ReklamaDetail kapely

B.Losers
Edituj informace / přidej media

Kapela:B.Losers
Město:Pardubice, Praha
Země: Česká republika
Vznik:2005
Žánr:Rock
WWW:http://www.blosers.com
Obsazení:Viktor Grohol – kytara, Miroslav Maršík – bicí a zpěv.
Historie:Složení Viktor Grohol – kytara, Miroslav Maršík – bicí a zpěv, kapela funguje od roku 2005.

2005 - 2008
Po odehraných koncertech doma a v zahraničí přerušili srpnovým koncertem v Maďarsku v r.2008 koncertní činnost a zavřeli se na podzim do svého studia k práci na materiálu pro připravovanou desku.
2008 - zima
Následovalo nahrávání ve studiu v Hradci Králové, kde již spolupracovali při nahrávání písně Emotional Diet ke stejnojmennému videoklipu vysílaného na TV Óčko v roce 2007.
2009
Po dokončení nahrávky v Hradci Králové, kde probíhalo akustické nahrávání bicích, kytar a vokálů se kapela ve svém studiu zhruba rok sama připravovala za použití elektronické, editační, hardware i software techniky k dokončení nahrávky. K tomu přispěla i krátká, ale důležitá návštěva studia Moimira Papalescu - Nihilist, The Stylists, Magnetik, Vanessa. Se zvukařem Petrem Kalábem se přesunuli k Davidu Kollerovi do jeho studia v Jinočanech k finálnímu míchání a aranžování. Závěrečný mastering proběhl na podzim 2009 ve studiu Soundsquare v Praze pod vedením Tomáše Zůbka.
2010
Vše dostává kompletní tvář dílem výtvarníka Martina Sausage Dohnala, který stojí nejen za obalem CD, ale i za designem webu. Deska pod názvem „Your Number Zero“ vyšla 1.července.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist