Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 176

Nabídka: Výuka hry na kytaru Praha08. února 2016 (VČERA)   
Nabízím lekce klasické kytary. Mám 8 let praxi s výukou dětí i dospělých, začátečníků i pokročilích. Hru na kytaru jsem studoval na Pražské konzervatoři. Výuka může probíhat u Vás doma nebo je možné docházet na Prahu 5 nedaleko stanice metra Hůrka.
Detail

Nabízím výuku zpěvu. Studuji 4. ročník konzervatoře, předtím jsem chodila na zpěv soukromě. Troufám si říct, že dokážu naučit techniku i poradit s projevem. Zpívám převážně věci, co přišly do styku s rockovou hudbou, ale pop a další žánry mne v průběhu let také neminuly, výběr písní záleží na vás. (Když budete chtít, něco doporučím.) Baví mne předávat dál své zkušennosti a dám si na vás záležet. Cena 130 Kč/hodinu (60min), když se budete snažit a trénovat (COŽ JE POTŘEBA POKUD SE CHCETE NĚCO NAUČIT:D), tak třeba ještě slevním. Hodiny můžou být u nás ve zkušebně nebo u vás doma/kde chcete (v Praze). Tak.. Napište:D. Magda
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Havířov, nebo přes Skype08. února 2016 (VČERA)   
Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru, popř. i základy hry na kytaru klasickou. Naučím jak úplné začátečníky, tak i pokročilé hráče. Učím různé techniky doprovodů a sóla(od tapingu přes Arppegia). Dále pak hru podle sluchu(naučit se vyposlouchávat z nahrávek), ale i podle tabulatur nebo not. Nakonec i trocha teorie a základy improvizace. Výuka je u každého individuální a záleží na něm, co se bude chtít naučit(např. skladby od oblíbených kapel). Mám mnohaleté zkušenosti s vystupováním i práci s nahráváním ve studiu. Jsem studentem kozervatoře v Ostravě. Cena za 1 hodinu(60 minut) = 300,-Kč, cena za 45 min = 250,- Kč.
Detail

Nabídka: Nabídka hry na kytaru (výhodná cena)06. února 2016 
Dobrý den, jsem student a nabízím výuku hry na kytaru pro úplné začátečníky i lehce pokročilé, mám znalosti o různých hudebních stylech včetně konkrétních technik známých hudebníků (klasika, rock, blues, country, metal...), moderní přístup k výuce, rychlý postup zaručen, cena 200kč za hodinu (60 minut). Pouze v praze, výuka buď u žáka nebo u mě doma na Praze 4. Tel: 775 666 458
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary05. února 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč, pro studenty 150.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka jak hraju trochu techničtější věci: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně .05. února 2016 
Přimu ještě pár lidiček na výuku kytary.
Vyučuju individuálně , dle přání.
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail

Nabídka: BASKYTARA - BRNO soukromé lekce05. února 2016 
Nabízím soukromou výuku hry na baskytaru v okrese Brno.
Moje praxe: 14 let, studium hry na baskytaru (přechod z houslí), poté kapely stylu grunge, folk, world music, alternativní rock.
Na požádání poskytnu reference.
Lekce jsou určeny jak začátečníkům tak pokročilým hráčům na basu, mohou se konat u mě nebo u Tebe.
Ve všední dny po 16. hodině, o víkendech dle domluvy.
Cena: 200 Kč/60 minut
Detail

- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vlastnímu hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?

Pokud jsi na jednu nebo více těchto otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke svému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s námi získáš specifický plán, který je ti přímo šitý na míru a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál, ozvi se na číslo 777 608 569 nebo na E-mail uvedený dole a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA!
Lekce kytary probíhají v Brně.
Detail

Poptávka: Učitel/ka zpěvu Zlín28. ledna 2016 
Ahoj, hledám někoho na výuku zpěvu - Zlín.
Detail

Nabídka: Chcete se stát rockovým bubeníkem?28. ledna 2016 
ZUŠ v Praze 4 (metro Vyšehrad, Pražského povstání) přijme od září několik žáků na obor bicí nástroje, finančně výhodné pro žáky ZŠ a SŠ. Vyučuje zkušený rocker, důraz na praxi.
Detail

Výuka hry na elektrickou a akustickou kytaru
Vyučuji hru na elektrickou a akustickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu.
Vzdělání, praxe: Hra na kytaru od r. 1972. Studium u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka), soukromé studium u R. Hladíka a I. Sekyry. Bohatá koncertní praxe a účast na studiových projektech.
Na přání žáka výuka práce s Pro Tools programy Guitar Pro, Mixcraft a Cubase.

Výuka možná u lektora i u žáka.
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertní praxí nabízím všem věkovým skupinám výuku v následujících uměleckých oborech : KLAVÍR,KEYBOARD,AKORDEON,VARHANY.
Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující individualitu žáka. Studenti hudebních oborů se mohou aktivně účastnit strukturovaných přednášek nerůznějších témat,např.HARMONIE,POLYFONIE,KONTRAPUNKT,IMPROVIZACE,HUDEBNÍ ESTETIKA,NAUKA O INSTRUMENTACI...atd.
Detail

Individuální soukromá výuka hry na elektrickou, akustickou nebo klasickou kytaru. Základy hudební teorie. Není nutná znalost not. Určeno jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Záleží jenom na Vás, co se budete chtít naučit!

Cena za 60 minut = 300,-Kč
Cena za 45 min = 250,-Kč.

Výuka probíhá v Havířově, nebo přes Skype u vás doma...

Student ostravské konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností...

Více informací v přiložených odkazech.
Detail

Nabídka: Výuka klasické a elektrické kytary21. ledna 2016 
VŠ se zaměřením na elektrickou kytaru jako obligátní nástroj. 3 roky praxe v ZUŠ - klasická a elektrická kytara (rock, jazz, metal, funk)
Žádný stres, žádné nátlaky, žádné tresty. Je to jen na tobě, jak moc chceš, zápal pro věc beru jako samozřejmost.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Brno,Praha, Ostrava !!!20. ledna 2016 
Nabízím výuku akustické a elektrické kytary. Jsem absolventem JAMU v Brně (2014). Více o mě na www.adammalik.cz
Více info do mailu.
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně .18. ledna 2016 
Přimu ještě pár lidiček na výuku kytary.
Vyučuju individuálně , dle přání.
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail

Poptávka: Hleda se zkuseny ukulelista!17. ledna 2016 
Ahoj, hledam nekoho z Prahy, kdo by me naucil hrat na ukulele. Jsem uplny zacatecnik. Hrala jsem nekolik let na pricnou fetnu, takze brnkani moc neovladam. Piste na mejl:paruka.z@seznam.cz :)
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.17. ledna 2016 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min, a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Nabídka: VÝUKA POP-ZPĚVU14. ledna 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZvyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Ahoj,
chtěl ses někdy naučit pořádně na kytaru/baskytaru alespoň základy (k taboráku nebo třeba i naučit se základy pro doprovodnou kytaru do kapely), ale sám se k tomu nedokopeš? Tak napiš a třeba se zadaří! Praha 10 - výuka může probíhat v prostorách vybavené zkušebny.
Táhne mi na 19 let, na kytaru hraji přes 6 let. Aktivně hraji s kapelou.

Po domluvě je možnost i lekce baskytary pro začátečníky.

Podmínky:
- vlastnit nástroj
- dochvilnost
Detail

Nabídka: Výuka klasické kytary10. ledna 2016 
Nabízím lekce klasické kytary. Mám 8 let praxi s výukou dětí i dospělých, začátečníků i pokročilích. Hru na kytaru jsem studoval na Pražské konzervatoři. Výuka může probíhat u Vás doma nebo je možné docházet na Prahu 5 nedaleko stanice metra Hůrka. Cena je 300 Kč za lekci.
Detail

V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již téměř 20 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. pop, rock, blues, funk, metal, jazz atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 240 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů (pak cena dohodou). Vyučuji dospělé i děti.
Detail

Systematicky naučím hru na el. kytaru v různých podžánrech (nejen) hard&heavy. Lekce jsou šité na míru každého studenta. Není třeba nic kupovat, jen dorazit! :) Doba lekcí je 45 nebo 60 minut. První, seznamovací hodina je zdarma. :)
Detail

Nabídka: Výuka akustické i elektrické kytary01. ledna 2016 
Nabízím výuku akustické a elektrické kytary. Hraji 11 let. Prošel jsem už několika kapelami, takže mám i zkušenosti s živým vystupováním. Hodiny akustické kytary mohou být vedeny individuálně i skupinově. Výuka el. kytary probíhá pouze individuálně.
Cena dohodou.
Detail

Nabízíme několik volných míst pro žáky zajímající se o výuku hudby v oboru klavír, zpěv, elektronické klávesy, aj., zájemci o dlouhodobější spolupráci se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >