ReklamaDetail kapely

Fatality
Edituj informace / přidej media

Kapela:Fatality
Město:Hrušovany u Brna
Země: Česká republika
Vznik:1991
Žánr:Death Metal
WWW:http://www.fatality.wz.cz
Obsazení:MAREK VESELÝ/KYTARA,ZPĚV
ROMAN VESELÝ/BASS
LAĎA KOCMAN/BICÍ
LUKAŠ HORT/ZPĚV
JOSEF PRCHAL/SÓLOVÁ KYTARA
Historie:Kapela FATALITY vznikla v roce 1991 Tehdy ještě KING DEATH. Tehdejší sestava: Marek Veselý - kytara,zpěv, Roman Veselý - Bass, Svaťa Jetelina - kytara, Martin Jiříček - bicí. V této sestavě dlouho nevydržel Svaťa jež založil vlastní kapelu.Na místo druhé kytary došel Zdeněk Chmelík. A zanedlouho jsme byli nuceni vyhodit i bubeníka Martina. Na jeho místo došla Jana Zapletalová. V této nové sestavě jsme nacvičili materiál na demo. Jenže těsně před natočením dema odchází Zdeněk a na jeho místo přichází Ludvík Crha. To se píše rok 1994 a my konečně natáčíme své první demo pod názvem: THE REAL FACE OF THE MIDDLE AGES. Ale i Ludva u nás dlouho není. A střídá ho Marek Musil. V sestavě: Marek Veselý - kytara,zpěv. Roman Veselý - Bass. Jana Zapletalová - bicí. Marek Musil - kytara. V této sestavě fungujeme asi rok. Potom začnou problémy,a Jana s Markem Musilem odcházejí z kapely. A my zbytek (Marek Veselý,Roman Veselý) začínáme opět od začátku(To nasere). Do kapely přibíráme Na post bubeníka Dušana Pavlíčka(Suska)a na post kytary Libora Fauska ( Batles,Kopec). Jenže i tato sestava vydržela pouze rok. A po neschodách s Dušanem a Liborem,oba odcházejí. A veškerá roční práce byla v tahu. Opět jsme se nevzdali a na místo nich vzali konečně kluky kteý tento styl zajímá. Takže na místo zpěváka přichází Radim Týn(Copretina), a na post bubeníka přichází Laďa Kocman(Porno). A spolupracuje snámi Jožka Prchal(Papén)sólová kytara.V sestavě:Marek Veselý,Roman Veselý,Laďa Kocman a Radim Týn natáčíme své druhé demo.Pod názvem TEARS OF THE WORLD. Těsně po natočení dema se knám přidává jako stálí člen i Papén.
V této sestavě hrajeme bezmála osum let. Nežli v kapele propuknou neshody a asi ponorková nemoc.Z kapely vyhazujeme kvůli nespolehlivosti Papéna. A zanedlouho oznamuje odchod i Copretina. Po půl roce na post zpěváka přibíráme Ondru Brosku. Se kterým natáčíme naše první CD pod názvem:LOST IN SUFFERING.
Ondra Broska snámi teď momentálně odehraje koncerty do konce roku a odchází z kapely z rodiných důvodů. Na jeho místo přichází Pavel Gärtner aliaz Geťa. To se stalo na sklonku roku 2006.Začátkem roku 2007 připravujeme nový materiál na naše druhé CD.Ale nastali nám opět potíže se sestavou.Na jaře 2007 od nás odchází z rodiných důvodů Marek Musil. Na jeho místo přichází náš dlouholetý kamarád a zbloudilá ovečka Jožka Prchal aliaz Papén.Takže práce na novém CD se nezastavila a my jsme v létě 2007 natočili naše druhé CD. Které jsme pojmenovali:
...closer to hell. Náše v pořadí CD nám vyjde 17.11.2007 u RARACH KATUS RECORDS.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist