Detail kapely

C.N.S.
Edituj informace / přidej media

Kapela:C.N.S.
Město:Sušice
Země: Česká republika
Vznik:vznik2003........znovuzrození:2007
Žánr:Rock, Metal
WWW:http://www.kapelacns.cz
Obsazení:Tomáš Kutil-kytara, zpěv
Honza "šafi" Schafhauser-sólice(semtam basa),zpěv
Pepa "jožin" Kutil-basa(semtam ságo)
Klárka Šmídová-klávesy,zpěv
Lukáš "joy" Justich-bicí,zpěv
Historie:Historie kapely C.N.S. se začíná psát roku 2003. V tomto roce, po letních prázdninách, si dva kamarádi, kytaristé - Tomáš a Pavel uvědomí, že už je nebaví hrát si jen pro sebe a rozhodnou se založit kapelu. Zkušebnu nachází v sušickém gymnáziu a pomalu vzniká regulérní studentská kapela. Postupně se k nim přidávají další. Basák Jožka, flétnistka a zároveň první zpěvačka Lenka a zhruba po půl roce i bubeník - Honza. Kapela usilovně zkouší a v dubnu roku 2004 má svůj první koncert ve Velharticích. O týden později vystupuje na sušickém Majálesu.
Následují další zkoušky a další koncerty. Hrají převážně v okolí Sušice a Horažďovic, ale pár koncertů se uskutečnilo i o trochu dál, například v Klatovech, Praze, či Vřeskovicích. Kapela se také postupně mění. Nejvíce změn nastává na postu zpěvačky. Lenku střídá Zlatka, tu po nějaké době opět Lenka, je to ovšem jen shoda jmen:-). Klid není ani u bubnů. Honza odchází do Plzně a střídá ho Míla. V této sestavě kapela funguje relativně dlouho. V roce 2006 odchází Pavel s Lenkou a přichází Jitka s Martinou, obě na pozici zpěvačky. Martina se ale v kapele dlouho neohřeje a zhruba rok tudíž pokračují ve čtyřech ( Tomáš, Jožin, Jitka a Míla). V této době už kapela bohužel moc nekoncertuje.
V květnu 2007 si dávají definitivně pauzu. Tomáš odjíždí na léto do Anglie a Jitka se stěhuje do Prahy, pravděpodobně natrvalo. Míla se rozhoduje dát přednost druhému projektu, Tenkému ledu. V září 2007 ale pauza končí:-). Jožin s Tomášem oslovují nové muzikanty a projekt kapely C.N.S. je obnoven:-).

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist