ReklamaDetail kapely

3:2 pro MH
Edituj informace / přidej media

Kapela:3:2 pro MH
Město:Mnichovo Hradiště
Země: Česká republika
Vznik:1996
Žánr:Oi!
WWW:http://www.32proMH.net
Obsazení:Karlos - řev
Ivča - bicí
Laybach - baskytara
Spáč - kytara
Historie:3:2 pro MH je Oi! kapela která existuje od roku 1996, a dá se říct, že je to jedna z nejstarších Českých Oi! kapel. Kapelu jsme zakládali v době kdy skinheadská scéna v Čechách byla v ještě plenkách.
Kapelu 3:2 pro MH založil v únoru 1996 bubeník Houba, který k sobě přibral zpěváka Krysu, basáka Mrafa a kytaristu Spáče. Po dvou měsících byla sestava doplněna o dalšího člena Ha$hu.
V této sestavě kapela vydává záznam dvou koncertů z roku 1996 s názvem Sypání perel sviním, a později se objevuje i na kazetě s kapelami
Protest a Ananas vydané časopisem Spartacus. Tato sestava vydržela až do října 1996, kdy odchází bubeník Houba a přichází Rubi, který odchází po dvou letech a bubnů se ujímá Whitek. O rok později odchází Ha$ha a byl násilně vyměněn zpěvák Krysa za Strnyho.
Potom odchází i další zakládající člen Mraf, kterého u basy nahradil Burt.
Z této prořídlé sestavy později odchází zpěvák Strny a zpívat začíná bubeník Whitek.

Kapela tedy hraje ve třech a vydává v červnu roku 2001 první demo CD - demo#1. Netrvá dlouho a kapela vydává v srpnu 2001 první studiové CD - Oi5 - The Professionals.
Na přelomu října a listopadu 2001 přichází nový člen - druhý kytarista Kríňa. Ale v únoru roku 2002 z osobních důvodů odchází.
Zpěvu se ujímá v červnu 2002 Amos, který během 14 dnů od první zkoušky zvládne svůj první koncert.

Rok 2003 znamená pro kapelu doslova pohromu - v únoru umírá zakládající člen Houba, v jehož garáži kapela celou dobu zkouší, potom následují problémy se zkouškami, a v květnu do kapely přichází opět Rubi. Po dlouhém období zkoušek nahrála kapela v průběhu listopadu 2003 nové album s názvem NxNxPx (Nic Než Pivo).
V roce 2004 následuje několik koncertů, po kterých Rubi odchází z kapely.
3:2 pro MH je tedy na dlouhou dobu bez bubeníka, a po několika neúspěšných pokusech najít bubeníka odchází z kapely zpěvák Amos. V září 2004 se bubnů ujímá Oťas a k mikrofonu se dostal Jahoda.
V roce 2005 kapela přišla o zkušebnu a přestala zkoušet.
V létě roku 2008 kapela začíná zkoušet ve změněné sestavě...

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist