Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 145

Nabídka: Výuka KAVÍRU , KEYBOARDU, AKORDEONU , VARHAN26. října 2016 (PŘIDÁNO DNES!)   
Jakožto lektor hudební nauky a praktické hudební školy s mnohaletou výukovou a koncertní praxí nabízím všem věkovým skupinám výuku v následujících uměleckých oborech : KLAVÍR,KEYBOARD,AKORDEON,VARHANY.
Součástí výuky je veškerá teoretická průprava a dlouhodobý metodický dohled zohledňující individualitu žáka. Studenti hudebních oborů se mohou aktivně účastnit strukturovaných přednášek nerůznějších témat,např.HARMONIE,POLYFONIE,KONTRAPUNKT,IMPROVIZACE,HUDEBNÍ ESTETIKA,NAUKA O INSTRUMENTACI...atd.
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)24. října 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka mé hry trochu techničtější skladby: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Nabídka: Kytarové lekce Havířov, nebo on-line!24. října 2016 
Individuální soukromá výuka hry na elektrickou, akustickou nebo klasickou kytaru. Základy hudební teorie. Není nutná znalost not. Určeno jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Záleží jenom na Vás, co se budete chtít naučit!

Cena za lekci (45 minut) = 300,-Kč

Výuka probíhá v Havířově, nebo přes Skype u vás doma...

Student ostravské konzervatoře, více než 10 let aktivního hraní, mnoho zkušeností...

Více informací v přiložených odkazech.
Detail

Poptávka: Hledám pomoc s hrou na UKULELE Praha22. října 2016 
Zdravím, hledám kohokoli jakéhokoli věku z Prahy, kdo by mi pomohl s pokročilejší hrou na ukulele. Základy řekneme zvladám. Studuji střední skolu, takže pres pracovní tyden mam cas odpoledne/k večeru, vikend kdykoliv. Na ceně se můžeme dohodnout. Bydlím na Žižkově, rada nekam dojedu. Diky za případnou pomoc.
Detail

Nabídka: Lekce na baskytaru21. října 2016 
Nabízím lekce a konzultace na baskytaru-klasickou i fretless (bezpražcovou)
• Držení nástroje
• Ladění
• Techniky hry (fingers, trsátko, palec …)
• Noty, taby …
• Rytmus, groove (práce s metronomem, klikem …)
• Stupnice, pentatoniky, arpeggia …
• Teorie, technické postupy, fígly a finty 
• Baskytarista a jeho úloha v bandu
• Nástroje, struny, aparáty, efekty a vůbec celkové vybavení baskytaristy …
• Příprava na vystoupení nebo do studia …
Vstřícnou a pochopitelnou formou, která je nejvhodnější pro začátečníky, ale i pro pokročilé! I když, těm už "jen stačí“ pořádně a pravidelně cvičit  Důležité ovšem je ale vědět co cvičit, jak cvičit a proč cvičit. Nabízím dlouholeté zkušenosti z nejrůznějších žánrů. Nejdůležitější je ovšem společné hraní!  Více o mně na: http://wagonbass.wixsite.com/wagonbass
Kontakty: tel.: 723 246 998, e-mail: wagon@centrum.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.18. října 2016 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min, a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Nabídka: VÝUKA POP-ZPĚVU17. října 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to! Absoloventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí a členka kapely WWW.ABBASTARS.COM a WWW.HANYBEAT.CZvyučuje populární zpěv. Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Lekce na elektrickou kytaru pro pokročilé Nabízím na míru šité lekce pro už zběhlé hráče na elektrickou kytaru. Žánrově neomezeno, ale vyžaduji slušnou techniku a hlavně tah na bránu. Cena: 500,- Kč/hod.
Detail

Dobrý den, jsem studentkou konzervatoře a nabízím víkendové lekce na příčnou flétnu, zobcové flétny, klavír a hudební teorie (přípravu na konzervatoř). 200/hodina
Detail

Dobrý den, jsem studentkou konzervatoře a nabízím výuku na příčnou flétnu, zobcové flétny, klavír a hudební teorie. 200/hodina
Detail

Vše o mě na www.adammalik.cz
adammalikmusic@seznam.cz
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru01. října 2016 
Chceš se naučit hrát na basovou kytaru? Nebaví Tě na Tvůj nástroj opakovat jen jednoduché podklady zábavových písniček? Chtěl by ses na svou baskytaru naučit opravdu hrát? Rád bys ovládal slap, hru prsty nebo by ses chtěl zdokonalit ve hře trsátkem? Tak napiš a třeba se domluvíme.
Na basovou kytaru hraji 12 let, mám 4letou praxi ve výuce. Těším se na všechny zájemce!
Detail

Nabídka: Výuka hry na kytaru Brno30. září 2016 
Výuka hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé od 9 do 99 let. Naučíte se akordy, různé rytmy,doprovody,folkové a populární písničky, časem vybrnkávání,čtení tabulatury, použitelné základy teorie. Hodina výuky za 200 Kč. Nohavica, Lucie, Kryštof, Beatles atd. Trpělivost a pohoda
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.29. září 2016 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, METHOD OF TOUCH, RELICT. Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: VÝUKA HRY NA BASKYTARU - PRAHA27. září 2016 
*
*
*

Více informací na www.davidvrestal.cz
Detail

Poptávka: Hledám lektora klavíru27. září 2016 
Dobrý den, hledám někoho, kdo by mě naučil hrát na klavír. Jsem úplná začátečnice. Vlastní klavír nemám.
Detail

Nabídka: Naučím na bicí27. září 2016 
Začínáš a nemůžeš si fin. dovolit lektora ?? U mne (Vítkov)časově flexibilní,individuální přístup , bez fin. nároků.. ozvi se
Detail

Nabízíme několik volných míst pro žáky zajímající se o výuku hudby v oboru klavír, zpěv, elektronické klávesy, aj., zájemci o dlouhodobější spolupráci se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha.21. září 2016 
Nabízím kvalitní soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: METHOD OF TOUCH, HLAVNÍ ROLE. Exkapely: JIŘÍ ŠTĚDROŇ BAND, RELICT, FEELING,GRAND SLAM. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3, Jarov. Lekce trvá 45 min a cena je 350 kč.Více informací po mailu.
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na kytaru20. září 2016 
Http://hudebnibazar.cz/soukrome-lekce-na-kytaru/ID1001531/
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na kytaru20. září 2016 
Zdravím všechny nadšence dobré muziky. Nabízím kvalitní soukromé kytarové lekce pro začátečníky a pokročilé. Lekce jsou jak na elektrickou kytaru se zaměřením na rockovější styly tak i na akustickou.

Hodina- 200kč/ Hodina (většinou jednou týdně)
Detail

Individualní soukromá výuka hry na elektrickou nebo akustickou kytaru. Veškeré druhy techniky hry (sweep picking, tapping, atd...). Není nutná znalost not. Cena za lekci je 300,-Kč.

Absolvent konzervatoře, téměř 10let aktivního hraní, mnoho zkušeností.

Více info v odkazech.
https://www.youtube.com/watch?v=DLStsmhtmGk
Detail

Nabídka: Výuka akustické a elektrické kytary17. září 2016 
Nabízím lekce akustické i elektrické kytary. Hraji 12 let. Mám zkušenosti jak s učením, tak i s veřejným vystupováním. Hodiny probíhají soukromě. Učím v Říčanech u Prahy, ale je také možnost dojíždění.

kontaktujte mne: kubabudin@seznam.cz
732 119 589
Detail

Nabídka: Lenyxova hudební třída16. září 2016 
Nabízí hodiny hudby prostřednictvím těchto oborů: hra na klavír - keyboard, hlasová výchova - zpěv, hudební nauka a další. Informace na tel.: 724 172 198. Další informace na webu: http://www.lenyxclass.cz/. Výuka hudby probíhá v Brně.
Detail

Nabídka: " Flétnička hrou"- výuka12. září 2016 
Nabízím výuku základů hry na flétnu pro děti od 6 let- výuka hrou. Prodám 3ks flétny- 140.-/ks
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >