Stríbrné prívesky na Darkont.czDetail kapely

Čistej průstřel
Edituj informace / přidej media

Kapela:Čistej průstřel
Město:Třebíč
Země: Česká republika
Vznik:2004
Žánr:Rock
WWW:http://www.cistejprustrel.wz.cz
Obsazení:Jan Vostal - zpěv
Adam Rozkydálek - basa
Michal Pažourek - solová kytara
Petr Vlach - el.kytara
Zora Vochyánová - klávesy
František Vostal - bicí
Historie: Historie skupiny se začala psát začátkem března roku 2005, kdy kapela přijala za svůj, název Čistej Průstřel. Tento název vznikl v hospůdce U Rybníčka a to zcela spontánně. Skupina jako taková (tehdy ještě šestičlenná) začala zkoušet v Beneticích na místním obecním úřadě v jedné útulné (avšak akusticky nevyhovující) místnosti. Od té doby se kapela snaží ,,pravidelně“ zkoušet. Jejich první vystoupení se konalo 17.6.2005 v Budišově Pod Hrázkou, kde hráli jako předkapela formaci Sociál Band. Z prvního vystoupení byla skupina nadšená(a díky Bohu nejen skupina), což bylo podnětem k dalšímu ještě usilovnějšímu zkoušení. Nevyhovující akustika ve zkušebně přiměla kapelu přestěhovat se do nové zkušebny. V nové zkušebně si Čistej Průstřel vytvořil zázemí pravé rockové skupiny (zdi pobité proložkami, bytelná mříž přede dveřmi, …).
Další zásadní vystoupení se konalo 29.10.2005. Tehdy si kapela vzala ,,na triko“ uspořádání vlastní zábavy. Jako zvláštnost stojí za to zmínit, že na této akci hrála opět se skupinou Sociál Band se kterou hrála celou zábavu ,,půl na půl“.
Dalším mezníkem byl příchod nového kytaristy Michala Pažourka, čímž se počet hudebníků ve skupině zvýšil na sedm. S tímto příchodem opět o něco vzrostla úroveň skupiny, zvláště v kytarových sólech. Nyní skupina dál pilně zkouší a je schopna odehrát všechny možné akce


<< Zpět na seznam kapel


TOPlist