Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 172

Nabídka: Kytarové hodiny v Havířově nebo přes Skype!05. května 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Všechny možné druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Cena za 1 lekci (45 minut) = 300,-Kč
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)04. května 2016 (VČERA)   
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč, pro studenty 150.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka jak hraju trochu techničtější věci: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Netradiční výuka zpěvu v projektovém zvukovém studiu. Kromě samotné výuky zpěvu si vyzkoušíte i studiovou práci - zpěv na hudební základ s mikrofonem před ústy a sluchátky na uších. Váš hlas z nahrávky bude Vaším zrcadlem i průvodcem, cestou ke zlepšení a určení vlastního osobitého stylu. K dispozici profesionální zvuková technika a já jako lektor/zvukař/producent v jedné osobě. Během výuky tak můžete získat i profesionálně natočené a zpracované demo pro vlastní prezentaci. I se začátečníkem můžeme vytvořit pěknou nahrávku, kterou se bude chlubit.
Přijď na první výukovou hodinu a když se ti lekce nebude líbit a nebudeš chtít pokračovat, nemusíš platit a bez výčitek se rozloučíme. Tuhle možnost nabízím hlavně proto, že věřím, že nikdo (jako doposud) nebude mít důvod ji využít :]
Vhodné pro naprosté začátečníky i profíky, nebo jako doplněk k lekcím u jiných lektorů.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu27. dubna 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy „Staň se Super Star“ vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-) Web: http://www.skolazpevu.com
Detail

Chcete si vyzkoušet hru na bicí nebo klávesy? Je to Váš sen, ale nevíte, jestli by Vám to šlo a NEMÁTĚ VLASTNÍ NÁSTROJ? NEVADÍ. Máte možnost přihlásit se na prázdninový kurz. Kurz zahrnuje 5 nebo 10 lekcí, na nichž si vyzkoušíte základy hry, splníte si sen a zjistíte, jestli se hra na bicí nebo klávesy stane Vaším novým koníčkem. Vše potřebné Vám bude na lekci zapůjčeno, není třeba si nic kupovat.
Lekce probíhají v centru Pardubic.
Cena permanentky na 5 lekcí 1000,- Kč, na 10 lekcí 1900,- Kč
Detail

Nabídka: Lisajeffery40@outlook.fr22. dubna 2016 
Nabízíme zajímavou spolupráci se společností, která Vám zajistí okamžitý příjem a zároveň i dlouhodobý pasivní příjem, který je dědičný. Jedná se o fungující a prověřený projekt, který je jediný tohoto druhu na našem trhu. Nabízíme výhodný odměnový systém, rychlý kariérní růst.
Tel: 704 489 778, volejte Po-Pá 10-19 hodin.
lisajeffery40@outlook.fr
Detail

Nabídka: Výuka hry na el. kytaru22. dubna 2016 
Kytarové škola
Libora "Máči" Matejčika

Přes 30 let se věnuji tvorbě skladeb, ale především hraním na elektrickou kytaru. Působil jsem v heavy metalových skupinách Kreyson, Vitacit, Aleš Brichta Band a dalších. V polovině osmdesátých let jsem založil sk. Motorband, kterou vedu dodnes.

Díky dlouholetým zkušenostem nabízím soukromou výuku pro všechny začínající i pokročilé kytaristy, též baskytaristy. Nedílnou součástí mé školy je i výuka zpěvu.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí19. dubna 2016 
Výuka hry na Bicí

Chtěli jste si někdy vyzkoušet hrát na bicí? Jsi úplný začátečník a chceš se naučit hrát? Jsi již pokročilý hráč fungující v kapele či jiném projektu a neumíš číst noty, nebo se jen chceš inspirovat či naučit moderním postupům jak a co cvičit pro tvoji pohodlnou hru.

Výuka hry na bicí je zaměřena k zvládnutí hry s doprovodem, tak aby hráč dokázal doprovodit kapelu. Ale také se zaměřujem na technickou stránku a cvičení základních cvičení pro ovládnutí hudebního nástroje samotného.

Studium se skládá:

Držení paliček a posed za soupravou
Základní tipy úderové techniky a její zdokonalování
Pravidelné a nepravidelné střídání a koordinace rukokladu
Základní úderové techniky a kombinace hry na bass drum a hi hat.
Koordinace hry na celou soupravu a její použití v praxi
Kondiční cvičení a rozcvičování
Hra základních rytmů rock, blues rock, funky, jazz, shuffle, RnB, DnB a další.
Rozbory a systémové nacvičování paradiddle
Akcentování a jejich výplně
Hra s metrem a cvičení mikro koordinac
Detail

KLASIKA - JAZZ - POP - KOMPOZICE - Klavíristům, kteří mají chuť na sobě skutečně poctivě pracovat a někam to v hudbě dotáhnout, nabízím profesionální vedení. Naučím jak klasické, tak i jazzové piano.

U klasiky velmi dbám především na uvolněnost rukou, dokážu poradit jak se protahovat před hraním a jak pečovat o svoje tělo, aby ruce ani záda při hraní nebolely a aby člověk cítil při hraní komfort. Dále mi jde o to aby hudba byla víc než jen správně odehraným notovým materiálem v různých úrovních dynamiky a tempa, ale aby skutečně žila svým vlastním životem a něco vyjadřovala. Pracuji s představivostí studenta. Při hře na klavír také velmi pomáhá zpěv - naučím základy pěvecké techniky.

Naučím jazzové harmonie - dominantní jádra, práce s tenzemi, jazzové stupnice a jejich uplatnění v jazzových standardech.

Poradím se skladebnými pokusy. Pomůžu s vedením hlasů, formou, s instrumentací, naučím práci s notačním programem Sibelius.

Připravím na konzervatoř, poradím s repertoárem, s hudební teorií.

Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, nyní beru konzultace na JAMU. Mám několikaletou praxi s učením na hudební škole i soukromě.

Vyučuji pouze v Brně. Výuka u vás doma. Preferovaný věk žáků 15 - 25 let.

Cena 300 Kč/60 min, první lekce zdarma.

Tel: 728397048
Detail

Profesionalni zpevak s mnoholetou pedagogickou praxi nabizi vyuku zpevu.Klasicky zpev,muzikal i alternativa.Noty a hudebni teorii. Vyuka zpevu je urcena pro zacatecniky,pokrocile i profesionali- dospele i deti.Priprava na konkurzy,prijimaci zkousky,nebo do studia.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA KYTARU - CHOMUTOV15. dubna 2016 
Nabízím výuku pro začátečníky i pokročilé. Po domluvě lze výuku provádět i v Jirkově. PRVNÍ HODINA ZDARMA! Pro více informací mě kontaktujte..
Detail

Nabídka: Na klávesy trochu jinak...12. dubna 2016 
Máte Vy, či Vaše dítko hudební sluch a vnímáte hudbu hlouběji?.. Klávesy Vám umožňují hrát příjemně bez velkého dření a přinést Vám radost z hraní, tvoření a vnímání hudby a třeba se i blýsknout. Mohu Vám pomoci s rozvojem intuitivního hraní podle poslechu a s využitím možností nástroje. Není to klasická hudební výchova, ale nemusí i může s ní běžet souběžně, jen nesvazuje a rozvíjí vlastní tvůrčí potenciál a radost z improvizace. Pro tento přístup je však nutný hudební sluch. A chcete-li hrát podle not, nebo se stát hráčem v orchestru, hledejte jinde..
tel.: +420 723 174 723
Detail

Nabídka: Výuka na kytaru10. dubna 2016 
Zkušený muzikant s 40letou praxí nabízí výuku na kytaru/akustickou,basovou,elektrickou/honorář dle dohodnuté ceny,Most a okolí*volejte na tel. 722152698
Detail

Nabídka: Letní příměstský hudební tábor07. dubna 2016 
Přemýšlíte, jak zabavit děti o prázdninách?
Příměšťák je ideální pro ty děti, které se nemohou nebo nechtějí účastnit tábora s noclehem, ale také pro ty děti, které chtějí smysluplně a zábavně využít volný čas.
Na děti čeká týden skvělý plný hudebních zážitků!
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru26. března 2016 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Naučím hudební skladbě a textařině25. března 2016 
Jsem profesionální skladatel a textař s hudební konzervatoří. Naučím začátečníka lásce k hudbě a základům úspěšné textařiny. Žák bude umět napsat vlastní písničku - hudbu i text a rozepsat melodii pro sbor. GalantniFirma@centrum.cz, 777 658 983, cena 350,-/60 min.
Detail

Suzi Siren - profesionální zpěvačka a producentka s několikaletou zkušeností nejen na podiu.
Nabízím pravidelné hodiny zpěvu v prostorách nahrávacího studia SunLine sound Praha, které se nachází na Praze 10.

V mých hodinách zpěvu se vždy snažím pracovat na materiálu, který si vyberete vy sami. Mezi mé žáky patří samotní interpreti i zpěváci a zpěvačky fungujících kapel veškerých žánrů od popu až po metal.

Naučím vás jak pracovat se svým hlasem, dechem, emocemi. Naučím vás techniky rozezpívání, dechová cvičení a spoustu dalších pěveckých vychytávek :)
Možnost nahrávání demo snímků v průběhu hodiny
Příprava na pěvecké soutěže a talentové zkoušky!!
Pro aktivní zpěváky konzultace nad tvorbou melodických linek a aranží.

V hodinách zpěvu je k dispozici akusticky upravená hudební režie ve které lze přímo nahrávat demo snímky v profesionální zvukové kvalitě, nahrávku zpětně poslouchat a analyzovat co je třeba.
Kontaktuj mě kdykoliv telefonicky na 773870971 nebo napiš mail na zuzana@sunlinesound.cz

Cena od 260,-/hod.
Detail

Vyučuji hru na elektrickou a akustickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu.
Vzdělání, praxe: Hra na kytaru od r. 1972. Studium u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka), soukromé studium u I. Sekyry a R. Hladíka.
Na přání žáka výuka práce s programem Guitar Pro a jednoduchými studiovými programy Pro Tools (Cubase,Mixraft apod.).
Cena: 300,-Kč/hodinu výuky. V případě výuky dvou žáků najednou cena 250,-Kč/žáka. V případě výuky tří a více žáků najednou cena 200,-Kč/žáka. Ceny jsou bez DPH.
Výuka možná u lektora, v případě dojíždění za žákem příplatek za dopravu 15,-Kž/km
Detail

- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vysněnému hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš si rady s tím, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný neefektivním samostudiem kytary?
- Chceš upoutat pozornost svými kytarovými party své spoluhráče?
- Bydlíš v Brně a okolí?
Pokud jsi na některou z těchto otázek odpověděl(a) kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:
V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát písně, které tě zajímají,
- získáš efektivní techniku hraní pomocí osvědčených strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, abys dělal pokroky a směřoval ke svému cíli v hraní na kytaru,
- zjistíš, jak se vyhnout nejčastějším chybám, kterých se dopouští studenti kytary,
- pochopíš teoretické základy, na kterých jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů, a zjistíš, jak je efektivně využít ve vlastním hraní.
Studiem kytary u nás získáš praktický plán, který je přímo šitý na míru tobě, a tím i nejjednodušší cestu ke svému cíli.
Rozviň své hudební schopnosti,
zavolej na číslo 777 608 569 nebo napiš na E-mail uvedený dole
a domluv si termín úvodní hodiny, která je ZDARMA!
Lekce probíhají v Brně.
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Mas zaujem hrat hrat na baskytaru, ale nemas profesionalne ambicie? Mas profesionalne ambicie, ale nevies kde zacat? Pod heslom "inspirovat, nie odradit" ponukam vyuku baskytary situ na mieru. Sam nie som profesional, preto ponukam prvu lekciu zdarma. Dalej je to na tebe a nasej dohode.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO20. března 2016 
Škola je zaměřena pro začátečníky i pokročilé … na věku nezáleží.
Vyučovací hodina trvá 60 min. a je ve skupinkách 1 - 3 žáků.
Při domluvě je možno i individuální přístup.

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Výuka je zaměřena na moderní způsob hry na soupravu. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít paličky a trpělivost.
Naši žáci si projdou širokou škálou různých rytmů od Blues přes Hip Hop, Rock, Metal, DnB až po Jazz.

Notový materiál ze kterého čerpáme je převážně od Miloše Veselého, Tuzara, ale také zahraniční publikace jako je Joe Morello, George Lawrence, Carmine Appice, Johnny Rabb a jeho Jungle/DnB.

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou a mohou sem docházet cvičit. Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Nabídka: Výuka bicích - Praha16. března 2016 
Ahoj, nabízím lekce na bicí. To, co umím, předám dál. Nejsem studovaný bubeník, ale mám za sebou přes 1000 koncertů a spousty nahraných desek.
Vše je na dohodě :)
Děkuju, Lukas
Detail

Nabídka: Bicí lekce - PRAHA Vršovice16. března 2016 
Ahoj,nabízím hodinu bicích nástrojů. Můžeme řešit technické či koordinační cvičení,zabývat se doprovodem v různých hudebních žánrech nebo jen hrát s nahrávkama a zdokonalovat bubenické cítění. Mám spoustu not i muziky a dlouholetou lektorskou praxi ( + konzervatoř ). Budu se těšit.
Detail

Poptávka: Učitel ukulele14. března 2016 
Dobrý den,

sháním schopného učitele na ukulele v Praze. Jsem úplný začátečník. Cena dohodou.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 7
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7    >> Poslední >