Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Inzerce


 Vyhledávací formulář:+ Podat inzerát
Co hledat?Typ:
Zobrazit: všechno

Počet nalezených inzerátů: 108

Nabídka: Zkušebna BRNO29. března 2017 (VČERA)   
Nabízím pronájem zkušebny v Brně, Černovičky. Hraje se v garáži 3,5*5m, oplocený areál, vybavení: 2. kytarové komba, basové kombo, zpěvový aparát, bicí bez činelů, rezervace termínů online. Možnost hraní 24 h denně. Cena: 800/ měsíc. Cena za elektřinu je v ceně.
Detail

Nabídka: Zkušebna na Chodově28. března 2017 
Ahoj, mám volnou místnost 33 m2 na Chodově. Neomezený provoz i přístup, wc a parkování před zkušebnou.
Detail

Nabídka: Soukromá zkušebna v Brně27. března 2017 
Volná zkušebna 45m2 v Brně na ulici Rosická u Zvonařky. WC, voda, topení, na oknech i dveřích mříže, přízemí. Nonstop přístup i hraní. Během dubna bude v budově zbudováno el. zabezpečení s napojením na PCO.
Detail

Nabídka: Zkušebna na Chodově20. března 2017 
Ahoj, mám volnou zkušebnu na Chodově. Místnost 33m2. Nonstop provoz, parkování, alarm, wc. Cena 4500,-
Detail

Nabídka: Hledáme kapelu do zkušebny - Praha19. března 2017 
Hledáme kapelu do zkušebny v Praze 9 -kousek od metra B
Detail

Poptávka: Hledáme kapelu do zkušebny v Praze19. března 2017 
Hledáme kapelu do zkušebny v Praze 9 -kousek od metra B.
Detail

Ahoj. Chcete-li s námi obývat suchou zkušebnu v Praze ve Vršovicích, u Čechova náměstí, s bubnama, PAčkem, parkingem, WC, ozvěte se na: kandaharski(at)seznam.cz

Volné čtvrtky a víkendy.

Díky.
Detail

Nabídka: Volná zkušebna Praha 4 - Kačerov14. března 2017 
Ahoj. Hledáme k nám rozumnou kapelu nebo muzikanta ke sdílení zkušebny na Praze 4, u metra Kačerov. Suchá zkušebna menších rozměrů (4-5členná kapela se vejde bez problémů) ve střeženém areálu s možností bezplatného parkingu, s WC. Ve zkušebně jsou komplet bubny, PAčko, basové kombo a po domluvě lze sdílet i 2 kytarová komba. Hrát se dá i přes den. Kontakt: billy.l@email.cz Díky.
Detail

Nabízím pronájem zkušebny v Praze na Strahově (ne na kolejích), 5 min od tramvaje „Malovanka“ a autobusu „Stadion Strahov“. Zkušebna v uzavřeném areálu, zabezpečená mřížemi na dveřích i oknech, WC a umyvadlo na místě, parkování přímo u dveří. Možnost zkoušení 24hod, velikost 20m2, nakládání 10m k autu, jeden schod. Cena 2000,- Kč/měsíc (zkušebna sdílena s dalším subjektem), jen serióznímu a dlouhodobému nájemci. Nástup možný ihned. Vice info na bredy001@seznam.cz
Detail

Nabídka: Zkušebna v Modřanech02. března 2017 
Ahoj, mám několik místností vhodné jako zkušebnu, cvičebnu, ateliér či klubovnu. Cena dle velikosti. Hlídaný areál, wc, parkování. Ozvy se a domluvíme se.
Detail

Nabídka: Zkušebna ve Vysočanech02. března 2017 
AHoj, mám volnou nesdílenou místnost 35m2. Nonstop provoz i přístup, hlídaný areál,parkování. napište a domluvíme prohlídku.
Detail

Hledáme kapelu do zkušebny v Praze 9 - kousek od metra B.
Detail

Ahoj. Hledáme do sdílené zkušebny v Praze 10 - Vršovicích (u Slavie). Bubny a PA k dispozici. Sucho, parking, WC, slušně zabezpečeno, 30m2. Volno středy a neděle. Cena dle dohody a využití.
Detail

Nabídka: Zkušebna Praha 4 - Modřany26. února 2017 
Ahoj,hledáme slušné parťáky ke sdílení zkušebny v Praze 4 - Modřanech (Belárie).Rozlehlá, non-stop zabezpečená,hraní neomezeno policejní hodinou, WC. Zapůjčíme PA, bicí a při sympatiích lze domluvit i baskombo a kyt. kombo. Je tam ale i prostor pro vaše komplet vybavení. Volné ihned.
Detail

Nabídka: Hledáme kapelu do zkušebny21. února 2017 
Hledáme kapelu do zkušebny v Praze. Kousek od metra B-Českomoravská. Zkušebna hlídána bezpečnostní službou. Zn.Chceme se rozdělit o nájem zkušebny.
Detail

Poptávka: Hledáme kapelu do zkušebny v Praze20. února 2017 
Hledáme kapelu do zkušebny v Praze -kousek od metra B-Českomoravská. Suchá místnost. Zkušebna hlídána bezpečnostní službou.
Detail

Nabídka: Hledáme kapelu do zkušebny v Praze 918. února 2017 
Hledáme kapelu do zkušebny v Praze 9 - kousek od metra B - Českomoravská. Suchá místnost. Zkušebna hlídána bezpečnostní službou.
Detail

Hledáme kapelu do zkušebny v Praze 9 - kousek od metra B.
Detail

Nabídka: ZKUŠEBNA - Havířov17. února 2017 
Nabízím prostor na zkušebnu v Havířově.
cpetrc@seznam.cz
Detail

Nabídka: Nemáte si kde zahrát?16. února 2017 
Nabízím pronájem zařízené zkušebny v Lanškrouně.
Zkušebna je dobře vybavená 2x kytarovým aparátem, basovým aparátem, bicími, vč. zpěvového aparátu.
Vhodné jak pro kapely, tak pro samostatné hráče.

Kontakt: 732 633 551
E-mail: zakmisa@seznam.cz
Detail

Nabídka: Nabízíme sdílenou zkušebnu v Plzni11. února 2017 
Ahoj, nabízíme sdílenou zkušebnu v Plzni na Borech v garážové oblasti.
Je suchá a dobře zabezpečená, stěny obloženy koberci a platy. Platba 500/měsíc. Pro více info mě kontaktujte.
David S.
Detail

Nabídka: Zkušebna BRNO08. února 2017 
Nabízíme pronájem zkušebny v Brně, Juliánov spoje Bus 55,75, trolejbusy 31,33, šaliny 10,8. Hraje se v garáži 3,5-5m, oplocený areál,vybaveni: 2. kytarové komba, basové kombo, zpěvový aparát, bici bez činelů, velká variabilita výběru termínů na hraní, rezervace termínů online. Možnost hraní 24 h denně. Cena: 1000/ měsíc. Cena za elektřinu je v ceně.
Detail

Nabídka: Zkušebna Anděl - Praha 501. února 2017 
Ahoj. Nabízíme volno ve zkušebně v Praze na Smíchově. Cca 2 min. chůze od "M" Smíchov anebo Anděl. Sucho, bezpečno, denní světlo, žádná kopka. Přístup 24/7, neomezeno nočním klidem, WC k dispozici, ústřední topení. Jde o malý prostor vhodnější spíše pro menší uskupení do 4 lidí. Možno i pro jednotlice, např. bubeníka, saxofonistu, trumpetistu, akordeonistu aj. kteří doma kvůli sousedům moc cvičit nemohou :-) . Bicí, baskombo a PA tam už je, po dohodě lze zapůjčit i kytarové kombo Vox (moc pěkný zvuk). Cena dohodou, levně. Kontakt: shymen@centrum.cz
Detail

Poptávka: 2 kapely hledají zkušebnu v Praze25. ledna 2017 
Hledáme zkušebnu pro dvě kapely, nejlépe samostatnou - máme dvě bicí soupravy. Cena do 4000 za obě kapely. Měli bychom v záloze i třetí kapelu, pak by ale soupravy byly tři. Rádi bychom někde blíže centra.
Detail

Nabídka: Místo ve zkušebně24. ledna 2017 
Máme místo ve zkušebně pro menší kapelu či pro bubeníka, který si chce chodit cvičit. (Bicí k dispozici). Ulice Bratislavská.
Info na mailu petso@seznam.cz
Detail


Zobrazena stránka: 1 z 5
Přejít na stránku:[1]  2  3  4  5    >> Poslední >