Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 126

Nabídka: Výuka populárního zpěvu22. listopadu 2017 (VČERA)   
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to ! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com , skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy STAŇ SE SUPER STAR vyučuje populární zpěv ! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabídka: VÝUKA AKORDEONU21. listopadu 2017 
VÝUKA AKORDEONU A HUDEBNÍ TEORIE. Chcete se skvěle bavit a přitom se učit něco nového? Chcete neustále rozvíjet svoji osobnost? Vyhovovalo by Vám být hvězdou oslav a večírků? Absolvovali byste rádi úspěšně přijímací řízení na konzervatoř a Vš? Chcete se uplatnit v kapele? NABÍZÍM: 1) Výuku hry na klávesový akordeon a na elektrické klávesy. 2) Uzpůsobení repertoáru Vašim plánům a potřebám (dle možností). 3) Začátečníkům nabízím ZDARMA pomoc a poradenství při výběru a koupi nástroje, pokud si předplatí 10 vyučovacích hodin. 4) Při předplacení 20 vyučovacích hodin 10% sleva. 5) Výuka je možná i o víkendu. 6) Samozřejmostí je evidence hodin a probrané látky. 7) Připravím Vás na přijímací zkoušky na konzervatoř. Proberu s Vámi teoretickou i praktickou část, vyzkoušíme si "přijímačky" nanečisto. 8) První vyučovací hodina ZDARMA . 9) Výuka může probíhat přímo u Vás doma (nemusíte nikam docházet), nebo v zajištěných prostorách (v Praze).
Detail

Nabídka: SOUKROMÁ VÝUKA HRY NA BASKYTARU - PRAHA21. listopadu 2017 
* aktivní muzikant s dvacetiletou praxí
* profesionální přístup
* 10 let praxe s výukou baskytary

více info na www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: Nabízím soukromé lekce na baskytaru19. listopadu 2017 
Trápíš se se svým hraním? Chceš se naučit hrát lépe než všichni okolo a nevíš jak? Nabízím Ti pomoc. Více na uvedeném odkazu.
Detail

Nabídka: Lekce kytary Brno18. listopadu 2017 
Lekce na míru...akustická, nebo elektrická...ukulele...teorie...skype...folk, blues, funk, jazz, rock...prostě vše, co je třeba....tomborovicka.cz
Detail

Nabídka: SOUKROMÁ VÝUKA HRY NA BASKYTARU - PRAHA16. listopadu 2017 
- aktivní muzikant s dvacetiletou praxí
- profesionální přístup
- 10 let praxe s výukou baskytary

Více informací na www.davidvrestal.cz
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě . Naučím i základy na basovou kytaru .
Detail

Pěkný den,
ráda bych zde našla učitele na klávesy(příp.klavír)-mám klávesy.A také hlavně aby mě naučil od počátku noty a vše co k tomu patří. Nejlépe dlouhodobější výuka.Lekce tak aspoň 1-2x týdně nebo i víc.Záleží také jak se domluvíme třeba na měsíční(hodinové)ceně.Jsem z Mariánských Lázní-Karlovarský kraj-Případně mohu po okolí dojet-ale zase ne nikam daleko.
Moc děkuji za nabídky.
Těším se
Žanet
Detail

Pěkný den,
ráda bych zde našla učitele na klávesy(příp.klavír)-mám klávesy.A také hlavně aby mě naučil od počátku noty a vše co k tomu patří. Nejlépe dlouhodobější výuka.Lekce tak aspoň 1-2x týdně nebo i víc.Záleží také jak se domluvíme třeba na měsíční(hodinové)ceně.Jsem z Mariánských Lázní-Karlovarský kraj-Případně mohu po okolí dojet-ale zase ne nikam daleko.
Moc děkuji za nabídky.
Těším se
Žanet
Detail

Nabídka: školy hry na trubku10. listopadu 2017 
Prodám různé školy hry na trubku :Arban, Colin, Mitschelś, jazzové etudy, jazz praktika, učebnice harmonie, dějiny hudby apod.
Detail

Umíš hrát na ukulele a chceš fajn přivýdělek začínající na 300Kč/hod?

Jsme moderní soukromá škola hry na kytaru a ukulele, používáme nové metody výuky. Naší žáci se naučí efektivně zdokonalovat ve hře na hudební nástroj, rychleji se naučí své oblíbené songy a výuka je baví.

Napiš na info@artmaster.cz.
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail

Soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Všechny možné druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Cena za 1 lekci (45 minut) = 300,-Kč, (60 minut) = 350,-Kč
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru, zpěvu03. listopadu 2017 
Vyučuji hře na kytaru (country, rock i klasika), plus zpěv. Zkušenosti, hrál jsem cca 20 let v taneční kapele, vyučuji několik let.Praha 8, 9. Cena od 200,- Kč za 45 min, záleží na rozsahu výuky.
Detail

Nabídka: Kvalitní výuka ukulele a kytary v Praze01. listopadu 2017 
Moderní škola Art Master nabízí lekce ukulele a kytary. Nové metody výuky, moderní přístup. Naučte se hrát efektivně, správně a rychle.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu29. října 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com, skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy „Staň se Super Star“ vyučuje populární zpěv! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-) Web: http://www.skolazpevu.com
Detail

Výuka hry na klasickou a elektricou kytaru. Pro začátečníky i pokročilé. Individuální přístup. Teorii ani noty netřeba ovládat, v případě zájmu není problém naučit. Žánry: klasika, rock i doprovody k táboráku. Vše dle Vašeho přání.

Začátečníky a mírně pokročilé naučím hře na klavír (již od 5ti let věku dítěte). Lze též naučit hru na saxofon.

Přijedu k Vám: Děčín a okolí.

Praxe v několika kapelách různých žánrů + výuka v hudební škole a v ZŠ.

Cena dohodou.
Bc. Dagmar Švarcrová, DiS.
Detail

Nabídka: Objev taje kytary! (Výuka kytary v Brně)17. října 2017 
- Hledáš učitele kytary, který by tě vedl ke tvému vlastnímu hudebnímu cíli?
- Nebo chceš hrát na kytaru a nevíš, kde a jak začít?
- Jsi frustrovaný samostudiem kytary?

Pokud jsi na jednu nebo více těchto otázek odpověděl kladně, právě se ti nabízí příležitost, kterou hledáš:

V lekcích kytary u nás:
- se naučíš hrát skladby nebo písně, které tě zajímají,
- získáš efektní techniku hraní pomocí jednoduchých účinných strategií,
- získáš zpětnou vazbu a zjistíš, na co se zaměřit, aby ses zlepšoval a posouval ke svému cíli,
- překonáš vlastní překážky v hraní,
- pochopíš teoretický základ, na kterém jsou postaveny písně tvých oblíbených autorů.

Studiem kytarových lekcí s námi získáš specifický plán, který je ti přímo šitý na míru a posune tě správným směrem na tvé hudební cestě.

Rozviň svůj muzikální potenciál, ozvi se na číslo 777 608 569 nebo na E-mail uvedený dole a domluv se na úvodní hodině, která je ZDARMA!
Lekce kytary probíhají v Brně.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje14. října 2017 
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Kutná Hora, Čáslav
Cena: 300kč/hod.
Tel: +420776365420
Detail

Ahoj,
pro svého 6-letého syna hledám učitele na bicí. Sám chce hrát, není dřevo tak mu to chci umožnit...
Lokalita: Kuřim, Brno, okolí.
Detail

Vyučuji hru na akustickou a elektrickou kytaru, základy hudební teorie, hraní z not a tabulatur, hru podle sluchu, improvizace, orientace na hmatníku, stupnice a pentatoniky, různé techniky hry, vše individuálně dle přání žáka.
Na přání žáka možnost výuky práce s programy Guitar Pro, Mixcraft, Nuendo a Cubase

MOŽNOST DOJÍŽDĚNÍ K ŽÁKŮM!

Vzdělání: LŠU, Lidová konzervatoř Praha (dnes Konzervatoř a Vyšší odborná škola Jaroslava Ježka)
Studium klasické kytary a teorie u profesorů: M. Lesevové, A. Vrškové, A. Staškové, P. Vychytila
Studium el. kytary u R. Hladíka a I. Sekyry, M. Trojana.

Hra na kytaru od r. 1972, bohatá studiová a koncertní praxe

Ukázky hry:
youtu.be/LBLP_MBQ5Mo
youtu.be/zky8cJ87qQY
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU04. října 2017 
Absolvent Pražské konzervatoře. Praxe 13 let - v současnosti ZUŠ Petřiny. Bohaté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Cena: 400,-/45min. + 100,- doprava k Vám. Místa: Praha 6 (Řepy, Ruzyně, Liboc), Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a blízké okolí.
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU v populárních žánrech30. září 2017 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU ve všech žánrech populární hudby, s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem, studium hlasových technik, muzikoterapie a relaxačních metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Těším se na Vás :-)
www.zuzanajanissova.cz
Detail

Vyučuji hře na kytaru(všechny žánry),baskytaru,bicí,zpěv,profesionální zkušenosti,Teplice a okolí do 50 km,cena 200 kč za hodinu+cesťák nebo dohodou,buď u mně nebo přijedu,kdykoliv a kamkoliv.
Detail

Nabídka: Výuka hry na bicí nástroje20. září 2017 
Nabízím lekce na bicí nástroje. Konzervatoř, 15 let výuky v ZUŠ, 22 let hudební praxe. Výuka je všestranná s individuálním přístupem k žákovi. Bez věkového omezení.
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >