ReklamaDetail kapely

A - BAND
Edituj informace / přidej media

Kapela:A - BAND
Město:Studénka
Země: Česká republika
Vznik:1998
Žánr:Pop - taneční hudba
WWW:http://www.aband.tym.cz
Obsazení:Pavel Olbrecht - klávesy, trumpeta, zpěv
Broňa Baďura - bicí, zpěv
Martina Volková - zpěv
Zbyněk Ondra - Saxofon, akustická kytara, zpěv
Mirek Dolinski - kytara
Petr Bartolotti- baskytara
Historie:Hudební soubor A - Band ze Studénky (okr. Nový Jičín - Moravskoslezský kraj), je "živou" šestičlennou kapelou hrající při různých kulturních a společenských příležitostech jako jsou plesy, karnevaly, větší firemní večírky, nebo taneční zábavy. Kapela působí bezmála 25 let (od roku 1998 pod názvem A - BAND) a sází především na vyzrálé, zkušené muzikanty a brilantní zvuk. Samotné nástrojové obsazení souboru - kytara, bicí, klávesy, alt a tenor saxofon, baskytara a trumpeta umocňuje ženský a mužský sólový vokál což umožňuje kapele zahrát takřka každý hudební styl v perfektním provedení a bez použití hudebních podkladů z disket či sekvencerů, tolik vídáné u kapel hrajících v málopočetném obsazení. V bohatém a v žánrově pestrém repertoáru kapely A - BAND, čítající něco kolem 130 písní, vše v ryze živé produkci, najdete širokou škálu stylů, počínaje lidovou muzikou, přes kvalitní taneční hudbu interpretů zvučných jmen (Phil Collins, Tina Turner, Sting, Queen, Boney M, Lucie Bílá, Petr Hapka, Brian Adams, Morcheeba, Rock and roll band Marcela Woodmana, Olympic, J. Suchý a celá pestrá řada dalších) až po klasický bigbít žádaný především na letních tanečních zábavách. Okruh působení souboru se rok od roku rozšiřuje a dnes již není žádnou zvláštností, že A - BAND hraje také na významných akcích velkých měst po celé ČR, nebo v sousedním Polsku. Kapela disponuje vlastní kvalitní zvukovou aparaturou, kterou lze svým výkonem kombinovat pro použití na venkovní areály, až po střední a malé sály.

Cena za vystoupení je po domluvě s pořadatelem závislá na vzdálenosti a délce hraní, každá hodina po tomto čase je účtovaná zvlášť. U našeho souboru je standardní a naprosto přirozenou věcí, že kapela po domluvě pokračuje dále dle přání pořadatele. Maximální doba by neměla překročit 12 hodin (jsme také jen lidé). Dohoda je samozřejmostí pro spokojenost obou zúčastněných stran.

Soubor A - BAND může nabídnout vlastní propagační CD, jenž obsahuje průřez repertoárem kapely, a které lze na vyžádání zaslat případným zájemcům, respektive pouze agenturám, nebo pořádatelům.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist