Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 130

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )23. března 2017 (VČERA)   
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra. Začátečníci i pokročilí. Tel.: 725 518 017
Detail

Nabídka: PROFESIONÁLNÍ VÝUKA HRY NA KYTARU23. března 2017 (VČERA)   
Absolvent Pražské konzervatoře. Studium hudební vědy na FF UK. Od roku 2004 pedagog v ZUŠ - v současnosti ZUŠ Petřiny a ZUŠ Taussigova. Cena: 500,-/45min. Místa: Praha 5, 6, Hostivice, Unhošť, Rudná, Buštěhrad, Kladno a okolí. V případě zájmu příprava na konzervatoř.
Detail

Nabídka: Lekce klavíru pop/jazz, klasika (Praha)22. března 2017 
Nabízím lekce klavíru pro děti (od 6 let) i dospělé, pro začátečníky i pokročilé. Učím klasiku i populární styly, dále kompozici a hudební teorii. Výuka probíhá u mě ve zkušebně na Žižkově (každý den do 17 hodin, v případě pozdějších časů dle domluvy). Ke svým žákům přistupuji především přátelsky, aby se na hodině cítili dobře. Pomáhám jim dosáhnout jejich vlastních cílů, ke každému přistupuji individuálně, při výuce pracuji s fantazií žáka, velmi dbám na uvolněnost rukou a celkový komfort u nástroje. Poradím, jak naložit s trémou a nízkým sebevědomím při veřejném vystupování, které často klavíristy provází. Poradím, jak řešit bolesti způsobené hrou na klavír (zejména ruce, záda, krční páteř) - sám jsem si tím prošel a konzultoval jsem tento problém s mnoha odborníky - za nejpřínosnější považuji půl roku konzultací u hudební fyzioterapeutky, Marty Němcové, Ph.D., kde jsem se učil správné technice, sezení, držení těla, strategii cvičení, protahování, atd. Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze (klasický klavír u MgA. Hany Kaštovské, jazz piano u Jiřího Neužila, kompozici u Karla Růžičky). V rámci studia těchto oborů jsem absolvoval také další užitečné předměty, jako je hra na bicí nástroje, sólový zpěv, dirigování, studiová praxe nebo notační programy. Od září 2016 studuji klavírní pedagogiku v Metodickém centru na JAMU, kde také navštěvuji hodiny klasického klavíru u vyhlášené prof. Aleny Vlasákové a hodiny jazz piana u Jiřího Levíčka. Za svou hudební kaiéru jsem prošel řadou hudebních uskupení, hrajících hudbu nejrůznjších žánrů: Univers (rock), Grimasa Čápa (jazz – funky), Jamiroquai Tribute Band Brno (acid jazz, funk, soul a disco), Taneční orchestr Masarykovy univerzity (pop, jazz, soul, fusion, musical), Schola brněnské mládeže (worship), Cactus madness (jazz – funky). Praxe na hudebních školách i se soukromou výukou. Cena: 250 Kč za lekci. tel 728 397 048
Detail

Nabízím kvalitní lekce el. a akustické kytary, plus základy hudební teorie. Moji úroveň hry, kompozici, a videa najdete na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem několika hudebních seskupení: Method Of Touch, Propozit. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3. Lekce trvá 45min. a cena je 350 kč. Více info. poskytnu po telefonu, nebo mailu. Můj tel. je: 739 539 169
Detail

Nabídka: Výuka na bicí soupravu ( Praha Anděl )16. března 2017 
Ahoj, nabízím individuální výuku na bicí soupravu. Lekce probíhají na Praze 5 - Anděl, kousek od metra a volné dny jsou zatím středa a čtvrtek od 18 - 22 hodin, příp. domluvou. Výuka je koncipovaná tak, 1) aby bylo možné věci, které se naučíš okamžitě použít a postupně je zlepšovat a 2) aby to bylo i zábavné :-) Díky

725 518 017
Detail

Dobrý den,
nabízím vysoce kvalitní výuku kytary a bicích nástrojů.

Mám zkušenosti s výukou dospělých i dětí, úplných začátečníků i velmi pokročilých.
Mám velmi individuální přístup ke každému studentovi a především se snažím probudit co největší nadšení pro nástroj a hudbu jako takovou.

Rád poskytnu další informace, použijte prosím emailovou adresu.
Detail

Hledám na přechodnou dobu - přibližně na půl roku učitele bicích. Jedná se o záskok. Výhodou je časová flexibilita, pěkná učebna i technické zázemí. Smlouva na DPP.
Detail

Nabídka: Výuka hry na klavír a akustickou kytaru13. března 2017 
V kulturním centru Novodvorská na Praze 4 nabízím soukromé hodiny hry na klavír a akustickou kytaru, včetně hudební teorie. Vítáni jsou děti i dospělí. Cena jedné lekce je 230 kč za vyučovací hodinu. Po dohodě je možnost dojíždění do rodin. Kontaktujte mně prosím telefonicky, nebo mailem. Mob 603268255. Email- Matisc@seznam.cz. Budu se těšit.
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné12. března 2017 
Přijmeme tři pracovité děti nebo dospělé do oborů zpěv, hra na klavír či kombinace. Nabízíme Akcelerační hudební letní kurzy na červenec - srpen.
774303750
Detail

Nabídka: Soukromá hudební škola Jitky Šťastné12. března 2017 
Přijmeme tři pracovité děti nebo dospělé do oborů zpěv, hra na klavír nebo kombinace zpěvu a hry na klavír.
Detail

Nabídka: VÝUKA ZPĚVU v populárních žánrech06. března 2017 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU ve všech žánrech populární hudby, s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem, studium hlasových technik, muzikoterapie a relaxačních metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Těším se na Vás :-)
www.zuzanajanissova.cz
Detail

Nabídka: Lekce kytary06. března 2017 
Dobry den, ponukam multi-zanrove sukromne lekcie gitary pre vsetky vekove kategorie. Praha
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu v Ostravě05. března 2017 
Zkušená pedagožka a pěvkyně nabízí výuku zpěvu začátečníků i pokročilých. Sólová dráha v oblasti opery a operety (25 let), výuka klasického zpěvu soukromě i na školách (25 let), řada mých odchovanců slaví výrazné úspěchy na poli operního zpěvu. Pěvecká technika mnou vyučovaná vychází z tradic vynikající pěvecké školy prof. Idy Černecké, která vychovala řadu předních operních pěvců působících po celém světě (např. Peter Dvorský, Miroslav Dvorský, Ján Galla, Jozef Kundlák).
Detail

Poptávka: Hledám učitele kytary05. března 2017 
Hledám učitele kytary v okolí Krnova, Opavy, muj tel: 721 778 726, díky
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně . Plzeň02. března 2017 
Přimu ještě pár lidiček na výuku kytary.
Vyučuju individuálně , dle přání.
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
tel.739900343
Detail

Nabídka: Vyuka hry na kytaru Brno01. března 2017 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé . Akordy, různé rytmy, doprovody, folkové a rockpopové písničky, vybrnkávání, tabulatury, atd. http://kytara21.webnode.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Ostrava28. února 2017 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka. Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Poptávka: Uničov, okr. Olomouc27. února 2017 
Chtěl bych se naučit hrát na akustickou kytaru, hledám učitele (nebo toho kdo umí naučit)
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Detail

Nabídka: Výuka hry na pětistrunné banjo25. února 2017 
Nabízím výuku základů hry na 5-ti strunné banjo v Praze. Mám 20-ti leté zkušenosti s výukou a 40 let aktivně hraji na banjo. Výuka probíhá individuálně od po-pá dle dohody mezi 14-19 h. v Praze v prostorách bývalého kulturního centra Vltavská (Bubenská 1) – kousek od metra Vltavská. Zároveň vám případně pomohu s výběrem nástroje vč.příslušenství a jeho seřízením. Líška
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha23. února 2017 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: Hlavní Role, Method Of Touch. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict, Feeling, Grand Slam.Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu21. února 2017 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to ! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com , skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy STAŇ SE SUPER STAR vyučuje populární zpěv ! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let výuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají v plně vybaveném studiu v centru Brna, nebo přes Skype a trvají 60minut.
Cena je 300kč/hod.

Ukázka mého hraní: https://www.youtube.com/watch?v=oN42I5xhYVo
Detail

* aktivní muzikant s dvacetiletou praxí
* profesionální přístup
* 10 let praxe s výukou baskytary

více info na www.davidvrestal.cz
Detail

Nabídka: VÝUKA AKORDEONU20. února 2017 
VÝUKA AKORDEONU A HUDEBNÍ TEORIE. Chcete se skvěle bavit a přitom se učit něco nového? Chcete neustále rozvíjet svoji osobnost? Vyhovovalo by Vám být hvězdou oslav a večírků? Absolvovali byste rádi úspěšně přijímací řízení na konzervatoř a Vš? Chcete se uplatnit v kapele? NABÍZÍM: 1) Výuku hry na klávesový akordeon a na elektrické klávesy. 2) Uzpůsobení repertoáru Vašim plánům a potřebám (dle možností). 3) Začátečníkům nabízím ZDARMA pomoc a poradenství při výběru a koupi nástroje, pokud si předplatí 10 vyučovacích hodin. 4) Při předplacení 20 vyučovacích hodin 10% sleva. 5) Výuka je možná i o víkendu. 6) Samozřejmostí je evidence hodin a probrané látky. 7) Připravím Vás na přijímací zkoušky na konzervatoř. Proberu s Vámi teoretickou i praktickou část, vyzkoušíme si "přijímačky" nanečisto. 8) První vyučovací hodina ZDARMA . 9) Výuka může probíhat přímo u Vás doma (nemusíte nikam docházet), nebo v zajištěných prostorách (v Praze).
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >