Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 200

Nabídka: Populární zpěv, muzikál, herectvi/moderování28. července 2014 (VČERA)   
Otvíráme novou školu POP ACADEMY v Ostravě. Prvotřídní lektoři, výborné výsledky, profesionální přístup! Zápisy probíhají již nyní. Více na www.popacademy.cz.
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertní praxí nabízím všem věkovým skupinám výuku v následujících uměleckých oborech : KLAVÍR,KEYBOARD,AKORDEON,VARHANY.
Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující individualitu žáka. Studenti hudebních oborů se mohou aktivně účastnit strukturovaných přednášek nerůznějších témat,např.HARMONIE,POLYFONIE,KONTRAPUNKT,IMPROVIZACE,HUDEBNÍ ESTETIKA,NAUKA O INSTRUMENTACI...atd.
Detail

Nabídka: Učitel, učitelka klavíru21. července 2014 
Hledám učitele klavíru na částečný úvazek pro soukromé kurzy v Říčanech.Konzervatoř podmínkou - pouze hlavní obor. Spolehlivost, flexibilita - kladný vztah k dětem. Auto výhodou.
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov, nebo on-line!19. července 2014 
Individuální soukromá výuka hry na elektrickou, akustickou nebo klasickou kytaru. Základy hudební teorie. Není nutná znalost not. Určeno jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Záleží jenom na Vás, co se budete chtít naučit!

Cena za 60 minut = 250,-Kč
Cena za 45 min = 200,-Kč.

Výuka probíhá v Havířově, nebo přes Skype u vás doma...

Student ostravské konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností...

Více informací v přiložených odkazech.
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku v Soukromé hudební škole Jitky Šťastné, nechť se zkontaktují nejpozději do 15.8. 2014 na telefonním čísle 774 303 750.
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha16. července 2014 
Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Lekce na kytaru15. července 2014 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru.Hodiny jsou určeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům.. Zaměřuji se též na přípravu a pomoc studentům pedagogických škol. Výuka bude zaměřena na zvládnutí nástroje po stránce doprovodné i solové hry. Vyučovací hodina trvá 60 min. Odborné vzdělání a zkušenosti jsou samozřejmostí

200 kc/ 60 min
Detail

Nabídka: Folková a doprovodná kytara Brno13. července 2014 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé - děti i dospělí. Naučíte se různé rytmy, doprovody, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie . Hodina výuky za 170Kč. Trpělivost a pohoda.
Detail

Nabídka: VÝUKA POP-ZPĚVU10. července 2014 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZvyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Poptávka: Hledám učitelku zpěvu09. července 2014 
Já 37 let :) Kdo mě naučí zpívat?
Detail

Nabídka: Výuka hry na akustickou kytaru Brno07. července 2014 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé od 10 let. Naučíte se různé rytmy, doprovody, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Hodina výuky za 170Kč. Hlavně folk. http://kytara21.webnode.cz
Detail

Nabídka: Výuka klavíru06. července 2014 
Absolventka konzervatoře ve hře na klavír s 25letou praxí výuky nabízí lekce klavíru i hudební teorii pro děti i dospělé v jakémkoliv věku. Mohu vás učit dopoledne nebo i odpoledne v místě vašeho bydliště v Brně a okolí. Mám k dispozici nejnovější českou i zahraniční klavírní literaturu. Vyberete si sami, zda se chcete věnovat klasické hudbě, populárním písničkám nebo jazzu. Jsem schopna vás naučit i písničku, která vás zaujala v médiích. Připravím vás také k přijímacím zkouškám na hudební i pedagogické školy.
Detail

Nabídka: Výuka hry na příčnou flétnu06. července 2014 
Studentka nabízí výuku hry na příčnou i irskou flétnu. Jsem pětinásobnou vítězkou v celostátních soutěžích, zvítězila jsem i na mezinárodní soutěži. Miluji muziku, lidi, jsem milá a příjemná. Vyučuji přes skype. Cena - 150 Kč/ vyuč. hod.
Detail

Nabídka: Výuka hry na příčnou i irskou flétnu06. července 2014 
Studentka nabízí výuku hry na příčnou i irskou flétnu. Jsem pětinásobnou vítězkou v celostátních soutěžích, zvítězila jsem i na mezinárodní soutěži. Miluji muziku, lidi, jsem milá a příjemná. Vyučuji osobně nebo přes skype. Cena - 150 Kč/ vyuč. hod.
Detail

Nabídka: Doučování kytary o prázdninách03. července 2014 
Nabízím výuku kytary přes prázdniny Praha a Praha východ. Cena 150 Kč /hod, pro začátečníky a děti sleva.Klasika i rock.
Detail

Nabídka: Doučování kytary přes prázdniny03. července 2014 
Nabízím výuku hry na kytaru Praha a Praha východ, klasika i rock.Cena 150,- Kč hodina,pro začátečníky a děti sleva.
Detail

Využijte speciální akce a začněte se učit již o prázdninách za poloviční cenu!

Více informací na vyukahudby@gmail.com
Detail

Nabídka: KYTAROVÝ INSTITUT V BRNĚ28. června 2014 
Kreativní prostředí strunných nástrojů, improvizace a kompozice s pěti kytarovými odděleními a předměty hudební teorie pro všechny úrovně pokročilosti a věkové kategorie. Dále vyučujeme baskytaru, mandolínu, ukulele. Moderní metodologií výuky jsme čerpali na vysokých hudebních školách v Evropě i Americe. Výuka probíhá v moderních prostorách v centru Brna.
Cena: 250,-/týdně s možností navštěvovat lekce neomezeně.
Detail

Nebaví Tě systém Základních uměleckých škol? Jsi už pro ně starý/mladý nebo Ti žánrově nevyhovují? Nabízíme výuku populárního zpěvu. Nabízíme taky konzultace pro uchazeče na umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.) či pěvecké soutěže. Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Profesionální zkušenosti, individuální přístup, vynikající výsledky a úspěchy studentu.
Detail

Nabídka: Letní lekce kytary25. června 2014 
Nabízím lekce hry na elektrickou a klasickou kytaru. Prstová technika, trsátková technika. Hra z not, dle akordových značek,tabulatur. Nácvik stupnic,pentatonik,rozkladů akordů atd. Rozbor kytarových sol. Pro pokročilé i začátečníky.

http://www.facebook.com/ondrej.svacin..
ondrovahudba.webnode.cz
Detail

Poptávka: Hledám učitele metal HC kytara, Praha25. června 2014 
Ahoj, hledám učitele HC, metal kytary. Hral jsme klasiku a mam el.kytaru, ale potreboval bych nektere veci poradit a zkouset. Chceme zalozit kapelu, tak at to ma drajv...
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO24. června 2014 
Drum Studio Brno

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklad, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít trpělivost. :-)

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou viz. foto, a mohou sem docházet cvičit.Cvičebna lze využít i samostatně bez návštěvy kurzů. !!! Cvičebna nonstop otevřena !!!

Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.23. června 2014 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, METHOD OF TOUCH, RELICT. Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Lekce na Kytaru20. června 2014 
Ahoj. Jsem absolventem Akademie umeni a vyucuju hru na kytaru. Zacatecnici i pokrocili.
Zaklady, technika, teorie, koncertni prax, improvizace....
Po vzajemni dohode i výuka teórie primo na hmatniku, ZADNÉ NUDNE POUCKY
K dispozici je mnozstvi studijniho materialu a škol od poprednich hudobniku.
Moderni NEZKOSTNATENEJ pristup

Moznost i vyuky na SKYPE!!
Prvni hodina zdarma!
Detail

Nabídka: Příměstský kytarový kurz18. června 2014 
Pro všechny kteří chtějí zlepšit svoji hru na kytaru. Pořádá kyt.škola Diesis Brno ELEKTRICKÁ A AKUSTICKÁ KYTARA 13.7. - 18.7. 2014.
Cena 1700 kč. ( rock, blues, metal) možnost bezplatného zapůjčení vybavení ! Závěrečný jam session - Hudební klub M 13
Info: tel. 603736076, e-mail: diesis@volny.cz , http://diesis.xf.cz
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >