a pomoc studentům pedagogických škol. Výuka bude zaměřena na zvládnutí nástroje po stránce doprovodné i solové hry. Vyučovací hodina trvá 60 min. Odborné vzdělání a zkušenosti jsou samozřejmostí

200 kc/ 60 min
Detail

Nabídka: Folková a doprovodná kytara Brno14. dubna 2015 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé - děti i dospělí. Naučíte se různé rytmy, doprovody, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie . 45 minut výuky za 180Kč. Trpělivost a pohoda.
Detail

Nabídka: Učitelka zpěvu Praha14. dubna 2015 
Jmenuji se Suzanne Siren a jsem profesionální zpěvačka a producentka. Nabízím pravidelné hodiny zpěvu v prostorách nahrávacího studia SunLine sound Praha.

V mých hodinách zpěvu se vždy snažím pracovat na materiálu, který si vyberete vy sami. Mezi mé žáky patří samotní interpreti i zpěváci a zpěvačky fungujících kapel veškerých žánrů od popu až po metal.

Naučím vás jak pracovat se svým hlasem, dechem, emocemi. Naučím vás techniky rozezpívání, dechová cvičení a spoustu dalších pěveckých vychytávek :). V mých hodinách zpěvu je vždy k dispozici akusticky upravená hudební režie ve které lze přímo nahrávat demo snímky v profesionální zvukové kvalitě, nahrávku zpětně poslouchat a analyzovat co je třeba. Jako bonus po splnění určitých hodin máš u mě profesionální natočení jednoho singlu zdarma.
Vyučuji i děti od 12 let v pravidelných lekcích. Hodina trvá 60 minut = 360,-CZK.
Termíny hodin řeším individuálně, vyučuji každý den v týdnu od 9:00 do 23:00.
Pro informace volejte +420 773 870 971 nebo pište na zuzana@sunlinesound.cz.
Detail

Nabídka: VÝUKA POP-ZPĚVU13. dubna 2015 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZvyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabídka: Výuka na bicí nástroje !!11. dubna 2015 
Zdravím Vás !

Nabízím výuku na bicí nástroje. Výuka bude probíhat v Praze 4
nebo v místě mého bydliště. Jsem studentem Konzervatoře Jaroslava Ježka
u Lukáše Doksanského a Romana Víchy. Praxi a zkušenosti v tomto oboru mám.
Mohu Vás připravit i na talentové zkoušky. Neváhejte se ozvat !
Budu se na Vás těšit !
Detail

Nabídka: Výuka hry na el., akustickou kytaru08. dubna 2015 
Jakožto muzikant s téměř 25ti letou studiovou a koncertní praxí znovu otevírám kurzy hry na elektrickou a akustickou kytaru.

- Pro začátečníky i pokročilé
- Základy hudební nauky
- Individuální přístup
- Široký záběr technik a stylů
- Tvorba vlastní DEMO nahrávky
- Možné bezplatné zapůjčení nástroje na výuku

(cena je uvedena za jednu lekci - 2hodiny)
Detail

Nabídka: Guitar & Bass Lessons04. dubna 2015 
Since childhood, Miles Koblin has been in private guitar study and has a background in playing and performing a wide variety of music from Blues, Rock, Heavy Metal, Afro Beat, World Music, Salsa, Latin, Classical, Spanish/Flamenco, to Jazz bands and ensembles. Miles was born in San Diego, California, and was raised on Maui Hawaii.

"As both an experienced teacher and performance artist, I teach my students of all ages and interests; beginner  - advanced:
Music Theory- Scales, Chords, Reading, Rhythm, Proper Guitar technique, Songs and Phrases, All Music Genres – Acoustic & Electric
How to improve Musicianship or simply learn basic skills
I Individualized lessons to your needs and interests while helping you to find "your style".

Lesson rates are 320 crowns per 45 minute lesson, or 940 crowns for 4 lessons payed up front.
+420 777 632 274 www.mileskoblinmusic.com miles@mileskoblinmusic.com
Detail

Ahoj! Máš chuť naučit se, či zlepšit svou hru na bubny? Pokud ano, tak neváhej a napiš! Nabízím výuku bicicíh nástroju! Styl výuky je vždy na domluvě. Preferuji učení dle not pana Veselého, ale pokud bys měl k notám vyslovený odpor, nevadí, nějak to vyřešíme! Hlavně ať je to zábava. Jsem z Prahy, takže pro mě není problém kamkoliv dojet a zároveň nabízím možnost hrát u mě doma. Cena 60 minutové lekce je 200 Kč, první zkušební hodina je samozřejmě ZDARMA. Pokud tě zajímá krátké info o mně, tak tady je: Je mi 22 let, vystudoval jsem Základní uměleckou školu - obor bicí nástroje a nyní hraji v kapele The Snuff. Mám za sebou i několik dalších zkušeností - například hraní v kapele Daniela Kroba (ex-Arakain, ex-Kreyson). Učení bicích se věnuji již přes dva roky a velmi mě to baví. Veřím, že to bude bavit i tebe! Pokud by tě zajímalo ještě něco dalšího, stačí napsat! mat.ver@seznam.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.27. března 2015 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, METHOD OF TOUCH, RELICT. Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu v Praze25. března 2015 
Jsem student Pražské konzervatoře s praxí v mnoha kapelách, studiích, orchestru a muzikálu. Nabízím soukromou výuku se zaměřením na individuální potřeby každého hráče, ať už začátečníka nebo pokročilého. Učím převážně ze škol prof. Veselého. Ať už se jedná o doprovody, koordinaci, prstovou techniku či dvojšlapku. To vše pro uplatnění v nejrůznějších žánrech a stylech např. rock, pop, rnb, gospel, hip hop, swing, metal a jiné. Lekce probíhají v centru města, kousek od Malostranského náměstí. Můžeme se věnovat hře na bicí soupravu jako celku, tedy systematicky zpracovávat vybraný učební materiál, nebo můžeme probírat to, co zrovna potřebuješ, kde cítíš rezervy, překlenout slabší místa a posunout se dál, vše je na domluvě. Cena 180 Kč/h
jak hraji: https://www.youtube.com/watch?v=YmGS_YqYN10
Detail

Nabídka: NAUCIM ZAKLAD NA BICI DO ZACINAJICI KAPELY25. března 2015 
NAUCIM ZAKLAD NA BICI DO ZACINAJICI KAPELY
Zdravím.
Je mi 28 let a hraji zhruba 9 let na bicí, převážně mix punkrocku, hardcore, rocku, indie a ska. Proto jsem si řekl, že se o své zkušenosti můžu podělit se začínajícíma punkáčema, rockerama a nebo prostě s někým, kdo chce začít hrát na bubny a rád by se naučil pár základních rifů, přechodů a vychytávek, který se hoděj do začínající kapelky. Místo naší zkušebny je v Kulturáku na Vltavské kde je i perfektní zvuk a cena na hodinu je 250kč.
Nebojte se zavolat, můžeme se na čemkoli domluvit.
Petr
Detail

Nabídka: Lekce kytary Praha25. března 2015 
Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Vystudoval jsem Konzervatoř Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music,...). Výuka je možná i v angličtině. Cena: 300 Kč/60 min.
Detail

Nabídka: Ostrava25. března 2015 
Naučím na kytaru, basovou kytaru, bicí nástroje, zpěv. Vlastním nahrávací studio možnost nahrávání a vlastního cd v průběhu výuky. tel.č. 605 894 721
Detail

Nabídka: Výuka hraní na kytaru, Plzeň22. března 2015 
Dobrý den, pokud máte chuť se naučit na kytaru, nebo potřebujete pomoc při sebezlepšování, ozvěte se :)

Cílem je dodat žáku dostatečné schopnosti, aby si dokázal zahrát, zazpívat, a měl z toho radost.
Detail

Nabídka: Lekce na Kytaru21. března 2015 
Ahoj. Jsem absolventem Akademie umeni a vyucuju hru na kytaru. Zacatecnici i pokrocili.
Zaklady, technika, teorie, koncertni prax, improvizace....
Po vzajemni dohode i výuka teórie primo na hmatniku, ZADNÉ NUDNE POUCKY
K dispozici je mnozstvi studijniho materialu a škol od poprednich hudobniku.
Moderni NEZKOSTNATENEJ pristup

Moznost i vyuky na SKYPE!!
Prvni hodina zdarma!
Detail

Nabídka: Výuka el. i ak. kytary, Praha 421. března 2015 
Ahoj,
Nabízím výuku na elektrickou nebo akustickou kytaru pro začátečníky až mírně pokročilé v Praze. Působím ve vlastní kapele, Big Bandu a malém souboru. Věnuji se různým stylům (jazz, swing, rock, hardcore, punk). Vyučuji doma, blízko ZŠ Jeremenkova, nedaleko Budějovické. Cena za hodinu dle dohody, případně mohu i někam dojet.
tel.: 735 005 267
Eli
Detail

Hledáme učitele/učitelku hudební výchovy - zpěv, piano pro 6 letého syna v oblasti Praha - Karlín. Pište sms 774171856
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné18. března 2015 
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme ještě dva pokročilé hudební talenty nebo i začátečníky v oborech zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, rádi přivítáme děti, dospělé i seniory, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 300,-Kč. Cena za 45 min = 250,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
http://youtu.be/ec6tYhldfe0
Detail

Ahoj!
Touto cestou hledám trpělivou osobu, která by mě naučila zpívat. Sice zpívám ( hraju i trochu na kytaru), ale ne tak jak bych chtěla. Prostě tak, jak mi zobák narost :). Možná na to nemám, ale chtěla bych to aspoň zkusit.

Budu se těšit na odpověď :)
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné15. března 2015 
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme lektory na výuku strunných, dechových i bicích nástrojů, kontaktovat nás můžete telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné15. března 2015 
Chcete podchytit hudební talent dítěte od nejranějšího věku? Obraťte se na Soukromou hudební školu Jitky Šťastné, kde pro Vás připravíme speciální vývojově výkonnostní program, učíme děti již od 3 let.
Detail

Poptávka: Hledá se učitel na bicí14. března 2015 
Hledám učitele na bicí z Regionu Ústecký kraj: Louny, Žatec, Most, Chomutov, Kadaň... se školou Miloše Veselého, který je schopen vyučovat ve svých prostorách. Výuka by měla probíhat nejen formou nácviku techniky, ale také bych velmi ocenila znalost hudební teorie a not.
Naprosto nezbytný je pro mě aktivní přístup učitele, spolehlivost, dochvilnost a pravidelná výuka.
Nabízím pracovitost a odhodlání i když nejsem právě nejmladší a navíc začátečník.
P.S. Cena za hodinu dohodou. Výše není nejdůležitější, rozhodující je kvalita výuky.
Detail

Ahoj !
Vyučuju akustickou i elektrickou kytaru (rockovou) , možno i basovou kytaru .
Výuka probíhá individuálně u mne doma , kde mám vše potřebné i druhou kytaru včetně aparátů . Máš li zájem ozvi se !
Detail

Poptávka: Brno, Blansko a okoli - zpev10. března 2015 
Dobry den, hledam ucitele nebo ucitelku popularniho zpevu co se mnou bude mit trpelivost. Uz nejaky ten rok zpivam, ale zatim, jak mi zobak narost. Je mi 24 a mam naucene urcite zlozvyky co potrebuji odbourat, ale nechci uplne predelat. Najde se tady nekdo? Tereza Vondráčková
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >