Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 148

Nabízím kvalitní lekce el. a akustické kytary, plus základy hudební teorie. Moji úroveň hry, kompozici, a videa najdete na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem několika hudebních seskupení: Method Of Touch, Propozit. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict. Výuka probíhá na adrese: Pod Lipami 59, Praha 3. Lekce trvá 45min. a cena je 350 kč. Více info. poskytnu po telefonu, nebo mailu. Můj tel. je: 739 539 169
Detail

Nabídka: Soukromé lekce na baskytaru20. června 2016 
Nabízím soukromou výuku hry na basovou kytaru, a to pro začátečníky i pokročilé. Společně zlepšíme vaši techniku hry a posuneme vás dál tam, kde už si nevíte rady. Součástí výuky je i osvojení si notového zápisu, který můžu případné zájemce vyučovat i zvlášť. Rovněž můžu napsat basové tabulatury na vaše oblíbené písně.
Pokud na sobě chceš tvrdě pracovat a zlepšovat se, pak je tento inzerát právě pro Tebe!
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA ZPĚVU (Praha 2)12. června 2016 
Nabízím profesionální VÝUKU ZPĚVU s individuálním přístupem a v soukromém prostředí. Výuka se orientuje na vaše konkrétní požadavky a zaměření. Několikaletá koncertní i lektorská praxe a zkušenosti práce s hlasem v oblasti veškeré populární hudby, studium hlasových technik a metod na tuzemských i zahraničních školách, mi dávají prostor najít právě tu techniku, která bude vhodná pro váš rychlý a snadný vývoj. Každý člověk – hlas je jiný a vyžaduje tomu odpovídající osobní přístup.
Vše o mne a o výuce naleznete na webu www.zuzanajanissova.cz
Těším se na Vás :-)
Detail

Nabídka: Lekce na baskytaru !!!11. června 2016 
Nabízím lekce na basu !!
Detail

KLASIKA - JAZZ - POP - KOMPOZICE - Klavíristům, kteří mají chuť na sobě skutečně poctivě pracovat a někam to v hudbě dotáhnout, nabízím profesionální vedení. Naučím jak klasické, tak i jazzové piano.

U klasiky velmi dbám především na uvolněnost rukou, dokážu poradit jak se protahovat před hraním a jak pečovat o svoje tělo, aby ruce ani záda při hraní nebolely a aby člověk cítil při hraní komfort. Dále mi jde o to, aby hudba byla víc než jen správně odehraným notovým materiálem v různých úrovních dynamiky a tempa, ale aby skutečně žila svým vlastním životem a něco vyjadřovala. Pracuji s představivostí studenta. Při hře na klavír také velmi pomáhá zpěv - naučím základy pěvecké techniky.

Naučím jazzové harmonie - dominantní jádra, práce s tenzemi, jazzové stupnice a jejich uplatnění v jazzových standardech.

Poradím se skladebnými pokusy. Pomůžu s vedením hlasů, formou, s instrumentací, naučím práci s notačním programem Sibelius.

Připravím na konzervatoř, poradím s repertoárem, s hudební teorií.

Studoval jsem klavír a skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka, nyní beru konzultace na JAMU. Mám několikaletou praxi s učením na hudební škole i soukromě.

Vyučuji pouze v Brně. Výuka u vás doma. Preferovaný věk žáků 15 - 25 let.

Cena 300 Kč/60 min, první lekce zdarma.

Tel: 728397048
Detail

Jsem hudební skladatel a aranžér a naučím začátečníka i pokročilého muzikanta skladbu a aranžmá pro orchestr. Moje písně otextoval i Jiří Suchý a zpívali je např. Jiří Suchý, Marcela Králová, Karel Hála, Jitka Molavcová, Jana Matysová aj. Cena 350 Kč/60 minut. K žákovi docházím. galantnifirma@centrum.cz, 777 658 983
Detail

Ahoj hudebníci, hlavně budoucí kytaristé. Nabízím soukromé hodiny hry na akustickou, ale i na elektrickou kytaru. Vše zábavnou formou, aby se žák rychle naučil a mohl si hrát písně sám nebo s kapelou. Rozhodně se výuka nebude ubírat nudným směrem, který se vyučuje na školách.
Nabízím výuku základních postupů, akordů, doprovodů a sól. A to zcela zdarma.
Napište mi a domluvíme se.
Karlos lokalita: Zlínsko, Olomoucko
Detail

Nabídka: Výuka zpěvu v Ostravě04. června 2016 
Zkušená pedagožka a pěvkyně nabízí výuku zpěvu začátečníků i pokročilých. Sólová dráha v oblasti opery a operety (25 let), výuka klasického zpěvu soukromě i na školách (25 let), řada mých odchovanců slaví výrazné úspěchy na poli operního zpěvu. Pěvecká technika mnou vyučovaná vychází z tradic vynikající pěvecké školy prof. Idy Černecké, která vychovala řadu předních operních pěvců působících po celém světě (např. Peter Dvorský, Miroslav Dvorský, Ján Galla, Jozef Kundlák).
Detail

V centru Prahy (Vršovice) nabízím výuku hry na bicí soupravu se zaměřením na začátečníky i pokročilé. Od držení paliček, přes základní typy úderů, malý buben, rytmy, akcenty, koordinace, paradiddle atd. Na bicí hraji již téměř 20 let a studoval jsem dle prof. Veselého (státní konzervatoř). Praxe v kapelách různých žánrů (např. pop, rock, blues, funk, metal, jazz atd.) i z nahrávacích studií. Cena 45 min. - 240 Kč. Po dohodě mohu dojíždět vyučovat i do vašich domovů (pak cena dohodou). Vyučuji dospělé i děti.
Detail

Nabídka: Nauč se hrát na piano, flétnu01. června 2016 
Chceš se naučit na klavír či flétnu ? Já ti s tím pomůžu! Na úrovni nezáleží! Výuka by probíhala dle domluvy ve šk. roce 2016/2017 a nadále. 150,-/45min
Detail

Nabídka: Výuka hry na Bicí01. června 2016 
Chtěli jste si někdy vyzkoušet hrát na bicí? Jsi úplný začátečník a chceš se naučit hrát? Jsi již pokročilý hráč fungující v kapele či jiném projektu a neumíš číst noty, nebo se jen chceš inspirovat či naučit moderním postupům jak a co cvičit pro tvoji pohodlnou hru.

Výuka hry na bicí je zaměřena k zvládnutí hry s doprovodem, tak aby hráč dokázal hrát s kapelou. Ale také se zaměřujem na technickou stránku a cvičení základních cvičení pro ovládnutí hudebního nástroje samotného.

Studium se skládá:

Držení paliček a posed za soupravou
Základní tipy úderové techniky a její zdokonalování
Pravidelné a nepravidelné střídání a koordinace rukokladu
Základní úderové techniky a kombinace hry na bass drum a hi hat.
Koordinace hry na celou soupravu a její použití v praxi
Kondiční cvičení a rozcvičování
Hra základních rytmů rock, blues rock, funky, jazz, shuffle, RnB, DnB a další.
Rozbory a systémové nacvičování paradiddle
Akcentování a jejich výplně
Hra s metrem a cvičení mikro koordinace

To vše s nástrojem v ruce a pod neustálým dohledem lektora.
Máme plně vybavenou cvičebnu a sebou si stačí vzít jen trpělivost a pohodlnou obuv.
Bližší info na mail nebo drumstudio.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary individuálně . Plzeň01. června 2016 
Přimu ještě pár lidiček na výuku kytary.
Vyučuju individuálně , dle přání.
Chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Nic nepotřebujete, mám doma kytary i vybavení.
tel.739900343
Detail

Poptávka: Potřebuji nutně pomoc30. května 2016 
Hledám člověka, který je schopen zahrát na klavír Mámo, táto, v komoře je myš, Pec nám spadla a Tři čuníci a který by byl schopen mi to nahrát do mobilu.
Detail

Nabídka: Vyuka hry na kytaru Brno30. května 2016 
Kurzy hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé . Akordy, různé rytmy, doprovody, folkové a rockpopové písničky, vybrnkávání, tabulatury, atd. http://kytara21.webnode.cz
Detail

Nabídka: Výuka kytary - Ostrava27. května 2016 
Nabízím individuální lekce kytary: klasická kytara, doprovodná akustická kytara (folk), elektrická kytara, vše pro začátečníky i pokročilé, v Ostravě a blízkém okolí. Délka jednotlivých lekcí závisí na přání žáka. Jsem absolvent Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a bratislavské Vysoké školy múzických umění.
Detail

Nabídka: Příměstský kytarový kurz25. května 2016 
Příměstský kytarový kurz
Pro všechny kteří chtějí zlepšit svoji hru na kytaru.
Pořádá kyt.škola Diesis Brno
ELEKTRICKÁ A AKUSTICKÁ KYTARA 10.7. - 15.7. 2016.
Cena 1700 kč.
( rock, blues, metal) možnost bezplatného zapůjčení vybavení !
Závěrečný jam session - Hudební klub Stará pekárna
Info: tel. 603736076 e-mail: diesis@volny.cz http://diesis.xf.cz
Detail

Nabídka: Lekce el. kytary (Brno nebo skype)25. května 2016 
Nabízím lekce jak pro začínající, tak i pokročilé kytaristy. Mám za sebou několik let vyuky se zaměřením na rock, metal a blues. V současnosti se věnuji funku, a okrajově jazzu. Respektuji žánrová specifika jak v technice, tak v hudebně teoretickém pojetí, a povedu vás za vašim vlastním cílem.
Zaměření na techniku a čistotu hry, v případě zájmu o vlastní tvorbu i na teorii, harmonii, kompozici, improvizaci a aranžování skladeb.
Obsah lekcí se individuálně přizpůsobuje potřebám a hudebnímu vkusu žáka (nemá smysl nikoho nutit hrát skladby co nemůže ani cítit, a naopak, nedělá mi problém projít a hudebně rozebrat skladbu kterou já bych si normálně neposlechl).

Organizačně: Lekce probíhají u mě doma (centrum Brna) nebo přes skype a trvají 60minut.
Cena je 250kč.
Na termínech se lze domluvouvat na každou lekci jinak.

Ukázka mé hry trochu techničtější skladby: http://www.youtube.com/watch?v=mX8YNE..

ale nebojte, můžeme to vzít uplně z druhého konce.
Email: kucernak.jan@seznam.cz
Telefon: +420723231655
Detail

Ahoj , chceš se naučit hrát na kytaru ,nebo už hraješ a potřebuješ se zdokonalit ? Hraješ v rockový kapele a potřebuješ poradit ? Stačí si domluvit schůzku a jsem Ti k službám . Výuku je možné provádět individuálně dle vaší představy , po Plzni mohu i dojet po domluvě .
Detail

Nabídka: Výuka hry na pětistrunné banjo24. května 2016 
Nabízím výuku základů hry na 5-ti strunné banjo v Praze. Mám 15-ti leté zkušenosti s výukou a 35 let aktivně hraji na banjo. Výuka probíhá individuálně od po-pá dle dohody mezi 15-19 h. v Praze v prostorách kulturního centra Vltavská (Bubenská 1) – kousek od metra Vltavská. Zároveň vám případně pomohu s výběrem nástroje vč.příslušenství a jeho seřízením. Líška
Detail

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné přijme děti od 3 let, mládež, dospělé i seniory do oborů zpěv, hra na klavír, na keyboardy, na housle, aj., zájemci o výuku se mohou přihlásit telefonicky v časech po-pá 9.00-20.00 a v so 9.00-11.00.
Detail

Nabídka: Výuka kytary Praha22. května 2016 
Nabízím soukromou výuku na el. a akustickou kytaru+základy hudební teorie, základy klasiky. Moji kompozici, úroveň hry, a videa si můžete poslechnout na: www.bandzone.cz/radovansokol
Jsem členem kapel: Hlavní Role, Method Of Touch. Exkapely: Jiří Štědroň, Relict, Feeling, Grand Slam.Více informaci po mailu.
Detail

Nabídka: Výuka populárního zpěvu20. května 2016 
Přijímám nadané uchazeče, kteří se chtějí naučit dobře zpívat a správně ovládat hlasovou techniku. Naučím Tě to ! Absolventka Státní Konzervatoře s bohatou uměleckou praxí, členka kapely www.abbastars.com , skokanka roku Slavík Mattoni 2013 a autorka knihy STAŇ SE SUPER STAR vyučuje populární zpěv ! Připravím Tě na talentové zkoušky hudebních škol, nebo na pěvecké soutěže. Na věku nezáleží, těším se na Tebe ;-)
Detail

Nabízím výuku hry na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé v oblasti rocku a bluesu. 200,-/hodina
Detail

Nabídka: VÝUKA AKORDEONU15. května 2016 
VÝUKA AKORDEONU A HUDEBNÍ TEORIE. Chcete se skvěle bavit a přitom se učit něco nového? Chcete neustále rozvíjet svoji osobnost? Vyhovovalo by Vám být hvězdou oslav a večírků? Absolvovali byste rádi úspěšně přijímací řízení na konzervatoř a Vš? Chcete se uplatnit v kapele? NABÍZÍM: 1) Výuku hry na klávesový akordeon a na elektrické klávesy. 2) Uzpůsobení repertoáru Vašim plánům a potřebám (dle možností). 3) Začátečníkům nabízím ZDARMA pomoc a poradenství při výběru a koupi nástroje, pokud si předplatí 10 vyučovacích hodin. 4) Při předplacení 20 vyučovacích hodin 10% sleva. 5) Výuka je možná i o víkendu. 6) Samozřejmostí je evidence hodin a probrané látky. 7) Připravím Vás na přijímací zkoušky na konzervatoř. Proberu s Vámi teoretickou i praktickou část, vyzkoušíme si "přijímačky" nanečisto. 8) První vyučovací hodina ZDARMA . 9) Výuka může probíhat přímo u Vás doma (nemusíte nikam docházet), nebo v zajištěných prostorách (v Praze).
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 6
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5  6    >> Poslední >