Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 181

Poptávka: Kontrabas - výuka26. listopadu 2015 (VČERA)   
Sháním kontrabasistu, který by mě naučil základy hry smyčcem z not. Hraju asi tři roky, dosud jen brnkání (bluegrass), ale chtěl bych se posunout dál. Na ceně výuky se určitě dohodneme. Ondra, Svehel@seznam.cz
Detail

Nabídka: Nabízím výuku bicích nástrojů !25. listopadu 2015 
Zdravím všechny bubeníky, bubenice !

Nabízím Vám výuku na bicí nástroje. Jsem student Konzervatoře Jaroslava Ježka u Lukáše Doksanského, Jana Linharta a Camilla Callera. Zkušenosti a praxi v oboru mám. Výuku je možné přizpůsobit dle možností a přání žáka. Mohu Vás připravit i na talentové zkoušky na konzervatoř.

Více informací po mailu.

Budu se na Vás těšit !!
Detail

Nabídka: Lekce bicích/drum lessons23. listopadu 2015 
Nabízím výuku hry na bicí nástroje. Rád poskytnu lekce jak úplným začátečníkům (držení paliček, základní groovy, čtení not atd.), tak i mírně pokročilým (zlepšování techniky, groovů, schopnosti improvizace atd…). Hraju víc než 15 let, z toho 8 let v ZUŠ, působil jsem v několika kapelách, mám zkušenosti s živým hraním a různými hudebními styly – rock, progressive rock, pop, funky, reggae, jazz… Kladu důraz na individuální přístup – vy sami si určíte, co se chcete naučit hrát, a na to, aby Vás lekce bavily. Pokud máte svoje bicí, můžu za Vámi dojíždět. Pokud ne, mám vlastní zkušebnu kousek od metra Vltavská, která je Vám k dispozici. Cena od 200,-/60 minut + cestovné.
For English speakers – If you want to start playing the drums or improve your technique, grooves, improvisational ability etc., don’t hesitate to contact me. Price from 200 CZK/60 minutes.
Budu se těšit.:)
Honza B.
Detail

Přimu ještě pár lidiček na výuku kytary.
Vyučuju individuálně , dle přání.
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
Detail

Nabídka: Výuka hry na elektrickou kytaru20. listopadu 2015 
Jsem aktivní profi rock kytarista a nabízím výuku hry na kytaru :-) Praha
Detail

Nabídka: Vyuka kytary - prva lekce zdarma (Praha)17. listopadu 2015 
Vyuka akustickej a elektrickej kytary.
Moznost vyuky bez zloziteho ucenia sa teorie a not - individualny pristup (podla potrieb studenta).
Som absolvent univerzity UMB v BB - Magister.
Absolvent prestiznej umeleckej skoly v BB.
Hram 18 let.
Prax s ucenim. Koncertne a studiove skusenosti.
Moznost ucit u mna, aj u Vas.
Praha.
Cena: dohodou
Detail

Jsem absolvent konzervatoře a nabízím:
výuku hudební teorie (příprava na přijímací zkoušky na konzervatoř), intonace
hudební kompozice

výuku hry na:
trubku
základy hry na piano, klávesy

zpěv
Detail

Přijímáme mladé zpěváky do výuky Populárního a muzikálového zpěvu. Ideální pro i mladé kapely i žáky základních a středních škol. Den otevřených dveří 7.12. Jste zváni. Zlín, Želechovice, Štípa.
Detail

Nabídka: Výuka kytary v Praze13. listopadu 2015 
Vystudovaný kytarista nabízí výuku hry na kytaru. Mám víc než 8 let praxi s výukou dětí i dospělých. Vyučuji doprovody k písním, hru podle akordových značek, vybrnkávání či hru z not. Začátečníkům rád pomohu s výběrem prvního nástroje. Lekce mohou probíhat na Praze 5 (metro B Hůrka) nebo u Vás doma, vše záleží na domluvě. Pro domluvu první hodiny mne neváhejte kontaktovat.
Detail

- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vlastnímu hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?
- Chceš se naučit psát vlastní hudbu?

Pokud jsi na některou z otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých a velice účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke tvému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s náma získáš specifický plán, který je přímo šitý na míru tobě a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál,
ozvi se na číslo 777 608 569 nebo na E-mail uvedený dole
a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA!
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné11. listopadu 2015 
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme hudební talenty i začátečníky v oborech zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, na bicí, rádi přivítáme děti, dospělé i seniory, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Hledáš lektora nebo chceš naopak nabídnout soukromou výuku? Zaregistruj se a vytvoř si lektorský profil nebo vlož poptávku! Tento portál je přesně to, co hledáš!

Pojďme tedy společně vytvořit kvalitní prostor, kde se bude snoubit čistě hudební nabídka s poptávkou!
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 300,-Kč. Cena za 45 min = 250,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
Detail

Nabídka: Kytara snadno a rychle! :)05. listopadu 2015 
Zdravím,
mé jméno je Tomáš a studuji v Brně VUT prvním rokem. Nabízím výuku hry na kytaru jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé hráče. Snažím se vytvořit pozitivní prostředí a nehraju na vztah učitel/žák a kamarád/kamarád. V minulosti jsem už učil několik žáků a nemyslím si že výsledky by nebyly uspokojivé.
Možnost 1x nebo 2x týdně dle domluvy a potřeby každého žáka. Preferuji osobní přístup, tudíž nemám žádnou jednotnou osnovu. Hodiny by probíhaly na kolejích v areálu VUT (MDH tramvají č.12 na konečnou, kde vás budu čekat aby jste nezabloudil/a). Cena 200kč/hodina, pokud máte parťáka tak 250 za oba na hodinu. Styly co učím je klasika(akrody, vybrnkávání), rock a metal a možná lehčí blues. Pokud o mé nabídce uvažujete, stačí Vám pouze vaše kytara, kabel a combo mám své.

Díky za přečtení a těším se na další spolupráci.
Detail

Nabídka: Výuka hry na klavír29. října 2015 
Nabízím výuku hry na klavír pro všechny věkové kategorie. Náplň výuky záleží na preferencích žáka. Odborné vzdělání i praxe jsou samozřejmostí.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí29. října 2015 
Nabízím výuku hry na bicí pro všechny věkové kategorie. Náplň výuky záleží na preferencích žáka. Odborné vzdělání i praxe jsou samozřejmostí.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, na bicí, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabízím výuku akustické a elektrické kytary. Jsem absolventem JAMU v Brně (2014). Více o mě na www.adammalik.cz
Více info do mailu.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné nabízí ještě několik volných termínů v oborech - zpěv, hra na klavír (na piano, na keyboardy), hra na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, na bicí, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka elektrické (ale i jiné) kytary14. října 2015 
Nabízím výuku moderních stylů na kytaru (blues, rock, metal..) i klasiku. Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé, možnost dojíždět za žákem v rámci Prahy. Cena za 60 minut je 100,-
Detail

Nabídka: Kurzy hry na bicí Brno12. října 2015 
Zveme Vás na otevřené kurzy hry na bicí.

Naučíte se ovládat paličky, číst jednoduché notové party, koordinace za soupravou, různé inspirace rytmů a výplní. Pořádáme různé semináře s předními českými i zahraničními muzikanty, Jam session pro získání praxe, nahrávací studio.

Jsme věkově neomezení !!

facebook/drumstudio
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru v Brně12. října 2015 
Nabízím soukromé lekce na baskytaru, jak pro úplné začátečníky tak pro středně pokročilé, od nastavení kytary až po užití technik v praxi.
Možnost dojíždět za žákem.
Cena 200 Kč za 60 až 90 minut.
Zn. Brno.
Martin
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu08. října 2015 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Beatrice Todorová 777 555 197
Detail

Nabídka: Výuka na bicí nástroje!07. října 2015 
Učím na bicí nástroje (držení paliček, základy hry, doprovody, čtení z not, clave, latinsko-americké rytmy, polyrytmy...) absolvent pražské konzervatoře u prof. Pavla Razíma, působení v mnoha kapelách od elektro, pop, rock až po latin jazz (support před Pink, Duran Duran)
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >