Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 187

Nabídka: LEKCE KYTARY BRNO29. října 2014 
Hudební kurzy Evvie's Music Lessons nabízí individuální lekce kytary pro zájemce od 5 do ?? let. Vyučujeme již pátým rokem a od září jsme pro vás kurzy otevřeli v plně vybavených učebnách na Lesné. Videa a fotky můžete najít na našich sociálních sítích. Všechny potřebné informace najdete na www.evviesmusiclessons.cz.

Adresa: Soběšická 821/151, Brno, Lesná

Pro realizaci výuky pište na adam@evviesmusiclessons.cz

Těší se na vás mladý tým lektorů s novým a originálním přístupem.
Detail

Nová hudební škola v Ostravě-Pop Academy otvírá tyto obory: Popularní a Muzikálový zpěv, Herectví/moderování a Rétoriku pro dospělé. Nabízíme konzultace pro uchazeče na pěvecké soutěže a umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.). Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Profesionální zkušenosti, individuální přístup,vynikající výsledky. Pište a volejte na info@popacademy.cz, 605 770 127. Více na www.popacademy.cz. ZÁPISY od 26.8.2013 v hudebním klubu Parník, 2.patro.
Detail

Nabídka: Lekce kytary26. října 2014 
Chcete začít hrát na kytaru? Nabízím soukromé lekce sólové i doprovodné kytary. Mám letitou praxi s výukou dětí i dospělých, začátečníků i pokročilých. Výuka může probíhat na Praze 5 nebo kdekoliv v Praze u Vás doma. Vše záleží na dohodě, ke každému přistupuji individuálně.
Detail

Nabídka: Výuka klasické kytary23. října 2014 
Studentka vysoké hudební školy v zahraničí přijme pár studentů na soukromou výuku klasické kytary. Více informací o mně v emailu.
Detail

Nabídka: Nabizim lekce bicich Pardubice22. října 2014 
Dobry den

bubenik s praxi nabizi lekce Bicich nastroju. Vlastni vybavena zkusebna, material a chut pracovat samozrejmosti. V pripade zajmu volejte. Dekuji a tesim se, Filip
Detail

Nabízím výuku hry na bicí nástroje, pro začátečníky i pokročilé, i podle not, zkušenosti v profesionálních kapelách v ČR i Německu, abs. konzervatoře, bližší info najdeš na www.skolabici.webnode.cz
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné nabízí ještě několik volných termínů v oborech - zpěv, hra na klavír (na piano, na keyboardy), hra na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Učitel hry na ukulele18. října 2014 
Dobrý den! Mám zájem o lekce hry na ukulele ( individuální nebo skupinové) pro syna 12 let. On je žák Hudební školy, 5.ročnik, klavír. Má čas v sobotu po 14 h. nebo v neděli. Muže dojíždět k Vám nebo u nás doma ( nám. Braťří Synků).
Detail

Nabídka: Profesionalni zpevak nabizi hodiny zpevu16. října 2014 
Profesionalni zpevak s mnoholetou pedagogickou praxi nabizi vyuku zpevu.Klasicky zpev,muzikal i alternativa.Noty a hudebni teorii. Vyuka zpevu je urcena pro zacatecniky,pokrocile i profesionali- dospele i deti.Priprava na konkurzy,prijimaci zkousky,nebo do studia.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BICÍ, PRAHA - centrum!!!13. října 2014 
V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů - malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 17 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, funky, pop, blues, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Nabídka: Hodiny zpěvu Brno08. října 2014 
Či už ide o pop, rock, alebo klasický spev, píšte.

Semifinalista Slovenskej SuperStar, aktívny interprét a člen niekolkých skupín, no zároveň operný sólista, ponúka hodiny spevu. Všetko sa dá, len treba vedieť, ako na to. Ja viem ako na to a navediem Vás na správnu cestu, no záleží aj od Vás, ako vážne a s akou chuťou sa toho chytíte.

http://www.youtube.com/watch?v=xlrLP7c0-iY

Čakám na vaše otázky, pýtajte sa, na všetko odpoviem. :)
Detail

Poptávka: Lekce na bicí07. října 2014 
Lekce hry na bicí nástroje pro začátečníky i pokročilé,zlepšení stylu,techniky,případně konzultační hodiny ve vybavené učebně v Modřanech,vybavené dvěmi soupravami. Individualní přístup. Lektor Adolf Vitáček, info viz Google
Detail

Nabídka: Lekce basové kytary07. října 2014 
Technika, noty, značky, tabulatury, teorie, individuální přístup. Praxe výuky na tento nástroj v Zuš i soukromě. Více informací e-mailem. Ceny dohodou dle možností... Níže odkaz co lze na basovou kytaru zvládnout : http://www.youtube.com/watch?v=2ycUBn..
Detail

Nabízím výuku kytary jak akustické, tak elektrické, jak sólové, tak i doprovodné, cena jedné hodiny je 120 Kč (a hodina je 60 minut, jen předcházím dohadům), jsem schopen se dostat pomocí MHD a trochy komunikace kamkoliv po Brně, jsem student FSI, na čase hodiny je možno se domluvit. Velmi přátelský přístup, nejsme ve škole :). V ceně je taky zahrnuta doprava do Vašeho bytu/domu :).
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena vyučovací hodiny je 300 Kč (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.
Detail

Nabídka: Výuka hry na akustickou kytaru04. října 2014 
Nabízím výuku akustické kytary v Praze, cena 300/hodinu. Pojedu k Vám nebo můžeme mít hodiny u mne na Praze 10.
Detail

Nabídka: Pop/Rockový zpěv v Ostravě!!!03. října 2014 
Otevíráme nový obor Pop/Rockový zpěv, který vede vynikající a zkušená zpěvačka kapely Silent Stream of Godless Elegy, držitelka dvou cen Anděl, Hana Hajdová! Stále se můžete hlásit. Více informací na www.popacademy.cz
Detail

Nabízím výuku klavíru, hudební teorie a elektrické kytary po celé Praze, cena: 300,- Kč/hod.

Vzdělání: absolventka Pražské konzervatoře (obor skladba a aranžmá populární hudby), v současné době studuji 6. ročník populárního zpěvu (na téže škole jako druhý obor) a kytaru soukromě u P. Bindera

Praxe: působení v různých skupinách, aranžmá na zakázku, nahrávání ve studiu atd.
Detail

Nabídka: DRUM & PERCUSSION WORKSHOP25. září 2014 
Bubenická dílna Mikulčice 2014: 4. - 5. 10. 2014
Lektor: Broněk Pavlíček (djembe - Tubabu)
Doprovodný program:
- beseda s promítáním ze studijního pobytu B. Pavlíčka v Africe
- koncert Tubabu duo
www.bubendilna.cz
Detail

Nabídka: Zpěv bez námahy24. září 2014 
Nabízím výuku zpěvu. Hledáme přirozenou barvu hlasu, bez namáhání a bolesti hlasivek. Správnou technikou dosáhnete kontroly nad hlasem a tónů, které jsou mnohým skryté. Pište pro bližší informace.
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru24. září 2014 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Výuka klavíru23. září 2014 
Nabizím vyučování klavíru u Vás doma, lokalita Statenice, Horoměřice nebo Velké Přílepy.Mám vystudovanou hudební akademii, obor varhany a klavír.Učím děti od 4 let až po dospělé
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme od září nové lektory na výuku strunných, dechových i bicích nástrojů, kontaktovat nás můžete telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >