Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 179

Poptávka: Hledám učitele ukulele, Praha02. září 2015 (PŘIDÁNO DNES!)   
Hledám učitele ukulele, jsem zacatecnice. Praha a okolí.
Detail

Nabídka: Výuka hry na baskytaru - Praha01. září 2015 (VČERA)   
www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Výuka bicích nástrojů !!01. září 2015 (VČERA)   
Nabízím výuku na bicí nástroje ! Jsem studentem Konzervatoře Jaroslava Ježka u Lukáše Doksanského a Jana Linharta. Praxi a zkušenosti mám. Mohu Vás také připravit na talentové zkoušky na konzervatoř, apod.

Budu se na Vás těšit !
Detail

Nabídka: INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA ZPĚVU (Praha 2)31. srpna 2015 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem v oblasti veškeré populární hudby, studium hlasových technik a metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Vše o mne a o výuce naleznete na webu www.zuzanajanissova.cz
Těším se na Vás :-)
Detail

Nabídka: Vyuka hry na kytaru Brno29. srpna 2015 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé . Akordy, různé rytmy, doprovody, folkové a rockpopové písničky, vybrnkávání, tabulatury, atd. http://kytara21.webnode.cz
Detail

Nabízím pro zájemce výuku hry na kytaru. Jsem učitel v ZUś s 20 letou praxí. Vzdělání - konzervatoř a praxe v hudebních uskupeních nejrůznějšího typu. Způsob a směr výuky určíme po vzájemné domluvě první lekci která jako seznamovcí je zdarma. Poté 120,-Kč/45 min lekci + případné uhrazení cesty do místa výuky.
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Praha západ, Praha 628. srpna 2015 
Nabízím výuku kytary pro začátečníky a mírně pokročilé. Podle zájmu žáka se může výuka zaměřit na elektrickou kytaru, základy klasické kytary a čtení z not nebo hru z akordů a nebo na od všeho trochu. S pokročilejšími se mohu věnovat i improvizaci nebo například rozvíjení schopností se samostatně naučit písničku podle sluchu.

Jsem student ČVUT, kytaru mám jako svůj velký koníček, mám ukončený druhý cyklus ZUŠ, praxi s výukou kytary a praxi s vystupováním s různými kapelami.

Cena: 150-250Kč/60 min (dle dojíždění)
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu v Praze28. srpna 2015 
Individuální výuka zpěvu v Praze
- začátečníci
- sboroví zpěváci
www.peveckysborhm.cz/vyuka-zpevu
Detail

Nabídka: Výuky hry na kytaru26. srpna 2015 
Nabízím výuku hry na kytaru. Zaměření na hru klasickou nebo především dle akordů dle dohody. Má odbornost: konzervatoř Pardubice, 20 let výuky na ZUŠ + soukromá výuka. Cena 150 Kč/45 min odpolední výuka, 120 Kč/45 min - dopolední výuka. Úvodní hodina zdarma!
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Ostrava26. srpna 2015 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka. Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Výuka techniky na kytaru !!!24. srpna 2015 
Vyučuji moderní rockové techniky na el. kytaru (rock, metal, funky, pop, atd.). Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Více info na www.vyukakytary.cz. Praha 5 – mezi metrem Anděl a Smíchovské nádr. Mám za sebou dlouholetou praxi v živém i studiovém hraní a mnohaleté zkušenosti s lektorskou činností. Techniky (bending, muting, legato, sweep picking,…), rytmická cvičení, riffy, teorie, improvizace, PC nahrávání, výběr aparatury, atd. Výuka probíhá v plně vybavené učebně. Lekce – 45min.
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka hry na pětistrunné banjo23. srpna 2015 
Nabízím výuku základů hry na 5-ti strunné banjo v Praze. Mám 15-ti leté zkušenosti s výukou a 35 let aktivně hraji na banjo. Výuka probíhá individuálně od po-pá dle dohody mezi 15-19 h. v Praze v prostorách kulturního centra Vltavská (Bubenská 1) – kousek od metra Vltavská. Zároveň vám případně pomohu s výběrem nástroje vč.příslušenství a jeho seřízením. Líška
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena vyučovací hodiny je 300 Kč (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Brno a Ostrava21. srpna 2015 
Nabízím výuku klasické a elektrické kytary. Jsem absolventem JAMU v Brně (2014). Více o mě na www.adammalik.cz
Více info do mailu.
Detail

V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 17 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. pop, rock, blues, funk, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Poptávka: Hra na bicí21. srpna 2015 
Dobrý den hledáme učiteka pro našeho 9 letého syna který by ho učil hrát na bicí jsme z Domanína
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha21. srpna 2015 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, PROPOZIT. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict.Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu19. srpna 2015 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to ! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com , skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy STAŇ SE SUPER STAR vyučuje populární zpěv ! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Praxe/vzdělání/výuka:
18 let hraní na klavír. Hudební věda FF MU Brno (Mgr. diplom). Soukromé lekce u profesorky JAMU. Klavírní škola Viléma Kurze – samostudium; pedagogické minimum; praxe ve výuce dětí (nejen na klavír). Výuka je přizpůsobována zájmu žáka. V případě potřeby volnější formou. Možnost bavit se o více tématech. Obecně širší rozhled a vzdělání. Roční studijní pobyt v Anglii. Rok v Asii atd. Výuka u mě nebo u Vás (v případě dojíždění příplatek za dopravu dle dohody).
Detail

Poptávka: Projekt - hraní celý týden17. srpna 2015 
Máme v hlavě následující projekt. Celá kapela bychom se rádi zavřeli v hotelu (pravděpodobně na Praze 4) a věnovali se v týdnu od 12.9 do 19.9. hudbě. Dopoledne by probíhala obecná a individuální výuka. Odpoledne pak společné hraní pod dohledem supervizora. Představuji si dojíždění kantorů v dopoledních hodinách. Potřeboval bych tedy učitele na: akustickou kytaru, elektrickou kytaru, baskytaru, ukulele a tenorové banjo(v tom bude asi trochu problém). Dále pak učitele na hudební teorii a učitele zpěvu. Nakonec multinástrojového supervizora pro odpolední hraní. Samozřejmě efekt to má pouze při sehnání všech zmíněných učitelů ( snad jen s výjimkou banja). Styl se hůře specifikuje, hrajeme od country, přes pop až po Ivana Mládka. Věk všech okolo 50-ti.
Detail

Poptávka: KLASICKÁ KYTARA BRNO16. srpna 2015 
Přeji hezký den :)

Hledám učitele na klasickou kytaru - úplný začátečník, Brno. Více info e-mailem.
Detail

Poptávka: UKULELE BRNO16. srpna 2015 
Zdravím! :)

Hledám učitele na ukulele, naprostý začátečník - Brno. Více info do e-mailu.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >