Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 184

Nabídka: Nabízím výuku zpěvu01. července 2015 
Zdravím příznivce zpěvu všech věkových skupin. Nabízím výuku zpěvu ve všech žánrech včetně přípravy na přijímacích zkoušky hudebního zaměření. Zázemí a kvalifikaci mam :) tesim se na spolupráci.
Detail

Hledáte učitele hry na flétnu? Jsem absolventka konzervatoře, mám několikaletou praxi s výukou v ZUŠ a aktivně vystupuji se skupinou středověké hudby. Vyučuji v pohodlí vašeho domova, děti od 6 let i dospělé, začátečníky i pokročilé. Nástroj zapůjčím!
Cena 300,- za vyučovací hodinu
Detail

Nabídka: Zobcová i příčná flétna (Plzeň)26. června 2015 
Chcete hrát na flétnu či saxofon? Mám bohaté zkušenosti z kapel různých žánrů (jazz, rock i klasika) a několikaletou praxi v ZUŠ, od roku 2010 vyučuji i soukromě. Hudba je celý můj svět, pojďte do něj nakouknout:)
Cena 200,- děti, 250,- dospělí
Detail

Nabídka: Výuka hry na BICÍ NÁSTROJE a KLAVÍR25. června 2015 
Hra na BICÍ NÁSTROJE a KLAVÍR - Nabídka - [15.5. 2015]
Nabízím výuku hry na BICÍ NÁSTROJE a KLAVÍR pro všechny bez rozdílu věku.O prázdninách možnost i intenzivní výuky.Odborné vzdělání i praxe samozřejmostí(učím na ZUŠ).
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru25. června 2015 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Výuka ukulele25. června 2015 
Individuální výuka ukulele, začátečníci, pokročilí.
čas a místo dohodou.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí24. června 2015 
Nabízím výuku hry na bicí nástroje, okres Benešov. Jsem absolvent kontźervatoře, dlouholeté zkušenosti v profesionálních kapelách v ČR i zahraničí. Hra také dle not, praktická cvičení, nácvik konkrétních skladeb atd. I pro děti od 6-ti let.
Detail

Vyučuji hru na elektrickou a akustickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu.
Vzdělání, praxe: Hra na kytaru od r. 1972. Studium u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka)
Na přání žáka výuka práce s programem Guitar Pro a jednoduchými studiovými programy Pro Tools (Cubase,Mixraft apod.).
Cena: 300,-Kč/hodinu výuky. V případě výuky dvou žáků najednou cena 250,-Kč/žáka. V případě výuky tří a více žáků najednou cena 200,-Kč/žáka. Ceny jsou bez DPH.
Výuka možná u lektora, v případě dojíždění za žákem příplatek za dopravu 15,-Kž/km
Detail

Nabídka: Výuka na kytaru Brno o prázdninách21. června 2015 
Kytara pro začátečníky a mírně pokročilé od 9 do 99let. Naučíte se akordy, různé rytmy, doprovody,folkové a populární písničky, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Nohavica, Lucie, Beatles atd. Hodina výuky za 180Kč.
http://kytara21.webnode.cz/
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme do prázdninových akceleračních kurzů děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Učitelka zpěvu19. června 2015 
Rádi zpíváte a chtěli by jste se naučit víc? Jsem studentka Jamu v Brně-obor zpěv v MgA studiu. Mám vystudovanou konzervatoř s titulem Dis,na Janáčkově akademii múzických umění BcA a 2 roky praxe v Zuš. Nyní učím soukromě v Brně a Brno-Lelekovice (sólový zpěv, populární písně karaoke, muzikály, dechovka, opera)

Cena za 45min=150Kč a za 60min=200Kč
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha18. června 2015 
Aktivní muzikant (v současné době baskytarista v kapele Fourth Face a v kapele Psychotix, dříve Luca Brasi, Method 9, Dark Season, atd.) a firemní hráč Spector bass nabízí soukromé lekce baskytary. Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, atd.) a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Lekce kytary Praha18. června 2015 
Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Absolvoval jsem Konzervatoř Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music,...). Výuka je možná i v angličtině. Cena: 300 Kč/60 min.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO17. června 2015 
Škola je zaměřena pro začátečníky i pokročilé … na věku nezáleží.
Vyučovací hodina trvá 60 min. a je ve skupinkách 1 - 3 žáků.
Při domluvě je možno i individuální přístup.

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Výuka je zaměřena na moderní způsob hry na soupravu. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít paličky a trpělivost.
Naši žáci si projdou širokou škálou různých rytmů od Blues přes Hip Hop, Rock, Metal, DnB až po Jazz.

Notový materiál ze kterého čerpáme je převážně od Miloše Veselého, Tuzara, ale také zahraniční publikace jako je Joe Morello, George Lawrence, Carmine Appice, Johnny Rabb a jeho Jungle/DnB.

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou a mohou sem docházet cvičit. Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Učíme na akustické i elektrické bicí, Rock, Pop, Jazz, Blues, hraní z not, začátečníci i pokročilí. Cena 200kč/60min
Detail

Nabídka: Hra na kytaru12. června 2015 
Profesionální výuka hry na kytaru.
Privátní lekce pro začátečníky i pokročilé.
Klasická kytara-zákl.+pokročilé techniky fingerstyle,arppegio,tremolo,flamenco atd.
Elektro. Kytara-zákl.+pokročilé techniky arppegio,tapping,slide atd.
Seznámení s efekty-vhodné použití a správné nastavení.
Základy digi nahrávání (Cubase) VST Plugin atd.Pro pokročilé možnost krátkodobé online(Skype)
konzultace z režie nahravacího studia v Praze.
Hudební teorie-všeobecná nauka,intonace,rytmus,harmonie,hra z listu,estetika atd.
Pro omezený počet zájemců ve věku 8-100 let.Vše bez stresu,zábavnou formou.Letitá
pedagogická praxe,zkušenosti s živým vystupováním i nahráváním ve studiu(aktivní hudebník)
Jedna lekce-45 min-250 Kč 60 min 300 Kč
e-mail:hvezdickahudebni@centrum.cz
tel:608 881 510 (Výuka platí pouze pro Bruntál a okolí)
Detail

Ahoj hledám někoho, kdo by mě učil na kytaru. Nechci být žádný kytarový virtuóz, ale ráda bych si uměla zahrát u ohýnku atd. Okolí Blatná a Strakonice. Prosím nabídněte :-)
Detail

Zdravím, jsem bubeník pražské black metalové kapely NAURRAKAR a nabízím soukromé bicí lekce pro začátečníky se zájmem ve výše uvedených žánrech (Tzn. Metal(Black, Death Thrash), Punk nebo klasický Hardcore. První hodina je zdarma, v případě zájmu se cena pohybuje ve výši 100kč/hodina. Bicí souprava je samozřejmě zdarma k dispozici. Čas záleží na domluvě. Bude mi potěšením podělit se s Vámi o své zkušenosti.
Detail

Nabídka: Výuka hry na rokovou kytaru08. června 2015 
Chcete se naučit hrát na kytaru? Vylepšit techniku? Rock, blues nebo jen akordy k ohni :-) ! Jsem profi rock kytarista, hraju v několika rockových kapelách - Kranz, Judas Priest Revival atd... Učím v Praze 4 - Hodkovičky. Prázdninové slevy!! http://www.az.kytara.sweb.cz
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu Ostrava08. června 2015 
Sólistka opery a operety s třicetiletou pedagogickou praxí nabízí soukromou výuku klasického zpěvu.
Detail

Nabídka: Výuka flétny a klavíru07. června 2015 
Nabízím výuku hry na klavír pro začátečníky i pokročilé a výuku zobcových fléten (dle výběru). Poté nabízím výuku příčné flétny, kterou i studuji. Seznámím případně i se základy hudební teorie. Výuka může probíhat u mě,u Vás doma nebo přes skype.
100 kč/60minut
Detail

Nabídka: JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST NYNÍ V PRAZE!06. června 2015 
Na základě množství poptávek o učení i mimo konzervatoř jsem se rozhodl přijmout nějaké vybrané, ale bohužel z časových důvodů omezené, množství žáků, kteří budou chtít docházet na hodiny i v Praze.
Pod hlavičkou H.A.K. Praha budou hodiny probíhat v učebně Hudební Akademie Kytary.cz v Praze 4 Modřanech. Bližší info mailem: jcdrummer@seznam.cz.
Těším se na vás!
Pepa Cigánek
Detail

Pokud máte zájem o kvalitní výuku zpěvu a chcete umět písně správně interpretovat, máte šanci přihlásit se na individuální pěvecké lekce , které vede chansonierka a muzikálová zpěvačka Ilona Brymová.Její jedinečný pedagogický přístup a vedení vám zajistí naprostou originalitu pěveckého projevua zdravou pěveckou techniku.Lekce trvá 45 minut při standartní taxe 200Kč, případně po domluvě 60-90min
Další informace na : 605394747
Nebo: ilka.b@seznam.cz
Detail

Chceš hrát bigbít, rock - hardrock ,metal , seš začátečník a nevíš jak na to ? Naučím a poradím , ukážu jak na to . Mám doma dva aparáty i kytary , takže nic nepotřebuješ . Stačí jen zavolat či napsat . Můžeš i prozvonit , zavolám zpátky !
Praxe víc jak 30 let .
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >