Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 132

Nabídka: Naučím Vás psát písničky!08. prosince 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Chcete ohromit své přátele vlastní tvorbou?
Dát svým nápadům smysl a tvar?
Přestat psát do šuplíku?
Naučím Vás, jak vytvořit kompletní skladbu od návrhu textu až po výslednou melodii. Vše můžeme také nahrát ve studiu!
Můžete mě bez obav kontaktovat na 605 808 239 nebo na doubravka.burianova@gmail.com
Více o mně i o tom, co všechno můžeme podniknout, najdete na
piseme-pisnicky.webnode.cz
Doubravka Burianová.
Detail

Nabídka: Učitel na bicí - Praha08. prosince 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj,nabízím hodinu bicích nástrojů. Můžeme řešit technické či koordinační cvičení,zabývat se doprovodem v různých hudebních žánrech nebo jen hrát s nahrávkama a zdokonalovat bubenické cítění. Mám spoustu not i muziky a dlouholetou lektorskou praxi ( + konzervatoř ). Budu se těšit.

info o mě:
http://www.davidbartosek.cz/
Detail

Nabídka: Výuka klavír, klávesové nástroje03. prosince 2016 
Hudební pedagog s 25-letou praxí s klasickým vzděláním, aktivně koncertující,přijme žáky začátečníky i pokročilé pro soukromou výuku klavíru,klávesových nástrojů, zob. flétny a hudební teorie.Součástí výuky je příprava na střední školy, náhled do jiných žánrů a improvizace.
Zaměření: jazz,pop a klasika.ÚL a okolí
Detail

Nabídka: Výuka pop - zpěvu02. prosince 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy "STAŇ SE SUPER STAR" vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BASKYTARU - PRAHA01. prosince 2016 
*
*
*

Více informací na www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Objev taje kytary! (Výuka kytary v Brně)26. listopadu 2016 
- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vlastnímu hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?

Pokud jsi na jednu nebo více těchto otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke svému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s námi získáš specifický plán, který je ti přímo šitý na míru a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál, ozvi se na číslo 777 608 569 nebo na E-mail uvedený dole a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA!
Lekce kytary probíhají v Brně.
Detail

Nabídka: Naucim Vas hrat na kytaru. Efektivne. Praha24. listopadu 2016 
Chcete sa naucit hrat na akustickou, alebo elektrickou kytaru efektivne?
Chcete si zalozit kapelu?
Hrat u taboraku?
Alebo pre vlastny dobry pocit?
Uz ziadne nudne poucky.
Mam prax 20 rokov. Rozne vekove kategorie.
Pre viac info napis na mail: polonyigor@gmail.com
500Kč/45 min
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)21. listopadu 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka mé hry trochu techničtější skladby: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Spousta různých technik hry (arpeggios, tapping,...). Cena za 1 hodinu(60 minut) = 350,-Kč, (45 minut) = 300,-Kč

Více info v odkazech.
Detail

Nabídka: ROCKOVÁ KYTARA A BASKYTARA OSOBNĚ I ONLINE18. listopadu 2016 
Všem, kdo by měli zájem se třeba od začátku učit na elektrickou a basovou kytaru metodou rozvíjení vlastního hudebního cítění, improvizace, hry podle sluchu i z tabů, rozvíjením technických dovedností - prostě ne jen čistě akademickou formou -, rád je přivítám na svých kytarových hodinách. Budeme hlravně hrát a když teorie, tak taková, která souvisí s hudební praxí. Nabízím rovněž možnost navštěvovat lekce online. Jak to probíhá? Webkamera na jedné i na druhé straně, komunikační program např. Skype a můžeme hrát, žák se tak bude moct na všechno zeptat, možné je si hodiny nahrávat, a pak se k probírané látce při cvičení vrátit. Hodina bude probíhat v reálném čase a obsah lekcí bude připraem přímo žákovi namíru, takže žádné předtočené video lekce!!! Zájemci o tento typ výuáy, hlaste se! Alespoň to vyzkoušejte. Můžete se učit v pohodlí svého příbytku a ušetříte čas i peníze za cestování. Jednou za čas porběhne společný jam studentů online kurzů.
Detail

Nabídka: Universální výuka kytary v Praze16. listopadu 2016 
Individuální přístup k výuce, všechny úrovně zdatnosti, od jednoduchých základních akordů až po složité voicingy, improvizaci, metodiku cvičení... Absolvoval jsem rok studia na FF UK obor Muzikologie a tři roky na VOŠ Jaroslava Ježka obor jazzová kytara. 400Kč/45minut, Praha 7.
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertně interpretační praxí nabízím žákům všech věkových skupin špičkovou výuku v následujících uměleckých oborech: KLAVÍR,AKORDEON,KEYBOARD,VARHANY. Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující osobnostní individualitu.Absolventům hudebních oborů může být také nabídnuta spolupráce na koncertních projektech.
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Havířov, nebo přes Skype09. listopadu 2016 
Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru, popř. i základy hry na kytaru klasickou. Naučím jak úplné začátečníky, tak i pokročilé hráče. Učím různé techniky doprovodů a sóla(od tapingu přes Arppegia). Dále pak hru podle sluchu(naučit se vyposlouchávat z nahrávek), ale i podle tabulatur nebo not. Nakonec i trocha teorie a základy improvizace. Výuka je u každého individuální a záleží na něm, co se bude chtít naučit(např. skladby od oblíbených kapel). Mám mnohaleté zkušenosti s vystupováním i práci s nahráváním ve studiu. Jsem studentem kozervatoře v Ostravě. Cena za 1 lekci (45 min.) = 300,-Kč
Detail

Nabídka: Doučování hry na klavír07. listopadu 2016 
Nabízím všem,kteří se chtějí ve hře na klavír přiučit novým věcem,možnost doučování. Na konzervatoři jsem byla vedena profesorem,který mně naučil zcela jinemu přístupu ke hře na klavír, než jakému se nyní učí na ZUŠ. Nabízím Vám individualní přístup podle Vaší pokročilosti. Též mohu začít vést výuku i pro úplné nováčky. Věk není omezený! Pokud chcete zjistit, zda-li bude Vaše dítě klavír zajímat a chcete mu dát prostor, jsem tu pro Vás. Chci se každému přizpůsobit. At máte zájem o dlouhodobější výuku,nebo jen o pár lekcí či jen poradit s konkrétním problémem, jsem tu pro Vás.
Je mi 20 let, na klavír hraji od svých pěti let a zastávám názor, že pro výuku hry na klavír neexistuje jedno univerzální pravidlo,ale že vše je o daném člověku,jeho přístupu a jeho odhodlání. Tudíž,pokud máte zájem,kontaktujte mě.
Cena: 300/hod
Termín výuky: po domluvě
Detail

Nabídka: BASKYTARA - BRNO soukromé lekce06. listopadu 2016 
Nabízím soukromou výuku hry na baskytaru v okrese Brno.
Moje praxe: 14 let, studium hry na baskytaru (přechod z houslí), poté kapely stylu grunge, folk, world music, alternativní rock.
Na požádání poskytnu reference.
Lekce jsou určeny jak začátečníkům tak pokročilým hráčům na basu, mohou se konat u mě nebo u Tebe.
Ve všední dny po 16. hodině, o víkendech dle domluvy.
Cena: 200 Kč/60 minut
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje01. listopadu 2016 
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Kutná Hora, Čáslav
Tel: +420776365420
Detail

Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertní praxí nabízím všem věkovým skupinám výuku v následujících uměleckých oborech : KLAVÍR,KEYBOARD,AKORDEON,VARHANY.
Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující individualitu žáka. Studenti hudebních oborů se mohou aktivně účastnit strukturovaných přednášek nerůznějších témat,např.HARMONIE,POLYFONIE,KONTRAPUNKT,IMPROVIZACE,HUDEBNÍ ESTETIKA,NAUKA O INSTRUMENTACI...atd.
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov, nebo on-line!24. října 2016 
Individuální soukromá výuka hry na elektrickou, akustickou nebo klasickou kytaru. Základy hudební teorie. Není nutná znalost not. Určeno jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Záleží jenom na Vás, co se budete chtít naučit!

Cena za lekci (45 minut) = 300,-Kč

Výuka probíhá v Havířově, nebo přes Skype u vás doma...

Student ostravské konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností...

Více informací v přiložených odkazech.
Detail

Poptávka: Hledám pomoc s hrou na UKULELE Praha22. října 2016 
Zdravím, hledám kohokoli jakéhokoli věku z Prahy, kdo by mi pomohl s pokročilejší hrou na ukulele. Základy řekneme zvladám. Studuji střední skolu, takže pres pracovní tyden mam cas odpoledne/k večeru, vikend kdykoliv. Na ceně se můžeme dohodnout. Bydlím na Žižkově, rada nekam dojedu. Diky za případnou pomoc.
Detail

Nabídka: Lekce na baskytaru21. října 2016 
Nabízím lekce a konzultace na baskytaru-klasickou i fretless (bezpražcovou)
• Držení nástroje
• Ladění
• Techniky hry (fingers, trsátko, palec …)
• Noty, taby …
• Rytmus, groove (práce s metronomem, klikem …)
• Stupnice, pentatoniky, arpeggia …
• Teorie, technické postupy, fígly a finty 
• Baskytarista a jeho úloha v bandu
• Nástroje, struny, aparáty, efekty a vůbec celkové vybavení baskytaristy …
• Příprava na vystoupení nebo do studia …
Vstřícnou a pochopitelnou formou, která je nejvhodnější pro začátečníky, ale i pro pokročilé! I když, těm už "jen stačí“ pořádně a pravidelně cvičit  Důležité ovšem je ale vědět co cvičit, jak cvičit a proč cvičit. Nabízím dlouholeté zkušenosti z nejrůznějších žánrů. Nejdůležitější je ovšem společné hraní!  Více o mně na: http://wagonbass.wixsite.com/wagonbass
Kontakty: tel.: 723 246 998, e-mail: wagon@centrum.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.18. října 2016 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min, a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Nabídka: VÝUKA POP-ZPĚVU17. října 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZvyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Dobrý den, jsem studentkou konzervatoře a nabízím víkendové lekce na příčnou flétnu, zobcové flétny, klavír a hudební teorie (přípravu na konzervatoř). 200/hodina
Detail

Dobrý den, jsem studentkou konzervatoře a nabízím výuku na příčnou flétnu, zobcové flétny, klavír a hudební teorie. 200/hodina
Detail

Vše o mě na www.adammalik.cz
adammalikmusic@seznam.cz
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >