Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 188

Nabídka: Nabizim lekce bicich Pardubice22. října 2014 (VČERA)   
Dobry den

bubenik s praxi nabizi lekce Bicich nastroju. Vlastni vybavena zkusebna, material a chut pracovat samozrejmosti. V pripade zajmu volejte. Dekuji a tesim se, Filip
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje - rockový bubeník22. října 2014 (VČERA)   
Nabízím výuku hry na bicí nástroje, pro začátečníky i pokročilé, i podle not, zkušenosti v profesionálních kapelách v ČR i Německu, abs. konzervatoře, bližší info najdeš na www.skolabici.webnode.cz
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné nabízí ještě několik volných termínů v oborech - zpěv, hra na klavír (na piano, na keyboardy), hra na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Učitel hry na ukulele18. října 2014 
Dobrý den! Mám zájem o lekce hry na ukulele ( individuální nebo skupinové) pro syna 12 let. On je žák Hudební školy, 5.ročnik, klavír. Má čas v sobotu po 14 h. nebo v neděli. Muže dojíždět k Vám nebo u nás doma ( nám. Braťří Synků).
Detail

Nabídka: Profesionalni zpevak nabizi hodiny zpevu16. října 2014 
Profesionalni zpevak s mnoholetou pedagogickou praxi nabizi vyuku zpevu.Klasicky zpev,muzikal i alternativa.Noty a hudebni teorii. Vyuka zpevu je urcena pro zacatecniky,pokrocile i profesionali- dospele i deti.Priprava na konkurzy,prijimaci zkousky,nebo do studia.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BICÍ, PRAHA - centrum!!!13. října 2014 
V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů - malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 17 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, funky, pop, blues, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Nabídka: Hodiny zpěvu Brno08. října 2014 
Či už ide o pop, rock, alebo klasický spev, píšte.

Semifinalista Slovenskej SuperStar, aktívny interprét a člen niekolkých skupín, no zároveň operný sólista, ponúka hodiny spevu. Všetko sa dá, len treba vedieť, ako na to. Ja viem ako na to a navediem Vás na správnu cestu, no záleží aj od Vás, ako vážne a s akou chuťou sa toho chytíte.

http://www.youtube.com/watch?v=xlrLP7c0-iY

Čakám na vaše otázky, pýtajte sa, na všetko odpoviem. :)
Detail

Poptávka: Lekce na bicí07. října 2014 
Lekce hry na bicí nástroje pro začátečníky i pokročilé,zlepšení stylu,techniky,případně konzultační hodiny ve vybavené učebně v Modřanech,vybavené dvěmi soupravami. Individualní přístup. Lektor Adolf Vitáček, info viz Google
Detail

Nabídka: Lekce basové kytary07. října 2014 
Technika, noty, značky, tabulatury, teorie, individuální přístup. Praxe výuky na tento nástroj v Zuš i soukromě. Více informací e-mailem. Ceny dohodou dle možností... Níže odkaz co lze na basovou kytaru zvládnout : http://www.youtube.com/watch?v=2ycUBn..
Detail

Nabízím výuku kytary jak akustické, tak elektrické, jak sólové, tak i doprovodné, cena jedné hodiny je 120 Kč (a hodina je 60 minut, jen předcházím dohadům), jsem schopen se dostat pomocí MHD a trochy komunikace kamkoliv po Brně, jsem student FSI, na čase hodiny je možno se domluvit. Velmi přátelský přístup, nejsme ve škole :). V ceně je taky zahrnuta doprava do Vašeho bytu/domu :).
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena vyučovací hodiny je 300 Kč (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.
Detail

Nabídka: Výuka hry na akustickou kytaru04. října 2014 
Nabízím výuku akustické kytary v Praze, cena 300/hodinu. Pojedu k Vám nebo můžeme mít hodiny u mne na Praze 10.
Detail

Nabídka: Pop/Rockový zpěv v Ostravě!!!03. října 2014 
Otevíráme nový obor Pop/Rockový zpěv, který vede vynikající a zkušená zpěvačka kapely Silent Stream of Godless Elegy, držitelka dvou cen Anděl, Hana Hajdová! Stále se můžete hlásit. Více informací na www.popacademy.cz
Detail

Nabízím výuku klavíru, hudební teorie a elektrické kytary po celé Praze, cena: 300,- Kč/hod.

Vzdělání: absolventka Pražské konzervatoře (obor skladba a aranžmá populární hudby), v současné době studuji 6. ročník populárního zpěvu (na téže škole jako druhý obor) a kytaru soukromě u P. Bindera

Praxe: působení v různých skupinách, aranžmá na zakázku, nahrávání ve studiu atd.
Detail

Nabídka: DRUM & PERCUSSION WORKSHOP25. září 2014 
Bubenická dílna Mikulčice 2014: 4. - 5. 10. 2014
Lektor: Broněk Pavlíček (djembe - Tubabu)
Doprovodný program:
- beseda s promítáním ze studijního pobytu B. Pavlíčka v Africe
- koncert Tubabu duo
www.bubendilna.cz
Detail

Nabídka: Zpěv bez námahy24. září 2014 
Nabízím výuku zpěvu. Hledáme přirozenou barvu hlasu, bez namáhání a bolesti hlasivek. Správnou technikou dosáhnete kontroly nad hlasem a tónů, které jsou mnohým skryté. Pište pro bližší informace.
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru24. září 2014 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Výuka klavíru23. září 2014 
Nabizím vyučování klavíru u Vás doma, lokalita Statenice, Horoměřice nebo Velké Přílepy.Mám vystudovanou hudební akademii, obor varhany a klavír.Učím děti od 4 let až po dospělé
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme od září nové lektory na výuku strunných, dechových i bicích nástrojů, kontaktovat nás můžete telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Nabídka: Učitelka zpěvu18. září 2014 
Rádi zpíváte a chtěli by jste se naučit víc? Jsem studentka Jamu v Brně-obor zpěv v MgA studiu. Mám vystudovanou konzervatoř s titulem Dis,na Janáčkově akademii múzických umění BcA a 2 roky praxe v Zuš. Nyní učím soukromě v Brně a Brno-Lelekovice (sólový zpěv, populární písně karaoke, muzikály, dechovka, opera)

Cena za 45min=150Kč a za 60min=200Kč
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO16. září 2014 
Škola je zaměřena pro začátečníky i pokročilé … na věku nezáleží.
Vyučovací hodina trvá 60 min. a je ve skupinkách 1 - 3 žáků.
Při domluvě je možno i individuální přístup.

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Výuka je zaměřena na moderní způsob hry na soupravu. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít paličky a trpělivost.
Naši žáci si projdou širokou škálou různých rytmů od Blues přes Hip Hop, Rock, Metal, DnB až po Jazz.

Notový materiál ze kterého čerpáme je převážně od Miloše Veselého, Tuzara, ale také zahraniční publikace jako je Joe Morello, George Lawrence, Carmine Appice, Johnny Rabb a jeho Jungle/DnB.

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou a mohou sem docházet cvičit. Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Nabídka: ZPĚV a pěvecké konzultace - Praha, Brno15. září 2014 
Jedinečný přístup k pěvecké technice nabízí možnost kompletního zvládnutí hlasu a to nezávisle na žánru a rozsahové náročnosti písní. Od Rocku, přes Pop a Muzikál až po Operu. Od čistých tónů po scream. "

Vycházím ze zdravého a přirozeného fungování celého těla." Vhodné pro všechny hlasové profesionály i amatéry, pro zpěváky i řečníky. Práce na správném fungování těla a hlasu pomáhá udržet pevné zdraví a zvyšuje sebevědomí. Nic není náhoda a všechno souvisí se vším.

"Přestaňte si ničit hlasivky...abyste i po prozpívané noci nechraptěli a váš hlasový projev měl konečně charakter a šťávu;-) "

Učí hlasový profesionál s koncertní - rockovou i muzikálovou praxí – Jakub Dřímal. Místa výuky: Praha, Brno. Čas dohodou, cena 400,-/lekce(90 minut). Možnost pravidelných lekcí i nepravidelných hlasových konzultací. Zvládnete víc, než si myslíte.

Jakub
Detail

Nabídka: Kytara zábavnou formou a bez not15. září 2014 
Nabízím soukromé hodiny pro začátečníky na akustickou i el.kytaru zábavnou formou bez not.Ve vybavené zkušebně na profesionální aparát.Pokud se zatím rozhodujete nebo nemáte hudební nástroj není problém ! Kytaru na hodině kdykoliv zapůjčím.Běžný servis vašeho nástroje je samozřejmostí.Úvodní hodina je zdarma
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >