ReklamaDetail kapely

Fasteratu
Edituj informace / přidej media

Kapela:Fasteratu
Město:Liberec
Země: Česká republika
Vznik:2006
Žánr:Fast raw grind pal / crust
WWW:http://fasteratu.ragedis.net
Obsazení:Kudlis - řev
Jenin - basa a murmur
Majkl - kytara
DisCent - kytara
Timič - bicí
Historie:Kapela FASTERATU vznikla v lednu 2006, díky rozpadu punkové kapely "Náhradní zdroj" a pokračující stagnaci kapely "Reklamace současnosti" . V první kapele zpívá Kudlis a v druhé hraje Míša na kytaru a jeho brácha Timi na basu. Poznáváme se na společných akcích, slovo dává slovo a už se zkouší!
Zpočátku buší do bicích Péťa Pit, ale asi po měsíci Fasteratu opouští a jeho místo přebírá Timi. Tím je pro začátek sestava jasná. I bez basy se intenzivně zkouší. Po dvou měsících nahráváme "FASTERATU DEMO", obsahující první čtyři vály.
Po této nahrávce a jejím rozšíření mezi lidi přicházejí dvě posily z nefunkční kapely "Sedativa": basák Jenin a druhý zpěvák People. Zkouší se stále víc a 29. 4. 2006 kapela odehrává první koncert, zahraný ve složení: Kudlis - zpěv, Míša - kytara a Timi - škopky. Další dva koncerty si děláme sami, přes komba v klubíčku Allcatrazz. Pak jedem hrát do Nižboru, kde zahráváme hlemýždím tempem a naše vály jsou nazvány mazanicí. No co, jinak to nešlo.
Přes léto makáme na nových věcech a 27. 8. 2006. si ve zkušebně nahráváme CD "FASTERATU", již bez Peopla.Na konci roku 2006, se ke kapele přidal druhý kytarista Dis-Cent(bass v Alco-Coma).Hrajem za cesťák a sojovej guláš(když je:))

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist