Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 177

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné vypisuje přijímací výběrové řízení v oborech zpěv, hra na klavír, hra na housle, aj.
Učíme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory.
Detail

Nová hudební škola v Ostravě-Pop Academy otvírá tyto obory: Popularní a Muzikálový zpěv, Herectví/moderování a Rétoriku pro dospělé. Nabízíme konzultace pro uchazeče na pěvecké soutěže a umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.). Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Profesionální zkušenosti, individuální přístup,vynikající výsledky. Pište a volejte na info@popacademy.cz, 605 770 127. Více na www.popacademy.cz. ZÁPISY od 26.8.2013 v hudebním klubu Parník, 2.patro.
Detail

Nabídka: ZÁBAVNÁ VÝUKA KYTARY (BEZ TEORIE!)29. července 2015 
Už 4 roky působím jako kytaristka v popové kapele 20minutes, také hostuji s různými kapelami jako vokalistka (Mandrage, Adrian T. Bell, Luno aj.) Nabízím zábavnou výuku pro začátečníky. Výuku se snažím směrovat tak, aby na konci žák uměl zahrát celé písně- ne, jen vybrnkávání melodii či teorie. (Spíše akustická kytara, ale po dohodě i elektrika)
Detail

Netradiční výuka zpěvu v projektovém zvukovém studiu. Kromě samotné výuky zpěvu si vyzkoušíte i studiovou práci - zpěv na hudební základ s mikrofonem před ústy a sluchátky na uších. Váš hlas z nahrávky bude Vaším zrcadlem i průvodcem, cestou ke zlepšení a určení vlastního osobitého stylu. K dispozici profesionální zvuková technika a já jako lektor/zvukař/producent v jedné osobě. Během výuky tak můžete získat i profesionálně natočené a zpracované demo pro vlastní prezentaci. I se začátečníkem můžeme vytvořit pěknou nahrávku, kterou se bude chlubit.
Přijď na první výukovou hodinu a když se ti lekce nebude líbit a nebudeš chtít pokračovat, nemusíš platit a bez výčitek se rozloučíme. Tuhle možnost nabízím hlavně proto, že věřím, že nikdo (jako doposud) nebude mít důvod ji využít :]
Vhodné pro naprosté začátečníky i profíky, nebo jako doplněk k lekcím u jiných lektorů.
Detail

♬ Individuální výuka zpěvu pro začátečníky - práce s trémou, dechem, rozpoznání správné hlasové polohy, základy zdravého zpěvu

♬ Individuální výuka zpěvu pro sborové zpěváky

Zarezervujte si lekci na: www.peveckysborhm.cz/vyuka-zpevu
Detail

Nabízím výuku hry na bicí nástroje, pro začátečníky i pokročilé, i podle not, zkušenosti v profesionálních kapelách v ČR i Německu, abs. konzervatoře, bližší info najdeš na www.skolabici.webnode.cz
Detail

Nabídka: Lekce hry na kytaru - Praha21. července 2015 
Výuka smerována na konkrétní styl a prání studenta.
Od základního doprovodu pres teorii, harmonii, improvizaci, fingerstyle až po klasickou kytaru.

Lekce probíhají individualne u mne na Praze 12 nebo kdekoli v Praze - záleží na Vašich potrebách :)

www.youtube.com/jarivelaochaga
Detail

Nabídka: Profesionalni zpevak nabizi hodiny zpevu17. července 2015 
Profesionalni zpevak s mnoholetou pedagogickou praxi nabizi vyuku zpevu.Klasicky zpev,muzikal i alternativa.Noty a hudebni teorii. Vyuka zpevu je urcena pro zacatecniky,pokrocile i profesionali- dospele i deti.Priprava na konkurzy,prijimaci zkousky,nebo do studia.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA KYTARU - CHOMUTOV14. července 2015 
Nabízím výuku pro začátečníky i pokročilé. Po domluvě lze výuku provádět i v Jirkově. PRVNÍ HODINA ZDARMA! Pro více informací mě kontaktujte..
Detail

Nabídka: Lekce baskytary - Praha14. července 2015 
Aktivní muzikant (v současné době baskytarista v kapele Fourth Face a v kapele Psychotix, dříve Luca Brasi, Method 9, Dark Season, atd.) a firemní hráč Spector bass nabízí soukromé lekce baskytary. Dlouholetá praxe (na nástroj 20 let, výuka 8 let). Profesionální přístup.

Náplň lekcí je individuálně přizpůsobována a podle potřeby zaměřena např. na správné zvládnutí většiny běžně používaných technik hry (prstová technika, slap, tapping, trsátko, atd.) a využití v různých stylech. Základy hudební teorie, orientace na hmatníku, improvizace, groove, atd.

www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Pop/Rockový zpěv v Ostravě!!!06. července 2015 
Otevíráme nový obor Pop/Rockový zpěv, který vede vynikající a zkušená zpěvačka kapely Silent Stream of Godless Elegy, držitelka dvou cen Anděl, Hana Hajdová! Stále se můžete hlásit. Více informací na www.popacademy.cz
Detail

Nabídka: Nabízím výuku zpěvu01. července 2015 
Zdravím příznivce zpěvu všech věkových skupin. Nabízím výuku zpěvu ve všech žánrech včetně přípravy na přijímacích zkoušky hudebního zaměření. Zázemí a kvalifikaci mam :) tesim se na spolupráci.
Detail

Hledáte učitele hry na flétnu? Jsem absolventka konzervatoře, mám několikaletou praxi s výukou v ZUŠ a aktivně vystupuji se skupinou středověké hudby. Vyučuji v pohodlí vašeho domova, děti od 6 let i dospělé, začátečníky i pokročilé. Nástroj zapůjčím!
Cena 300,- za vyučovací hodinu
Detail

Nabídka: Zobcová i příčná flétna (Plzeň)26. června 2015 
Chcete hrát na flétnu či saxofon? Mám bohaté zkušenosti z kapel různých žánrů (jazz, rock i klasika) a několikaletou praxi v ZUŠ, od roku 2010 vyučuji i soukromě. Hudba je celý můj svět, pojďte do něj nakouknout:)
Cena 200,- děti, 250,- dospělí
Detail

Nabídka: Výuka hry na BICÍ NÁSTROJE a KLAVÍR25. června 2015 
Hra na BICÍ NÁSTROJE a KLAVÍR - Nabídka - [15.5. 2015]
Nabízím výuku hry na BICÍ NÁSTROJE a KLAVÍR pro všechny bez rozdílu věku.O prázdninách možnost i intenzivní výuky.Odborné vzdělání i praxe samozřejmostí(učím na ZUŠ).
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru25. června 2015 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka (obvyklá délka je 60 minut). Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Výuka ukulele25. června 2015 
Individuální výuka ukulele, začátečníci, pokročilí.
čas a místo dohodou.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí24. června 2015 
Nabízím výuku hry na bicí nástroje, okres Benešov. Jsem absolvent kontźervatoře, dlouholeté zkušenosti v profesionálních kapelách v ČR i zahraničí. Hra také dle not, praktická cvičení, nácvik konkrétních skladeb atd. I pro děti od 6-ti let.
Detail

Vyučuji hru na elektrickou a akustickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu.
Vzdělání, praxe: Hra na kytaru od r. 1972. Studium u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka)
Na přání žáka výuka práce s programem Guitar Pro a jednoduchými studiovými programy Pro Tools (Cubase,Mixraft apod.).
Cena: 300,-Kč/hodinu výuky. V případě výuky dvou žáků najednou cena 250,-Kč/žáka. V případě výuky tří a více žáků najednou cena 200,-Kč/žáka. Ceny jsou bez DPH.
Výuka možná u lektora, v případě dojíždění za žákem příplatek za dopravu 15,-Kž/km
Detail

Nabídka: Výuka na kytaru Brno o prázdninách21. června 2015 
Kytara pro začátečníky a mírně pokročilé od 9 do 99let. Naučíte se akordy, různé rytmy, doprovody,folkové a populární písničky, časem vybrnkávání, čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Nohavica, Lucie, Beatles atd. Hodina výuky za 180Kč.
http://kytara21.webnode.cz/
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme do prázdninových akceleračních kurzů děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Učitelka zpěvu19. června 2015 
Rádi zpíváte a chtěli by jste se naučit víc? Jsem studentka Jamu v Brně-obor zpěv v MgA studiu. Mám vystudovanou konzervatoř s titulem Dis,na Janáčkově akademii múzických umění BcA a 2 roky praxe v Zuš. Nyní učím soukromě v Brně a Brno-Lelekovice (sólový zpěv, populární písně karaoke, muzikály, dechovka, opera)

Cena za 45min=150Kč a za 60min=200Kč
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí BRNO17. června 2015 
Škola je zaměřena pro začátečníky i pokročilé … na věku nezáleží.
Vyučovací hodina trvá 60 min. a je ve skupinkách 1 - 3 žáků.
Při domluvě je možno i individuální přístup.

Zaměřujeme se na čtení z not, držení paliček, posed za soupravou, techniky malého bubnu, rukoklady, koordinace na soupravu, základní rytmy, hra s basou, různé videoškoly, semináře a mnoho dalšího. Výuka je zaměřena na moderní způsob hry na soupravu. Místnost je plně vybavena, takže stačí si vzít paličky a trpělivost.
Naši žáci si projdou širokou škálou různých rytmů od Blues přes Hip Hop, Rock, Metal, DnB až po Jazz.

Notový materiál ze kterého čerpáme je převážně od Miloše Veselého, Tuzara, ale také zahraniční publikace jako je Joe Morello, George Lawrence, Carmine Appice, Johnny Rabb a jeho Jungle/DnB.

Pro žáky, kteří nemají kde cvičit, máme vybavenou místnost s bicí soupravou a mohou sem docházet cvičit. Škola byla také rozšířena o místnost pro nahrávání bicích nástrojů. A naši návštěvníci si mohou zkusit na vlastní kůži jak to vypadá při nahrávání bicích nástrojů a tím získat drahocenné zkušenosti při práci ve studiu.
Detail

Učíme na akustické i elektrické bicí, Rock, Pop, Jazz, Blues, hraní z not, začátečníci i pokročilí. Cena 200kč/60min
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >