Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 179

Nabídka: Výuka zpěvu ( pop,classic, rock, r’n'b, muzikál....)26. listopadu 2014 (PŘIDÁNO DNES!)   
Chcete se naučit zpívat?

Máte kapelu a rád/a by jste odzpíval/a celý koncert bez známky únavy hlasu?

Chcete se přihlásit do pěvecké soutěže, ale nevíte jak se připravit?

Rád/a by jste zpíval/a v muzikále, či úspěšně složil/a přijímací zkoušky na konzervatoř?

Ráda Vám předám své zkušenosti získané jak ze studií na konzervatoři, tak z celé své učitelské a hudební praxe.

NAUČÍM VÁS správné dechové technice,používat různé techniky, feelingy a zpívat na mikrofon.

Pravidelné koncerty žáků.

Hodiny zpěvu pro začátečníky i pokročilé, děti či dospělé.


První hodina ZDARMA.

(délka lekce je 60 minut.)

Těším se na Vás,Lucie :-)
Detail

Nabídka: Elektrická kytara pro začátečníky.25. listopadu 2014 (VČERA)   
Nabízím výuku kytary pro začátečníky v Olomouci a v Brně. Nybízím jak akustickou tak elektrickou kytaru. Cena je 200kč/hodina. Hodina trvá 60 minut, ne 45! V Brně je můj časový plán Pondělí-čtvrtek, Olomouc potom zbytek. Na výjimkách je možno se individuálně domluvit. Preferuji hodiny u mě v bytě v ulici Milady Horákové 10. Zpravidla jsem zvyklý se každému věnovat individuálně, bez zajetých osnov, možnost věnovat se jen Vašemu stylu hudby. V Olomouci mám byt na Lazcích.
Možnost chodit ve dvou zároveň za 300kč/hodina na celý pár.

Kontaktujte mě v případě zájmu na mail t.flusi@gmail.com
Budu se těšit!!! :)
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Ostrava25. listopadu 2014 (VČERA)   
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka. Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Dobrý den,
jsem absolventkou pražské konzervatoře. Nabízím výuku zobcové flétny a lesního rohu. Dále vyučuji hudební teorii. Mám bohaté zkušenosti s výukou. Cena 200Kč/45 minut. Možná výuka u Vás doma či v mém bytě (Vinohrady.
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné vypisuje přijímací výběrové řízení do 2. programu Hudba jako velký koníček pro hudební talenty v oborech zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, rádi přivítáme děti, dospělé i seniory, zájemci o výuku se mohou přihlásit do 8.12. 2014 telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu jinak22. listopadu 2014 
Co vám Zpíváni bez hranic přinese?

- naučíte se správně dýchat
- posadíte si svůj hlas
- naučíte se rozlišovat a používat hlasové rejstříky
- získáte pěvecké sebevědomí
- naučíte se pracovat s mikrofonem
- získáte praktické zkušenosti na pódiu
- zdokonalíte své interpretační schopnosti
- začnete se aktivně zapojovat do hudebního dění (chcete-li)
- natočíte si své demo
...a mnoho dalšího


O čem je Zpívání bez hranic?

Zpívání bez hranic poskytne každému individuální přístup. Výuka probíhá přesně tak rychle, jak si sami stanovíte.
Základem filozofie Zpěvu bez hranic je, že zpívat může každý, kdo chce zpívat. Jde jen o to, abychom eliminovali návyky, které fyzicky brání zdravému a přirozenému projevu.
Zpěv je zábava a to je základem každé lekce.
Výuka Zpěvu bez hranic se řídí pravidlem "nechat hlasivkám, co jejich jest" a dát žákovi prostor pro jeho přirozený vývoj.

Při učení se řídím starým čínským příslovím " Daruješ-li člověku rybu, nasytíš ho na jeden den. Naučíš-li ho lovit, nasytíš ho na celý život ". Mým cílem je, aby každý žák uměl bezpečně cvičit, dokázal rozpoznat, kdy je s jeho hlasivkami něco v nepořádku, nebo která technika hlasivkám nesvědčí a která naopak funguje.

Průběh hodiny
Na prvních hodinách si vysvětlíme, jak správně dýchat a jak naslouchat svým hlasivkám.
Dostanete svá první hlasová cvičení, která si důkladně vysvětlíme, aby jste přesně věděli, co a jak doma cvičit.
Nakonec si spolu si stanovíme cíl a kroky, pomocí kterých k němu postupně dospějeme.

Další hodiny vždy začínají rozdýcháním a tzv. aktivací zpěváka. Poté přijde na řadu technika a "posazování" hlasu pomocí hlasových cvičení.

V případě pokročilejších zpěváku je zbytek hodiny věnován interpretaci, rozvíjení jejich repertoáru a technice zpívání na mikrofon.
Velmi účinnou metodou, jak získat naprosté pěvecké sebevědomí, je nahrávání.
Díky špičkovému vybavení třídy, je nahrávání neoddělitelnou součástí výuky.

A co ještě?
- Žákovské koncerty
- Společné akce v karaoke klubech
- Pódiový tréning (pohyb po pódiu, zvuková zkouška, -- překonání strachu z pódia)
... a monoho dalšího ...
Detail

Nabídka: Výuka hry na pětistrunné banjo22. listopadu 2014 
Nabízím výuku základů hry na 5-ti strunné banjo v Praze. Mám 15-ti leté zkušenosti s výukou a 35 let aktivně hraji na banjo. Výuka probíhá individuálně od po-pá dle dohody mezi 15-19 h. v Praze v prostorách kulturního centra Vltavská (Bubenská 1) – kousek od metra Vltavská. Zároveň vám případně pomohu s výběrem nástroje vč.příslušenství a jeho seřízením. Líška
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné Vám nabízí odbornou konzultaci, zhodnocení Vašich momentálních hudebních dovedností, sestaví individuání hudební plán k úspěšnému zvládnutí přijímacího řízení (obor zpěv, hra na klavír, na housle), zájemci o výuku se mohou přihlásit do 8.12. 2014 telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Novinka17. listopadu 2014 
Novinka odkaz dole.
Detail

Nabídka: Výuka klavíru17. listopadu 2014 
Vyučuji od začátečníků přes pokročilé, děti, mládež, dospělé hru na klavír vč. hudební teorie. Výuka nejen klasické hudby, ale i improvizace, různé doprovody popové, rockové hudby atd. Možnost výuky i v německém jazyce. Připravím na talentové zkoušky. Vzdělání, praxe: Mezinárodní konzervatoř Praha, 20 let praxe.
Detail

Nabídka: Základy na elektrickou i akustickou kytaru15. listopadu 2014 
Ahoj kytaristi! Nabízím vám doučování základů na kytaru. Jsem student konzervatoře a hraju ve 3 kapelách. Hodiny soukromě dle domluvy... České Budějovice-Český Krumlov cena 150,-
(pište spíše na mail)
Detail

Ansolventka pražské konzervatoře nabízí výuku hry na zobcovou flétnu, lesní roh a hudební teorie.
Mám bohaté zkušenosti především s výukou dětí nejrůznějšího věku.
Pokud chcete zajistit svému dítěti nebo sobě zajímavou náplň volného času za přijatelnou cenu, je hudba ideální.
Pomoci mohu také s přípravou na přijímací zkoušky na konzervatoř.
Cena lekce 250 Kč.
Výuka po celé Praze!
Detail

Nabídka: Lekce kytary PRAHA11. listopadu 2014 
Nabízím lekce kytary, jejichž náplní může být cokoliv si budete přát ( hraní vašich oblíbených písniček, technika hry a hudební teorie v plném rozsahu, noty, rytmická cvičení, improvizace, stahování z nahrávek-sóla, doprovody, riffy, melodie...). Snažím se o individuální přístup ať už jde o úroveň/pokročilost nebo styl/hudební vkus žáka.

V případě začátečníků věnuji největší pozornost jejich vrozeným kvalitám a snaze pomoct jim najít jejich vlastní cestu - samozřejmě za pomoci seznámení s obecnými základy a slušné dávky hudební inspirace :-)
Detail

Nabídka: VÝUKA AKORDEONU11. listopadu 2014 
VÝUKA AKORDEONU A HUDEBNÍ TEORIE. Chcete se skvěle bavit a přitom se učit něco nového? Chcete neustále rozvíjet svoji osobnost? Vyhovovalo by Vám být hvězdou oslav a večírků? Absolvovali byste rádi úspěšně přijímací řízení na konzervatoř a Vš? Chcete se uplatnit v kapele? NABÍZÍM: 1) Výuku hry na klávesový akordeon a na elektrické klávesy. 2) Uzpůsobení repertoáru Vašim plánům a potřebám (dle možností). 3) Začátečníkům nabízím ZDARMA pomoc a poradenství při výběru a koupi nástroje, pokud si předplatí 10 vyučovacích hodin. 4) Při předplacení 20 vyučovacích hodin 10% sleva. 5) Výuka je možná i o víkendu. 6) Samozřejmostí je evidence hodin a probrané látky. 7) Připravím Vás na přijímací zkoušky na konzervatoř. Proberu s Vámi teoretickou i praktickou část, vyzkoušíme si "přijímačky" nanečisto. 8) První vyučovací hodina ZDARMA . 9) Výuka může probíhat přímo u Vás doma (nemusíte nikam docházet), nebo v zajištěných prostorách (v Praze).
Detail

Nabídka: Populární zěv a muzikál, Ostrava a okolí10. listopadu 2014 
Nebaví Tě systém Základních uměleckých škol? Jsi už pro ně starý/mladý nebo Ti žánrově nevyhovují? Nabízíme výuku zpěvu a hudební teorie. Se zaměření na populární, muzikálový, jazzový i klasický zpěv. Nabízíme konzultace pro uchazeče na umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.) či pěvecké soutěže. Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Profesionální zkušenosti a vedení, individuální přístup, vynikající výsledky, úspěchy našich zpěváků.
Detail

Nabízím individuální lekce hry na kytaru – elektrická kytara a
doprovodná akustická kytara. Jsem student konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Mám několikaleté zkušenosti s hraním v kapelách různých hudebních žánrů. Výuku je možné upravit podle přání přímo na míru konkrétnímu studentovi - výuka může obsahovat i teorii, improvizaci, doprovody, sóla, stupnice, jejich mody atd. Cena vyučovací hodiny je 300 Kč (45-55 minut), doprava za žákem v rámci Prahy v ceně.

tel.: +420 739 629 140
Detail

Nabízím výuku zpěvu, improvizace, hlasové a dechové techniky v Praze 10 Vršovicích, případně dojezd. Více na webových stránkách.
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Všechny možné druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Cena za 1 hodinu(60 minut) = 250,-Kč, (45 minut) = 200,-Kč.
Detail

Nabídka: Lekce elektrické i akustické kytary Praha02. listopadu 2014 
Nabízím lekce elektrické i akustické kytary, pro začátečníky i pokročilé. Výuka probíhá podle individuálních potřeb, se zaměrěním na styly a techniky o které se student zajímá. Jsem absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka a hraji v několika kapelách různých žánrů (rock, jazz, world music a další). Cena: 250 Kč/60 min.
Detail

V centru Prahy nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již 16 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. rock, blues, funky, metal atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 200 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů.
Detail

Nabídka: LEKCE KYTARY BRNO29. října 2014 
Hudební kurzy Evvie's Music Lessons nabízí individuální lekce kytary pro zájemce od 5 do ?? let. Vyučujeme již pátým rokem a od září jsme pro vás kurzy otevřeli v plně vybavených učebnách na Lesné. Videa a fotky můžete najít na našich sociálních sítích. Všechny potřebné informace najdete na www.evviesmusiclessons.cz.

Adresa: Soběšická 821/151, Brno, Lesná

Pro realizaci výuky pište na adam@evviesmusiclessons.cz

Těší se na vás mladý tým lektorů s novým a originálním přístupem.
Detail

Nová hudební škola v Ostravě-Pop Academy otvírá tyto obory: Popularní a Muzikálový zpěv, Herectví/moderování a Rétoriku pro dospělé. Nabízíme konzultace pro uchazeče na pěvecké soutěže a umělecké školy (konzervatoře, pedagogické fakulty, apod.). Možnost i hlasového poradce či dozor v kapelách. Profesionální zkušenosti, individuální přístup,vynikající výsledky. Pište a volejte na info@popacademy.cz, 605 770 127. Více na www.popacademy.cz. ZÁPISY od 26.8.2013 v hudebním klubu Parník, 2.patro.
Detail

Nabídka: Lekce kytary26. října 2014 
Chcete začít hrát na kytaru? Nabízím soukromé lekce sólové i doprovodné kytary. Mám letitou praxi s výukou dětí i dospělých, začátečníků i pokročilých. Výuka může probíhat na Praze 5 nebo kdekoliv v Praze u Vás doma. Vše záleží na dohodě, ke každému přistupuji individuálně.
Detail

Nabídka: Výuka klasické kytary23. října 2014 
Studentka vysoké hudební školy v zahraničí přijme pár studentů na soukromou výuku klasické kytary. Více informací o mně v emailu.
Detail

Nabídka: Nabizim lekce bicich Pardubice22. října 2014 
Dobry den

bubenik s praxi nabizi lekce Bicich nastroju. Vlastni vybavena zkusebna, material a chut pracovat samozrejmosti. V pripade zajmu volejte. Dekuji a tesim se, Filip
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 8
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6  7   ...  >> Poslední >