Stríbrné prívesky na Darkont.czDetail kapely

Dark Spark
Edituj informace / přidej media

Kapela:Dark Spark
Město:Jihlava
Země: Česká republika
Vznik:2014
Žánr:Gothic Metal
WWW:http://www.darkspark.cz
Obsazení:zpěvy Zuzka Rajská a Jane Kate
basa Pavel Dunička
kytary Roman Sláma a Hajda Kučera
bicí Petr "Supíno" Supek
Historie:Kapela Dark Spark byla založena na jaře 2014 a na pořádnou historii teprve čeká. Kapela byla zprvu založena jako projekt pro natočení CD, ale postupně se součástí kapely stala parta kamarádů a dobrých muzikantů a to nás utvrdilo v názoru, že by byla škoda nehrát.

V prvoplánovaném projektu se z kraje zrodu mihnulo několik muzikantů, kteří nám pomohli tuto káru roztlačit. Ex-kytara Adam, ex-bicí Kissák a ex- klávesy Lukáš.

V roce 2015 se kapela zformuje a obohatí o dočasného bubeníka Eliho Eliminatora, který dotváří bubny a odehraje s námi podzimní první koncerty. Na post basáka přichází Dall a druhé kytariy se ujme Roman.
5.9.2015 se odehrálo první vystoupení na charitativní akci s názvem "PŘIJDTE NA KONCERT POMŮŽETE". Později následuje několik dalších koncertů.
V lednu jsme se rozloučili s Elim, který v DS působil jako dočasný bubeník a nahradil ho Petr Supek.

Na jaře 2016 se pouštíme do nahrávání vlastního CD v domácích podmínkách za účasti našich skvělých zpěvaček Zuzky a Janičky.

Během jara 2017 se kapela loučí a děkuje Dallimu za veškerou práci, kterou pro kapelu udělal a na post basáka přichází Pavel Dunička, ostřílený výborný basák.

V srpnu 2017 vydáváme naše první album Noční jezdec a točíme videoklip k písni Sen.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist