ReklamaDetail kapely

Bad joke
Edituj informace / přidej media

Kapela:Bad joke
Město:Frydek - Místek
Země: Česká republika
Vznik:2008
Žánr:Rock - Grunge
WWW:http://www.bandzone.cz/badjoke
Obsazení:Dalibor Sivev-Bici
Jan Šuška-Kytara,zpěv,hudba,texty
Marek Hlaváč-Basa
Historie:Příběh Bad joke
Kapela už fungovala dlouho(2003)pod jiným jménem(Nábor RAP,Zóna X,Raip,Res Devia) a v jiném složení. Čas však ukázal, že to není ta správná cesta. Kapela neměla dobrý zvuk ale chtěla se vyvíjet dál. Na to se časem zapomnělo a jelo to celé od znova. Kapela měla jeden koncert do roka a to bylo hodně špatné. Jak po psychologické stránce tak i po tom, že kapela měla jen pár přívrženců a to byli zejména známí. Věci se začaly hýbat a po prodiskutovaných nocích jeden z nás musel opustit kapelu.

Tomuto člověku patří velké DÍKY. Co se týče textů i hudby.Bylo nám to strašně líto. To co nás s ním pojilo bylo přátelství. Hudba však pokulhávala. To bránilo rozvoji kapely a tak se stalo co se stalo. V brěznu roku 2008 jsme rozvázali hudební poměr s Milanem (Devia).

Takže kapela začíná dá se říct od píky a od roku 2008! V dubnu téhož roku jsme nahráli DEMO. Přes rok jsme koncertovali jak to jen šlo. Ale bylo toho po málu a tak se kapela málem rozpadla. Po neshodách v kapele chtěl odejít Honzul. Vše se potom srovnalo...načas.

V roce 2009 jsme měli další materiál na nahrávání. V dubnu jsme nahráli PROMO. Dostali se na pár špatně odehraných koncertů. A už sme si pomalu uvědomovali, že to tak dál nejde. V srpnu jsme se rozešli s basákem Jiřím (Jurgen). Jemu též patří velké díky co se týče hudby. Přejeme mu hodně štěstí v další kapele.

...

Přejeme vám pěkný poslech našich písniček, ať už tady nebo někde na koncertě.

S pozdravem Bad joke

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist