ReklamaDetail kapely

Gaia Mesiah
Edituj informace / přidej media

Kapela:Gaia Mesiah
Město:Praha
Země: Česká republika
Vznik:2001
Žánr:Neošamanský funcore
WWW:http://www.gaiamesiah.com
Obsazení:Marka Rybin - zpěv
Santa Morella - el. kytara
Misha Cortéz - bicí
Beauty Mike - basová kytara

Písně a klipy jsou ke stažení na www.gaiamesiah.com
Historie:Hudební počin Gaia Mesiah, který lze přirovnat k explozi nesmírné energie, doslova uvádí publikum do transu a přímo jej vyzývá k boji za ohroženou duši planety Země.

Nezkrotnost, nekompromisní přístup k tvorbě, slova protestu, strhující rytmy v kombinaci s osvobozující libozvučností – to vše zanechává trvalou a nesmazatelnou stopu v srdcích posluchačů.

V roce 2001 spojila S.Morellu (kytara) a Mishu Cortez (bicí) sdílená vášeň pro hudbu. Ta pro ně znamená nejen cestu, ale i možnost vyjádřit se ryzím způsobem.

Aby živelnost a vůbec vše, co dělá Gaiu Mesiahu tím, čím je, byla kompletní, bylo třeba najít někoho, kdo by sestavu doplnil. A tak se stalo,že S.Morella a Misha objevily velmi talentovanou a vášnivou zpěvačku Marku Rybin, která kapele vdechla život.

Po nahrání alba účelně nazvaného Gaia Mesiah, které vyšlo pod hlavičkou nezávislé společnosti Mars Production, zaplála hvězda Gaia Mesiah a její třpyt se pomalu šíří i za hranice České republiky.

Díky rozhlasovým vlnám, neobvyklému zájmu médií a nabitým koncertům se Gaia Mesiah stala symbolem revoluce, kterou by každý měl vyvolat především ve svém vlastním svědomí.
Gaia MesiahKompletní diskografie skupiny Gaia Mesiah včetně textů, překladů a videoklipů na KaraokeTexty.cz

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist