Detail kapely

Absolut Deafers
Edituj informace / přidej media

Kapela:Absolut Deafers
Město:Ostrava
Země: Česká republika
Vznik:2007
Žánr:Hard Rock
WWW:http://absolut-deafers.cz
Obsazení:Jan "Joker" Jašek - Zpěv
Jiří "Cremil" Czyž - Sólová kytara
Radek Sněhota - Doprovodná kytara
Martin "Macek" Zeman - Bicí
Aleš "Lemy" Venglář - Basová kytara
Historie:Začátek kapely se datuje na 17. 12. 2007, kdy jsme dali první zkoušku: Honza Křenek (bicí), Martin Leščinský "Danger" (řev), Martin Wojnar (kytara) a Jan Jašek "Joker" (basa a zpěv). V tu dobu jsme ještě zkoušeli ve Frýdlantě nad Ostravicí v areálu Ferum. Po pár dalších sehráváních, prasklých strunách a zlomených paličkách přichází první kompletně naučená skladba a po sléze přichází další a další.

Začátkem roku 2008 kapela stěhuje k Honzovi na půdu, kde přichází první song B.I.T.C.H., do kterého "béká" Joker společně s Dangerem. Po této písničce přichází další s názvem Heart Fake, ke které text složil Jokerův kámarád Martin Mikuš a hudbu Joker s Martinem Wojnarem.

První neshody kapely přichází začátkem dubna 2008 kvůli řevu Dangera, který po nátlaku kapelu opustil. Zároveň v této době přichází sólový kytarista Cremil (Jiří Czyž), který dodává šťávu pomlácené kapele.První koncert přichází v září 2008. Prošli jsme i soutěží Douši Buši která nás vyplivla jako páté z dvaceti což nebylo tak špatné. Repertoár se rozšířil o Antichrista a Wandering.

2.12.2009 jsme se rozloučili s kytaristou Marťasem a byli jsme ve třech dokud jsme nenašli nového "hluchoně". Tím byl Radek Sněhota, a přišel už 1.2.2010. Posunul kapelu jak vylepšením a vylazením písniček tak zkušenostmi, které do kapely přinesl. Změny v sestavě se zastavily až 11.7. 2010, kdy kapelu opouští i bubeník Honza Křenek. Kapela se stěhuje do nové zkušebny v Ostravě a za bicí usedá Martin Zeman "Macek".

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist