Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 182

Nabídka: Výuka kytary Praha.27. března 2015 (PŘIDÁNO DNES!)   
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, METHOD OF TOUCH, RELICT. Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu v Praze25. března 2015 
Jsem student Pražské konzervatoře s praxí v mnoha kapelách, studiích, orchestru a muzikálu. Nabízím soukromou výuku se zaměřením na individuální potřeby každého hráče, ať už začátečníka nebo pokročilého. Učím převážně ze škol prof. Veselého. Ať už se jedná o doprovody, koordinaci, prstovou techniku či dvojšlapku. To vše pro uplatnění v nejrůznějších žánrech a stylech např. rock, pop, rnb, gospel, hip hop, swing, metal a jiné. Lekce probíhají v centru města, kousek od Malostranského náměstí. Můžeme se věnovat hře na bicí soupravu jako celku, tedy systematicky zpracovávat vybraný učební materiál, nebo můžeme probírat to, co zrovna potřebuješ, kde cítíš rezervy, překlenout slabší místa a posunout se dál, vše je na domluvě. Cena 180 Kč/h
jak hraji: https://www.youtube.com/watch?v=YmGS_YqYN10
Detail

Nabídka: NAUCIM ZAKLAD NA BICI DO ZACINAJICI KAPELY25. března 2015 
NAUCIM ZAKLAD NA BICI DO ZACINAJICI KAPELY
Zdravím.
Je mi 28 let a hraji zhruba 9 let na bicí, převážně mix punkrocku, hardcore, rocku, indie a ska. Proto jsem si řekl, že se o své zkušenosti můžu podělit se začínajícíma punkáčema, rockerama a nebo prostě s někým, kdo chce začít hrát na bubny a rád by se naučil pár základních rifů, přechodů a vychytávek, který se hoděj do začínající kapelky. Místo naší zkušebny je v Kulturáku na Vltavské kde je i perfektní zvuk a cena na hodinu je 250kč.
Nebojte se zavolat, můžeme se na čemkoli domluvit.
Petr
Detail

Nabídka: Lekce kytary Praha25. března 2015 
Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Vystudoval jsem Konzervatoř Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music,...). Výuka je možná i v angličtině. Cena: 300 Kč/60 min.
Detail

Nabídka: Ostrava25. března 2015 
Naučím na kytaru, basovou kytaru, bicí nástroje, zpěv. Vlastním nahrávací studio možnost nahrávání a vlastního cd v průběhu výuky. tel.č. 605 894 721
Detail

Nabídka: Výuka hraní na kytaru, Plzeň22. března 2015 
Dobrý den, pokud máte chuť se naučit na kytaru, nebo potřebujete pomoc při sebezlepšování, ozvěte se :)

Cílem je dodat žáku dostatečné schopnosti, aby si dokázal zahrát, zazpívat, a měl z toho radost.
Detail

Nabídka: Lekce na Kytaru21. března 2015 
Ahoj. Jsem absolventem Akademie umeni a vyucuju hru na kytaru. Zacatecnici i pokrocili.
Zaklady, technika, teorie, koncertni prax, improvizace....
Po vzajemni dohode i výuka teórie primo na hmatniku, ZADNÉ NUDNE POUCKY
K dispozici je mnozstvi studijniho materialu a škol od poprednich hudobniku.
Moderni NEZKOSTNATENEJ pristup

Moznost i vyuky na SKYPE!!
Prvni hodina zdarma!
Detail

Nabídka: Výuka el. i ak. kytary, Praha 421. března 2015 
Ahoj,
Nabízím výuku na elektrickou nebo akustickou kytaru pro začátečníky až mírně pokročilé v Praze. Působím ve vlastní kapele, Big Bandu a malém souboru. Věnuji se různým stylům (jazz, swing, rock, hardcore, punk). Vyučuji doma, blízko ZŠ Jeremenkova, nedaleko Budějovické. Cena za hodinu dle dohody, případně mohu i někam dojet.
tel.: 735 005 267
Eli
Detail

Hledáme učitele/učitelku hudební výchovy - zpěv, piano pro 6 letého syna v oblasti Praha - Karlín. Pište sms 774171856
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné18. března 2015 
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme ještě dva pokročilé hudební talenty nebo i začátečníky v oborech zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, rádi přivítáme děti, dospělé i seniory, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 300,-Kč. Cena za 45 min = 250,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
http://youtu.be/ec6tYhldfe0
Detail

Ahoj!
Touto cestou hledám trpělivou osobu, která by mě naučila zpívat. Sice zpívám ( hraju i trochu na kytaru), ale ne tak jak bych chtěla. Prostě tak, jak mi zobák narost :). Možná na to nemám, ale chtěla bych to aspoň zkusit.

Budu se těšit na odpověď :)
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné15. března 2015 
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme lektory na výuku strunných, dechových i bicích nástrojů, kontaktovat nás můžete telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné15. března 2015 
Chcete podchytit hudební talent dítěte od nejranějšího věku? Obraťte se na Soukromou hudební školu Jitky Šťastné, kde pro Vás připravíme speciální vývojově výkonnostní program, učíme děti již od 3 let.
Detail

Poptávka: Hledá se učitel na bicí14. března 2015 
Hledám učitele na bicí z Regionu Ústecký kraj: Louny, Žatec, Most, Chomutov, Kadaň... se školou Miloše Veselého, který je schopen vyučovat ve svých prostorách. Výuka by měla probíhat nejen formou nácviku techniky, ale také bych velmi ocenila znalost hudební teorie a not.
Naprosto nezbytný je pro mě aktivní přístup učitele, spolehlivost, dochvilnost a pravidelná výuka.
Nabízím pracovitost a odhodlání i když nejsem právě nejmladší a navíc začátečník.
P.S. Cena za hodinu dohodou. Výše není nejdůležitější, rozhodující je kvalita výuky.
Detail

Ahoj !
Vyučuju akustickou i elektrickou kytaru (rockovou) , možno i basovou kytaru .
Výuka probíhá individuálně u mne doma , kde mám vše potřebné i druhou kytaru včetně aparátů . Máš li zájem ozvi se !
Detail

Poptávka: Brno, Blansko a okoli - zpev10. března 2015 
Dobry den, hledam ucitele nebo ucitelku popularniho zpevu co se mnou bude mit trpelivost. Uz nejaky ten rok zpivam, ale zatim, jak mi zobak narost. Je mi 24 a mam naucene urcite zlozvyky co potrebuji odbourat, ale nechci uplne predelat. Najde se tady nekdo? Tereza Vondráčková
Detail

Nabídka: " Flétnička hrou"- výuka09. března 2015 
Nabízím výuku základů hry na flétnu pro děti od 6 let- výuka hrou. Prodám 3ks flétny- 140.-/ks
Detail

Ahoj všem,
nabízím výuku hry na saxofon - altový, tenorový či sopránový. Jsem zkušený muzikant s mnohaletou praxí, hrající v mnoha hudebních tělesech. V současnosti vystupuji především se zábavovou kapelou Amati band v Plzni a se saxofonovým kvartetem v Rakovníku. Také hraji jako sólový muzikant na různých akcích.
Výuka v Plzni, popř. v blízkém okolí Plzně, u žáka. Možnost výuky i základů doprovodné kytary.
Cena za lekci: 200 Kč/h. :)
V případě Plzně doprava zdarma, v případě dojíždění do okolních obcí přirážka po domluvě. :)
Odkazy na některá moje vystoupení:
https://www.youtube.com/watch?v=ht4M69JiymI
https://www.youtube.com/watch?v=7v1c4s0H19s
Detail

V centru Prahy nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Držení paliček, základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 16 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, metal, funky, blues atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč.
Detail

Ahoj !
Vyučuju akustickou i elektrickou kytaru (rockovou) , možno i basovou kytaru .
Výuka probíhá individuálně u mne doma , kde mám vše potřebné i druhou kytaru včetně aparátů . Máš li zájem ozvi se !Telefon: +420739900343
Lokalita: Plzeň
Detail

Nabídka: Začínáš s bicíma ?02. března 2015 
Rád pomohu. u mne ( Vítkov ) nebo u tebe... na tom nezáleží. Neváhej a ozvi se. vše probereme osobně.
777719785
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov nebo Skype!01. března 2015 
Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za 60 minut = 300,-Kč. Cena za 45 min = 250,-Kč.

Student konzervatoře, téměř 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností.
Detail

Nabídka soukromé výuky hry na hudební nástroje. Absolvent Státní konzervatoře a Vysoké školy múzických umění s 15letou praxí výuky na ZUŠ nabízí soukromou výuku na tyto hudební nástroje: Kontrabas, kytara klasická a elektrická, basová kytara, klavír, elektrofonické klávesové nástroje, keyboard, housle. Výuka hudební teorie a příprava na přijímací zkoušky na prof. umělecké školy.
Detail

Nabídka soukromé výuky hry na hudební nástroje. Absolvent Státní konzervatoře a Vysoké školy múzických umění s 15letou praxí výuky na ZUŠ nabízí soukromou výuku na tyto hudební nástroje: Kontrabas, kytara klasická a elektrická, basová kytara, klavír, elektrofonické klávesové nástroje, keyboard, housle. Výuka hudební teorie a příprava na přijímací zkoušky na prof. umělecké školy.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >