Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 199

Nabídka: Výuka klas.i rockové kytary ,baskytary . Plzeň02. září 2014 (VČERA)   
Chceš hrát bigbít, rock - hardrock ,metal , seš začátečník a nevíš jak na to ? Naučím a poradím , ukážu jak na to . Mám doma dva aparáty i kytary , takže nic nepotřebuješ . Stačí jen zavolat či napsat . Můžeš i prozvonit , zavolám zpátky !
Praxe víc jak 30 let .
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Moderní Výuka Zpěvu02. září 2014 (VČERA)   
Chcete posunout váš hlas na zcela novou úroveň? Rozšířit si hlasový rozsah, upevnit tón, získat nové technické schopnosti, ale zároveň neztratit svojí osobitost?

Výuka je zaměřena na zvýraznění Vašich předností, odstranění zjevných chyb, sestavení tréningového plánu na míru, rozvijení vašeho názoru a osobnosti.

Očekávat můžete lepší pocit a slyšitelný výsledek již po 14 dnech. Od Vás se očekává nadšení, vytrvalost, ochota pracovat a to každý den!!

První hodina zdarma.

Cena za hodinu výuky 500kč
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena – 300 Kč za 1 vyučovací hodinu (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.

tel.:+420 739 629 140
Detail

Poptávka: Hledám učitele baskytary31. srpna 2014 
Ahoj. Hledám někoho, kdo by mě učil hrát na baskytaru a to nejlépe z Prahy 9, nebo třeba Čelákovic ALE- nehledám někoho s konzervatoří ani nepotřebuji pedagogické zkušenosti, stačí mi, že umíš hrát a byl bys ochoten mi své znalosti předat. Co se týče ceny hledám někoho, komu stačí 200kč/hod.
Katka :)
Detail

Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Jsem student 6. ročníku Konzervatoře Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music a další). Cena: 250 Kč/60 min.
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu29. srpna 2014 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabídka: Výuka kytary Brno29. srpna 2014 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé od 10 do 100let. Naučíte se folkové písničky, akordy, různé rytmy, doprovody, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Hodina výuky za 170Kč. Trpělivost a pohoda.
Detail

Poptávka: Hledá se učitel kytary28. srpna 2014 
Soukromá hudební škola v Praze 7, hledá učitele kytary na čtvrteční odpoledne. Vhodné i pro studenty hudební nebo pedagogické školy.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme od září nové lektory na výuku strunných, dechových i bicích nástrojů, kontaktovat nás můžete telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Hudební lekce26. srpna 2014 
Ať už je Vám 5 nebo 50 let, naše výuka hudby Vás bude bavit! Naučte se zpívat, hrát na klavír, bicí nebo dechové nástroje (klarinet, saxofon, zobcová flétna). Vyučujeme v centru Prahy u stanice metra Hradčanská. Hrajeme od 9 do 22 hodin, takže si určitě vyberete termín vhodný právě pro Vás! Pro ty odvážnější pořádáme také vystoupení v hudebních klubech. Přijďte si vyzkoušet první hodinu zdarma! Těšíme se na Vás!
Detail

Nabídka: Populární zpěv, Ostrava a okolí26. srpna 2014 
Nebaví Tě systém Základních uměleckých škol? Jsi už pro ně starý/mladý nebo Ti žánrově nevyjdou vstříc? Nabízíme výuku populárního zpěvu. Nabízíme konzultace pro uchazeče na umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.) či pěvecké soutěže. Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Praxe, profesionální přístup, vynikající výsledky našich studentů.
Detail

Nabídka: populární zpěv, Ostrava a okolí26. srpna 2014 
Nebaví Tě systém Základních uměleckých škol? Jsi už pro ně starý/mladý nebo Ti žánrově nevyjdou vstříc? Nabízíme výuku populárního zpěvu( muzikál, jazz, pop, rock, apod.) Nabízíme konzultace pro uchazeče na umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.) či pěvecké soutěže. Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Dlouholetá praxe, profesionální přístup, vynikající výsledky našich studentů.
Detail

Nabídka: Chcete dobře zpívat?25. srpna 2014 
Chcete zpívat? Nevíte jak na to? Máte pocit, že Vás hlas neposlouchá?
Není třeba pochybovat o svém talentu, nebo schopnostech. Je třeba se dozvědět, jak na to.
Ráda Vám pomůžu objevit Vaše skryté možnosti. Více informaci na www.zpivanibezhranic.cz
V případě zájmu volejte na 606571712
Nebo pište na maya@zpivanibezhranic.cz
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha24. srpna 2014 
Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Poptávka: Hledám učitele na kytaru24. srpna 2014 
Hledám někoho kdo by mě 1-2x týdně učil hrát na kytaru.Můžu dát 200/h.Bydlím v Choceradech,takže hledám někoho z blízkého okolí,třeba z Benešova nebo podobně.
Detail

Momentálně přijímáme uchazeče - děti i dospělé - do naší hudební školy. Pokud máte zájem nebo víte o někom, kdo by rád pronikl do tajů hudby a chtěl se seznámit s některým z hudebních nástrojů, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím emailu nebo webových stránek.

Výuka probíhá buď v pohodlí Vašeho domova nebo u lektora. Individuální a přátelský přístup.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BICÍ !!! - PRAHA20. srpna 2014 
V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 17 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, funky, blues, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Nabídka: Výuka kytary a baskytary15. srpna 2014 
El. i ak. kytara. Bez rozdílu věku. Pro začátečníky i pokročilé.
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Spousta různých technik hry (arpeggios, tapping,...). Cena za 1 hodinu(60 minut) = 250,-Kč, (45 minut) = 200,-Kč

Více info v odkazech.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu14. srpna 2014 
Nabízím výuku populárního zpěvu pro začátečníky i pokročilé. Při hodinách zpěvu se studenti učí zacházet s hlasem tak, aby i po dlouhé době cvičení a zpívání byl hlas stále svěží a jeho kvalita rostla. Zaměřuji se tedy hlavně na volnost, znělost a přirozenost hlasu, a to správným osvojováním pěveckých technických zásad. Výuka může probíhat pravidelně nebo jen formou občasných konzultací citlivým způsobem a na základě individuálních potřeb a možností každého studenta. Připravuji i k přijímacím zkouškám na konzervatoř, včetně potřebné hudební teorie.

Litoměřice a okolí, Roudnice nad Labem a okolí, Štětí a okolí

Daniela Novotná
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru (Praha)12. srpna 2014 
Nabízím výuku hry na kytaru. Mám pětiletou praxi s výukou dětí i dospělých. Vyučuji hru ze zpěvníku včetně klasické hry z not nebo hry na elektrickou kytaru. Začátečníkům rád pomohu s výběrem nástroje. Výuka je možná u Vás doma nebo na Praze 5.
Detail

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka a aktivní hráč Tomáš Jochmann nabízí lekce (nejen) jazzového klavíru a improvizace pro jazzové začátečníky, středně pokročilé až vysoce ambiciózní pianisty. Výuka je zaměřena hlavně na rozvoj harmonického cítění a hudebního sluchu. Individuální přístup k žákovi - záleží jen na Vás, kterým stylům se chcete věnovat. Zajímá Vás jazz, funk, afro-kubánská, nebo brazílská hudba? Potřebujete doučit hudební teorii? Nebo připravit na konzervatoř? Ozvěte se ještě dnes! SMS a E-maily pište kdykoliv!
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertně interpretační praxí nabízím žákům všech věkových skupin špičkovou výuku v následujících uměleckých oborech: KLAVÍR,AKORDEON,KEYBOARD,VARHANY. Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující osobnostní individualitu.Absolventům hudebních oborů může být také nabídnuta spolupráce na koncertních projektech.
Detail

Nabídka: Zvukařská škola11. srpna 2014 
Zvukařská škola Jindry Varhana www.jindravarhan.estranky.cz nebo www.zvukarskaskola.cz opět zahajuje další ročník Rekvalifikačního kurzu pro zvukaře. Kurz je akreditován u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky .
Tento kurz je určen nejen začínajícím ale i mírně pokročilým zvukařům a hudebníkům.
Při zahájení kurzu dostane každý student skripta v tištěné podobě, která jsou v ceně školného a jsou samostatně neprodejná. Kurz se skládá celkem z více než 160 hodin, z čehož 100 hodin je teoretických přednášek s názornými ukázkami z praxe a zbylých 60 hodin je práce se software ProTools a odborné stáže na ozvučování koncertů. Po skončení výuky je povinná zkouška a písemná práce z odborné stáže. Po splnění všech úkolů dostane absolvent celostátně platný certifikát.
Výuka probíhá od listopadu do dubna každé pondělí od 14 hodin na adrese: TJ Sokol Hostivař, ulice U Branek 674/7, Praha 10 - Hostivař.
Více informací a přihláška na www.zvukarskaskola.cz
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >