ReklamaDetail kapely

1+1 (1 plus 1)
Edituj informace / přidej media

Kapela:1+1 (1 plus 1)
Město:Liptál, Vsetínsko, Zlínský kraj
Země: Česká republika
Vznik:Hmm dávno, tak 1983
Žánr:Pop, rock a taneční
WWW:http://www.1plus1.iprostor.cz
Obsazení:Ona: klávesy, on: baskytara střídaná s heligonkou, oba zpěv. Oba řidiči, oba nosiči či bedňáci a oba zvukaři :-)
Naše událost: od 17.02.2011 jsme prvními majiteli v ČR - prvního diatonického digitálního akordeonu na světě Roland FR-18D-BK.
­­­
Historie:Začali jsme s kdysi s pořádným bigbítem - skupina TEP! A to je nejdůležitější. A z nich už teď nikdo nehraje - jen my dva. Předtím každý někde zvlášť, vojna, Liptalanka. A to všechno ostatní kolem je opravdu na webu. Kromě toho kupa fotek a srandy. Ale pořád od počátku po dnešek dáváme přednost živé hudbě a pozor: nás to prostě stále baví! Pokud třeba hledáte na jakoukoliv Vaši akci dvoučlennou smíšenou kapelku, můžeme to být i my. Zazpíváme a zahrajeme opravdu živě od lidovek přes písničky z pohádek po bigbeat! Používáme jen samplovanou rytmiku (sami upravujeme, nastavujeme), kterou navíc lze uším lépe uzpůsobit než klasické bicí. Můžeme Vám pomoci s náměty a radami k organizování Vaší akce, poradit s jejich zpestřením. Možnost karaoke - pravého čtení z obrazovky - výběr z 2500 skladeb. Vlastní aparatura, barevné efekty, společenský oděv samozřejmostí. Však nejlépe, když uvidíte a uslyšíte sami :-) Více na našem webu vč. ukázek - a ještě něco navíc. Děkujeme Vám za návštěvu a těšíme se třeba někdy někde "na slyšenou a viděnou".

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist