Reklama

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 169

Nabídka: Výuka akustický i elektricky kytary . PLZEŇ24. května 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Detail

Nabídka: Výuka hry na pětistrunné banjo24. května 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Nabízím výuku základů hry na 5-ti strunné banjo v Praze. Mám 15-ti leté zkušenosti s výukou a 35 let aktivně hraji na banjo. Výuka probíhá individuálně od po-pá dle dohody mezi 15-19 h. v Praze v prostorách kulturního centra Vltavská (Bubenská 1) – kousek od metra Vltavská. Zároveň vám případně pomohu s výběrem nástroje vč.příslušenství a jeho seřízením. Líška
Detail

Nabídka: Zápis do Soukromé hudební školy Jitky Šťastné24. května 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha22. května 2016 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: Hlavní Role, Method Of Touch. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict, Feeling, Grand Slam.Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu20. května 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to ! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com , skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy STAŇ SE SUPER STAR vyučuje populární zpěv ! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabízím výuku hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé v oblasti rocku a bluesu. 200,-/hodina
Detail

Nabídka: VÝUKA AKORDEONU15. května 2016 
VÝUKA AKORDEONU A HUDEBNÍ TEORIE. Chcete se skvěle bavit a přitom se učit něco nového? Chcete neustále rozvíjet svoji osobnost? Vyhovovalo by Vám být hvězdou oslav a večírků? Absolvovali byste rádi úspěšně přijímací řízení na konzervatoř a Vš? Chcete se uplatnit v kapele? NABÍZÍM: 1) Výuku hry na klávesový akordeon a na elektrické klávesy. 2) Uzpůsobení repertoáru Vašim plánům a potřebám (dle možností). 3) Začátečníkům nabízím ZDARMA pomoc a poradenství při výběru a koupi nástroje, pokud si předplatí 10 vyučovacích hodin. 4) Při předplacení 20 vyučovacích hodin 10% sleva. 5) Výuka je možná i o víkendu. 6) Samozřejmostí je evidence hodin a probrané látky. 7) Připravím Vás na přijímací zkoušky na konzervatoř. Proberu s Vámi teoretickou i praktickou část, vyzkoušíme si "přijímačky" nanečisto. 8) První vyučovací hodina ZDARMA . 9) Výuka může probíhat přímo u Vás doma (nemusíte nikam docházet), nebo v zajištěných prostorách (v Praze).
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě . Naučím i základy na basovou kytaru .
Detail

Nabídka: Příměstský kytarový kurz12. května 2016 
Příměstský kytarový kurz
Pro všechny kteří chtějí zlepšit svoji hru na kytaru.
Pořádá kyt.škola Diesis Brno
ELEKTRICKÁ A AKUSTICKÁ KYTARA 10.7. - 15.7. 2016.
Cena 1700 kč.
( rock, blues, metal) možnost bezplatného zapůjčení vybavení !
Závěrečný jam session - Hudební klub Stará pekárna
Info: tel. 603736076 e-mail: diesis@volny.cz http://diesis.xf.cz
Detail

Aktivní muzikant, skladatel a učitel hry na kytaru s dlouholetou praxí nabízí soukromé hodiny výuky hry na kytaru, v Pardubicích a Frýdecko Místecku, pro začátečníky i pokročilé. Individuální přístup výuky. Termíny lekcí dle dohody. Informujte se nezávazně na 607105800.
Detail

Poptávka: Hledám učitele zpěvu - Brno08. května 2016 
Hledám někoho, kdo vy mě naučil zpěv ve stylu moderního metalu, djentu apod. Growl, screaming i čisté vokály. Pouze Brno.
Detail

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že od 9.5. 2016 probíhá v naší hudební škole zápis nových zájemců o hudební výuku, zejména v oborech zpěv, klavír, elektronické keyboardy, housle, aj. Pokud hledáte alternativu k ZUŠ, u nás preferujeme zejména individuální přístup a podle hudebního zaměření studenta nabízíme rychlé a radostné hudební kroky. Telefon: 774303750
Detail

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že od 9.5. 2016 probíhá v naší hudební škole zápis nových zájemců o hudební výuku, zejména v oborech zpěv, klavír, elektronické keyboardy, housle, aj. Pokud hledáte alternativu k ZUŠ, u nás preferujeme zejména individuální přístup a podle hudebního zaměření studenta nabízíme rychlé a radostné hudební kroky.
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Všechny možné druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Cena za 1 lekci (45 minut) = 300,-Kč
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)04. května 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč, pro studenty 150.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka jak hraju trochu techničtější věci: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Netradiční výuka zpěvu v projektovém zvukovém studiu. Kromě samotné výuky zpěvu si vyzkoušíte i studiovou práci - zpěv na hudební základ s mikrofonem před ústy a sluchátky na uších. Váš hlas z nahrávky bude Vaším zrcadlem i průvodcem, cestou ke zlepšení a určení vlastního osobitého stylu. K dispozici profesionální zvuková technika a já jako lektor/zvukař/producent v jedné osobě. Během výuky tak můžete získat i profesionálně natočené a zpracované demo pro vlastní prezentaci. I se začátečníkem můžeme vytvořit pěknou nahrávku, kterou se bude chlubit.
Přijď na první výukovou hodinu a když se ti lekce nebude líbit a nebudeš chtít pokračovat, nemusíš platit a bez výčitek se rozloučíme. Tuhle možnost nabízím hlavně proto, že věřím, že nikdo (jako doposud) nebude mít důvod ji využít :]
Vhodné pro naprosté začátečníky i profíky, nebo jako doplněk k lekcím u jiných lektorů.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu27. dubna 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy „Staň se Super Star“ vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-) Web: http://www.skolazpevu.com
Detail

Chcete si vyzkoušet hru na bicí nebo klávesy? Je to Váš sen, ale nevíte, jestli by Vám to šlo a NEMÁTĚ VLASTNÍ NÁSTROJ? NEVADÍ. Máte možnost přihlásit se na prázdninový kurz. Kurz zahrnuje 5 nebo 10 lekcí, na nichž si vyzkoušíte základy hry, splníte si sen a zjistíte, jestli se hra na bicí nebo klávesy stane Vaším novým koníčkem. Vše potřebné Vám bude na lekci zapůjčeno, není třeba si nic kupovat.
Lekce probíhají v centru Pardubic.
Cena permanentky na 5 lekcí 1000,- Kč, na 10 lekcí 1900,- Kč
Detail

Nabídka: Lisajeffery40@outlook.fr22. dubna 2016 
Nabízíme zajímavou spolupráci se společností, která Vám zajistí okamžitý příjem a zároveň i dlouhodobý pasivní příjem, který je dědičný. Jedná se o fungující a prověřený projekt, který je jediný tohoto druhu na našem trhu. Nabízíme výhodný odměnový systém, rychlý kariérní růst.
Tel: 704 489 778, volejte Po-Pá 10-19 hodin.
lisajeffery40@outlook.fr
Detail

Nabídka: Výuka hry na el. kytaru22. dubna 2016 
Kytarové škola
Libora "Máči" Matejčika

Přes 30 let se věnuji tvorbě skladeb, ale především hraním na elektrickou kytaru. Působil jsem v heavy metalových skupinách Kreyson, Vitacit, Aleš Brichta Band a dalších. V polovině osmdesátých let jsem založil sk. Motorband, kterou vedu dodnes.

Díky dlouholetým zkušenostem nabízím soukromou výuku pro všechny začínající i pokročilé kytaristy, též baskytaristy. Nedílnou součástí mé školy je i výuka zpěvu.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí19. dubna 2016 
Výuka hry na Bicí

Chtěli jste si někdy vyzkoušet hrát na bicí? Jsi úplný začátečník a chceš se naučit hrát? Jsi již pokročilý hráč fungující v kapele či jiném projektu a neumíš číst noty, nebo se jen chceš inspirovat či naučit moderním postupům jak a co cvičit pro tvoji pohodlnou hru.

Výuka hry na bicí je zaměřena k zvládnutí hry s doprovodem, tak aby hráč dokázal doprovodit kapelu. Ale také se zaměřujem na technickou stránku a cvičení základních cvičení pro ovládnutí hudebního nástroje samotného.

Studium se skládá:

Držení paliček a posed za soupravou
Základní tipy úderové techniky a její zdokonalování
Pravidelné a nepravidelné střídání a koordinace rukokladu
Základní úderové techniky a kombinace hry na bass drum a hi hat.
Koordinace hry na celou soupravu a její použití v praxi
Kondiční cvičení a rozcvičování
Hra základních rytmů rock, blues rock, funky, jazz, shuffle, RnB, DnB a další.
Rozbory a systémové nacvičování paradiddle
Akcentování a jejich výplně
Hra s metrem a cvičení mikro koordinac
Detail

KLASIKA - JAZZ - POP - KOMPOZICE - Klavíristům, kteří mají chuť na sobě skutečně poctivě pracovat a někam to v hudbě dotáhnout, nabízím profesionální vedení. Naučím jak klasické, tak i jazzové piano.

U klasiky velmi dbám především na uvolněnost rukou, dokážu poradit jak se protahovat před hraním a jak pečovat o svoje tělo, aby ruce ani záda při hraní nebolely a aby člověk cítil při hraní komfort. Dále mi jde o to aby hudba byla víc než jen správně odehraným notovým materiálem v různých úrovních dynamiky a tempa, ale aby skutečně žila svým vlastním životem a něco vyjadřovala. Pracuji s představivostí studenta. Při hře na klavír také velmi pomáhá zpěv - naučím základy pěvecké techniky.

Naučím jazzové harmonie - dominantní jádra, práce s tenzemi, jazzové stupnice a jejich uplatnění v jazzových standardech.

Poradím se skladebnými pokusy. Pomůžu s vedením hlasů, formou, s instrumentací, naučím práci s notačním programem Sibelius.

Připravím na konzervatoř, poradím s repertoárem, s hudební teorií.

Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, nyní beru konzultace na JAMU. Mám několikaletou praxi s učením na hudební škole i soukromě.

Vyučuji pouze v Brně. Výuka u vás doma. Preferovaný věk žáků 15 - 25 let.

Cena 300 Kč/60 min, první lekce zdarma.

Tel: 728397048
Detail

Profesionalni zpevak s mnoholetou pedagogickou praxi nabizi vyuku zpevu.Klasicky zpev,muzikal i alternativa.Noty a hudebni teorii. Vyuka zpevu je urcena pro zacatecniky,pokrocile i profesionali- dospele i deti.Priprava na konkurzy,prijimaci zkousky,nebo do studia.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA KYTARU - CHOMUTOV15. dubna 2016 
Nabízím výuku pro začátečníky i pokročilé. Po domluvě lze výuku provádět i v Jirkově. PRVNÍ HODINA ZDARMA! Pro více informací mě kontaktujte..
Detail

Nabídka: Na klávesy trochu jinak...12. dubna 2016 
Máte Vy, či Vaše dítko hudební sluch a vnímáte hudbu hlouběji?.. Klávesy Vám umožňují hrát příjemně bez velkého dření a přinést Vám radost z hraní, tvoření a vnímání hudby a třeba se i blýsknout. Mohu Vám pomoci s rozvojem intuitivního hraní podle poslechu a s využitím možností nástroje. Není to klasická hudební výchova, ale nemusí i může s ní běžet souběžně, jen nesvazuje a rozvíjí vlastní tvůrčí potenciál a radost z improvizace. Pro tento přístup je však nutný hudební sluch. A chcete-li hrát podle not, nebo se stát hráčem v orchestru, hledejte jinde..
tel.: +420 723 174 723
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 7
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7    >> Poslední >