Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 194

Nabízím výuku klavíru, hudební teorie a elektrické kytary po celé Praze, cena: 300,- Kč/hod.

Vzdělání: absolventka Pražské konzervatoře (obor skladba a aranžmá populární hudby), v současné době studuji 6. ročník populárního zpěvu (na téže škole jako druhý obor) a kytaru soukromě u P. Bindera

Praxe: působení v různých skupinách, aranžmá na zakázku, nahrávání ve studiu atd.
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: DRUM & PERCUSSION WORKSHOP25. září 2014 
Bubenická dílna Mikulčice 2014: 4. - 5. 10. 2014
Lektor: Broněk Pavlíček (djembe - Tubabu)
Doprovodný program:
- beseda s promítáním ze studijního pobytu B. Pavlíčka v Africe
- koncert Tubabu duo
www.bubendilna.cz
Detail

Nabídka: Zpěv bez námahy24. září 2014 
Nabízím výuku zpěvu. Hledáme přirozenou barvu hlasu, bez namáhání a bolesti hlasivek. Správnou technikou dosáhnete kontroly nad hlasem a tónů, které jsou mnohým skryté. Pište pro bližší informace.
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru24. září 2014 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Výuka klavíru23. září 2014 
Nabizím vyučování klavíru u Vás doma, lokalita Statenice, Horoměřice nebo Velké Přílepy.Mám vystudovanou hudební akademii, obor varhany a klavír.Učím děti od 4 let až po dospělé
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme od září nové lektory na výuku strunných, dechových i bicích nástrojů, kontaktovat nás můžete telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Sestavujeme rozvrh výuky na školní rok 2014/2015, zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Nabídka: Učitelka zpěvu18. září 2014 
Rádi zpíváte a chtěli by jste se naučit víc? Jsem studentka Jamu v Brně-obor zpěv v MgA studiu. Mám vystudovanou konzervatoř s titulem Dis,na Janáčkově akademii múzických umění BcA a 2 roky praxe v Zuš. Nyní učím soukromě v Brně a Brno-Lelekovice (sólový zpěv, populární písně karaoke, muzikály, dechovka, opera)

Cena za 45min=150Kč a za 60min=200Kč
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO16. září 2014 
Škola je zaměřena pro začátečníky i pokročilé … na věku nezáleží.
Vyučovací hodina trvá 60 min. a je ve skupinkách 1 - 3 žáků.
Při domluvě je možno i individuální přístup.

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Výuka je zaměřena na moderní způsob hry na soupravu. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít paličky a trpělivost.
Naši žáci si projdou širokou škálou různých rytmů od Blues přes Hip Hop, Rock, Metal, DnB až po Jazz.

Notový materiál ze kterého čerpáme je převážně od Miloše Veselého, Tuzara, ale také zahraniční publikace jako je Joe Morello, George Lawrence, Carmine Appice, Johnny Rabb a jeho Jungle/DnB.

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou a mohou sem docházet cvičit. Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Nabídka: ZPĚV a pěvecké konzultace - Praha, Brno15. září 2014 
Jedinečný přístup k pěvecké technice nabízí možnost kompletního zvládnutí hlasu a to nezávisle na žánru a rozsahové náročnosti písní. Od Rocku, přes Pop a Muzikál až po Operu. Od čistých tónů po scream. "

Vycházím ze zdravého a přirozeného fungování celého těla." Vhodné pro všechny hlasové profesionály i amatéry, pro zpěváky i řečníky. Práce na správném fungování těla a hlasu pomáhá udržet pevné zdraví a zvyšuje sebevědomí. Nic není náhoda a všechno souvisí se vším.

"Přestaňte si ničit hlasivky...abyste i po prozpívané noci nechraptěli a váš hlasový projev měl konečně charakter a šťávu;-) "

Učí hlasový profesionál s koncertní - rockovou i muzikálovou praxí – Jakub Dřímal. Místa výuky: Praha, Brno. Čas dohodou, cena 400,-/lekce(90 minut). Možnost pravidelných lekcí i nepravidelných hlasových konzultací. Zvládnete víc, než si myslíte.

Jakub
Detail

Nabídka: Kytara zábavnou formou a bez not15. září 2014 
Nabízím soukromé hodiny pro začátečníky na akustickou i el.kytaru zábavnou formou bez not.Ve vybavené zkušebně na profesionální aparát.Pokud se zatím rozhodujete nebo nemáte hudební nástroj není problém ! Kytaru na hodině kdykoliv zapůjčím.Běžný servis vašeho nástroje je samozřejmostí.Úvodní hodina je zdarma
Detail

Zdravím. Nabízím lekce elektrické kytary (Rock,Blues,Funk,Jazz,Country). Vzdělání, praxe: Student 2.ročníku Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor-kytara rock. Koncertní praxe,zkušenosti i v TV vystoupeních, úspěchy v mezinárodních soutěžích. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena – 200 Kč za 1 vyučovací hodinu (60 minut), doprava za žákem v rámci celé Prahy v ceně.
Detail

Poptávka: Hledám učitele zvěpu14. září 2014 
Dobrý den, hledám učitele zpěvu. Spěchá, pouze Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, okolí.

Děkuji předem za nabídky.
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha12. září 2014 
Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, atd.) a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Čau,

jsem zpěvák bandičky GUN ALCHEMY - na podzim vydáme svůj debut, kterej už čeká na vylisování.
Rád bych se přiučil novejm technikám, jak pořádně screamovat, growlovat a obecně jak zapojit trochu víc "koule" do metalovýho zpěvu.
Požaduju už nějaký zkušenosti a abys věděl, jak přesně ti to funguje a dokázal nějakým způsobem předat, sdělit. Nepotřebuju rady jak zpívat, na to už jsem bral hromadu hodin se soukromou lektorkou, ale potřebuju nějaký optimální tipy a cvíko tohohle konkrétního stylu.
Máme zkušebnu kousek od Andělu, takže jestli neni možný cvičit u tebe, tak můžem myplace.
(Neboj se ozvat, i když nejsi učitel, stačí mi když užs někoho prostě naučil trochu screamovat a máš nějaký nahrávky kde je vidět, že to fakt ovládáš, pak rád navážu kontakt)

Piš na pobosh@seznam.cz

Díky!
Detail

Vyučuji hru na elektrickou a akustickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu.
Vzdělání, praxe: Hra na kytaru od r. 1972. Studium u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka)
Na přání žáka výuka práce s programem Guitar Pro a jednoduchými programy Pro Tools.
Cena: 300,-Kč/hodinu výuky. V případě výuky dvou žáků najednou cena 250,-Kč/žáka. V případě výuky tří a více žáků najednou cena 200,-Kč/žáka. Ceny jsou bez DPH.
Výuka možná u lektora, v případě dojíždění za žákem příplatek za dopravu 15,-Kž/km
Detail

Nabídka: Lenyxova hudební třída Brno09. září 2014 
Nový školní rok je tady a naše hudební třída provádí nábor nových žáků. Nabízíme hodiny hudby prostřednictvím těchto oborů: hra na klavír, hlasová výchova - zpěv, hudební nauka a další. První ukázkovou hodinu, která je zdarma, si lze domluvit na tel.: 724 172 198. Další informace na webu: www.lenyxclass.cz. Výuka hudby probíhá v Brně.
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu Ostrava07. září 2014 
Sólistka opery a operety s třicetiletou pedagogickou praxí nabízí soukromou výuku klasického zpěvu.
Detail

Poptávka: Kytarista hledá učitele06. září 2014 
Hledám člověka/učitele, který by mě pomohl se zdokonalovat ve hře na kytaru, začátečník nejsem. Břeclavsko, hodonínsko, hodiny v týdnu dne domluvy, cena za hodinu /60min/ dohodou
Detail

Nabídka: Učitel kytary06. září 2014 
Nabízím soukromou výuku hry na kytaru. Kytaře se věnuji více jak 10 let a absolvoval jsem její studium na konzervatoři. Mám praxi 6 let s výukou dětí i dospělých, od úplných začátečníků až po více pokročilé. Úplným začátečníkům velmi rád pomohu s výběrem hudebního nástroje a příslušenství. Výuka bude probíhat u Vás doma. Cena je 250 Kč/h.
Detail

Chceš hrát bigbít, rock - hardrock ,metal , seš začátečník a nevíš jak na to ? Naučím a poradím , ukážu jak na to . Mám doma dva aparáty i kytary , takže nic nepotřebuješ . Stačí jen zavolat či napsat . Můžeš i prozvonit , zavolám zpátky !
Praxe víc jak 30 let .
Detail

Nabídka: Moderní Výuka Zpěvu02. září 2014 
Chcete posunout váš hlas na zcela novou úroveň? Rozšířit si hlasový rozsah, upevnit tón, získat nové technické schopnosti, ale zároveň neztratit svojí osobitost?

Výuka je zaměřena na zvýraznění Vašich předností, odstranění zjevných chyb, sestavení tréningového plánu na míru, rozvijení vašeho názoru a osobnosti.

Očekávat můžete lepší pocit a slyšitelný výsledek již po 14 dnech. Od Vás se očekává nadšení, vytrvalost, ochota pracovat a to každý den!!

První hodina zdarma.

Cena za hodinu výuky 500kč
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, akordy, hru trsátkem, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena – 300 Kč za 1 vyučovací hodinu (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.

tel.:+420 739 629 140
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >