Detail kapely

FakeTown
Edituj informace / přidej media

Kapela:FakeTown
Město:Praha
Země: Česká republika
Vznik:2011
Žánr:Alternativní rock
WWW:http://www.faketown.net
Obsazení:David "Vopička" Strnad - kytara
Honza 'Véča' Večeřa - kytara
Pavel "Pablo" Eisner - basa
David "DeeDee" Pospíšil - bicí
Jakub "Špíča" Špička - vokály
Historie:Kapely ...A bude hůř a Skip (La Groupe Skip), jakožto dárci vhodných orgánů pro založení dalšího uskupení, vydaly počátkem roku 2011 4/5 sestavy pro novinku na scéně - FakeTown.
Dee Dee a Vopička od "hůřáků" a Pablo a Véča ze Skip-u. Zatím bez zpěvu se chlapci v pražském Vagonu dohodli, že přejdou od řečí k činům a pokusí se vydat hluk.
Aby se předešlo nedorozuměním co hrát, padla dohoda, že si na první zkoušku nepřipraví žádný materiál. Začít od bodu 0, co to jako udělá. A ono to první rande vyšlo!
Spokojeni sami se sebou se vydali na pouť, která poprvé vyvrcholila 10.9.2011 právě ve Vagonu. Premiéru na pódiu si tam odbyla nejen kapela, ale i zdatný pěvec Špíča, kterého přivedl DeeDee.
Ohlasy fanoušků bandu povzbudily k další horečnaté činnosti. Z nově vzniklých autorských songů byly vybrány tři reprezentanti k zalisování do MP3 - Beer Mind, Black Raven a Come Alive.
Směska punku, funky, grunge a metalu se nahrávala v Domažlicích na Franz Kavkaze. Texty v angličtině vkládá Špíčovi do chřtánu bubeník - poetik Dee Dee.
FakeTown si tu svoji hodinku repertoáru rád zahraje v klubech, na festivalech, pódiích malých i velkých. Mon!

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist