Detail kapely

B.O.S.
Edituj informace / přidej media

Kapela:B.O.S.
Město:Příbram
Země: Česká republika
Vznik:1999
Žánr:Pop-Rock-Oldies
WWW:http://www.bosaci.com
Obsazení:El.kytara,zpěv:Petr Bětík
El.kytara,akustická kytara zpěv:Aleš Chovaneček
Klávesové nástroje,zpěv:Vlasta Svoboda
Bicí nástroje,flétna,zpěv:Lukáš Ondrušek
Basová kytara:José Jabulka
Host:Jiří Šrein:trumpeta,zpěv
Historie:Skupina B.O.S. vznikla 1.11.1999 při civilní službě jejích zakladatelů - Lukáše Ondruška, Vlasty Svobody a Petra Bětíka v prostorách Knihovny Jana Drdy v Příbrami. Po příchodu dalších dvou muzikantů v únoru 2001, se složení kapely ustálilo do této podoby: Lukáš Ondrušek, Vlasta Svoboda, Petr Bětík, Honza Cina a Tomáš Henkl.Od února do července 2003 kapela hrála ve čtyřčlenném obsazení - Lukáš, Vlasta, Petr a Honza, Tomáš pak jako hostující člen.
04.09.2003 - do kapely přichází nový zpívající kytarista Aleš Chovaneček! Kapela je opět v pěti lidech.Počátkem ledna 2004 zaznamenává kapela B.O.S. další nové tváře. Jako hostující trumpetista a zpěvák přichází Jiří George Šrein, na post baskytaristy přichází za Honzu Cinu vynikající hudebník José Jabulka.Skupina
je zvána na různé plesy a akce firem Česká spořitelna, Český Telecom, Wella, Contactel,Česká televize,Nova VIP. Setkali se s VIP lidmi jako Richardem Tesaříkem, Petrem Vejvodou, Pavlou Charvátovou, Liborem Boučkem,Bohušem Matušem...V současnosti vyšlo demo CD,kde je průřez repertoárem kapely.Kapela hraje převzaté songy od 60 let po současnost.Nejčastěji vystupuje na společenských plesech,firemních párty,zábavách,svatbách a dalších kulturních akcí ve všech regionech ČR.Kapela odehrála i menší zahraniční turné v Holandsku.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist